عمومی

4 ابتکار کاری ترکیبی که اکنون باید اجرا شود

۴ ابتکار کاری ترکیبی که اکنون باید اجرا شود

از آغاز همه گیری، مطالعات مکرر نشان داد که کار از راه دور تأثیر منفی بر بهره وری ندارد. اما ما می دانیم که در ملاقات حضوری با همکارانمان چیزی غیرقابل جایگزین وجود دارد – به خصوص در مورد چیزهای نامشهود مانند فرهنگ، همکاری و هدف.

پیش از همه‌گیری، استاندارد کار کاملاً حضوری بود. در اواسط همه‌گیری، استاندارد کاملاً از راه دوربود. > کار کنید.

ما افراطی ها را امتحان کرده ایم. اکنون زمان پیدا کردن یک رسانه شاد است: هیبرید .

جداسازی مزایا و اجتناب از مشکلات کار از خانه (WFH) به آزمون و خطا نیاز دارد. این آزمایش ممکن است برخی از شرکت‌هایی را که نمی‌خواهند ریسک‌های غیرضروری بپذیرند، به‌ویژه در شرایط چالش‌برانگیز بازار بترساند.

خبر خوب: می‌توانید از شرکت من، Thirdlove، به عنوان مثال استفاده کنید.

در پنج ماه گذشته، ابتکارات کاری ترکیبی را آزمایش کرده‌ام و تعدادی از بهترین روش‌ها را در این مسیر شناسایی کرده‌ام.

کار در خانه

  • بدون رفت و آمد = زمان بیشتری برای همه. A گزارش اداره آمار کار که سال گذشته منتشر شد، نشان داد که در سال ۲۰۱۹، آمریکایی ها بیش از همیشه زمان خود را در رفت و آمد می گذرانند. میانگین زمان رفت و برگشت رفت و برگشت تقریباً یک ساعت بود و بیش از ۱۵ میلیون آمریکایی بیش از دو ساعت در روز را صرف رفت و آمد می کردند (از ۱۲٫۶ میلیون در سال ۲۰۰۶). میانگین یک ساعت رفت و برگشت به معنای پنج ساعت زمان از دست دادن در هفته است. طی یک رفت و آمد دو ساعته، هر هفته بیش از ۱۰ ساعت را در ماشین از دست می دهید. این ساعت های زیادی است. WFH هیچ رفت و آمدی ندارد و تمام آن زمان را پس می دهد.

  • هم تیمی های WFH مستقل تر و مدبرتر می شوند. از آنجایی که شما منابع کمتری در اختیار دارید، WFH نگرش خود را انجام دهید تشویق می کند. من دیده ام که بسیاری از تیم ما در طول همه گیری به خود متکی شده اند.

  • WFH حواس‌پرتی‌ها را به حداقل می‌رساند.به‌ویژه اکنون که مدارس حضوری بازگشته‌اند، WFH به افراد امکان کنترل محیط‌هایشان را می‌دهد. افرادی که به خوبی با موسیقی کار می کنند لازم نیست نگران پرت کردن حواس افرادی باشند که در سکوت خوب کار می کنند. شما همچنین مجبور نیستید که هم تیمی هایتان همیشه روی شانه شما ضربه بزنند، که در برخی موارد مثبت است.

نقاط دردناک کار از خانه

  • ناکارآمدی‌های ارتباطی. یکی از واضح‌ترین اشکالات WFH این است که شما آن لحظات را از دست می‌دهید – رفتن به دفتر شخصی برای درخواست سریع سوال، تاب خوردن کنار میز کسی برای اعلام حضور. جایگزین WFH برای این لحظه‌های میانی، ارتباط ناهمزمان است – شل، ایمیل، متن، و غیره. من متوجه شده‌ام که این رشته‌ها در برخی موارد، به‌ویژه برای موضوعات کوچک، بسیار طولانی‌تر از آنچه لازم است ادامه می‌یابند. این بدان معناست که هم‌تیمی‌های WFH نسبت به دفتر کار، زمان بیشتری را به مشکلاتی که به راحتی قابل حل هستند اختصاص می‌دهند، که می‌تواند منجر به اضافه بار ارتباط و ناهماهنگی شود.

  • ایجاد روابط از راه دور سخت تر است. عیب تقویت رابطه با فضای خود این است که برای تقویت روابط با همکارانتان وقت نمی گذارید. همه ما به اندازه کافی ساعات خوش Zoom را انجام داده ایم تا بدانیم که آنها به طور قابل توجهی نسبت به نسخه های حضوری شادتر هستند.

  • انزوا می تواند به همکاری و خلاقیت لطمه بزند. همکاری حضوری همیشه نسبت به همکاری از راه دور مزیت دارد. نگاه کردن به نمایش پیکسلی یک فرد با هش کردن چیزها در همان فضای فیزیکی قابل مقایسه نیست. همچنین بسیار سخت است که خلاقیت ها را بدون احساس انرژی حاصل از با هم بودن در یک فضا به دست آورید.

۴ ابتکار  

برخی از آنها ممکن است باقی بمانند و برخی نه، اما ما بر روی یافتن تمرکز کرده ایم راه هایی برای سخت تر کردن مدل هیبریدی ما

۱٫ یک روز در هفته به صورت شخصی

در مرکز/دفتر مرکزی SF ما، تیم کامل ما که در منطقه خلیج زندگی می کند در یک روز در هفته – چهارشنبه ها می آید. همه ما تلاش می کنیم فقط جلساتی را انجام دهیم که در آن روز به طور کامل به صورت حضوری انجام شود. این امکان ایجاد رابطه، همکاری و ارتباط را فراهم می کند. رویدادهای فرهنگی و ساعات شادی را برای لحظات و رویدادهای مختلف انجام می دهیم. همانطور که مرکزهای خود را ساخته ایم، به دنبال راه هایی برای تکرار آن در دنور و لس آنجلس نیز هستیم. هم‌تیمی‌های کاملاً از راه دور ما (ما تعدادی هم داریم!) به طور منظم، حداقل هر سه ماه یکبار به سانفرانسیسکو می‌آیند، و وقتی در شهر هستند، تیم‌های آنها را مجبور می‌کنیم تا تیم‌سازی و هم‌ترازی را تقویت کنند.

۲٫ آزمایش “Work From Anywhere”

در ماه ژوئیه، به تیم خود این توانایی را دادیم که کار در هر کجا، تمام ماه. زمانی که منطقی است به دفتر بیایید و در صورت نیاز از خانه (یا از خانه والدینتان یا یک Airbnb جذاب) کار کنید. ما سفر و ماجراجویی را برای کمک به ارتقای خلاقیت و تجدید تشویق می کنیم. این همچنین باعث می‌شود که افراد در مورد اینکه چه زمانی به دفتر می‌آیند و وقتی اینجا هستند چه می‌کنند بسیار عمدی باشند. افرادی که نیاز به همکاری دارند برنامه ریزی می کنند که در همان روزها وارد شوند و سپس در روزهایی که دور هستند به کارهای فردی خود رسیدگی کنند.

۳٫ جمعه‌های بدون جلسه

ما برای اولین بار در ژوئن جمعه‌های بدون جلسه را امتحان کردیم و مردم آن را دوست داشتند. ایده این بود که یک روز در ماه را بدون وقفه به کار عمیق فردی اختصاص دهیم. این به برخی از بارهای بزرگنمایی که همه ما تجربه می کنیم کمک کرده است.

۴، آموزش کار از خانه

ما شروع کرده‌ایم به طراحی آموزش در مورد چگونگی استفاده حداکثری از منابع WFH – رسانه‌های ارتباطی، جلسات و زمان. این آموزش همچنین فعالیت هایی را که در دفتر کار بهتری انجام می دهند پوشش می دهد و افراد را تشویق می کند تا زمان حضوری خود را با دقت برنامه ریزی کنند.

تعیین استانداردهای جدید همیشه شامل یک دوره آزمایشی است که با دردسرهای رو به رشد همراه است. ترتیبات کاری نباید جهانی باشد. آنها باید بر اساس آنچه انجام می‌دهید، نحوه انجام آن، نظرات چه کسی و چه زمانی تعیین شوند.

نظرات بیان شده در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com متعلق به خودشان است، نه نظرات Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی