عمومیمقالات

25 تأثیرگذار توسعه شخصی و حرفه ای به دنبال کردن

۲۵ تأثیرگذار توسعه شخصی و حرفه ای به
دنبال کردن

تبدیل شدن به بهترین نسخه از خود می تواند باشد یک سفر مادام العمر – سفری که به زمان، صبر و تمایل برای رشد و تغییر نیاز دارد. و می‌تواند در اینستاگرام شروع شود.

نه، واقعاً: بسیاری از ذهن‌های برتر در توسعه شخصی و حرفه‌ای را می‌توان در چندین پلتفرم رسانه‌های اجتماعی یافت، جایی که آنها خرد و تجربیات خود را که به سختی به دست آورده‌اند را با میلیون‌ها نفر به اشتراک می‌گذارند. از پیروان مانند این است که هر روز یک کنفرانس حرفه ای در چنته داشته باشید که با سخنرانان اصلی، بحث های میزگرد و سمینارهای متخصصان برجسته تکمیل می شود.

می خواهید بدانید چه کسی را دنبال کنید؟ ما ۲۵ مورد از بهترین تأثیرگذاران توسعه شخصی و حرفه‌ای را گردآوری کرده‌ایم – برخی از نام‌های آشنا و برخی ستاره‌های در حال ظهور – بنابراین می‌توانید با هدف شروع به پیمایش و دوست‌داشتن کنید.

۱٫ برنه براون

اینستاگرام: @brenebrown (4.6 میلیون دنبال کننده)

توئیتر: @brenebrown (974 هزار دنبال کننده)

TikTok: @brenebrown (661 هزار دنبال کننده)

شما ممکن است برنه براون را از سخنرانی ویروسی او در TED 2010 بشناسید، “قدرت آسیب پذیری”، که یکی از بهترین هاست. سخنرانی های TED تمام دوران را مشاهده کرد. براون یک محقق و داستان‌نویس است که «دو دهه گذشته را صرف مطالعه شجاعت، آسیب‌پذیری، شرم و همدلی کرده است». او بینش خود را در مورد دو پادکست اصلی Spotify به اشتراک گذاشته است –Unlocking Us و Dare to Lead – با هدف کمک به شنوندگان برای دستیابی به پتانسیل‌های خود و توسعه بیشتر بخش‌هایی از خودشان که ممکن است نداشته باشند. شناخته شده وجود داشت.

۲٫ سایمون سینک

اینستاگرام: @simonsinek (2.2 میلیون دنبال کننده)

تویتر: @simonsinek (981 هزار دنبال کننده)

YouTube: @SimonSinek (1.68 میلیون دنبال کننده)

سایمون سینک، نویسنده و سخنران الهام بخش که کتاب هایش عبارتند از رهبران آخرین بار غذا می خورند و Start With Why، همه چیز درباره تاثیرات خوش بینی است. او درباره مثبت اندیشی یا ساده لوحی کورکورانه صحبت نمی کند. منظور او این است که با اجتناب از تحت فشار قرار گرفتن و باور اینکه می توانید شرایط و طرز فکر منفی را پشت سر بگذارید، می توانیم خود را ارتقا دهیم. فیدهای اجتماعی او به همین ترتیب مثبت و شاداب هستند.

simon sinekjpg 1024x682 - 25 تأثیرگذار توسعه شخصی و حرفه ای به
دنبال کردن
عکس با اجازه Simon Sinek

۳٫ لوری گرینر

اینستاگرام: @lorigreinershark (1 میلیون دنبال کننده)

توئیتر: @LoriGreiner (1.7 میلیون فالوور)

قبل از اینکه در Shark Tank سرمایه‌گذاری کند، لوری گرینر به دلیل طولانی مدتش به عنوان “ملکه QVC” شناخته می‌شد. نمایش در حال اجرا، خلاقیت های هوشمندانه و منحصر به فرد توسط لوری گرینر. امروزه او را به عنوان “کوسه خونگرم” می شناسند، سرمایه گذاری که شخصیت شیرین و حبابی او با چشمانی تیزبین برای محصولات موفق همراه است.

۴٫ دیموند جان

اینستاگرام: @thesharkdaymond (1.3 میلیون دنبال کننده)

توئیتر: @thesharkdaymond (698 هزار دنبال کننده)

TikTok: @thesharkdaymond (225 هزار دنبال کننده)

در مورد کوسه ها صحبت می کنیم، دیموند جان “کوسه مردمی” معروف است که از ابتدا متواضعانه بود و برای برند خود FUBU پیراهن و کلاه می دوخت. (For Us, By Us) در خانه ای که با مادر مجردش به اشتراک گذاشته بود. اکنون، او یک کارآفرین بسیار شناخته شده است. او چگونه به اینجا رسید؟ او بسیاری از خرد خود را با پیروان و مخاطبان خود به اشتراک می گذارد.

daymond john 1024x682 - 25 تأثیرگذار توسعه شخصی و حرفه ای به
دنبال کردن
عکس با اجازه دیموند جان

۵٫ آریانا هافینگتون 

اینستاگرام: @ariannahuff (756 هزار دنبال کننده)

توئیتر: @ariannahuff (2.7 میلیون دنبال کننده)

او یکی از بنیانگذاران هافینگتون پست معروف است، اما آریانا هافینگتون Thrive Global را نیز تأسیس کرد که از داده ها برای کمک به کارکنان برای جلوگیری از فرسودگی شغلی استفاده می کند. در اینستاگرام، او نقل قول هایی درباره صبر، انعطاف پذیری، شفقت به خود و مهربانی (همراه با عکس های شخصی زیبا یا عکس حیوانات گاه به گاه) به اشتراک می گذارد.

۶٫ تیم فریس

اینستاگرام: @timferriss (1.1 میلیون دنبال کننده)

تویتر: @tferriss (1.9 میلیون دنبال کننده)

YouTube: @timferriss (1.8 میلیون مشترک)

آیا با رواقی گری آشنا هستید؟ در مورد تأثیرات طولانی مدت مدیتیشن کنجکاو هستید؟ آیا می خواهید در مورد روان درمانی بیشتر بدانید؟ در پادکست او، نمایش تیم فریس، و در کانال‌های اجتماعی مختلف او، تیم فریس، معلم سبک زندگی ۴ ساعته در هفته کاری در مورد همه اینها و موارد دیگر از جمله افسردگی، تصمیم گیری و نوشتن و خوب فکر کردن صحبت می کند.

tim ferriss 1024x682 - 25 تأثیرگذار توسعه شخصی و حرفه ای به
دنبال کردن
عکس با اجازه تیم فریس< /em>

۷٫ بتنی فرانکل

اینستاگرام: @bethennyfrankel (3 میلیون دنبال کننده)

توئیتر: @Bethenny (1.5 میلیون دنبال کننده)

TikTok: @bethennyfrankel (1.2 میلیون دنبال کننده)

به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل Skinnygirl، کارآفرین و خانه دار سابق رئال، بتنی فرانکل نشان می دهد که او در کسب و کار با کاریزمای دوربین خود مطابقت دارد. در TikTok و Instagram او مقداری از هر دو را به همراه نکات والدین، هک‌های زیبایی، محتوای آشپزی و گاه به گاه داغ دریافت خواهید کرد.

۸٫ Saygin Yalcin

اینستاگرام: @sayginyalcin (950 هزار دنبال کننده)

تویتر: @SayginYalcin (89.4 هزار دنبال کننده)

YouTube: @sayginyalcin (1.04 میلیون مشترک)

سایگین یالچین، موسس و مدیر عامل SellAnyCar.com، Carnab و Kayishha مستقر در دبی، یکی از تأثیرگذارترین کارآفرینان است. در خاورمیانه. توصیه های او همیشه عملی و هموار است و علیرغم موفقیتش، او به طرز باورنکردنی روی زمین است. به‌علاوه، او بسیار دوست‌داشتنی است—بعید نیست که دنبال‌کنندگانش نظراتی را در مورد او ارسال کنند.

۹٫ ریچارد برانسون

اینستاگرام: @richardbranson (4.8 میلیون دنبال کننده)

توئیتر: @richardbranson (12.6 میلیون دنبال کننده)

YouTube: @RichardBranson (126 هزار مشترک)

ریچارد برانسون، که گروه ویرجین را در دهه ۱۹۷۰ تأسیس کرد، یک ماجراجو و کارآفرین سرگرم‌کننده و متنفر از کراوات است. دنبال کنندگان او در حلقه درباره موضوعاتی از جمله کار، سفرهای او (از جمله سفرهای فضایی او)، کارمندان شرکتش و آنچه می خواند.

۱۰٫ Grant Cardone

Instagram: @grantcardone (4.2 میلیون دنبال کننده)

توئیتر: @GrantCardone (937.8 هزار دنبال کننده)

YouTube: @GrantCardone (2.3 میلیون مشترک)

اگر به کسی نیاز دارید که زیر شما آتش روشن کند، پس به رویکرد سختگیرانه گرانت کاردون، غول املاک و مستغلات نیاز دارید. کسب و کار. این کارآفرین، نویسنده و سخنران مشهور بین المللی ۱۰X Growth Conference را تأسیس کرد که خود را “بزرگترین کنفرانس تجاری سالانه در جهان” می نامد و مجموعه املاک و مستغلات خود را – Cardone Capital حدود ۴ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد – از ابتدا ایجاد کرد. (به‌علاوه، خنده‌های خلع سلاح‌کننده و رفتار دوستانه او، تحمل عشق سخت را کمی آسان‌تر می‌کند.)

۱۱٫ جی شتی

اینستاگرام: @jayshetty (12.6 میلیون دنبال کننده)

توئیتر: @jayshetty (366.5 هزار دنبال کننده)

YouTube: @jayshetty2758 (4.7 میلیون مشترک)

سفر جی شتی از راهب به نویسنده پرفروش، پادکست برنده جایزه و مربی هدف مورد علاقه میلیون ها نفر را مجذوب خود کرده است. آن سه سال راهب در بیست سالگی – بیدار شدن در ساعت ۴ صبح برای دوش آب سرد، تراشیدن سر و زندگی در کمد ورزش – به او یک نوع خرد رادیکال در مورد رشد شخصی، رفاه و موفقیت داد. او در گفتگو با بازیگران، ورزشکاران، نویسندگان و کارشناسان سلامت و تأثیرگذاران در پادکست محبوب خود، On Purpose، بر این خرد استوار است.

jay shetty 1024x682 - 25 تأثیرگذار توسعه شخصی و حرفه ای به
دنبال کردن
عکس از جاش تلس

۱۲٫ مل رابینز

اینستاگرام: @melrobbins (3 میلیون دنبال کننده)

YouTube: @melrobbins (1.68 میلیون مشترک)

پادکست Mel Robbins یکی از برترین پادکست‌های آموزشی در جهان است – و دلیل خوبی هم دارد. دو بار در هفته، نویسنده پرفروش The High 5 Habit و از گفتن حالت خوب خودداری کنید رویکردی مبتنی بر علم را برای هر تعدادی از موانع توسعه شخصی و حرفه ای، از جمله از بین بردن شک و تردید نسبت به خود، اهمال کاری، تعیین اهداف و موارد دیگر اتخاذ می کند.

mel robbins 1024x682 - 25 تأثیرگذار توسعه شخصی و حرفه ای به
دنبال کردن
عکس با اجازه مل رابینز/

۱۳٫ استیون بارتلت

اینستاگرام: @steven (2.3 میلیون دنبال کننده)

تویتر: @StevenBartlett (236.2 هزار فالوور)

این یک حرکت زیباست که نام کوچک خود را به تنهایی به عنوان دسته اینستاگرام خود داشته باشید. و @steven متعلق به استیون بارتلت است، یک “سیاه پوست، شکست خورده، تنها، ناامن، ترک تحصیل” (به قول او) بنیانگذار سابق و مدیر عامل/همکار اجرایی Social Chain و بنیانگذار فعلی و یکی از بنیانگذاران Flight Fund و داستان پرواز به ترتیب. بارتلت مطمئناً رانده شده است – در سال ۲۰۲۱، در سن ۲۸ سالگی، او تبدیل به جوانترین “اژدها” تا به حال درلانه اژدها بی بی سی وان شد (به مخزن کوسه برای بریتانیایی ها فکر کنید).

۱۴٫ جنا کوچر

اینستاگرام: @jennakutcher (1 میلیون دنبال کننده)

تویتر: @jennakutcher (9564 دنبال کننده)

“واقعا چطوری؟” این سوالی است که جنا کوچر، بازاریاب دیجیتال، سخنران و مربی با کتابی به همین نام در سال ۲۰۲۲ مطرح می کند، کتابی که مانند کار او به طور گسترده تر، قرار است شما را به دستیابی و کنترل زندگی رویایی خود وادار کند. کوچر در پادکست Goal Digger خود، به شنوندگان کمک می کند تا بفهمند موفقیت برای آنها چیست و چگونه می توانند به آن دست یابند. او در اینستاگرام خود پیام های مثبتی را در کنار لحظات صمیمانه با خانواده اش به اشتراک می گذارد.

jenna kutcher 1024x682 - 25 تأثیرگذار توسعه شخصی و حرفه ای به
دنبال کردن
عکس با اجازه جنا کوچر

۱۵٫ رابرت کیوساکی

اینستاگرام: @therealkiyosaki (3.1 میلیون دنبال کننده)

YouTube: @TheRichDadChannel (2.98 میلیون مشترک)

<پدر پولدار پدر فقیر، که رابرت کیوساکی در سال 1997 نویسنده آن بود، هنوز هم یکی از پرفروش ترین کتاب های مالی شخصی در تمام دوران است. دو دهه و نیم پس از ورود به قفسه‌های کتاب‌فروشی‌ها، این کتاب پرفروش به عنوان اثری مهم در ادبیات مالی باقی می‌ماند - و این روزها، بهره‌گیری از بینش کیوساکی می‌تواند به آسانی دنبال کردن او به صورت آنلاین باشد، جایی که او افکار خود را در مورد رویدادهای جاری به اشتراک می‌گذارد و شما را بیدار می‌کند. نابغه مالی.

۱۶٫ تونی رابینز

اینستاگرام: @tonyrobbins (6.4 میلیون دنبال کننده)

توئیتر: @tonyrobbins (3.2 میلیون دنبال کننده)

YouTube: @TonyRobbinsLive (1.59 میلیون مشترک)

مالی، سلامت روانی، بهره‌وری، رشد شخصی—هر آنچه که می‌خواهید بهبود دهید، تونی رابینز در مورد آن صحبت کرده است. همه برای چند دهه در حال حاضر. (او احتمالاً حتی یک کتاب پرفروش نیویورک تایمز در مورد آن نوشته است.) روش‌های مربیگری و دانش مشترک رابینز مدت‌هاست که ابزارهایی را در اختیار افراد قرار می‌دهد که برای تغییر زندگی‌شان نیاز دارند.

۱۷٫ استورمی ولینگتون

اینستاگرام: @coachstormy (1.4 میلیون دنبال کننده)

توئیتر: @coachstormy (12.2 هزار دنبال کننده)

YouTube: @coachstormy (89.5 هزار مشترک)

مربی بازاریابی شبکه ای، اینفلوئنسر تناسب اندام، نویسنده، کارآفرین و میلیونر خودساخته همه چیز درباره «[استفاده از] طبق وب سایت او، ثروت و نفوذ او برای تقویت هدفش و کمک به هزاران زن از طریق انجمن دخترش دست من را بگیر.

۱۸٫ شریل سندبرگ

اینستاگرام: @sherylsandberg (1 میلیون دنبال کننده)

شریل سندبرگ، مدیر سابق متا (فیس بوک) که با کتاب سال ۲۰۱۳ خود موج زد Lean In، در سال ۲۰۲۲ استعفا داد تا بر امور بشردوستانه و بنیاد خود که Lean In نیز نام دارد، تمرکز کند. رسانه های اجتماعی او گسترش هر دو است، با پست های مکرر در مورد دلایل حقوق زنان از جنبش #MeToo گرفته تا ممنوعیت تحصیل زنان و دختران توسط طالبان در افغانستان.

sheryl sandberg 1024x682 - 25 تأثیرگذار توسعه شخصی و حرفه ای به
دنبال کردن
عکس با اجازه شریل سندبرگ

۱۹٫ برندون بورچارد

اینستاگرام: @brendonburchard (1.1 میلیون دنبال کننده)

تویتر: @BrendonBurchard (95.9 هزار دنبال کننده)

YouTube: @BrendonBurchard (949 هزار مشترک)

به عنوان نویسنده پرفروش عادات با عملکرد بالا و بنیانگذار و مدیر عامل سیستم توسعه شخصی GrowthDay، برندون بورچارد به یک مربی با عملکرد بالا تبدیل شده است. اگر نکات جدیدی برای متمرکز ماندن، ایده‌هایی برای تشخیص زمان ترک یا حتی پیشنهادهایی برای ایجاد روابط دوستانه قوی‌تر می‌خواهید، حساب‌های آنلاین او مکانی عالی برای شروع است.

۲۰٫ پاتریس واشنگتن

اینستاگرام: @seekwisdompcw (138 هزار دنبال کننده)

YouTube: @PatriceWashington (47.2 هزار مشترک)

ثروت چیزی فراتر از امور مالی شماست، به همین دلیل است که پاتریس واشنگتن تعریف مجدد آن. تناسب اندام، ایمان، دوستی ها – ممکن است در همه این زمینه ها و موارد دیگر ثروتمند باشید و می تواند به همان اندازه بر شادی و رفاه کلی شما تأثیر بگذارد. واشنگتن به گفتن “هدف تعقیب کنید، نه پول” را دوست دارد، طرز فکری که به دنبال کنندگان و شنوندگان در پادکست تعریف مجدد ثروت کمک می کند.

۲۱٫ امانوئل آکو

اینستاگرام: @emmanuelacho (944 هزار دنبال کننده)

تویتر: @EmmanuelAcho (351.3 هزار دنبال کننده)

YouTube: @emmanuelacho (603 هزار مشترک)

TikTok: @emmanuelacho (692.6 هزار دنبال کننده)

او نویسنده غیر منطقی: بله گفتن به زندگی بدون محدودیت، مجری سابق پادکست برنده جایزه امی مکالمات ناراحت کننده با Black Man و یک مدافع سابق NFL به مفسر ورزشی FOX و هم‌میزبان Speak تبدیل شدند. او امانوئل آکو است و حکمت و حقایقی را که به سختی به دست آورده است با صدها هزار دنبال کننده آنلاین به اشتراک می گذارد.

۲۲ . ملانی میترو

اینستاگرام: @melaniemitro (93.3 هزار دنبال کننده)

ملانی میترو تاجر خودآموخته شرکت خود را زمانی راه اندازی کرد که دو فرزند جوان داشت که باید از آنها مراقبت کند و تجربه کمی در رسانه های اجتماعی یا بازاریابی شبکه ای داشت. امروز، او به عنوان یکی از مالکان و بنیانگذاران Chic Influencer و مجری پادکست زنان الهام بخش زنان، به زنان دیگر نیز کمک می کند تا به اهداف خود برسند.

۲۳٫ آنتونی اونیل

اینستاگرام: @anthonyoneal (335 هزار دنبال کننده)

YouTube: @anthonyoneal (563 هزار مشترک)

شاید شما از قبل از یک مکان ثروتمند شروع نکرده اید—شاید، مانند برخی از دنبال کنندگان آنتونی اونیل، در موقعیت دلهره آور تلاش برای بیرون کشیدن خود از بدهی. اگر بدهی وام دانشجویی، بدهی کارت اعتباری دارید یا فقط به دنبال ایجاد مهارت های مالی خود هستید، کتاب ها، دوره ها و کارگاه های آموزشی او برای کارآفرینان نوپا (همراه با پادکست او، جدول) می تواند موارد سازنده برای رونق مالی آینده. رسیدن به مکانی بدون بدهی ممکن است غیرممکن به نظر برسد، اما می تواند زندگی شما را تغییر دهد، و اونیل می خواهد به شما کمک کند تا به آنجا برسید.

anthony oneal 1024x682 - 25 تأثیرگذار توسعه شخصی و حرفه ای به
دنبال کردن
عکس توسط آنتونی اونیل

۲۴٫ جسیکا هاکس

اینستاگرام: @itsjessicahawks (125 هزار دنبال کننده)

TikTok: @itsjessicahawks (910.3 هزار دنبال‌کننده)

پست‌های شیک اینستاگرام جسیکا هاکس، کارآفرین، به نظر می‌رسد که می‌توان آن‌ها را در یک حساب مد قدیمی یا در Teen Vogue نشان داد. آگهی. گول نخورید: توصیه های بسیار خوبی در مورد کارآفرینی دیجیتال وجود دارد که در کنار عکس های زیبایی شناختی کفش های کتانی و پروانه های ریباک وجود دارد.

۲۵٫ ماری فورلئو

اینستاگرام: @marieforleo (711 هزار دنبال کننده)

تویتر: @marieforleo (216.8 هزار دنبال کننده)

اوپرا او را “رهبر فکری برای نسل بعدی” نامیده است، و اگر امپراتوری رسانه ای رو به رشد ماری فورلئو – که شامل MarieTV و پادکست Marie Forleo—هر نشانه ای است، اپرا اشتباه نخواهد کرد. (اوپرا به نوعی هرگز اشتباه نمی کند، درست است؟) فورلئو همچنین نویسنده همه چیز قابل شناسایی است ، یک پرفروش فوری نیویورک تایمز که به ۳۲ زبان ترجمه شده است.

marie forleo 1024x682 - 25 تأثیرگذار توسعه شخصی و حرفه ای به
دنبال کردن
عکس از اریک مایکل پیرسون

توجه سردبیر: تعداد دنبال‌کنندگان و مشترکان تا زمان چاپ چاپ است.

این مقاله در ابتدا در ماه می/ژوئن ۲۰۲۳ ظاهر شد مجله SUCCESS. عکس توسط ©maile wilson.

191485455cb5041b8d912bf19ab2eb48?s=150&d=mp&r=g - 25 تأثیرگذار توسعه شخصی و حرفه ای به
دنبال کردن

Cassel is a Minneapolis-based writer and editor, a co-owner of Racket MN, and a VHS collector.

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی