عمومی

15 ایده کسب و کار کوچک برای کودکان در سال 2023

۱۵ ایده کسب و کار کوچک برای کودکان در سال ۲۰۲۳

آیا به دنبال الهام بخشیدن به نسل بعدی کارآفرینان هستید؟ در سال ۲۰۲۳، امکانات کسب و کارهای کوچک برای بچه ها هرگز بزرگتر نبوده است! با راهنمایی و منابع مناسب، کسب‌وکار مناسب برای کودکان می‌تواند تجربه‌ای بالقوه تغییردهنده زندگی باشد.

بنابراین بیایید ۱۵ مورد از بهترین گزینه‌ها را برای ایده‌های کسب‌وکار کودکان در سال ۲۰۲۳ بررسی کنیم!

hr class=”clear”/>


آیا یک کودک می تواند یک کسب و کار کوچک موفق راه اندازی کند؟

باور کنید یا نه، بچه ها واقعاً می توانند یک کسب و کار کوچک موفق راه اندازی کنند. .

با روحیه کارآفرینی، به کارگیری دانش مناسب و دسترسی به منابع لازم، می‌تواند آنها را از سایر بچه‌ها متمایز کند و رویاهای تجاری خود را محقق کنند.

< span class="ez-toc-section" id="Why_Should_a_Young_Entrepreneur_Start_Their_Own_Business"/>چرا یک کارآفرین جوان باید کسب و کار خود را راه اندازی کند؟

Starting کسب و کار خود را به عنوان یک کارآفرین جوان neur مزایای زیادی، فرصتی برای کسب درآمد و فرصتی برای کسب تجربه ارزشمند ارائه می دهد.

علاوه بر این، راه اندازی یک کسب و کار می تواند بستری برای بیان خلاقانه خود و پیشرفت مهارت های کسب و کارتان فراهم کند. با فداکاری و سخت کوشی، پاداش کارآفرین بودن نامحدود است.

  • یادگیری مهارت های جدید – راه اندازی یک کسب و کار می تواند به بچه ها کمک کند تا مهارت های مهمی مانند حل مسئله را توسعه دهند. ، ارتباطات، تصمیم گیری و سازماندهی.
  • کاوش در علایق و علایق – مالکیت کسب و کار به بچه ها این فرصت را می دهد که علایق و علایق خود را به روشی معنادار کشف کنند.
  • به دست آوردن اعتماد به نفس و عزت نفس – مشارکت در دنیای کسب و کار اعتماد به نفس را تشویق می کند و به افزایش عزت نفس کمک می کند.
  • کسب Financial Independen ce – بچه ها می توانند یاد بگیرند که چگونه با راه اندازی یک کسب و کار و مستقل شدن از نظر مالی چگونه پس انداز کنند، سرمایه گذاری کنند و پول در بیاورند.
  • حمایت از جامعه – کودکانی که کسب و کار راه اندازی می کنند، اغلب هستند. در خط مقدم کمک به جامعه خود از طریق کمک های مالی یا خدمات.

svg%3E - 15 ایده کسب و کار کوچک برای کودکان در سال 2023

ایده های محبوب کسب و کار کوچک برای کودکان

کودکان پتانسیل این را دارند که کارآفرینان شگفت انگیزی باشند، پس چرا که نه با معرفی چند ایده خوب تجاری به آنها پایه ای برای موفقیت بدهید؟

از نشستن و تدریس خصوصی حیوانات خانگی گرفته تا پختن کیک یا کاردستی، ایده های کسب و کار کوچک خلاقانه، سرگرم کننده و سودآور زیادی برای بچه ها وجود دارد. بیایید نگاهی به برخی از محبوب ترین مشاغل برای کودکان بیندازیم.

۱٫ پایه لیموناد

با کمک والدین یا اعضای مورد اعتماد خانواده، غرفه لیمونادمی تواند راهی سرگرم کننده برای معرفی ذهن های جوان با روحیه کارآفرینی و کسب درآمد مناسب باشد.

۲٫ کسب و کار برنامه ریزی مهمانی

مهمانی ها و رویدادهای ویژه بسیار سرگرم کننده هستند اما بسیاری از مردم از میزان کار در این زمینه بی اطلاع هستند. آنها را کامل می کند. این یک شغل و یک فرصت عالی برای یک جوان است تا کمی اخلاق کار را بیاموزد و کمی پول به دست آورد.

۳٫ فروشگاه اینترنتی

ایجاد یک فروشگاه آنلاین و کالاهای محبوب برای فروش، فرصتی شگفت‌انگیز برای یک تاجر جوان است تا مقداری اضافی کسب کند. پول

۴٫ تجارت حیوانات خانگی

مردم حیوانات خانگی خود را دوست دارند و اغلب به یک فرد مورد اعتماد نیاز دارند تا در زمانی که دور هستند از آنها مراقبت کند. نشستن حیوانات خانگی یک فرصت تجاری عالی است و چه کسی این کار را نمی کند دوست دارید چند روز با یک توله سگ یا بچه گربه کرکی بازی کنید و در آغوش بگیرید و همزمان مقداری پول خرج کنید؟

۵٫ تجارت سگ قدم زدن

اگر جوان تجاری شما عاشق حیوانات است تبدیل شدن به یک سگ گردان می تواند راهی عالی برای خرج کردن فرزند شما باشد. وقت آنها برای یادگیری مسئولیت در قبال مشتریان و همچنین کسب کمی پول نقد است.

۶٫ خدمات آموزشی

بسیاری از کودکان در سنین مدرسه وجود دارند که در یک موضوع یا موضوع دیگر مشکل دارند. فرزند شما می تواند خدمات آموزشی خود را با هزینه اندکی ارائه دهد.

۷٫ خدمات شستشوی خودرو

راه اندازی یک کارواش در محله شما یک ایده تجاری عالی برای به دست آوردن مقداری پول نقد اضافی است. قطعاً عرضه و تقاضای زیادی وجود دارد که آن را به یک سرمایه گذاری تجاری فوق العاده تبدیل می کند.

۸٫ خدمات نشستن کودک

والدین در همه جا همیشه به دنبال یک فرد قابل اعتماد برای تماشای کودکان کوچک خود هستند، چه برای استراحت یا غیره. آنها می توانند کار کنند. نگهداری از بچه ها راهی عالی برای بچه های متوسطه است تا بتوانند خودشان پول در بیاورند.

۹٫ نقاشی چهره

چه در یک کارناوال باشد، چه در نمایشگاه خیابانی یا سایر رویدادهای محلی، نقاشی چهره کودکان را در همه جا خوشحال می کند. این همچنین آن را به یک فرصت عالی برای اولین کسب و کار تبدیل می کند.

۱۰٫ نوازنده موسیقی

آیا فرزند شما آلات موسیقی می نوازد یا عاشق آواز خواندن است؟ ارائه خدمات خود برای یک رویداد خاص، مانند جشن تولد، می تواند هزینه خوبی داشته باشد. آن‌ها حتی می‌توانند با پرداخت هزینه آموزش موسیقی ارائه دهند.

ایده‌های تجاری عالی بیشتر برای کارآفرینان جوان

همانطور که می بینید فرصت های تجاری زیادی برای کارآفرینان جوان وجود دارد. در اینجا چند ایده دیگر برای مرور قبل از شروع کسب و کار جدید وجود دارد.

۱۱٫ ایجاد یک وبلاگ

ایجاد وبلاگ یک تجارت آنلاین است که بچه ها حتی در سنین پایین می توانند از آن لذت ببرند.

۱۲٫ طراحی تیشرت

مد همیشه با گذشت زمان در حال تغییر است اما تی‌شرت‌ها همیشه سبز هستند. آنها را می توان به صورت آنلاین یا حتی در یک فروشگاه محلی فروخت.

۱۳٫ شیرینی ها و خوراکی ها

اگر در پخت یا آب نبات درست کردن شما می توانید خدمات خود را در جشن های تولد یا رویدادهای دیگر ارائه دهید.

۱۴٫ کتاب بنویسید

آیا فرزند شما تخیل روشنی دارد؟ او می تواند کتابی برای کودکان بنویسد و آن را در یک پلتفرم آنلاین منتشر کند یا حتی یک ناشر خوب و خدمات تصویرگری پیدا کند.

۱۵٫ یک کانال یوتیوب ایجاد کنید

اگر فرزند شما از استعداد و شخصیتی برخوردار است، ایجاد یک کانال YouTube یک ایده تجاری عالی در دوران کودکی است. آنها نه تنها می توانند آنچه را که دوست دارند به اشتراک بگذارند، بلکه می توانند اندکی از این سایت نیز کسب درآمد کنند.

چه چیزی ساده ترین است. ایده کسب و کار برای بچه های کوچکتر برای شروع؟

شروع یک غرفه لیموناد ساده ترین کسب و کار برای شروع است. این یک فرصت عالی برای پیوند دادن و آموزش مهارت‌های تجاری ارزشمند به فرزندتان است.

ناگفته نماند که این یک خوراکی با طراوت در یک روز گرم است.

کودکان با راه اندازی یک کسب و کار چه مهارت های زندگی را یاد می گیرند؟

کودکان زندگی ارزشمند بسیاری را یاد می گیرند مهارت‌های راه‌اندازی کسب‌وکار، از جمله مهارت‌های ارتباطی و کار خوب با دیگران.

راه اندازی یک کسب و کار به کودکان کمک می کند تا مهارت های اجتماعی مانند مذاکره، شبکه سازی را توسعه دهند. و حل مسئله.

همچنین به آنها اجازه می‌دهد تا سخنرانی عمومی، نوشتن ایمیل و r را تمرین کنند. گزارش‌ها و درک اطلاعات مالی.

علاوه بر این، کار با یکدیگر به کودکان این فرصت را می‌دهد که دیدگاه‌های مختلف را درک کنند و همدلی ایجاد کنند.

در مجموع، راه‌اندازی یک کسب‌وکار فرصتی عالی برای جوانان است. افراد باید مهارت های ارتباطی را بیاموزند که در تلاش های آینده برای آنها مفید باشد.

چه نکاتی قانونی در هنگام راه اندازی کسب و کار توسط بچه ها وجود دارد؟< span class="ez-toc-section-end"/>

چند ملاحظات قانونی برای کارآفرینان جوانی که می خواهند کسب و کاری راه اندازی کنند وجود دارد. ممکن است والدین یا قیم مجبور شوند برای کودک یک LLC ایجاد کنند و برنامه های تجاری را تا زمانی که کودک به سن بلوغ برسد، زیر نظر داشته باشند.

از زمانی که نوبت به تامین مالی هزینه های راه اندازی کسب و کارشان می رسد، افراد زیر سن قانونی اغلب به کمک یک بزرگسال نیاز دارند. آنها خودشان قادر به درخواست وام نیستند. اینها تنها چند مورد از ملاحظات قانونی هستند که در دوران کودکی باید در نظر گرفته شوند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید:

تصویر: Envato Elements


بیشتر در: توسعه یک ایده
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی