عمومی

3 بزرگترین ترسی که صاحبان کسب و کار در مورد استخدام آن دارند دستیار

۳ بزرگترین ترسی که صاحبان کسب و کار در مورد استخدام آن دارند
دستیار

دستیار خوب می تواند تفاوت بین موفقیت در تجارت و شکست خوردن بسیاری از صاحبان مشاغل را دیده‌ام که در طول روز برای انجام وظایف با ارزش خود تلاش می‌کنند و زمانی که برای استخدام یک دستیار جهش کردند، همه چیز به سمت بهتر شدن تغییر کرد. اما دروغ می گویم اگر بگویم هرکسی که با آنها صحبت می کنم بلافاصله به ایده استخدام دستیار کشیده می شود. در واقع، بارها با بهانه های بی شماری مواجه می شوم که چرا یک دستیار برای آنها ایده خوبی نیست. بنابراین امروز می‌خواستم سه ترس بزرگ صاحبان کسب‌وکار در مورد استخدام دستیار را با شما به اشتراک بگذارم و در مورد اینکه چرا این ترس‌ها اغلب بی‌اعتبار می‌شوند، صحبت کنم.

من نمی توانم آن را بپردازم.

این یکی را به عنوان یک مربی کسب و کار زیاد می شنوم، و واقعاً این یک بهانه همه منظوره است دستیار می خواهید؟ من توان پرداخت آن را ندارم. می‌خواهم یک دستگاه جدید دریافت کنم قطعه ای از تجهیزات که تولید شما را افزایش می دهد؟ من توان پرداخت آن را ندارم. آیا می خواهید آن مدیر فروش ستاره راک را استخدام کنید؟ من توان پرداخت آن را ندارم. شما ایده را دریافت می کنید. اما حقیقت موضوع این است که شما در حال حاضر هزینه آن را پرداخت کرده اید. در این لحظه شما در حال انجام تمام کارهای مختلف در لیست کارهای خود هستید. و با انجام هر کار کوچکی در لیست خود، وقت خود را برای کار روی ایده بزرگ بعدی خود آزاد نمی کنید. اگر می‌توانید پنج تا پانزده ساعت در هفته آزاد کنید، چقدر می‌توانید با تمرکز بر کسب‌وکارتان درآمد کسب کنید؟ در بیشتر موارد، مبلغ بسیار بیشتر از حقوق دستیار جدید شماست.

من خیلی شلوغ هستم.

“من وقت ندارم.  به یک دستیار نیاز دارم که در یافتن، آموزش و استخدام دستیار به من کمک کند.”   من همیشه آن را می‌شنوم. و اگر به آن فکر کنید بسیار طعنه آمیز است. به محض گفتن آن، فوراً متوجه می‌شوید که مشکلی ذاتاً در آن رشته فکر وجود دارد. بهترین توصیه من این است که حتی اگر مشغول هستید، اشکالی ندارد که دستیار جدید خود را به آرامی استخدام کرده و سوار شوید. هیچ اشکالی ندارد که به آنها بگویید: من فقط مقدار محدودی دارم، بنابراین ما در طول ۶۰ روز اول کار را انجام خواهیم داد. اوایل وقت خالی خواهید داشت. من ممکن است ترتیبی بدهم که برخی افراد دیگر در شرکت را تحت الشعاع قرار دهید. من ممکن است ترتیبی بدهم که شما کارهایی را انجام دهید که به طور معمول از آنها عقب مانده است. و ممکن است مدتی از کار افتاده باشد که من کاری برای انجام دادن شما نداشته باشم. اما من حاضرم برای آن زمان از کار افتادگی هزینه کنم، و تا ۶۰ یا ۹۰ روز، شما کاملاً در موقعیت خود به سرعت عمل خواهید کرد. شما به کمال نیاز ندارید، فقط پیشرفت کنید.

من برای یک دستیار کار کافی ندارم.

این تقریباً هرگز درست نیست. آنچه حقیقت دارد این است که بسیاری از صاحبان کسب و کار در رها کردنشان با مشکل مواجه هستند. و بنابراین آنها حتی نمی توانند آنچه را که احتمالاً می توانند به دستیار خود تحویل دهند، درک کنند. اما هنگامی که کمی تمرین کنید، از همه چیزهایی که دارید و می‌تواند توسط شخص دیگری انجام شود شگفت زده خواهید شد. حالا دقیقاً مثل شما خواهد بود؟ البته که نه. و این خوب است. آنها ممکن است در واقع بهتر از شما این کار را انجام دهند، زیرا آنها زمان لازم را برای ایجاد فرآیندها و رویه های مناسب دارند. و اگر هنوز در تلاش برای تکمیل ساعات کاری هستید، استخدام فردی به صورت پاره وقت کاملاً قابل قبول است.

در حالی که ممکن است در مورد استخدام دستیار احتیاط داشته باشید، هنگامی که در تفویض اختیار مهارت پیدا کردید و شخصی را پیدا کردید. چه کسی در کاری که انجام می دهد، تعجب خواهید کرد که چگونه در دنیا بدون آن شخص زندگی می کنید!

نظرات بیان شده در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com متعلق به خودشان است، نه نظرات Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی