عمومی

3 چیزی که به دلیل ناتوانی در انجام آنها قربانی می کنید رها کردن

۳ چیزی که به دلیل ناتوانی در انجام آنها قربانی می کنید
رها کردن

صاحب کسب و کار، اصرار برای micromanage برای بسیاری از ما واقعا قوی است. شما زمان و انرژی زیادی را صرف ایجاد کسب و کار خود می کنید. به این ترتیب، ممکن است تمایل داشته باشید که در هر چیزی که در اطراف کسب و کارتان است، دست داشته باشید. اما این تمایل به کنترل همه چیز و مدیریت خرد که به دنبال آن می آید، می تواند اثرات جدی و بلندمدتی بر کسب و کار و توانایی شما برای موفقیت داشته باشد. بنابراین امروز، می‌خواهم سه موردی را که ممکن است به دلیل ناتوانی در رها کردن کسب‌وکارتان قربانی کنید، بحث کنم.

۱٫ رشد تیم

شما زمان زیادی را صرف یافتن و استخدام استعدادهای خوب برای تیم خود کردید، اما میل شدید مدیریت کوچک هر حرکت آنها می تواند واقعاً به رابطه آسیب برساند و شما را در تلاش برای یافتن جایگزینی قرار دهد. فرض کنید یک مدیر بازاریابی جدید با رزومه ای راک استار استخدام می کنید. آن‌ها به کسب‌وکارهای دیگر کمک کرده‌اند تا به اهدافشان برسند، و در کاری که انجام می‌دهند خوب هستند. اما یک هفته پس از استخدام، آنها متوجه می شوند که شما هر حرکت آنها را زیر سوال می برید. یک یا دو ماه بعد، ممکن است در ارائه آن پروژه بازاریابی بزرگ به آنها مردد باشید زیرا می ترسید رها شوید. و شش ماه بعد، متوجه می‌شوید که وارد می‌شوید و همه خلاقیت‌هایی را که آنها جمع‌آوری کرده‌اند دوباره انجام می‌دهید، زیرا احساس می‌کنید که می‌توانید آن را بهتر انجام دهید. آیا فکر می کنید که مدیر بازاریابی شما در این موقعیت احساس ارزشمندی می کند؟ نه. آنها نه تنها به خود و توانایی هایشان شک می کنند، بلکه ممکن است جایگاه خود را در شرکت و ارزشی که ایجاد می کنند زیر سوال ببرند. که می تواند منجر به جستجوی آنها در جاهای دیگر شود.

۲٫ پتانسیل رشد.

اگر باید در تمام بخش‌های کسب‌وکار خود دستی داشته باشید، شرکت شما به کجا می‌رود. آیا باید به دلایل شخصی یا پزشکی مرخصی بگیرید؟ اگر شرکت برای همه چیز به شما تکیه کند، در برابر مشکلات در مسیر آسیب پذیرتر هستید. ناگفته نماند که بدون کمک تیم شما و مشاور بیرونی، احتمالاً با سرعت بسیار کمتری نسبت به رقبای خود که برای کمک های خارجی آماده هستند، رشد خواهید کرد.

۳٫ سلامت روان شما

کنترل همه چیز در تجارت ممکن است در کوتاه مدت احساس خوبی داشته باشد. اما در دراز مدت می تواند منجر به استرس و اضطراب زیادی شود. کسب و کار شما حول محور شما می چرخد. به این ترتیب، شما کسی هستید که می‌توانید تمام مشکلات و مسائلی را که به صورت روزانه پیش می‌آیند مدیریت کنید. و این می تواند خیلی سریع منجر به فرسودگی شغلی شود. می‌توانید به سرعت متوجه شوید که ۶۰، ۷۰ یا حتی ۸۰ ساعت در هفته کار می‌کنید و وقت خود را با دوستان و خانواده‌تان از دست می‌دهید. با گذشت زمان، این منجر به فرسودگی شغلی می شود.

تلاش برای کنترل همه چیز در کسب و کارتان هرگز ایده خوبی نیست. نه تنها توانایی شما برای رشد و مقیاس را محدود می کند، بلکه این کار را به خاطر سلامت روان شما انجام می دهد. درعوض، روی استخدام اعضای تیم با صلاحیت تمرکز کنید که بتوانید به آنها اعتماد کنید تا وظایف و پروژه های معمولی را واگذار کنید. این به شما امکان می‌دهد روی موارد تصویر بزرگ‌تری تمرکز کنید که می‌توانند به ارتقای کسب‌وکار شما به سطح بعدی کمک کنند.

نظرات بیان شده در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com متعلق به خودشان است، نه نظرات Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی