عمومی

20 مورد دست ساز برای فروش

۲۰ مورد دست ساز برای فروش

آیا در ساخت وسایل دست ساز مهارت دارید؟ آیا همیشه آرزو داشته اید که این اشتیاق را به یک سرمایه گذاری سودآور تبدیل کنید؟ شما در جای مناسب هستید شما می توانید مهارت ها و جاه طلبی خود را برای ایجاد مجموعه ای از اقلام دست ساز برای فروش ترکیب کنید. از شخصی‌سازی فضای داخلی با صنایع دستی منحصربه‌فردتان گرفته تا ساختن روز دیگران با یک هدیه سفارشی، آثار دست ساز شما می‌توانند کاربردها و خریداران بی‌شماری داشته باشند.

چرا باید صنایع دستی بسازید و بفروشید؟

فروش دست ساز آیتم ها یک راه عالی برای راه اندازی کسب و کار صنایع دستی خود هستند. البته، ایجاد یک تجارت همیشه یک تلاش اعصاب خردکن است، اما دلایل محکم مختلفی وجود دارد که چرا باید صنایع دستی بسازید و بفروشید، از جمله:

 • Independence – وقتی کسب و کار صنایع دستی خود را راه اندازی می کنید، رئیس خود می شوید. به عنوان صاحب کسب و کار، شما تصمیم می گیرید و تصمیم می گیرید که چه زمانی و کجا می خواهید صنایع دستی خود را بسازید و بفروشید.
 • کسب درآمد – با ساخت و فروش صنایع دستی، می توانید درآمد کسب کنید. مهارت‌هایی که قبلاً دارید و از آنچه زمانی سرگرمی بود سود می‌برید.
 • استرس کم – از آنجایی که شما کسب‌وکار صنایع دستی خود را کنترل می‌کنید، استرس ناشی از آن را نخواهید داشت. رفت و آمد، یک رئیس سختگیر یا حتی لباسشویی، زیرا می توانید با پوشیدن لباس خواب یا لباس خواب از خانه کار کنید.
 • درآمد اضافی – برای شروع فروش کالاهای دست ساز مجبور نیستید کار روزانه خود را رها کنید. کسب و کار صنایع دستی شما همچنین می تواند یک کنسرت جانبی باشد که به تکمیل درآمد اولیه شما کمک می کند.
 • مهارت های تیزتر – همانطور که تجارت خود را در زمینه فروش اقلام دست ساز توسعه می دهید، می توانید مهارت های خود را افزایش دهید یا حتی موارد جدید را از طریق دوره‌ها و کارگاه‌های آنلاین بیاموزید.

 

برترین چیزهای دست ساز برای فروش برای سود

قبل از اینکه به جزئیات ساخت و فروش این اقلام دست ساز بپردازیم، بیایید شروع کنیم با خلاصه ای سریع جدولی که می‌خواهید ببینید، مهارت‌های اصلی مورد نیاز، موادی که باید داشته باشید، مکان‌هایی که می‌توانید بفروشید و میزان درآمدی که احتمالاً می‌توانید برای هر یک از ۲۰ چیز دست ساز کسب کنید را نشان می‌دهد. این مانند یک راهنما است که به شما کمک می‌کند وقتی انتخاب می‌کنید کدام محصول دست‌ساز با کارهایی که می‌توانید انجام دهید و دارید، تصویر بزرگ‌تر را ببینید.

< table id="tablepress-284" class="tablepress tablepress-id-284 tablepress-responsive">

# مورد مهارت های مورد نیاز مواد مورد نیاز بازارهای بالقوه بالقوه سودآوری ۱ جواهرات دست ساز جواهرات سازی مهره، سیم، آویز بازارهای آنلاین و محلی بالا ۲ صابون صابون سازی پایه صابون، رایحه، اسانس فروشگاه های آنلاین، نمایشگاه های صنایع دستی متوسط ۳ تی شرت طراحی گرافیک، تزیین پارچه تی شرت، لوازم تزئین پارچه بازارهای آنلاین ، رویدادهای محلی بالا ۴ جعبه‌های اشتراک بررسی بر اساس متفاوت است در محتوای جعبه آنلاین بالا ۵ محصولات حیوان خانگی بر اساس متفاوت است در محصول بر اساس محصول متفاوت است بازارهای آنلاین و محلی بالا ۶ هنر دیوار نقاشی، چاپگری لوازم بوم، رنگ، چاپ فروشگاه های آنلاین، گالری های محلی، نمایشگاه های صنایع دستی متوسط ۷ کیف های جوراب دار خیاطی لوازم پارچه، خیاطی فروشگاه های آنلاین و محلی متوسط ۸ اسباب بازی های چوبی نجاری چوب، ابزار نجاری بازارهای آنلاین و محلی بالا ۹ دکور خانه کاردستی کوزه های مزون، بوم، روبان و غیره Etsy، فروشگاه‌های آنلاین و محلی متوسط ۱۰ مجسمه‌ها تندیس‌سازی گل، ابزار مجسمه سازی آنلاین متوسط ۱۱ عروسک عروسک سازی پارچه، الیاف، پلاستیک فروشگاه های آنلاین و محلی متوسط ۱۲ لوازم جانبی مو کاردستی لوازم مختلف کاردستی آنلاین کم تا متوسط ۱۳ روسری بافندگی یا قلاب بافی نخ< /td> بازارهای آنلاین و محلی کم تا متوسط ۱۴ بالش خیاطی< /td> لوازم پارچه، خیاطی بازارهای آنلاین و محلی متوسط ۱۵ کلاه بافندگی یا کاردستی پارچه نخ، پارچه آنلاین و بازارهای محلی متوسط ۱۶ مبلمان اثاثه یا لوازم داخلی یا نجاری پارچه ، چوب، ابزار بازارهای آنلاین و محلی بالا ۱۷ پتو لحاف، بافندگی، دوخت، قلاب بافی پارچه، نخ، مواد لحاف کاری بازارهای آنلاین و محلی متوسط ۱۸ شمع شمع سازی موم، فتیله، روغن های معطر بازارهای آنلاین و محلی متوسط ۱۹ پین کاردستی

< td class="column-4">مواد برای پین

نمایشگاه های صنایع دستی آنلاین و محلی کم تا متوسط ۲۰ فرش بافندگی مواد قالی آنلاین متوسط

وقتی آماده هستید تا سرگرمی خود را به یک تجارت کوچک پررونق تبدیل کنید، فقط به یک ایده صنایع دستی و لوازم برای فروش محصولات دست ساز نیاز دارید. آنلاین یا در نمایشگاه های صنایع دستی محلی. چیزهای دست ساز زیر را که می توانید برای کسب سود بفروشید، بررسی کنید:

۱٫ جواهرات دست ساز

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

می توانید جواهرات دست ساز خود را به سادگی به هم زدن چند مهره روی یک سیم برای طراحی دستبند یا گردنبند خود بسازید. سازندگان جواهرات همچنین می‌توانند قطعات ارزان‌قیمتی برای ساخت گوشواره، آویز، قفسه و سایر لوازم جانبی برای فروش محلی یا در بازار آنلاین بخرند.

۲٫ صابون

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

با مواد مناسب، می‌توانید صابون‌های دست‌ساز و بمب‌های حمام خود را برای فروش در نمایشگاه‌های صنایع دستی یا فروشگاه‌های آنلاین بسازید. حتی می‌توانید رایحه‌ها و اسانس‌های انتخابی را هم به صابون‌های نواری، صابون‌های مایع و بمب‌های حمام اضافه کنید تا مزیت رقابتی را به آثار خود اضافه کنید.

۳٫ تی شرت

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

برای راه اندازی کسب و کار کوچک خود می توانید انواع لباس های دست ساز بسازید و بفروشید. در واقع، کسب و کار تی شرت یک راه محبوب برای کسب سود در بازارهای آنلاین و رویدادهای محلی است. می‌توانید طرح‌هایی را روی رایانه ایجاد کنید و آن‌ها را روی پیراهن یا ترانسفر چاپ کنید. همچنین می‌توانید طرح‌های تی‌شرت سفارشی خود را با انواع لوازم تزئین پارچه طراحی کنید.

۴٫ جعبه های اشتراک

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

می‌توانید هدایای انتخابی و جعبه‌های اشتراکی را که در خانه یا محل کار خود ایجاد می‌کنید، بفروشید. یک محصول محبوب مانند شمع، آب نبات یا لوازم آرایشی انتخاب کنید، سپس هر ماه یک جعبه را با صنایع دستی خریداری شده و خانگی برای مشترکین خود پر کنید.

 

 

۵٫ محصولات حیوانات خانگی

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

محصولات حیوان خانگی هستند در تقاضای بالا و ایجاد یک فرصت تجاری مناسب برای کسانی که به دنبال صنایع دستی سودآور هستند. چه اسباب‌بازی‌های حیوانات خانگی، خوراکی‌های حیوانات خانگی یا لباس‌های حیوانات خانگی بسازید و بفروشید، صاحبان حیوانات خانگی به محصولات شما علاقه مند می‌شوند، چه در بازارهای آنلاین فروخته شوند.

۶٫ هنر دیوار

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

اگر دوست دارید برای نقاشی، می توانید طرح های خود را روی بوم قرار دهید و هنر دیوار را به صورت آنلاین یا در گالری های محلی یا نمایشگاه های صنایع دستی بفروشید. حتی می‌توانید صنایع دستی خود را به نسخه‌های چاپی تبدیل کنید و چاپ‌های چاپی را بفروشید تا از یک طرح درآمد بیشتری کسب کنید.

۷٫ کیف های حمل بار

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

کیف های حمل و نقل، کیسه های پوشک و سایر اقلام خانگی که برای حمل کالاهای شخصی ساخته شده اند در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند تا بازار بزرگ و متنوعی را برآورده سازند. کارآفرینانی که با چرخ خیاطی مهارت دارند، می توانند با ساخت کیف های دست ساز منحصر به فرد و فروش آن ها به صورت آنلاین یا در یک فروشگاه محلی، یک کسب و کار کوچک راه اندازی کنند.

۸٫ اسباب بازی های چوبی

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

نجی‌کاران ماهر می‌توانند از ابزار خود استفاده کنند و اسباب‌بازی‌های منحصربه‌فردی برای کودکان بسازند. چه در حال ساخت بلوک‌های چوبی، ماشین‌های چوبی، خانه‌های عروسکی یا حتی اسب‌های گهواره‌ای باشید، می‌توانید تقاضای والدینی را که به دنبال هدیه هستند، پیدا کنید و با فروش اسباب‌بازی‌های دست‌ساز از چوب، سود کسب کنید.

۹٫ دکوراسیون منزل

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

کارآفرینان ماهر و خلاق می توانند با طراحی دکورهای دست ساز خانه از لوازمی مانند شیشه سنگ تراشی، بوم، روبان، دستمال سفره و مواد دیگر، یک کسب و کار کوچک راه اندازی کنند. گزینه‌های شما برای ساخت دکوراسیون خانه تنها با تخیل شما محدود می‌شود، و این گزینه عالی برای فروش در فروشگاه Etsy است.

۱۰٫ مجسمه ها

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

یکی دیگر از انواع هنرهای زیبا که صاحب یک کسب و کار کوچک می تواند به صورت آنلاین بسازد و بفروشد، مجسمه سازی است. یک مجسمه ممکن است فقط یک هنر دست ساز دیگر باشد، اما ایجاد محصولات برای یک تجارت آنلاین نیاز به مهارت دارد. خوشبختانه، بسیاری از آموزش‌های آنلاین DIY برای کسانی که می‌خواهند یاد بگیرند وجود دارد.

اقلام دست ساز بیشتر برای فروش آنلاین یا محلی

به دنبال ایده‌های بیشتری برای ایجاد یک کسب‌وکار آنلاین فروش صنایع دستی خانگی هستید. ? چه در حال ارائه مبلمان دست ساز با کیفیت بالا یا محصولات دیجیتال ارزان قیمت باشید، ایده های زیادی برای اقلام دست ساز برای فروش آنلاین یا محلی وجود دارد، از جمله:

۱۱٫ عروسک

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

همه انواع عروسک ها هدایای عالی، یادگاری ها و اقلام کلکسیونی می سازند، بنابراین جای تعجب نیست که آنها همچنین یک خروجی موثر برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک هستند. می‌توانید عروسک‌هایی را از پارچه، الیاف، پلاستیک یا انواع مواد دیگر بسازید و آن‌ها را در هر جایی که اقلام صنایع دستی، اسباب‌بازی‌ها یا کلکسیون می‌فروشید، به فروش برسانید.

۱۲٫ لوازم جانبی مو

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

لوازم دست ساز برای مو یک کاردستی ساده است که می تواند یک کسب و کار اینترنتی سودآور باشد. اگر نمی‌دانید چگونه این کاردستی‌های سودآور را درست کنید، می‌توانید آموزش‌های آنلاین را مطالعه کنید و یاد بگیرید که لوازم جانبی مو را برای فروش بسازید، سپس آنها را به روشی بدیع و خلاقانه تزئین کنید.

۱۳٫ روسری

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

روسری ها لوازم دست ساز فوق العاده محبوبی هستند و کارآفرینان ماهر می توانند آنها را با نخ بافندگی یا قلاب بافی ایجاد کنند. . هنرمندان خلاق حتی می‌توانند با ترکیب پارچه‌های تزئینی، گلدوزی آثارشان یا تزئین آن‌ها با طرح‌های منحصربه‌فرد و اصیل، روسری درست کنند.

۱۴٫ بالش

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

با چند مهارت اولیه خیاطی ، می توانید پارچه را به هم بدوزید و انواع بالش های تزئینی را برای فروش ایجاد کنید. یک کالای دست ساز محبوب برای خرید مصرف کنندگان، بالش و روکش بالش را می توان در هر شکل و اندازه و عملاً هر ماده ای ساخت. همچنین می‌توان آن‌ها را با رنگ‌آمیزی یا تزئین آنها به خلاقیت‌های اصلی تبدیل کرد.

۱۵٫ کلاه

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

با فروش روسری های دست ساز متوقف شوید. شما می توانید با ساختن کلاه های زیبا و زیبا برای هماهنگی با آنها ، سود خود را افزایش دهید. شما می توانید کلاه های گره خورده یا قلاب دوزی کنید ، یا می توانید آنها را از پارچه یا مواد دیگر تهیه کنید. سپس آنها را برای فروش در یک فروشگاه محلی یا بازار آنلاین قرار دهید

۱۶٫ مبلمان

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش >

اثاثه یا لوازم داخلی؟ می توانید وسایل مبلمان را بسازید و آنها را بصورت آنلاین یا محلی بفروشید. شما به ابزار و تجهیزات نیاز دارید ، اما می توانید مبلمان دست ساز خود را برای سود قابل توجهی بفروشید ، به شرط افزایش هزینه حمل و نقل.

۱۷٫ پتو

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

مردم عاشق پتوهای دست ساز هستند و می توان آنها را با انواع تکنیک ها از جمله لحاف ، بافندگی ، دوخت ، قلاب دوزی و موارد دیگر تهیه کرد. فروشندگان پتو حتی می توانند پتوهای شخصی را ارائه دهند ، با نام های سفارشی ، تاریخ ها و جزئیات دیگر تزئین شده باشند. شمع ها

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

بسیار شبیه به صابون های دست ساز ، صنعتگران می توانند با افزودن ترکیب عطر و بوی امضا ، انواع مختلفی از محصولات شمع خلاق و منحصر به فرد را ایجاد کنند. کارآفرینان که شمع می فروشند همچنین می توانند از کوزه ها و قالب های جالب و منحصر به فرد برای تولید محصولات تقاضا استفاده کنند. پین ها

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

کارآفرین ها پین ها در مجموعه ای از سبک ها و طرح ها برای فروش آنلاین یا در نمایشگاه های صنایع دستی محلی. این که آیا شما با گرافیک های منحصر به فرد یا پین های مینای دندان با طرح های پیچیده ای می سازید ، مطمئناً بازاری برای پین های دست ساز منحصر به فرد پیدا خواهید کرد. AD “/>

۲۰٫ فرش

svg%3E - 20 مورد دست ساز برای فروش

دستگیره های دستباف کامل ممکن است به یک فرآیند طولانی و پیچیده نیاز داشته باشد ، اما اگر در فرش ها و تشک های کوچکتر ساخته شده با تکنیک های بافندگی مشابه تخصص دارید ، می توانید فرش های دست ساز را بسازید و بفروشید. حتی فرشهای کوچکتر برای خریداران آنلاین که به دنبال اضافه کردن لمس های کوچک و در عین حال منحصر به فرد به دکوراسیون منزل خود هستند ، جذاب خواهد بود. بهترین؟ این که آیا شما در یک نمایشگاه صنایع دستی محلی شرکت می کنید یا قصد دارید صنایع دستی را بصورت آنلاین بفروشید ، می خواهید کالایی را انتخاب کنید که سود آن را ایجاد کند و ایجاد کند. هنگام تصمیم گیری در مورد موارد دست ساز برای ساختن و فروش ، واقعاً مهم است که آنچه را که در حال حاضر مورد تقاضا قرار دارد در نظر بگیرید.

محبوبیت موارد دست ساز می تواند به عوامل مختلفی از جمله روندهای فعلی ، فصلی بودن و جمعیت شناسی بازار بستگی داشته باشد. در حالی که برخی از موارد به طور مداوم عملکرد خوبی دارند ، کلید موفقیت فراهم کردن پیچ و تاب منحصر به فرد بر روی محصولی است که باعث می شود در بازار متمایز شود. /p>

 • جواهرات مهره دار دست ساز و پین های مینا: جواهرات به دلیل تطبیق پذیری و جذابیت آن برای طیف گسترده ای از مشتریان ، اصلی در بازار دست ساز است. به ویژه ، جواهرات مهره ای می توانند مقرون به صرفه باشند و باعث خلاقیت زیادی می شوند. پین های مینا نیز به دلیل منحصر به فرد بودن و جمع آوری آنها ، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. با استفاده از این موارد ، می توانید با ارائه طرح ها و سبک های متنوع ، انواع سلیقه ها را تهیه کنید.
 • هنر دیواری وینیل: این موارد برای مشتریانی که به دنبال شخصی سازی خانه ها یا دفاتر خود هستند جذاب است. از نقل قول های الهام بخش گرفته تا طرح های گرافیکی ، امکانات بی پایان است. تا زمانی که طرح های شما با مخاطبان خود طنین انداز شود ، هنر دیواری وینیل می تواند یک سرمایه گذاری سودآور باشد. تقاضا مصرف کنندگان از محیط ، رایحه و زیبایی شناسی یک شمع خوب ساخته شده قدردانی می کنند. شمع های معطر همچنین برای انواع مختلفی هدایای عالی می سازند ، و بیشتر پتانسیل فروش آنها را تقویت می کنند. محصولات حمام> حمام ، مانند بمب های حمام DIY ، شاهد افزایش محبوبیت بوده اند ، که بخشی از آن به دلیل روند مراقبت از خود است. بمب های حمام برای تهیه و استفاده سرگرم کننده هستند ، به علاوه می توان آنها را با رایحه های مختلف ، رنگ ها و مواد تشکیل دهنده سفارشی سازی کرد تا از ترجیحات مختلف استفاده کند. ارائه طیف وسیعی از بمب های حمام که از انواع مختلف پوست یا خلق و خوی استفاده می کنند می تواند به گسترش مشتری شما کمک کند. علایق و ترجیحات مخاطبان هدف شما. همچنین توجه به این نکته مهم است که آنچه در یک منطقه یا سیستم عامل به خوبی می فروشد ممکن است لزوماً در منطقه دیگری به فروش نرسد. به طور مداوم تحقیق در مورد روند بازار و دریافت بازخورد از مشتریان می تواند به شما کمک کند محصولات خود را تازه و جذاب نگه دارید. منحصر به فرد بودن و کیفیت صنایع دستی خود را به نمایش بگذارید. در اینجا تاکتیک های اساسی بازاریابی برای کسب و کار دست ساز خود در نظر گرفته شده است: این شامل یک نام تجاری به یاد ماندنی ، یک آرم متمایز و زیبایی شناسی مداوم در محصولات و مواد بازاریابی شما است. هویت برند شما باید با مخاطب هدف شما طنین انداز باشد و شما را از رقبا جدا کند. به طور مرتب عکس های باکیفیت از محصولات خود را ارسال کنید ، با پیروان خود درگیر شوید و از هشتگ های مربوطه برای افزایش دید خود استفاده کنید. در نظر بگیرید که با تأثیرگذار یا سایر صنعتگران همکاری کنید تا دسترسی خود را گسترش دهید. از سیستم عامل هایی مانند Etsy استفاده کنید یا وب سایت خود را داشته باشید ، اطمینان حاصل کنید که فروشگاه آنلاین شما از نظر بصری جذاب ، کاربر پسند است و اطلاعات مفصلی در مورد محصولات خود ارائه می دهد. تصاویر با کیفیت بالا ، توصیف محصولات قانع کننده و ناوبری آسان مهم هستند. . این رویدادها به مشتریان این امکان را می دهد تا محصولات شما را دست اول ببینند و احساس کنند و می توانند به ایجاد یک پایگاه مشتری وفادار محلی کمک کنند. یک لیست ایمیل خبرنامه های منظم را با به روزرسانی ، راه اندازی محصول جدید و پیشنهادات اختصاصی برای نگه داشتن مخاطبان خود ارسال کنید. ارائه گزینه های سفارشی سازی برای محصولات شما می تواند مشتریانی را که به دنبال موارد منحصر به فرد و شخصی هستند ، جذب کند. این موارد را در وب سایت و رسانه های اجتماعی خود به نمایش بگذارید تا اعتماد و اعتبار با مشتریان بالقوه ایجاد کنید. نکات از طریق یک وبلاگ یا vlog. این نه تنها مخاطبان شما را درگیر می کند بلکه به SEO (بهینه سازی موتور جستجو) نیز کمک می کند ، و ترافیک بیشتری را به سایت شما هدایت می کند. یا سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تبلیغات خود را هدف قرار دهید تا به مخاطبان خاص خود بر اساس علایق ، جمعیت شناسی و رفتار مرور برسید. شبکه سازی با سایر صنعتگران و شرکت در رویدادهای جامعه می تواند فرصت هایی را برای همکاری ها ، سرمایه گذاری های مشترک و به دست آوردن بینش ارزشمند در بازار باز کند. >

  ساده ترین چیز برای ساختن و فروش چیست؟ >

  در تجارت صنایع دستی ، مطمئناً برخی از محصولات نسبت به سایر محصولات ساده تر هستند. یکی از ساده ترین صنایع دستی برای ساختن و فروش صابون و شمع دست ساز است. این صنعتگر غیر ماهر نباید دلسرد شود ، با این حال ، بسیاری از آموزش های آنلاین برای یادگیری تقریباً هر کاردستی در دسترس هستند ، و کارآفرینان جدی حتی می توانند با حضور در یک کارگاه در یک کالج محلی ، مهارت های خود را تیز کنند.

  نتیجه گیری / H2>

  دنیای صنایع دستی دست ساز فرصتی هیجان انگیز و پر سود برای افراد خلاق ارائه می دهد تا اشتیاق خود را به یک سرمایه گذاری سودآور تبدیل کنند. این که آیا شما یک صنعتگر فصلی هستید یا تازه شروع به کار می کنید ، دلایل قانع کننده ای برای ساخت و فروش صنایع دستی وجود دارد ، و طیف گسترده ای از موارد دست ساز که می توانند درآمد قابل توجهی ایجاد کنند. استقلال که بسیاری از آنها هوس می کنند. شما به استاد کاردستی خود تبدیل می شوید و در مورد زمان ، کجا و نحوه ایجاد و فروش محصولات دست ساز خود تصمیم می گیرید. این سطح از استقلال به شما امکان می دهد تا تجارت خود را مطابق با دید و ترجیحات خود شکل دهید. = “ezoic-autoinsert-ad ezoic-incontent_15″/>

  کسب درآمد یکی دیگر از دلایل قانع کننده ای برای ورود به دنیای کاردستی است. مهارت و خلاقیت شما را می توان به منبع درآمد تبدیل کرد. آنچه که زمانی یک سرگرمی بود می تواند به یک شرکت سودآور تبدیل شود. بسیاری از صنعتگران موفق ، اشتیاق خود را به یک حرفه تمام وقت تبدیل کرده اند و با انجام زندگی خود زندگی می کنند. با رفت و آمد طولانی ، خواستار کارفرمایان و لباس های اداری خداحافظی کنید. با داشتن یک تجارت صنایع دستی ، شما می توانید از راحتی در خانه خود ، در صورت تمایل ، لباس های سالن یا لباس خواب را تهیه کنید. این انعطاف پذیری به ویژه برای کسانی که به دنبال تعادل کار و زندگی هستند یا مسئولیت های متعدد را بر عهده دارند ، ارزشمند است. > مشاغل صنایع دستی همچنین می توانند به عنوان منبع درآمد تکمیلی خدمت کنند. شما لزوماً لازم نیست کار روزانه خود را ترک کنید تا در سفر صنایع دستی خود شروع کنید. شروع به تدریج مشاغل کوچک و رشد خود گزینه ای مناسب است. تجارت صنایع دستی شما می تواند آن کوسن مالی اضافی را فراهم کند و به شما امکان می دهد ضمن حفظ منبع درآمد اصلی خود ، اشتیاق خود را دنبال کنید. شما می توانید به طور مداوم کاردستی خود را اصلاح کنید ، تکنیک های جدید را یاد بگیرید و حتی دوره ها و کارگاه های آنلاین را برای گسترش مجموعه مهارت های خود طی کنید. این فرایند بهبود خود می تواند بسیار رضایت بخش باشد و می تواند منجر به ایجاد محصولات دست ساز پیچیده تر و با ارزش تر شود.

  از نظر سودآوری ، بازار صنایع دستی دست ساز قوی است. تقاضا برای موارد منحصر به فرد و دست ساز همچنان در حال رشد است زیرا مصرف کنندگان به دنبال محصولاتی با لمس شخصی هستند. صنعتگران می توانند از این تقاضا برای ایجاد مشاغل سودآور استفاده کنند. با این حال ، موفقیت در این زمینه به بیش از مهارت های ساخت و کار نیاز دارد. این شامل برنامه ریزی استراتژیک ، بازاریابی و درک شدید از روند بازار است. ezoic-autoinsert-ad ezoic-incontent_16 “/>

  مقاله همچنین بینش ارزشمندی را در مورد چیزهای برتر دست ساز برای فروش برای سود ارائه می دهد. از جواهرات دست ساز و صابون گرفته تا تی شرت ها و جعبه های اشتراک ، گزینه های گسترده ای برای کشف وجود دارد. این پیشنهادات شامل طیف وسیعی از مهارت ها و مواد صنایع دستی ، پذیرایی از علایق مختلف و بخش های بازار است. به عنوان مثال ، جواهرات دست ساز ، باعث خلاقیت با مهره ها ، فلزات گرانبها و طرح های منحصر به فرد می شود. Crafting Soap فرصتی برای آزمایش با رایحه و روغنهای اساسی فراهم می کند و به محصولات شما حاشیه رقابتی می دهد. مشاغل تی شرت از طرح های سفارشی و تکنیک های تزئینات پارچه ای برای ایجاد وسایل قابل فروش استفاده می کنند. محصولات حیوان خانگی از جمعیتی در حال رشد صاحب حیوان خانگی استفاده می کنند و طیف گسترده ای از فرصت ها را ارائه می دهند ، از اسباب بازی ها تا رفتارها. هنر دیوار به نقاشان اجازه می دهد تا استعدادهای هنری خود را به نمایش بگذارند ، با چاپ هایی که دسترسی به کار خود را گسترش می دهد. P> تصویر: Envato Elements


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی