عمومی

25 کسر مالیات مشاغل کوچک – چه چیزی برای آن جدید است 2023

۲۵ کسر مالیات مشاغل کوچک – چه چیزی برای آن جدید است
۲۰۲۳

شما به اندازه کافی سخت کار می کنید تا اطمینان حاصل کنید که کسب و کار کوچکتان بقای خود را حفظ می کند، و نمی خواهید کسر مالیات بالقوه ای را که می تواند پس انداز شما را به حداکثر برساند نادیده بگیرید.

در این مورد. در مقاله، مهم‌ترین تغییرات مالیاتی کسب‌وکارهای کوچک برای سال ۲۰۲۳ را پوشش می‌دهیم و همچنین اطلاعاتی در مورد اعتبار نصب انرژی خورشیدی و اعتبار خودروهای برقی ارائه می‌کنیم. سپس، همه موارد حذف مالیاتی ممکن را که می‌توانید استفاده کنید، فهرست می‌کنیم، خواه یک مالک انحصاری باشید یا یک کسب‌وکار کوچک با کارکنان اداره می‌کنید.

به خاطر داشته باشید که بسته به ساختار کسب‌وکارتان، کسرهای متفاوتی در دسترس است – مالکیت انحصاری، LLC، S-Corp یا سایر طبقه بندی ها.

بیایید به درستی وارد شوید و به شما کمک می کند تا مزایای بالقوه را به حداکثر برسانید. ما با فهرستی از تغییرات کلیدی برای سال ۲۰۲۳ شروع می‌کنیم، اطلاعات به‌روز در مورد تأسیسات انرژی خورشیدی ارائه می‌کنیم، و سپس ۲۵ کسر مالیات برتر برای مشاغل کوچک را فهرست می‌کنیم.

svg%3E - 25 کسر مالیات مشاغل کوچک - چه چیزی برای آن جدید است
2023

IR تغییرات مالیاتی مشاغل کوچک برای سال ۲۰۲۳

حداکثر درآمد خالص. حداکثر درآمد خالص خوداشتغالی مشمول بخش تامین اجتماعی مالیات بر خوداشتغالی ۱۶۰۲۰۰ دلار برای سال ۲۰۲۳ است. حداکثر محدودیتی برای درآمد مشمول بخش Medicare وجود ندارد.

نرخ مسافت پیموده شده استاندارد. برای سال ۲۰۲۳، نرخ استاندارد مسافت پیموده شده برای هزینه کارکرد خودرو، ون، پیکاپ یا کامیون پانل شما برای هر مایل استفاده تجاری در طول سال ۲۰۲۳ به ۶۵٫۵ سنت در هر مایل افزایش یافت.

> فرم ۱۰۴۰-SS بازطراحی شده. برای سال ۲۰۲۳، برنامه(های) C و SE (فرم ۱۰۴۰) در صورت وجود، برای ارسال با فرم ۱۰۴۰-SS موجود است. برای اطلاعات بیشتر، به دستورالعمل‌های فرم ۱۰۴۰-SS مراجعه کنید.

پاداش استهلاک کاهش استهلاک پاداش بر اساس بخش ۱۶۸(k) در سال ۲۰۲۳ با کاهش حد مجاز از ۱۰۰٪ به ۸۰٪ شروع می شود.

فرم ۷۲۰۵، ساختمان های تجاری کارآمد انرژی کسر. این فرم و دستورالعمل‌های جداگانه آن برای ادعای کسر بخش ۱۷۹D برای واجد شرایط بودن هزینه‌های ساختمان تجاری کارآمد که اکنون در خط جدید ۲۷b جدول C (فرم ۱۰۴۰) گزارش شده است، استفاده می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به فرم ۷۲۰۵ و دستورالعمل‌های آن مراجعه کنید.

اعتبار خودروی تمیز تجاری. کسب و کارهایی که یک وسیله نقلیه تمیز تجاری واجد شرایط می خرند، ممکن است واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی خودروی پاک شوند. برای اطلاعات بیشتر به فرم ۸۹۳۶ و دستورالعمل های آن مراجعه کنید.

هزینه غذای تجاری. کسر موقت ۱۰۰٪ برای هزینه های وعده غذایی تجاری منقضی شده است. کسر وعده غذایی کسب و کار از اول ژانویه ۲۰۲۳ به ۵۰٪ کسر مجاز قبلی باز می گردد.

svg%3E - 25 کسر مالیات مشاغل کوچک - چه چیزی برای آن جدید است
2023

آیا انرژی خورشیدی را نصب کردید؟

دو نوع اعتبار مالیاتی برای صاحبان مشاغل کوچکی که انرژی خورشیدی نصب کرده‌اند در دسترس است.

اینها عبارتند از:

اعتبار مالیاتی سرمایه گذاری (ITC)

ITC اعتبار مالیاتی است که بدهی مالیات بر درآمد فدرال را برای درصدی از هزینه سیستم خورشیدی نصب شده در طول سال مالیاتی کاهش می دهد. برای سال ۲۰۲۳، تا زمانی که پروژه الزامات نیروی کار فدرال را برآورده کند، این ۳۰٪ اعتبار مالیاتی هزینه است.

اعتبار مالیات تولید (PTC)

PTC یک کیلووات است. -اعتبار مالیات ساعت (کیلووات ساعت) برای برق تولید شده توسط خورشیدی و سایر فناوری‌های واجد شرایط برای ۱۰ سال اول عملکرد یک سیستم. این بدهی مالیات بر درآمد فدرال را کاهش می دهد و سالانه برای تورم تنظیم می شود. به عبارت دیگر، آخرین به روز رسانی آن عدد را بررسی کنید.

به طور کلی، سیستم های خورشیدی که در سال ۲۰۲۲ یا بعد از آن در خدمت قرار گرفتند و قبل از سال ۲۰۳۳ ساخت و ساز را آغاز کردند، واجد شرایط ITC 30٪ یا ¢ ۲٫۷۵ هستند. /kWh PTC اگر الزامات نیروی کار صادر شده توسط وزارت خزانه داری را برآورده کند یا اندازه آنها کمتر از ۱ مگاوات (MW) باشد.

برترین کسرهای مالیاتی برای مشاغل کوچک

هزینه های تجاری قابل کسر مالیات می توانند به کاهش بدهی مالیاتی سالانه خود کمک کنید، بنابراین مهم است که بدانید چه کسرهایی در دسترس است. در اینجا ۲۵ کسر مالیات بر مشاغل کوچک آورده شده است:

۱٫ کسر دفتر خانه

اگر از بخشی از خانه خود به طور انحصاری برای تجارت استفاده می کنید، اغلب می توانید هزینه های مربوطه، مانند خدمات آب و برق، تعمیرات، و بیمه را به عنوان کسورات دفتر خانه. شما همچنین می توانید بخشی از پرداخت های اجاره یا وام مسکن خود را کسر کنید. این با استفاده از درصد محاسبه می شود – برای مثال، اگر خانه شما ۱۰۰۰ فوت مربع است و از یک دفتر ۱۰۰ فوت مربعی استفاده می کنید، می توانید ۱۰٪ از هزینه های خانه خود را کسر کنید، مانند پرداخت وام مسکن و خدمات آب و برق.

<2. مالیات بر املاک

اگر صاحب یک ملک تجاری مانند یک دفتر یا فروشگاه خرده فروشی هستید، می توانید مالیات املاک مرتبط را به عنوان کسر مالیات مطالبه کنید. باید مدرک پرداخت، مانند رسید یا صورت حساب بانکی را ارائه دهید.

۳٫ وعده های غذایی تجاری

وعده های غذایی مصرف شده در حین انجام امور تجاری تا زمانی که معقول باشند قابل کسر هستند. این شامل وعده های غذایی با کارمندان، مشتریان و فروشندگان می شود. به منظور واجد شرایط بودن برای کسر، وعده غذایی باید مستقیماً با تجارت مرتبط باشد و ماهیت شخصی نداشته باشد. با این حال، برای سال ۲۰۲۳، کسر وعده های غذایی از ۱۰۰٪ به ۵۰٪ از هزینه وعده غذایی کاهش یافت.

۴٫ هزینه های حقوقی و حرفه ای

هزینه های پرداختی به وکلا، حسابداران و سایر خدمات حرفه ای را می توان به عنوان هزینه های تجاری کسر کرد. خدماتی مانند هزینه های بایگانی، حسابرسی، و هزینه های ادغام نیز می توانند کسر شوند.

۵٫ اجاره املاک تجاری

هر گونه پرداخت اجاره املاک تجاری مانند دفتر، انبار یا تجهیزات را می توان کسر کرد. به عنوان مثال، اگر شما یک پیمانکار هستید و یک واحد ذخیره سازی برای لوازم و ابزار اجاره می کنید، می توانید آن را به عنوان هزینه تجاری کسر کنید. شما باید قرارداد اجاره یا رسید اجاره را به عنوان مدرک پرداخت خود ارائه دهید. در حالی که نمی‌توانید کل مبلغ اجاره‌تان را کسر کنید، می‌توانید بخشی را که برابر با استفاده تجاری‌تان است، کسر کنید.

۶٫ بهره وام مسکن

اگر صاحب یک ملک تجاری هستید، می توانید سود وام مسکن مربوطه را به عنوان هزینه کسب و کار و کسر مالیات مطالبه کنید. کسر محدود به مبلغ مانده اصل وام و نرخ بهره مربوطه است.

۷٫ حق بیمه بیمه سلامت

اگر برای خود یا کارمندان خود حق بیمه درمانی را پرداخت می کنید، می توان آن را به عنوان هزینه کسب و کار کسر کرد. توجه داشته باشید که در برخی موارد، IRS ممکن است مبلغی را که می توانید کسر کنید محدود کند، بنابراین بهتر است ابتدا با مشاور مالیاتی خود مشورت کنید.

۸٫ هزینه های آموزش کسب و کار

اگر در یک سمینار شرکت می کنید یا در کلاس های مرتبط با کسب و کار خود شرکت می کنید، هزینه های مربوطه را می توان به عنوان هزینه کسب و کار کسر کرد. این شامل شهریه، هزینه ثبت نام و هزینه های سفر می شود. دوره های آنلاین نیز می توانند کسر شوند.

۹٫ هزینه های اینترنت

آیا برای اتصال به اینترنت برای کسب و کار خود هزینه پرداخت می کنید؟ اگر چنین است، پس هزینه های مربوطه را می توان کسر کرد. این شامل هزینه‌های ماهانه، هزینه‌های اجاره تجهیزات و هزینه‌های نصب می‌شود. از آنجایی که این روزها همه مشاغل آنلاین هستند، این کسر می تواند بسیار مفید باشد.

۱۰٫ تجهیزات تجاری

اگر تجهیزات تجاری مانند رایانه یا مبلمان خریداری می کنید، هزینه آن قابل کسر است. همچنین ممکن است بتوانید هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری را کسر کنید. مطمئن شوید که رسیدها و اسناد خود را نگه دارید.

۱۱٫ حق بیمه کسب و کار

هزینه حق بیمه کسب و کار را می توان به عنوان هزینه کسب و کار کسر کرد. این شامل مسئولیت، دارایی و بیمه عمر است. توجه داشته باشید که برخی از انواع بیمه فقط در صورتی قابل کسر هستند که مستقیماً با عملیات تجاری شما مرتبط باشند.

۱۲٫ هزینه های سفر کاری

اگر برای مقاصد تجاری سفر می کنید، می توان هزینه های مربوطه را کسر کرد. این شامل بلیط هواپیما، اقامت در هتل، کرایه ماشین و وعده های غذایی می شود. در صورت درخواست IRS، حتماً تمام رسیدها و اسناد سفرهای خود را نگه دارید.

svg%3E - 25 کسر مالیات مشاغل کوچک - چه چیزی برای آن جدید است
2023

۱۳٫ هزینه های تجاری لوازم اداری

لوازم اداری مانند کاغذ، جوهر و تونر همگی از هزینه های تجاری قابل کسر هستند. همچنین می‌توانید هزینه سایر لوازمی را که برای کسب‌وکارتان استفاده می‌کنید، مانند فاکتورها و لوازم التحریر، کسر کنید.

۱۴٫ هزینه های تبلیغات و بازاریابی

هزینه های تبلیغات و بازاریابی مرتبط با ارتقای کسب و کار شما، مانند طراحی وب سایت، قابل کسر است. این شامل هزینه کارت ویزیت، بروشور و سایر مواد تبلیغاتی می شود. هزینه های بازاریابی آنلاین نیز قابل کسر است.

۱۵٫ هزینه های تلفن

هزینه تلفن تجاری شما و هزینه های مربوطه را می توان به عنوان هزینه کسب و کار کسر کرد. این شامل قبض های تلفن همراه، هزینه های تلفن ثابت و تماس های راه دور می شود. همچنین ممکن است بتوانید هزینه های اضافی را برای ویژگی های خاص کسب و کار، مانند خط فکس اختصاصی، کسر کنید.

۱۶٫ هزینه های وسایل نقلیه تجاری

آیا کسب و کار شما ماشین شرکتی یا کامیون دارد؟ در این صورت، هزینه های سوخت و تعمیر و نگهداری مربوطه را می توان کسر کرد. همچنین می توانید مسافت پیموده شده مربوط به سفرهای کاری را کسر کنید. اگر کسب و کار شما دارای ناوگان وسایل نقلیه است، این کسر می تواند به سرعت جمع شود. اگر یک مالک انحصاری هستید و وسیله نقلیه شما هم برای استفاده شخصی و هم تجاری است، می‌توانید مسافت پیموده شده را مطالبه کنید، اما باید سوابق دقیقی داشته باشید که نشان دهد چه زمانی از وسیله نقلیه به طور خاص برای تجارت استفاده شده است.

۱۷٫ غرامت کارمند

اگر کارمند دارید، هزینه حقوق و دستمزد آنها قابل کسر است. همچنین باید هرگونه غرامت دیگری را که ارائه می شود، مانند پاداش ها و گزینه های سهام، کسر کنید. هنگام کسر غرامت کارکنان، حتماً از همه قوانین مالیاتی قابل اجرا پیروی کنید.

۱۸٫ هزینه های راه اندازی

اگر کسب و کار شما جدید است، ممکن است بتوانید هزینه راه اندازی آن را کسر کنید. این شامل هزینه های قانونی، هزینه های حسابداری و سایر هزینه های مرتبط با راه اندازی کسب و کار شما می شود. مطمئن شوید که تمام رسیدها و اسناد خود را برای این کسر نیز نگه دارید.

۱۹٫ هزینه خدمات حرفه ای

هزینه استخدام یک حرفه ای مانند حسابدار یا وکیل قابل کسر است. این شامل هر گونه کارمزد مرتبط با ثبت مالیات است. همچنین شامل هرگونه هزینه برای مشاوره حقوقی یا نمایندگی برای هر موضوع مرتبط با تجارت، مانند بررسی قرارداد می شود. استخدام یک متخصص می تواند در دراز مدت در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند، بنابراین مطمئن شوید که از این کسر استفاده کنید.

۲۰٫ کمک های بازنشستگی

کسر کمک های مالی به یک برنامه بازنشستگی برای خود و کارمندانتان می تواند باشد. این شامل کمک به ۴۰۱ (k)s، IRAs، و انواع دیگر برنامه های بازنشستگی است. این کسر می تواند به شما کمک کند برای آینده خود پس انداز کنید و همچنین مزایایی را برای کارمندان خود فراهم کنید. این کسرها بر اساس ایالت خاص هستند و می‌توانند در وب‌سایت مدیریت کسب‌وکارهای کوچک (http://sba.gov/business-guide/manage-you-business/pay-taxes.)

۲۱ بیابند. بدهی بد تجاری

هر بدهی که غیرقابل وصول تلقی شود، قابل کسر است. این شامل هر پولی می شود که توسط مشتریان یا فروشندگان به شما بدهکار است اما قابل وصول نیست. این کسر می تواند به جبران زیان هایی که کسب و کار شما ممکن است به دلیل بدهی های بد متحمل شده باشد کمک کند.

۲۲٫ کسر مالیات ایالتی

کسر مالیات های ایالتی و محلی برای مشاغل می تواند از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت باشد، بنابراین برای اطلاعات بیشتر حتما با اداره مالیات محلی خود مشورت کنید. برخی از ایالت ها کسر مالیات بر فروش یا مالیات بر درآمد را ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر کسرهای خاصی دارند که برای صنایع خاصی اعمال می شود. برای کاهش درآمد مشمول مالیات کسب و کارتان، مطمئن شوید که از هرگونه کسر مالیات ایالتی در دسترس استفاده کنید.

۲۳٫ هدایای کارمند و مشتری

اگر به مشتری هدایایی بدهید یا امتیازات کارمندی مانند پاداش تعطیلات را ارائه دهید، این هزینه ها قابل کسر است. این شامل مواردی است که برای قدردانی از یک کار خوب انجام شده است، مانند کارت هدیه یا کوپن شام. فقط مطمئن شوید که همه هدایا و پاداش‌ها را پیگیری می‌کنید تا مطمئن شوید که از کسر استفاده می‌کنید.

۲۴٫ محرومیت از درآمد کسب شده خارجی

اگر کسب و کار شما در یک کشور خارجی درآمد کسب می کند، ممکن است بتوانید از استثنای درآمد حاصل از خارج استفاده کنید. این می‌تواند به کاهش میزان درآمد مشمول مالیاتی که در قبال درآمدهای کسب‌وکارتان بدهکار هستید، کمک کند.

۲۵٫ کمک های خیریه

هر کمکی که به یک موسسه خیریه واجد شرایط انجام می دهید می تواند کسر شود. این می تواند شامل پول، کالا یا خدماتی باشد که به یک سازمان خیریه ارائه می دهید. کمک های خیریه می تواند به حمایت از یک هدف خوب کمک کند و در عین حال معافیت مالیاتی برای شما فراهم کند.

svg%3E - 25 کسر مالیات مشاغل کوچک - چه چیزی برای آن جدید است
2023

نکاتی برای اسناد و مدارک و نگهداری سوابق

اسناد موثر و ثبت سوابق برای به حداکثر رساندن کسر مالیات بسیار مهم است. حفظ سوابق سازماندهی شده از تمام هزینه های مربوط به کسب و کار در طول سال ضروری است. از ابزارهای دیجیتال یا نرم افزار حسابداری برای ردیابی هزینه ها در زمان واقعی استفاده کنید.

کپی های دیجیتال یا فیزیکی تمام رسیدها، صورتحساب ها و صورتحساب های بانکی را نگه دارید. برای ارجاع آسان تر، هزینه ها را طبقه بندی کنید و اطمینان حاصل کنید که هر هزینه با مستندات مناسب اثبات شده است. بررسی و به‌روزرسانی منظم سوابق شما می‌تواند به طور قابل‌توجهی فرآیند تشکیل پرونده مالیاتی را تسهیل کند و از ادعاهای کسر شما پشتیبانی کند.

اشتباهات رایج برای جلوگیری از

اشتباهات رایج در ادعای کسر مالیات می‌تواند منجر به از دست رفتن فرصت‌ها یا، بدتر از آن، ممیزی را آغاز کنید. یکی از خطاهای متداول، درهم آمیختن هزینه های شخصی و تجاری است.

به همین دلیل است که اغلب اولین توصیه ای که به صاحبان مشاغل کوچک جدید داده می شود، راه اندازی یک حساب بانکی تجاری و دریافت کارت اعتباری تجاری است. هر گونه کارمزد مربوط به خدمات بانکی مانند حواله های بانکی و تراکنش های بین المللی قابل کسر است. این شامل هر گونه هزینه ماهانه یا سالانه است که ممکن است برای داشتن یک حساب بانکی تجاری از شما دریافت شود. حتماً هزینه‌هایی را که متحمل می‌شوید پیگیری کنید تا بتوانید در زمان مالیات آنها را کسر کنید.

بیش از حد برآورد کردن کسرها یک دام دیگر است. فقط برای هزینه هایی که برای کسب و کار شما عادی و ضروری هستند، کسر مطالبه کنید.

غفلت از ردیابی هزینه های کوچک یا به روز نشدن در مورد تغییرات قانون مالیات نیز می تواند منجر به از دست دادن کسورات ارزشمند شود. دقیق و محافظه کارانه در رویکرد خود می تواند به جلوگیری از این اشتباهات رایج کمک کند.

svg%3E - 25 کسر مالیات مشاغل کوچک - چه چیزی برای آن جدید است
2023

تأثیر کسرها بر استراتژی کلی مالیات

استفاده استراتژیک از کسر مالیات باید بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی کلی مالیات کسب و کار شما باشد. کسرها می توانند درآمد مشمول مالیات و در نتیجه بدهی مالیاتی را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

با این وجود، درک اینکه چگونه این کسرها با اهداف تجاری و برنامه های مالی شما مطابقت دارند بسیار مهم است. برای مثال، سرمایه‌گذاری در تجهیزات یا فناوری ممکن است کسر فوری را به همراه داشته باشد، اما در نظر بگیرید که چگونه این سرمایه‌گذاری‌ها به رشد بلندمدت کسب‌وکار کمک می‌کنند.

همچنین ارزیابی کنید که چگونه کسرهایی مانند هزینه های دفتر خانه یا وسایل نقلیه با تصویر مالی گسترده تر شما مطابقت دارد. یک رویکرد جامع برای برنامه ریزی مالیاتی می تواند نتایج مالی را برای کسب و کار شما بهینه کند.

فراموش نکنید که می توانید از جدیدترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کارهای کوچک برای اینکه بفهمید بدهی های مالیاتی شما در سال چقدر است.

استفاده از کمک های مالیاتی حرفه ای

پیمایش پیچیدگی های کسر مالیات می تواند چالش برانگیز است، به ویژه برای صاحبان مشاغل کوچک که مسئولیت های متعددی را انجام می دهند. کمک های مالیاتی حرفه ای می تواند در این زمینه بسیار ارزشمند باشد.

متخصصان مالیاتی می توانند مشاوره های تخصصی را ارائه دهند. مطابق با نیازهای خاص کسب و کار شما، تضمین می کند که از همه کسرهای واجد شرایط استفاده می کنید و در عین حال از قوانین مالیاتی پیروی می کنید.

آنها همچنین می توانند راهنمایی استراتژیک در مورد برنامه ریزی مالیاتی ارائه دهند و به شما کمک کنند برای سال های مالیاتی آینده آماده شوید. سرمایه گذاری در خدمات مالیاتی حرفه ای می تواند به مزایای بلندمدت قابل توجهی برای کسب و کار شما منجر شود، از جمله پس انداز احتمالی و کاهش خطر خطا.

svg%3E - 25 کسر مالیات مشاغل کوچک - چه چیزی برای آن جدید است
2023

نحوه مطالبه کسر مالیات برای مشاغل کوچک

وقتی نوبت به درخواست کسر مالیات بر درآمد کسب و کار کوچک می‌رسد، چند نکته کلیدی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه دقیق مطالبه کسر مالیات مشاغل کوچک آورده شده است:

مرحله ۱: مدارک لازم را جمع آوری کنید

قبل از اینکه مطالبه کسورات را شروع کنید، حتماً جمع آوری کنید تمام اسناد لازم، مانند رسید یا فاکتور برای هر هزینه ای که کسر می کنید.

مرحله ۲: فرم های مالیاتی مناسب را پر کنید

برای مطالبه کسورات باید همه فرم های مالیاتی مناسب را پر کنید. این ممکن است شامل فرم‌های مالیات بر درآمد کسب‌وکار و همچنین فرم‌های مالیاتی خاص ایالت باشد.

مرحله ۳: محاسبه کسورات

هنگامی که تمام مدارک لازم را تهیه کردید، می توانید شروع به محاسبه کسورات خود کنید. این شامل محاسبه همه هزینه‌های تجاری قابل‌اجرا و همچنین اعتبارات ایالتی یا فدرال است که ممکن است در دسترس باشد.

مرحله ۴: ثبت مالیات

پس از محاسبه کسورات، می‌توانید درآمد خود را ثبت کنید. مالیات با استفاده از فرم های مناسب اطمینان حاصل کنید که همه اطلاعات را مجدداً بررسی کنید تا از هرگونه مشکل در پرونده های نادرست جلوگیری کنید. مهم است که تا حد امکان درباره نحوه ثبت مالیات بر مشاغل آزاد< /a> اگر خودتان این کار را انجام می‌دهید.

مرحله ۵: مالیات‌ها را ارسال کنید

پس از تکمیل و تکمیل فرم‌های مالیاتی، می‌توانید آنها را به IRS ارسال کنید. پس از ارسال، باید تأییدیه ای دریافت کنید که مالیات شما پردازش شده است.

همچنین لازم است به برترین اشتباهات مالیاتی مشاغل کوچک صاحبان هنگام ثبت پرونده مرتکب می شوند تا بتوانید از اشتباهات آنها درس بگیرید.

در اینجا جدول مقایسه مراحل بالا برای ارجاع سریع و آسان وجود دارد:< /p>

شماره مرحله عمل توضیحات
۱ اسناد لازم را جمع آوری کنید قبل از کسر هر گونه هزینه، اسناد ضروری مانند رسید یا فاکتورها را جمع آوری کنید.
۲ فرم های مالیاتی مناسب را پر کنید فرم‌های مالیاتی مورد نیاز را تکمیل کنید، که ممکن است شامل فرم‌های مالیات بر درآمد کسب‌وکار و فرم‌های خاص دولت باشد.
۳ محاسبه کسرها پس از جمع آوری تمام اسناد لازم، شروع کنید محاسبه کسورات شما این امر مستلزم محاسبه تمام هزینه‌های تجاری مرتبط و شناسایی اعتبارات ایالتی یا فدرال موجود است.
۴ بایگانی مالیات پس از محاسبه کسورات، مالیات بر درآمد خود را با استفاده از فرم های مربوطه ثبت کنید. برای جلوگیری از اشتباه، همه جزئیات را دوباره بررسی کنید، و در صورت ثبت نام خود، مطمئن شوید که در نحوه ثبت مالیات خوداشتغالی به خوبی آشنا هستید.
۵ ارسال مالیات با فرم های مالیاتی خود پر شده و بررسی شده، آنها را به IRS ارسال کنید. منتظر تاییدی باشید که به معنای پردازش موفقیت آمیز ارسال شما است. همچنین شایان ذکر است که بزرگ ترین اشتباهات مالیاتی صاحبان مشاغل کوچک هنگام ثبت پرونده انجام می دهند تا بتوانید از اشتباهات آنها درس بگیرید.

چگونه کسر مالیات خود را به حداکثر برسانید و درآمد مشمول مالیات خود را کاهش دهید

کسر مالیات راه مهمی برای کاهش درآمد مشمول مالیات شما و صرفه جویی در پول است. با استراتژی مناسب، می توانید کسورات خود را به حداکثر برسانید و بار مالیاتی خود را کاهش دهید. در اینجا پنج راه برای به حداکثر رساندن کسر مالیات آورده شده است:

 • تمام هزینه های کسب و کار خود را پیگیری کنید. اگر می‌خواهید کسرهای خود را به حداکثر برسانید، باید مطمئن شوید که تمام هزینه‌های تجاری را در طول سال پیگیری می‌کنید. این شامل هر چیزی از لوازم اداری گرفته تا هزینه های سفر می شود.
 • از کسورات برای افراد خوداشتغال استفاده کنید. اگر خوداشتغال هستید، ممکن است واجد شرایط دریافت انواع کسرها باشید، مانند بیمه درمانی خوداشتغالی و کسر دفتر خانه.
 • به دنبال هر گونه کسر مالیات ایالتی در دسترس باشید. بسیاری از ایالت ها برای کسب و کارها کسرهای اضافی مانند اعتبار تحقیق و توسعه یا کسر مالیات فروش ارائه می دهند.
 • اطمینان حاصل کنید که سوابق دقیقی را نگه دارید. سوابق دقیق برای ادعای هرگونه کسر ضروری است. مطمئن شوید که تمام هزینه‌ها، مانند رسید و فاکتورها را پیگیری می‌کنید.
 • با یک متخصص مالیات مشورت کنید. اگر مطمئن نیستید که چگونه کسورات خود را به حداکثر برسانید، می‌تواند مفید باشد که با یک متخصص مالیات مشورت کنید که می‌تواند به شما مشاوره مناسب بدهد.

سوالات متداول

محدودیت بخش ۱۶۳(j) چیست در مورد کسر هزینه بهره تجاری؟

به طور کلی، مالیات دهندگان می توانند هزینه های بهره پرداخت شده یا تعلق گرفته در سال مالیاتی را کسر کنند. با این حال، اگر محدودیت بخش ۱۶۳ (j) اعمال شود، میزان هزینه بهره تجاری قابل کسر در یک سال مالیاتی نمی‌تواند از مجموع:

 1. درآمد سود کسب و کار مالیات دهندگان برای سال مشمول مالیات؛
 2. ۳۰٪ از درآمد مالیاتی تعدیل شده مالیات دهنده (ATI) برای سال مالیاتی؛ و
 3. هزینه بهره مالی طرح طبقه مالیات دهندگان برای سال مشمول مالیات.

در مورد کسر خالص زیان چه خبر است؟

کاهش مالیات و قانون مشاغل (TCJA)، بخش ۱۱۰۱۲، همانطور که توسط قانون CARES، بخش ۲۳۰۴ اصلاح شده است، و همانطور که توسط قانون کاهش تورم، بخش ۱۳۹۰۳ اصلاح شده است، بخش ۴۶۱ (l) تجدید نظر شده است تا میزان ضرر و زیان ناشی از معاملات یا مشاغل را محدود کند. مالیات دهندگان غیرشرکتی که مالیات دهنده می تواند هر سال مطالبه کند، از سال ۲۰۲۰ شروع می شود و قبل از سال ۲۰۲۹ به پایان می رسد. شما نمی توانید زیان خالص بیش از مقدار آستانه را در سال جاری کسر کنید. مبلغ مازاد زیان تجاری به عنوان یک NOL برای سال جاری به منظور تعیین هرگونه انتقال NOL برای سالهای مالیاتی بعدی در نظر گرفته می شود. می‌توانید از فرم ۴۶۱ IRS برای محاسبه زیان مازاد کسب‌وکار استفاده کنید.

کسورات استاندارد در مقابل کسورات جزئی؟

کسورات استاندارد مبلغ مجموعه‌ای است که مالیات دهندگان می‌توانند از درآمد مشمول مالیات خود کسر کنند. کاهش بدهی مالیاتی کلی این کسر برای کسانی است که کسورات خود را در اظهارنامه مالیاتی خود جزئی نمی کنند. برای سال ۲۰۲۳، کسر استاندارد برای یک بایگانی ۱۴۶۰۰ دلار است.

کسورات جزئی فهرستی از هزینه‌هایی هستند که می‌توانند برای کاهش درآمد مشمول مالیات شما استفاده شوند، اگر مجموع هزینه‌ها از کسر استاندارد شما بیشتر باشد. کسورات جزئی شامل صورت‌حساب‌های پزشکی، کمک‌های خیریه، پرداخت سود وام مسکن و موارد دیگر است.

مالیات کسرها در مقابل اعتبارات مالیاتی؟

کسر مالیات ابزار مهمی برای کاهش درآمد مشمول مالیات و میزان مالیاتی است که فرد باید بپردازد. آنها با اعتبارات مالیاتی متفاوت هستند، که عبارتند از کاهش دلار به دلار در مالیات بدهی.

کسر مالیات، میزان درآمد مشمول مالیات مشمول مالیات را کاهش می دهد، در حالی که اعتبارات مالیاتی، کل مالیات های پرداخت شده را کاهش می دهد. درک تفاوت بین این دو نوع تسکین مالیاتی به منظور به حداکثر رساندن پس انداز خود مهم است.

کسر مالیات ۲۰ ٪ تجارت چیست؟ (QBI). QBI یک کسر مالیات است که به صاحبان مشاغل خود اشتغالی واجد شرایط اجازه می دهد تا ۲۰ ٪ از درآمد کسب و کار واجد شرایط خود را بر مالیات خود کسر کنند. ۱۸۲،۱۰۰ دلار برای فیلترهای مجرد یا ۳۶۴٫۲۰۰ دلار برای صعود به فیلترهای مشترک. این کسر مبتنی بر درآمد خالص تجارت از فعالیتهای مشمول مالیات است و توسط عوامل مختلفی مانند نوع تجارت ، دستمزدهای پرداخت شده به کارمندان و تعداد سرمایه گذاری های سرمایه محدود می شود. -Placeholder-642 “class =” ezoic-adpicker-ad “/>

چه نوع هزینه های تجاری بدون دریافت مالیات کسر می شود؟ ، به ویژه هنگامی که می توان تعیین کرد که هزینه ها بدون اثبات فیزیکی مانند درآمدها ، مالیات کسر می شود. IRS چالش هایی را که مشاغل با آن روبرو هستند درک می کند و بنابراین ، حتی در صورت عدم وجود مستندات دریافت ، کسر هزینه های خاصی را امکان پذیر می کند. با این حال ، این ماده باید با احتیاط اعمال شود ، و اطمینان حاصل شود که هزینه های ادعا شده قانونی و توجیه پذیر است. حمل و نقل: هزینه های مرتبط با سفرهای مربوط به مشاغل ، مانند مسافت پیموده شده یا سوخت برای وسایل نقلیه شرکت. > ابزارها و تجهیزات: ابزارها یا ماشین آلات ضروری برای فرآیندهای تجاری یا خدمات.

 • خدمات حرفه ای: هزینه های پرداخت شده به متخصصان ، از جمله حسابداران یا مشاوران حقوقی. برای ارتقاء مشاغل ، مانند تبلیغات آنلاین ، بروشور یا رویدادهای تبلیغاتی. نگه داشتن سوابق سازمان یافته ، حتی در صورت عدم دریافت ، می تواند در حین حسابرسی های مالیاتی یا بررسی های مالی پشتیبانی کند. >

  مشاغل هنوز هم می توانند هزینه های خاصی را بدون نیاز به درآمدها به عنوان شواهد کسر کنند. هزینه های اساسی مانند حمل و نقل ، لوازم اداری و ابزارها ، خدماتی مانند هزینه حسابدار و بازاریابی بدون نیاز به رسیدها کسر می شود. > حداکثر بازپرداخت مالیاتی که می توانید دریافت کنید ، تا حد زیادی به درآمد فردی و وضعیت تشکیل پرونده شما بستگی دارد. به طور کلی ، هرچه پول بیشتری بدست آورید و کسر بیشتر می کنید ، مبلغ بازپرداخت شما بیشتر می شود. علاوه بر این ، اعتبار مالیاتی و کسر می تواند مبلغ بازپرداخت شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. بهترین شرط شما برای به حداکثر رساندن بازپرداخت شما این است که با یک متخصص مالیاتی مشورت کنید که می تواند مشاوره متناسب را برای وضعیت فردی شما ارائه دهد.

  چگونه می توانید مالیات بر درآمد خود را پایین بیاورید؟ استراتژی هایی که می توانید برای کاهش قبض مالیات بر درآمد خود استفاده کنید. ابتدا با ردیابی کلیه هزینه های تجاری خود و استفاده از هرگونه اعتبار مالیاتی یا کسر ، کسر را به حداکثر برسانید. دوم ، بازسازی تجارت خود را در نظر بگیرید تا از نرخ مالیات پایین تر برای اشخاصی مانند S-Corporations یا LLC استفاده کنید. سرانجام ، مشارکت در یک برنامه بازنشستگی مانند IRA ، ۴۰۱ (k) یا SEP-IRA را در نظر بگیرید. این مشارکتها را می توان از درآمد مشمول مالیات شما کسر کرد و مسئولیت مالیاتی کلی شما را کاهش می دهد. کسر آن است. به طور کلی ، هزینه های تجاری مانند هزینه های تبلیغاتی ، حقوق کارمندان و منابع اداری کاملاً کسر می شود. علاوه بر این ، LLC ها ممکن است واجد شرایط اعتبار و کسر مالیات های مختلف باشند ، مانند ۲۰ ٪ کسر مالیات بر تجارت که در بالا مورد بحث قرار گرفت. با یک متخصص مالیاتی مشورت کنید تا مبلغ دقیقی را که می توانید بنویسید تعیین کنید.


 • منبع :
  حتما بخوانید : نقشه زونینگ چیست؟
  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی