عمومی

20 بهترین ایده برای فروش برای کوچک شما کسب و کار

۲۰ بهترین ایده برای فروش برای کوچک شما
کسب و کار

بهترین ها روان و بدون دردسر به نظر می رسند، اما فروش های عالی با دقت ساخته و ارائه می شوند. در اینجا راهنمای برخی از ایده‌های قدرتمند است که ممکن است برای تیم فروش شما مفید باشد.

اهمیت ایده‌های فروش عالی

ایجاد یک طرح فروش عالی در چشم‌انداز رقابتی کسب‌وکار بسیار مهم است. به عنوان پل ارتباطی بین یک محصول یا خدمات و مشتریان بالقوه آن عمل می کند و اغلب موفقیت یا شکست فروش را تعیین می کند. یک زمین به خوبی ساخته شده بیش از فقط اطلاع رسانی انجام می دهد. مخاطب را درگیر می‌کند، اعتماد ایجاد می‌کند، و روایتی قانع‌کننده ایجاد می‌کند که ارزش و منحصربه‌فرد بودن آنچه ارائه می‌شود را برجسته می‌کند. توانایی برقراری ارتباط موثر این ارزش به شیوه ای مختصر و متقاعد کننده می تواند به طور قابل توجهی بر رشد و سودآوری یک تجارت تأثیر بگذارد.

نکات کلیدی در اهمیت ایجاد یک فروش عالی عبارتند از:

 • توجه را جلب می کند: یک آهنگ عالی فوراً توجه مخاطب را به خود جلب می کند و باعث می شود که آنها بخواهند بیشتر بیاموزند.
 • ایجاد ارتباط: با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند و زمینه را مرتبط‌تر و محصول یا خدمات را جذاب‌تر می‌کند.
 • مزایای برجسته: مزایا و مزایا را به وضوح بیان می‌کند. نقاط فروش منحصر به فرد محصول یا خدمات، آن را از رقبا متمایز می کند.
 • نیازها را برطرف می کند: پیام را متناسب می کند. برای پرداختن به نیازهای خاص یا نقاط دردناک مخاطب هدف، مرتبط تر و متقاعدکننده تر می شود.
 • اقدام را تشویق می کند: شامل یک فراخوان قوی برای اقدام، راهنمایی مشتریان بالقوه در مورد آنچه باید باشد. کارهای بعدی را انجام دهید، خواه خرید، برنامه ریزی جلسه، یا درخواست اطلاعات بیشتر باشد.
 • اعتماد ایجاد می کند: یک طرح به خوبی ساخته شده، تخصص و اعتبار را نشان می دهد و اعتماد بین فروشنده را تقویت می کند. و خریدار بالقوه.
 • بازده فروش را بهبود می بخشد: یک پیشنهاد قانع کننده می تواند چرخه فروش را کوتاه کند و نرخ تبدیل را بهبود بخشد و منجر به تلاش های فروش موثرتر و کارآمدتر شود.
 • <تطبیق پذیر: امکان انعطاف پذیری را برای تنظیم پیام برای مخاطبان و موقعیت های مختلف، به حداکثر رساندن تاثیر آن فراهم می کند.

svg%3E - 20 بهترین ایده برای فروش برای کوچک شما
کسب و کار

روش‌شناسی ارزیابی ایده‌های مربوط به فروش

ایجاد ایده های فروش موثر برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک کلیدی است. ما ایده های برتر را با استفاده از مقیاس هدف ارزیابی کردیم. هر عامل زیر در مقیاس یک تا ده درجه بندی می شود که ده برای مهمترین آنها در نظر گرفته شده است. در اینجا نحوه رویکرد ما به ارزیابی ایده‌های مربوط به فروش است:

۱٫ وضوح و اختصار

 • مقیاس اهمیت: ۹/۱۰< /li>
 • چرا مهم است: یک فروش خوب واضح و دقیق است. ما به دنبال ایده‌هایی هستیم که گزاره‌های ارزشی را به طور خلاصه بیان می‌کنند.

۲٫ منحصر به فرد بودن و خلاقیت

 • مقیاس اهمیت: ۸/۱۰
 • چرا مهم است: زمین هایی که در یک بازار شلوغ برجسته می شوند توجه بیشتری را به خود جلب می کنند. ما رویکردهای بدیع و خلاقانه را در اولویت قرار می دهیم.

۳٫ ارتباط مخاطب

 • مقیاس اهمیت: ۱۰/۱۰
 • چرا مهم است:طرح باید با مخاطب هدف طنین انداز شود. ما ارزیابی می کنیم که این ایده چقدر به نیازها و علایق خاص مشتریان مورد نظر پاسخ می دهد.

۴٫ اثربخشی Call-to-Action (CTA)

 • مقیاس اهمیت: ۸/۱۰
 • چرا مهم است:یک CTA متقاعد کننده برای تبدیل بسیار مهم است. ما متقاعد کننده بودن و وضوح CTA را در هر یک از ایده های مطرح ارزیابی می کنیم.

۵٫ ارتباط عاطفی

 • مقیاس اهمیت: ۷/۱۰
 • چرا مهم است:ایجاد پیوند عاطفی با مخاطب می تواند به میزان قابل توجهی تقویت شود. تاثیر یک زمین ما به دنبال ایده هایی هستیم که به طور موثر احساسات را برانگیزد.

۶٫ شواهد و اعتبار

 • مقیاس اهمیت: ۸/۱۰
 • چرا مهم است:پیشنهادهایی که توسط داده‌ها، توصیفات یا نمایش‌ها پشتیبانی می‌شوند قانع‌کننده‌تر هستند. ما وجود شواهد پشتیبان در زمین بازی را در نظر می گیریم.

۷٫ انطباق پذیری و انعطاف پذیری

 • مقیاس اهمیت: ۶/۱۰
 • چرا مهم است:پیشنهاد باید برای زمینه های مختلف سازگار باشد و مخاطبان ما ارزیابی می کنیم که چگونه می توان ایده را به راحتی سفارشی کرد.

۸٫ تناسب مشکل-راه حل

 • مقیاس اهمیت: ۹/۱۰
 • چرا مهم است:طرح باید به وضوح نحوه محصول را بیان کند یا خدمات مشکل خاصی را که مخاطب با آن مواجه است حل می کند.

۹٫ همسویی برند

 • مقیاس اهمیت: ۷/۱۰
 • چرا مهم است:طرح باید با ارزش‌ها و پیام‌های برند همسو باشد برای حفظ ثبات و اعتماد.

۱۰٫ خاطره انگیزی

 • مقیاس اهمیت: ۶/۱۰
 • چرا مهم است : طرح‌های به یاد ماندنی تأثیری ماندگار بر جای می‌گذارند و احتمال تعامل آینده را افزایش می‌دهند.

این چارچوب به ما اجازه می‌دهد تا ایده‌های مربوط به فروش را به‌طور کامل ارزیابی کنیم، و اطمینان حاصل کنیم که آنها مؤثر و همسو هستند. اهداف صاحبان مشاغل کوچک و کارآفرینان.

svg%3E - 20 بهترین ایده برای فروش برای کوچک شما
کسب و کار

ایده های فروش

از دقت در انتخاب کلمات خود تا ماندن در نقطه نظرات، در اینجا ۲۰ ایده برای فروش وجود دارد که باید روحیه تیم شما را بالا نگه دارد.

کلمات را با دقت انتخاب کنید

شما نیاز دارید برای دریافت پیام در مورد کالاها و خدماتی که برای فروش دارید. انتخاب کلمات مناسب به یک زمین قدرت بسته شدن می دهد. کلمات ساده ای مانند “جدید” ، “sale” و “off” برای ایجاد تفاوت بزرگ در هر مسابقه.

مشتری خود را بشناسید

Salesforce گزارش ۸۲ درصد از فروشندگان، مشتریان بالقوه خود را درک نمی کنند. اگر در مورد ترجیحات آنها تحقیق نکنید، به احتمال زیاد به آنها می گویید که چرا شما محصول را دوست دارید. اگر اینطور باشد، زمین شما ممکن است به گوش شما بیفتد.

با افراد مناسب صحبت کنید

حتی اگر زمین شما عالی باشد، اگر آن را به هدر دهید بسته نخواهد شد. افراد اشتباه یافتن اینکه تصمیم گیرندگان چه کسانی هستند بخش بزرگی از تلاش شماست. گاهی اوقات تنها کاری که باید انجام دهید این است که از مخاطب خود در تجارت کوچکی که می‌خواهید به آن بفروشید بپرسید.

svg%3E - 20 بهترین ایده برای فروش برای کوچک شما
کسب و کار

یک فراخوان برای اقدام ایجاد کنید

یک بازی خوب باید مشتری بالقوه شما را به سمت هدف نهایی هدایت کند. بهترین راه برای انجام این کار با دعوت به اقدام. حتی اگر آماده خرید نباشند، راه‌اندازی جلسه دیگری با یکی از این موارد همه چیز را پیش می‌برد.

Unique باشید

وقتی نوبت به یک محصول می‌رسد، دستگاه برش کوکی آن را قطع نمی‌کند. زمین فروش موثر انجمن باز امریکن اکسپرس به شما پیشنهاد می‌کند که حرفه‌ای بمانید، اما در عین حال سعی کنید کمی کنجکاوی را تحریک کنید. ممکن است با چیزی مانند این شروع کنید: «اگر فکر می‌کنید آماده‌اید، من چیزی برای نشان دادن به شما دارم. اگر می خواهید فروش داشته باشید غیر رسمی بودن یعنی شخصی بودن. حتی می‌توانید چیزی کوچک از زندگی خود به اشتراک بگذارید تا همه چیز را گرم کنید.

svg%3E - 20 بهترین ایده برای فروش برای کوچک شما
کسب و کار

یک ایده مرکزی داشته باشید

بودن سرتاسر نقشه به بستن آن معامله کمک نمی کند. شما باید یک نقطه مرکزی داشته باشید که مدام به آن برگردید. این چسب که تعداد زیادی از فروش‌ها را کنار هم نگه می‌دارد، اغلب به نفع مشتری است.

به ۳ نکته مهم پایبند باشید

اکثر مردم نمی‌توانند بیش از سه چیز را همزمان به خاطر بسپارند. این بدان معناست که کل فروش شما باید حول سه ایده بچرخد تا موثر باشد.

از استعاره ها اجتناب کنید

اینها در آثار ادبی بزرگ تفکر برانگیز هستند. با این حال، آنها می توانند مشتریان بالقوه را در زمینه فروش گیج کنند. اگر به کسی بگویید محصولتان «جام مقدس کالاست» فقط آب را تیره می‌کند.

svg%3E - 20 بهترین ایده برای فروش برای کوچک شما
کسب و کار

سعی نکنید باهوش تر از همه باشید در غیر این صورت

ایجاد یک تیم خوب در اطراف شما از افرادی استفاده می کند که در زمینه های دیگر تخصص دارند. گرد هم آوردن تیمی از متخصصان به شما کمک می‌کند تا زمینه‌های فروش شما عمق و دامنه داشته باشد.

مخاطب هدف را تعریف کنید

Hubspot این ضرب المثل قدیمی را یک قدم جلوتر می برد. شما باید مخاطبان هدف خود را پیدا کنید و تصور کنید که چگونه از محصول برای تعامل کامل با آنها استفاده می کنند. فقط آنها را پیدا نکنید سعی کنید و وارد پوست آنها شوید. بررسی پست‌های رسانه‌های اجتماعی آن‌ها کمک می‌کند.

اغلب تمرین کنید

تمرین باعث عالی می‌شود. سعی کنید سطح متوسطی را پیدا کنید که در آن بتوانید به تمام نکات مهم ارائه خود دست پیدا کنید بدون اینکه به نظر برسد که از روی یک فیلمنامه می خوانید. جلوی آینه یا دوستان کار کنید.

svg%3E - 20 بهترین ایده برای فروش برای کوچک شما
کسب و کار

دعوت به گفتگو

یک فروش خوب یک خیابان دو طرفه است . اجازه دادن به مشتریان بالقوه سؤال پرسیدن به درک بهتر نیازهای آنها کمک می کند و مکالمه را شروع می کند.

رسانه های اجتماعی را نادیده نگیرید

SuperOffice نکته بسیار خوبی در مورد فروش موفق مدرن است. آنها گزارش می دهند که ۹۰ درصد از فروشندگان موفق از رسانه های اجتماعی برای ایجاد طرح های عالی استفاده می کنند. اشتراک‌گذاری محتوای مرتبط و پاسخ دادن به نظرات واجد شرایط است.

از نمادها استفاده کنید

به یاد داشته باشید که این یک پیش فروش. باید ریتم و سرعت خوبی داشته باشد. استفاده از آیکون‌ها با آمار باعث می‌شود همه چیز در حرکت باشد. ما تصاویر را بسیار سریعتر از متن پردازش می کنیم.

از خطوط باز کردن ایمیل جذاب استفاده کنید

ایمیل موثر اما در عین حال رقابتی است. یک فروش خوب در فضای مجازی نباید فقط یک مقدمه باشد. بلافاصله با آمار یا ارجاع به موقع به اخبار روز درگیر شوید. چیزی مانند: «آیا جدیدترین‌ها را در… دیده‌اید؟»

svg%3E - 20 بهترین ایده برای فروش برای کوچک شما
کسب و کار

بر مفید بودن تمرکز کنید

استفاده از تکنیک‌های فروش سخت قدیمی است. زمین سنتی همه چیز در مورد بستن فروش است. روش جدید در مورد پرسیدن سؤالات درست، گوش دادن و حل یک مشکل واقعی در مورد کالا یا خدمات شما است. Upwork گرافیک خوبی در مورد این موضوع دارد.

Rhyming را امتحان کنید

تا به حال فکر کرده اید که چرا بهترین خطوط برچسب در ذهن شما می چسبد؟ به این دلیل است که آنها قافیه می کنند. سعی کنید از این روش اثبات شده در زمینه فروش خود استفاده کنید.

با یک سوال شروع کنید

افراد به طور کلی به سوالات پاسخ می دهند. اگر فروش خود را با یکی از این موارد شروع کنید، پس و پیش شروع کرده اید که می تواند منجر به فروش شود. چیزی شبیه این را امتحان کنید: «آیا تا به حال در مورد … فکر کرده‌اید؟»

بیاموزید که پیشرفت را تغییر دهید

همه آنچه را که شما برای فروش دارید نمی‌خرند. با این حال، می توانید حتی از افرادی که نه می گویند، اگر آنها را درگیر کنید، یاد بگیرید. یافتن اینکه چه چیزی کار می کند و چه چیزی باید تغییر کند یک فرآیند است.

< td class="column-3">اطمینان می‌دهد که طرح به افراد با نفوذ می‌رسد

استفاده کنید

< td class="column-2">حل یک مشکل واقعی را بر فروش سخت اولویت دهید

< td class="column-2">ترکیب قافیه برای آهنگ های به یاد ماندنی

ایده گام فروش ایده اصلی مزایا ملاحظات/چالش‌ها
کلمات را با دقت انتخاب کنید از کلمات ساده و تاثیرگذار مانند ” استفاده کنید new”، “sale”, “off” پیشنهاد را قانع کننده تر می کند پیدا کردن تعادل صحیح کلمات
مشتری خود را بشناسید درک ترجیحات مشتری رویکرد متناسب با نیازهای مشتری نیازمند تحقیق کامل
با افراد مناسب صحبت کنید تصمیم گیرندگان را شناسایی کنید تعیین فرد مناسب می‌تواند چالش برانگیز باشد
یک فراخوان برای اقدام ایجاد کنید چشم انداز مستقیم را به سمت هدف نهایی هدایت کنید گام‌های واضح بعدی را تشویق می‌کند ایجاد یک CTA موثر و مناسب
منحصر به فرد باشید از صحبت های عمومی اجتناب کنید. ایجاد کنجکاوی متمایز از رقبا تعادل بین حرفه ای و کنجکاوی
شخصیت باشید از رویکرد غیررسمی و شخصی استفاده کنید ایجاد ارتباط و اعتماد حفظ حرفه ای بودن
یک ایده اصلی داشته باشید روی یک نکته یا مزیت کلیدی تمرکز کنید پیامی واضح و به یاد ماندنی ایجاد می کند پایبند بودن به ایده اصلی در سراسر زمین
به ۳ نقطه بزرگ بچسبید پیشنهاد را به سه ایده اصلی محدود کنید به خاطر سپردن آسان‌تر برای مخاطب انتخاب تاثیرگذارترین سه نقطه
اجتناب از استعاره زبان را واضح و سرراست نگه دارید سردرگمی را کاهش می دهد< /td> جلوگیری از ساده سازی بیش از حد
سعی نکنید باهوش‌تر از دیگران باشید برای عمق و وسعت با یک تیم متنوع همکاری کنید اهرم‌های متنوع تخصص توازن ورودی و حفظ انسجام
مخاطب هدف را تعریف کنید درک و ارتباط با استفاده مخاطبان هدف از محصول ایجاد یک محصول بیشتر مطالب جذاب و مرتبط درک عمیق مخاطب مورد نیاز است
اغلب تمرین کنید برای کمال بودن را تمرین کنید تحویل و اعتماد به نفس را افزایش می دهد تعادل تمرین با خودانگیختگی
دعوت مکالمه سوال و گفتگو را تشویق کنید درگیری و درک نیازها را تقویت می کند مدیریت زمان و حفظ تمرکز بر روی زمین
رسانه های اجتماعی را نادیده نگیرید< /td> استفاده از رسانه های اجتماعی برای ساختن و تقویت آهنگ ها دسترسی به مخاطبان گسترده تر، رویکرد مدرن مرتبط و تعاملی در پلتفرم های اجتماعی باقی بماند
از نمادها استفاده کنید< /td> ادغام تصاویر و آمار در زمین درگیری و درک مطلب را افزایش می دهد انتخاب تصاویر موثر و مرتبط
از خطوط باز کردن ایمیل جذاب ایمیل ها را با خطوط جذاب شروع کنید در فضای رقابتی ایمیل توجه را به خود جلب می کند ایجاد خطوطی که هم جذاب و هم مرتبط هستند
روی مفید بودن تمرکز کنید ایجاد اعتماد و روابط بلندمدت توازن مفید بودن با هدف فروش
قافیه را امتحان کنید زمینه را به یاد ماندنی تر و جذاب تر می کند ایجاد قافیه های مناسب و موثر
با یک سوال شروع کنید مخاطبان را با یک سوال درگیر کنید معامله و علاقه را آغاز می کند ایجاد سوالات مرتبط و تفکر برانگیز
بیاموزید که در پیچ و خم بهینه سازی کنید طرح را بر اساس بازخورد و پاسخ‌ها تنظیم کنید به بهبود مستمر و سفارشی‌سازی اجازه می‌دهد به سازگاری و تمایل به تغییر

مطالب مرتبط: ۱۲ نمونه فروش که معاملات را بسته اند

< hr class="clear"/>بیشتر در: مقالات پرطرفدار


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی