عمومی

3 دلیل برای عدم تمرکز تیم

۳ دلیل برای عدم تمرکز تیم

Frost یک سازمان کارآفرینان (EO) عضو در نبراسکا، یک کارآفرین غیرمتمرکز است، استاد دانشگاه کارآفرینی و سه بار بنیانگذار. او بنیانگذار yorCMO، اولین کسب و کار فرانشیز رهبری غیرمتمرکز، و ریاست انجمن حرفه‌ای فراکسیونی، اولین و تنها انجمن است. برای مدیران و رهبران غیرمتمرکز، کسری. ما از جو خواستیم مزایای رهبری غیرمتمرکز را توضیح دهد. این چیزی است که او به اشتراک گذاشت:

جهان با سرعتی سریعتر از همیشه در حال تغییر است. از میان این تغییرات، مدل جدیدی برای رهبری و استخدام: کسری.

جزئی استخدام به این معنی است که یک رهبر اجرایی به صورت منعطف و پاره وقت به سازمان می پیوندد و کسری از زمان یک رهبر تمام وقت را صرف می کند – با کسری از هزینه.

پس از صحبت در مورد این موضوع در کنفرانس سالانه EO One Canada به نام “بازاندیشی بزرگ”، من را شگفت زده کرد که چقدر کارآفرینان مجذوب شده اند. مدل های جدید استخدام نه تنها مدل‌های جدید استخدام به‌طور سودآوری بر کسب‌وکار تأثیر می‌گذارند، بلکه بسیاری از کارآفرینان (بیشتر از آن چیزی که من متوجه شدم) «نقاط دردناک» چرخه استخدام، عضویت، خارج شدن از تخته را احساس می‌کنند که تهوع آگهی را با تمام وقت تکرار می‌کند. ، کارکنان دائمی.

کارآفرینان جایگزین می خواهند و زمان آن فرا رسیده است زیرا بازار رسما تغییر کرده است.

مدل رهبری کسری پس از همه‌گیری به یک واقعیت قابل دوام تبدیل شد. با تمرکز به آینده کاری، ما به طور دائمی روش‌های مدیریت شرکت‌ها و انواع شرکت‌هایی را که اداره می‌کنیم تغییر می‌دهیم.

تحقیق آن را تأیید می کند: طی ۵ سال آینده، ۵۲ درصد از نیروی کار بزرگسال ایالات متحده یا کار خواهد کرد یا به عنوان یک مشارکت کننده مستقل کار کرده است. و ۶۳ درصد از مدیران می گویند با توجه به این فرصت به پیمانکاران مستقل تبدیل خواهند شد. اقتصاد مستقل یکی از سریع ترین پدیده های در حال رشد در کشور است.

سپس، “استعفای بزرگ” رخ داد. بسیاری از کارآفرینانی که می‌شناختم وحشت کردند: حفظ، استخدام، بازگشت سرمایه (ROI) نیروی کار، توانایی افزایش سرمایه–همه چیز بدون افراد مناسب در هوا بود.

من متوجه شدم که “استعفای بزرگ” بزرگترین فرصت ما خواهد بود.

“کسری” مدل دلالت بر کوچکی، پراکندگی و ناقص بودن دارد. با این حال، رهبرانی که با ظرفیت کسری به یک سازمان می‌پیوندند، چیزی جز کوچک یا تکه‌تکه هستند – و تأثیری که بر یک شرکت می‌گذارند نیز وجود ندارد.

مدل استخدام جدید کسری نیست – غیرمتمرکز است.

اگر تمرکززدایی شما را به یاد فلسفه حاکم بر پشت آن می اندازد. بلاک چین، حق با شماست. بلاک چین را به خاطر می آورید: چند سال پیش، هر کارآفرینی در مورد آن صحبت می کرد و به این فکر می کرد که چگونه بلاک چین را در کسب و کار خود ادغام کند.

Blockchain. آن را رایج کرد، اما «تمرکززدایی» به عنوان فلسفه حاکم برای آینده کار در حال ظهور است.

یک مدل استخدام غیرمتمرکز سلسله‌مراتب را صاف می‌کند و احساس عمیق تری از وابستگی متقابل، به جای اقتدار، بین رهبران و تیم ها ایجاد می کند. رهبری غیرمتمرکز با انعطاف‌پذیری همراه است، کنترل را رها می‌کند و ایده‌های خلاقانه را به ارمغان می‌آورد – و برای آینده کاری آماده است.

در اینجا آمده است. سه مزیت اصلی که شرکت های غیرمتمرکز تجربه می کنند:

۱٫ تنوع فکر

استخدام غیرمتمرکز، اجرای استراتژیک رهبران کسری و پاره وقت در C-suite، غیر جغرافیایی است. -محور در اولین دنیای کار از راه دور، سازمان ها به مجموعه استعدادهای گسترده تر و متنوع تری دسترسی دارند.

با حذف مرزهای جغرافیایی سنتی. ، شرکت ها گزینه های بیشتری برای ارائه تخصص های تخصصی از سراسر صنعت خود یا خارج از صنعت خود دارند. تخصص در سازمان می تواند به ارتفاعات جدیدی برسد و تنوع افزایش یابد – هم از نظر زمینه فرهنگی و هم از نظر فکر. سوگیری های پنهان ناشی از یک مجموعه استعداد کاملاً محلی، مانند سوگیری انطباق (AKA groupthink)، ریشه کن می شوند.

۲٫ فرهنگ تصمیم گیری

رهبران غیرمتمرکز اغلب فقط به صورت فیزیکی (یا مجازی) برای کسری از هفته کاری حضور دارند. در نتیجه، تمرکززدایی باعث ایجاد فرهنگ تصمیم‌گیری می‌شود: تیم‌های سطح متوسط ​​بدون مراجعه به یک رهبر همیشه حاضر برای تأیید مستمر، قدرت تصمیم‌گیری خود را پیدا می‌کنند. گفته شده است که «منظور پول نو است». اگر از هر ده نفر نه نفر مایل به کسب درآمد کمتر برای انجام کارهای معنی‌دارتر هستند، شرکت‌های فردا باید انگیزه کار معنادار، تصمیم‌گیری مستقل و رضایت را در هسته فرهنگ عملیاتی ایجاد کنند.

<. div class="standardText" readability="36">

در نتیجه تغییر در سلسله مراتب تصمیم گیری، C-suite آزاد می شود و زمان بیشتری برای تمرکز بر برنامه ریزی استراتژیک وجود دارد. مدیریت خرد سیستماتیک شده است. تفکر استراتژیک در سیستماتیک شده است.

۳٫ ارزش ویژه

تمرکززدایی با مسطح کردن ساختار سازمان، فرهنگ عادلانه تری را تقویت می کند. مدیران کسری، به عنوان رهبران پاره وقت یا مستقل، اغلب اشتیاق واقعی و عمیق را برای موفقیت شرکت به ارمغان می آورند – موفقیتی که کاملاً با پویایی سنتی کار کارفرما-کارمند متفاوت است.

تغییر پارادایم از “تو برای من کار می‌کنی” به “من برای من و تو کار می‌کنم” که موفقیت هر فرد را به هم مرتبط می‌کند، محیطی را ایجاد می‌کند که در آن همه کارکنان و رهبران اهداف مشترک و مشوق‌های همسویی را به اشتراک می‌گذارند. . تیم ها بیشتر احساس حمایت می کنند و حس تعلق قوی ایجاد می شود. زمانی که مراکز کنترل انبوه، مانند بلاک چین، حذف شوند، پویایی قدرت تغییر می‌کند.

در نهایت، محیط‌های کاری غیرمتمرکز به کارکنان این امکان را می‌دهد تا محیط‌های کاری خود را بسازند. تصمیم‌گیری در موضوعات محلی و مالکیت بالاتری بر نقش‌هایشان.

کارآفرینان و تیم‌های رهبری بازدهی بالاتر، تصمیم‌گیری سریع‌تر، و فرهنگ کاری متنوع تر سازمان‌ها به طور کلی خلاق‌تر، انعطاف‌پذیرتر، صرفه‌جویی در هزینه‌های بیشتر، القای انرژی و دسترسی به استعدادها و ایده‌هایی می‌شوند که معمولاً با آنها مواجه نمی‌شوند.

هنوز در مورد قدرت استخدام غیرمتمرکز و کسری مردد هستید؟ یکی از جملات مورد علاقه من را در نظر بگیرید که معروف توسط ست گودین گفته شده است: “تغییر به ندرت شکست می خورد زیرا خیلی زود است. تقریباً همیشه شکست می خورد زیرا خیلی دیر شده است.”

نظرات بیان شده در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com متعلق به خودشان است، نه نظرات Inc.com.

<.>

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی