عمومی

3 کاری که باهوش ترین افراد انجام می دهند و آنها را به طرز باورنکردنی می سازد تاثير گذار

۳ کاری که باهوش ترین افراد انجام می دهند و آنها را به طرز باورنکردنی می سازد
تاثير گذار

متوسط ​​تعداد تصمیماتی که یک فرد در هر روز می گیرد حدود ۳۵۰۰۰ تصمیم است. ترافیک زیادی بین گوش های ما در جریان است که ممکن است منجر به تصمیمات بسیار خوب یا نوعی که ما را از رسیدن به بهترین حالت باز می دارد.

افراد باهوش؟ آنها روی چیزهایی تمرکز می کنند که می توانند با انتخاب های عاقلانه برای شکل دادن به زندگی مورد نظرشان.

شما نیز می توانید همان انتخاب های عاقلانه ای را انجام دهید که منجر به موفقیت، زندگی پربار و پشیمانی بسیار کمی می شود.

یک برنامه ساده و قابل اجرا 

ابتدا، کارها را در یک برنامه کاربردی ساده کنید که بتوانید آن را در زندگی روزمره خود بگنجانید. استراتژی این است که شما را از انتخاب‌های احمق بازدارد، درست است؟ هر روز بر روی این سه حوزه انتخابی تمرکز کنید و موفقیت در گوشه و کنار خواهد بود.

۱٫ گذشته را پشت سر بگذارید و ادامه دهید

در یک توئیت قبلی، بنیانگذار گروه Corcoran و ستاره Shark Tank باربارا کورکوران این حقایق را به دنبال کنندگان خود منتقل کرد:

تفاوت افراد موفق با دیگران در این است که مدت زمانی را صرف تاسف و تاسف می کنند.

/blockquote>

این کاری است که کارآفرینان باهوش و موفق انجام می‌دهند. آنها به عقب برمی گردند، از اشتباهات خود درس می گیرند، شکست می خورند، و بقیه را فراموش می کنند.

داشتن طرز فکر قرار دادن “گذشته در درون” گذشته” شما را از زنجیر گناه و پشیمانی رها می کند. با آن روبرو شوید – اشتباه شما قابل جبران نیست. اما شما می‌توانید انتخاب کنید از آن بیاموزید و ادامه دهید.

۲٫ اقدام کنید

افراد باهوش و موفق روی تصمیم گیری نمی نشینند و منتظر فوریت نیستند. آنها ریسک می کنند و اضطرار را با قصد و هدف ایجاد می کنند و خود را به اهداف یا مأموریت شخصی خود نزدیک می کنند.

اما، این کار را نکنید. «ریسک‌کردن» و رانندگی» را به‌عنوان گواهینامه خود اشتباه بگیرید تا با ایده‌های بزرگ خود بدون درخواست بازخورد، با سرعت تمام پیش بروید. افراد باهوش قبل از تصمیم‌گیری در مورد مسائل مهم، از منابع بسیاری مشاوره می‌گیرند.

۳٫ هرگز از یادگیری و رشد دست نکشید

در نهایت، باهوش ترین افرادی که من می شناسم، یادگیرندگان مادام العمر هستند. آنها هرگز از یادگیری و هرگز تصور نکنید که آنها همه چیز را می دانند. به همین دلیل است که آنها علاقه نشان می دهند که از خرد دیگران استفاده کنند. این همان چیزی است که بهترین گفتگوها را آغاز می کند — یادگیری در مورد اینکه دیگران چه کاری انجام می دهند، چگونه آن را انجام می دهند و چرا آن را انجام می دهند.

افراد دوست دارند درباره خودشان صحبت کنند، بنابراین افراد باهوش آنقدر باهوش هستند که به آنها اجازه دهند. آنها کنجکاو هستند، سوال بپرسید و از دیگران بیاموزید. آن‌ها با ژست فروتنانه «می‌خواهم از تو یاد بگیرم» در مکالمات ظاهر می‌شوند. این یک دستور العمل برای موفقیت است.

نظرات بیان شده در اینجا توسط Inc.com ستون نویسان خودشان هستند، نه ستون نویسان Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی