عمومی

3 مهارتی که برنامه نویسان برای افزایش اشتغالزایی نیاز دارند و کارایی

۳ مهارتی که برنامه نویسان برای افزایش اشتغالزایی نیاز دارند و
کارایی

برنامه نویسان اعتبار کافی دریافت نمی کنند. مردم اغلب نقشی را که بازی می کنند به عنوان محدود به حل مسائل جزئی مانند انقضای مجوزها و مشکلات همگام سازی ایمیل اشتباه می دانند. با این حال، دنیای فناوری اطلاعات پیچیده‌تر و وسیع‌تر از آن چیزی است که بیشتر مردم تصور می‌کنند. از هوش مصنوعی تا نرم افزار مدیریت پروژه، فناوری اطلاعات از رایانه ها برای تعامل با انواع داده ها و اطلاعات استفاده می کند.

بسیاری از کارشناسان اکنون بر این باورند که عصر اطلاعات با ورود به آنچه که برخی آن را تجربه سن در حالی که جامعه از اطلاعات خواستن به جستجوی تجربیات در حال گذار است، اطلاعات هنوز برای ایجاد آن لحظات مثبت ضروری است. اداره آمار کار ایالات متحده پیش بینی می کند که تعداد مشاغل فناوری اطلاعات در ایالات متحده با ۱۴% تا سال ۲۰۳۰٫

برای ماندن در صنعتی که از آن لذت می برید یا برای تغییر به صنعتی که شاهد رشد بیشتر است، باید تمایل داشته باشید که خود را با آن سازگار کنید. زمانی که کارم را در رادیو شروع کردم، پتانسیل رشد را در یک حرفه آنلاین دیدم. برای تغییر مسیر، مجبور شدم خودم را در مورد فناوری های جدید آگاه کنم و مجموعه مهارت هایم را تقویت کنم. با توجه به اهمیت روزافزون فناوری اطلاعات به عنوان فناوری، همگام شدن با روندها و چالش های جدید ضروری است. من معتقدم که سه مهارت ضروری وجود دارد که هر متخصص فناوری اطلاعات برای افزایش قابلیت استخدام و عملکرد خود باید یاد بگیرد.

تجزیه و تحلیل ریسک

امنیت سایبری هر سال به یک حوزه مرتبط تبدیل می‌شود زیرا تعداد نقض‌های داده، حملات باج‌افزار، مهندسی اجتماعی و سایر تهدیدات سایبری همچنان در حال افزایش است. . با توجه به IBM، میانگین هزینه هر نقض بین سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ ۱۰ درصد افزایش یافت و به ۴٫۲۴ میلیون دلار رسید.

یک سوء تفاهم رایج این است که فکر می کنیم متخصصان امنیت سایبری تنها اعضای دنیای فناوری اطلاعات هستند که ملزم به ارزیابی خطرات هستند. در واقع، بیشتر حملات تنها به دلیل درک ضعیف امنیت دیجیتال توسط افراد در مناطق دیگر امکان پذیر است. فیشینگ ایمیل به طور قابل توجهی بیشتر است بردار حمله موفق در مقایسه با اکسپلویت های پروتکل دسکتاپ راه دور و آسیب پذیری های نرم افزاری.

شناسایی، تجزیه و تحلیل و مدیریت ریسک از جمله مهارت هایی است که در صورت تمایل باید به آنها توجه کنید. با ایمن نگه داشتن اطلاعات حساس سازمان خود، به رزومه خود ارزش بیافزایید. خوشبختانه، مردم در سراسر جهان به طور فزاینده ای از ارتباط این مهارت ها آگاه می شوند.

یادگیری ماشین

بازار جهانی یادگیری ماشینی در سال ۲۰۲۱ ۱۵٫۴۴ میلیارد دلار ارزش داشت و انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۹ به ۲۰۹ میلیارد دلار افزایش یابد. یادگیری ماشینی فناوری است که در سال های گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده است، به ویژه به دلیل موفقیت شرکت هایی مانند گوگل در زمینه هوش مصنوعی.

این موفقیت همچنین تا حد زیادی به این دلیل است که فناوری برای توده ها در دسترس تر شده است. به عنوان مثال، مولد تصویر هوش مصنوعی OpenAI، DALL-E را در نظر بگیرید: از زمانی که DALL-E Mini عمومی شد، از ساخت الگوهای رفتاری گرفته تا آثار هنری با ارزش توجه نیویورکر.

زمانی که یادگیری ماشینی فقط برای محققان در موسسات درجه یک قابل دسترسی بود گذشته است. امروزه، یادگیری ماشینی را می توان در سراسر جهان در موسسات رسمی، پلتفرم های آموزش آنلاین و حتی از طریق کمیک.

توسعه Web3/Blockchain

چه در ارزهای دیجیتال و NFT سرمایه گذاری کرده باشید یا نه، Metaverse در حال ساخت است، و وعده می دهد که Web2 متمرکز و تحت کنترل شرکت ها را بر عهده بگیرد. دنیای کاربران کامپیوتر — تقریباً همه ما — سالهاست که به دلیل ناامیدی فزاینده ای از کار کردن تحت نظارت چند مونولیت ناامید شده است.

وعده Web3 در ابتدا جامعه است — نه شرکتی –.

مبتکران در فضا مانند اثبات of Learn در حال توسعه پلتفرم‌های آموزشی با دسترسی آسان هستند که در آن متخصصان Web2 و علاقه‌مندان به فناوری می‌توانند کدنویسی در Web3 را در مدل یادگیری و کسب درآمد بیاموزند. اولین پروژه این شرکت، یک آکادمی آنلاین غنی از اطلاعات به نام Metacrafters.io است که گیمرها و توسعه دهندگان را جذب می کند و جذب می کند. برخی از حمایت‌های جدی از سوی VCهای پیشرو و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال. رهبران دیگر صنعت مانند Solana، Flow، Avalanche و Polygon Foundations اخیراً ۴٫۵ میلیون دلار کمک مالی برای حمایت از ماموریت متاکرافترز در ارتقاء مهارت توسعه دهندگان Web2 اختصاص دادند. این کمک هزینه به پروتکل یادگیری و کسب درآمد آنها کمک می کند، بنابراین می توانید دوره هایی را در دنیای بازی بگذرانید و برای آن پول دریافت کنید.

Metacrafters.io ممکن است یکی از این مدل‌های یادگیری و کسب مهارت‌های کدنویسی باشد، اما در خطی برای الهام بخشیدن بیشتر از نوع خود. به چشم انداز آموزش Web3 نگاه کنید و کرک شوید، زیرا Metaverse زودتر از حد انتظار به اینجا می رسد و توسعه دهندگان بازیگران اصلی آن خواهند بود.

نظرات بیان شده در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com متعلق به خودشان است، نه نظرات Inc.com.

<.>

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی