عمومی

3 نکته برای اینکه چگونه بهترین رئیس خود باشید

۳ نکته برای اینکه چگونه بهترین رئیس خود باشید

وقتی علاقه های تجاری با میل سرسختانه برای بودن در کنترل سرنوشت خود هستید؟ یک بارمن در حال رشد یا باریستای استارباکس؟ نه. شما تنها چیزی را که همه ما آرزو داریم را دریافت می‌کنید — برای در زندگی و تجارت به یک رئیس تبدیل شوید. ژولی کاوالیر، بازیگر، نویسنده، تهیه کننده، کارگردان و صاحب Very Cavaliere Productions، می گوید که انگیزه خود را برای تولید فیلم مستقل پس از همکاری با یک تهیه کننده مستقل و بازی در نمایش هایی مانند FBI: Most Wanted پیدا کرده است. .

بسیاری از کارآفرینان کسب‌وکار با ایجاد تعادل در گرفتن مشاغل خود و یادگیری مهارت‌های جدید که می‌تواند به تلاش‌های آنها کمک کند، مشکل دارند. آنها در تلاش کردن روش ها یا برنامه های یکسان به عنوان یک مالک در حالی که انتظار نتایج متفاوتی دارند گیر می کنند. حقیقت این است که برای اینکه در کسب و کار و زندگی رئیس خود باشید بیش از کار سخت و طاقت فرسا نیاز است. در اینجا سه ​​کلید وجود دارد:

۱٫ خودتان را به چالش بکشید

به گفته کاوالیر، او همیشه به تولید و توسعه فیلم علاقه داشت، اما او شکست خورده بود و هیچ ارتباطی با آن نداشت. صنعت فیلم او اجازه نداد آن چالش ها مانع از موفقیت او در فراخوانی شود. او با استفاده از نقش‌هایی مانند رویدادهای کودکان کار، بارتنینگ و بازی در نقش‌های کوچک برای تأمین هزینه‌های اشتیاق خود، تبدیل به یکی از بهترین‌ها چند کاره هزاره شد. گاهی اوقات باید خود را متواضع کنید و نقش هایی را بر عهده بگیرید که معمولاً انجام نمی دهید تا به جایی که باید در زندگی باشید.

برای تغییر و تقویت هوش تجاری خود به طور همزمان سازگار شوید. کلاه‌های مختلفی که در طول سفر کاری خود به سر می‌کنید، به‌عنوان یک مدیرعامل آینده به خوبی به شما کمک می‌کند.

۲٫ فرصت‌های خارج از منطقه آسایش خود را در آغوش بگیرید

چگونه می‌توانید مسئول فیلمنامه زندگی خود باشید، اگر هرگز خود را ارسال نکرده باشید کار در صحنه جهانی؟ بسیاری از ما ایده ها و برنامه های تجاری بزرگی داریم که در سرمان گیر کرده و در دنیای واقعی اجرا نمی شوند. کاوالیر زمانی که یک فیلمنامه آماده تولید را که با شریک زندگی خود، مایکلا ترناسکی-هولند، برای Meta Quest، پلتفرم واقعیت مجازی فیس بوک، نوشته بود، به صحنه رفت. کاوالیر می‌گوید: «من از متا به خاطر تأمین مالی تولید و توزیع و دادن اختیار خلاقانه و حقوق کامل IP من سپاسگزارم. آنها با هم جلد I دوباره ساخته شده: نیسا را ایجاد کردند که کاوالیر آن را نویسندگی و کارگردانی کرد و بخشی از مجموعه گلچینی است که در جشنواره بین المللی فیلم ونیز نمایش داده می شود.

ناشناخته ترسناک و ناراحت کننده است. فرد راجرز فقید نمایش محبوب کودکان محله آقای راجرز را ایجاد کرد زیرا در آن زمان از گزینه های تلویزیون برای کودکان خوشش نمی آمد. او گفت: «من به تلویزیون رفتم زیرا از آن متنفر بودم و فکر می‌کردم راهی برای استفاده از این ساز افسانه‌ای برای پرورش کسانی که تماشا می‌کنند و گوش می‌دهند وجود دارد.» برای پیشرفت در برنامه های زندگی خود با ناراحتی راحت باشید.

۳٫ فعالانه عمل کنید

کاوالیر می‌گوید: «فرصت‌های زیادی برای نویسندگان خلاق زن وجود دارد تا کنترل این فضای واقعیت مجازی و دیجیتال را در دست بگیرند. تولید.” شما باید یک یادگیرنده ابتکار عمل و جویای همکاری های تجاری باشید تا ایده شما به واقعیت تبدیل شود. هزینه مجموعه های واقعیت مجازی بالا بود، اما متا سری گلچین خود را به عهده گرفت زیرا آنها به مفهوم و ایده پروژه او اعتقاد داشتند. چالش های پول، زمان و کارکنان وجود خواهد داشت، اما اگر به جستجوی افراد مناسب ادامه دهید، افراد مناسب وارد زندگی شما خواهند شد.

“بهترین راه برای رسیدن به آنچه می خواهید این است که آن را بخواهید. در نهایت، اگر ایده خوبی باشد، کسی به تماس شما پاسخ خواهد داد. پشتکار نتیجه می دهد — از شنیدن کلمه “نه” نترسید” می گوید کاوالیر.

از Veristrat بازدید کنید.

نظرات بیان شده در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com متعلق به خودشان است، نه موارد مربوط به Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا