عمومی

14 مورد از بهترین سایت های فونت برای طراحان و سازندگان

۱۴ مورد از بهترین سایت های فونت برای طراحان و سازندگان

اگر چیزی را از طریق پیوندهای ما خریداری کنید، ممکن است از شرکای وابسته خود درآمد کسب کنیم. بیشتر بیاموزید.

فونت‌ها بخشی جدایی ناپذیر از هویت برند هستند و تفاوت قابل توجهی در تلاش های بازاریابی ایجاد کند. با استفاده از فونت‌های بازاریابی، می‌توانید برای پروژه بعدی خود مواد برندسازی و بازاریابی متمایز ایجاد کنید تا آن را برجسته کنید. . ما برخی از بهترین سایت‌های فونت را بررسی می‌کنیم که می‌توانید فونت‌های مختلف را مرور کنید و منابع طراحی دیگری را برای کار خود پیدا کنید.

در همین راستا، در اینجا یک کلمه از Flux Academy در مورد اصول اولیه برای انتخاب بهترین سبک فونت آورده شده است. برای پروژه های شما:

روند ما برای انتخاب بهترین سایت های فونت

هنگام مدیریت یک کسب و کار کوچک یا انجام یک پروژه خلاقانه، انتخاب سایت های فونت مناسب، یکی از مهمترین جنبه های برندسازی و طراحی موثر فونت ها نقش اساسی در ارتباطات و ارائه دارند و بر نحوه درک مشتریان از کسب و کار یا پروژه شما تأثیر می گذارند.

svg%3E - 14 مورد از بهترین سایت های فونت برای طراحان و سازندگان

برای کمک به طراحان و سازندگان در یافتن بهترین فونت وب سایت هایی که کیفیت، تنوع و قابلیت استفاده را ارائه می دهند، از معیارهای زیر استفاده می کنیم که در مقیاس ۱ تا ۱۰ رتبه بندی شده اند، که در آن ۱۰ نشان دهنده بالاترین سطح اهمیت و ۱ کمترین است.

 1. تنوع و دامنه فونت ها
  • مقیاس اهمیت: ۹/۱۰
  • منطق: انتخاب گسترده ای فونت‌ها، از جمله سبک‌ها، وزن‌ها و دسته‌های مختلف، برای نیازهای طراحی متنوع بسیار مهم است.
 2. کیفیت و منحصر به فرد بودن قلم
  • مقیاس اهمیت: ۸/۱۰
  • منظور: فونت های با کیفیت بالا و منحصر به فرد برای کارهای حرفه ای و خلاق ضروری هستند و از برجسته شدن طرح ها اطمینان می دهند.
 3. مجوز و حقوق استفاده
  • مقیاس اهمیت: ۹/۱۰
  • دلیل: اطلاعات واضح در مورد مجوز و حقوق استفاده برای اطمینان از انطباق قانونی و استفاده مناسب در موارد مختلف حیاتی است. پروژه ها.
 4. سهولت پیمایش و عملکرد جستجو
  • مقیاس اهمیت: ۸/۱۰
  • توجه: رابط های کاربر پسند با جستجوی موثر و گزینه های فیلتر، یافتن فونت مناسب را آسان تر و سریع تر می کند.
 5. مدل های هزینه و قیمت
  • مقیاس اهمیت: ۷/۱۰
  • دلیل: قیمت مقرون به صرفه و مدل های انعطاف پذیر، از جمله فونت رایگان، اشتراک، و خرید یکباره ، بودجه های مختلف و فرکانس های استفاده را برآورده می کند.
 6. ابزارهای پیش نمایش و سفارشی سازی
  • مقیاس اهمیت: ۷/۱۰
  • منظور: ابزارهایی که به کاربران اجازه می‌دهند پیش‌نمایش و سفارشی کردن فونت‌ها را در زمینه‌های مختلف انجام دهند، برای تصمیم‌گیری آگاهانه مفید هستند.
 7. پشتیبانی از انجمن و طراح >
  • مقیاس اهمیت: ۶/۱۰
  • منظور: پشتیبانی از طراحان فونت و یک پلت فرم جامعه می تواند انتخاب را غنی کند و ایجاد فونت های نوآورانه را تشویق کنید.
 8. سازگاری و فرمت های فایل
  • مقیاس اهمیت: ۸/۱۰
  • دلیل: ارائه فونت در فرمت های مختلف فایل سازگار، قابلیت استفاده در نرم افزارها و پلتفرم های مختلف را تضمین می کند.
 9. سهولت دانلود و نصب
  • مقیاس اهمیت: ۷/۱۰
  • منظور: فرآیندهای دانلود و نصب ساده برای کارایی و تجربه کاربر مهم هستند.
 10. پشتیبانی مشتری و منابع
  • مقیاس اهمیت: ۶/۱۰
  • منطق: پشتیبانی مشتری و منابع آموزشی در دسترس می تواند تجربه و کاربرد کلی سایت را افزایش دهد.

با اعمال این معیارها، هدف ما برای راهنمایی طراحان و سازندگان به سمت وب‌سایت‌های فونت که نه تنها مجموعه وسیعی از فونت‌های با کیفیت بالا را ارائه می‌دهند، بلکه از سهولت استفاده، وضوح قانونی و ارزش کلی برای پروژه‌های خلاقانه‌شان اطمینان می‌دهند.

svg%3E - 14 مورد از بهترین سایت های فونت برای طراحان و سازندگان

 

بهترین سایت‌های فونت

پیدا کردن فونت ها اغلب می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر نگاه و احساسی در ذهن دارید و خانواده فونت خاصی را می خواهید. اکثر سایت‌های فونت طیف وسیعی از انتخاب‌ها را برای پروژه بعدی شما در اختیار شما قرار می‌دهند، از جمله گزینه‌های پولی برای استفاده تجاری مانند وب‌سایت‌ها و تم‌ها.

۱٫ FontShop

svg%3E - 14 مورد از بهترین سایت های فونت برای طراحان و سازندگان

FontShop فونت‌های ممتاز را در سبک‌های مختلف ارائه می‌دهد تا به طراحان تا حد امکان الهام بخشد. با استفاده از منوی کشویی که دارای دسته‌های بسیاری است، از میان انواع حروف با کیفیت انتخاب کنید.

۲٫ MyFonts

MyFonts دارای بیش از ۱۳۰۰۰۰ فونت و شمارش، از جمله فونت‌ها که شبیه دست خط، اسکریپت، sans serif و موارد دیگر هستند. می‌توانید بسته‌هایی از فونت‌ها را با قیمت‌های تعیین‌شده خریداری کنید و به فایل‌ها دسترسی پیدا کنید. آنها همچنین معاملات و تخفیف هایی را برای گزینه های فونت پولی ارائه می دهند و شامل سبک های زیادی هستند که کاربران می توانند از آنها جستجو کنند تا آنچه را که به دنبال آن هستند بیابند.

۳٫ FontSpring

FontSpring دارای آرایه وسیعی از فونت‌ها برای ایجاد انواع مختلف است. پروژه ها، و آنها را می توان با شرایط انعطاف پذیر مجوز داد. برای هر طراح که به دنبال سرگرمی و الهام منحصر به فرد برای پروژه بعدی خود است، FontSpring گزینه های زیادی برای انتخاب دارد.

۴٫ Hoefler&Co

Hoefler&Co یکی از متنوع ترین کتابخانه های فونت موجود را دارد. وجود دارد، با تعداد باورنکردنی از انتخاب برای طراحان برای انتخاب. آنها همچنین شامل نسخه های مختلفی از حروف برای انتخاب بیشتر هستند و فونت هایی برای استفاده شخصی و طراحی وب و موارد دیگر دارند که می توان از طریق نوار جستجو پیدا کرد.

۵٫ Adobe Fonts

Adobe با محصولات محبوبی مانند Photoshop و InDesign سال ها پیشگام در طراحی بوده است. آنها با ایجاد فونت های Adobe به کارنامه خود اضافه کرده اند، که فونت هایی را برای پروژه های تجاری ارائه می کند. ، طراحی وب سایت و موارد دیگر. همچنین به دلیل سهولت استفاده و ادغام با محصولات محبوب Adobe مشهور است.

۶٫ Linotype

svg%3E - 14 مورد از بهترین سایت های فونت برای طراحان و سازندگان>> /p>

Linotype شامل فونت‌هایی برای Mac و Windows و مجموعه‌ای از فونت‌ها است. که طراحان می توانند برای طراحی وب و دسکتاپ از آن استفاده کنند. کاربران به راحتی می توانند فونت ها را بر اساس دسته بندی هایی مانند محبوبیت، نوع الهام، پرفروش ترین ها، آخرین نسخه ها و موارد دیگر مرتب کنند. همچنین شامل منابع طراحی برای سازندگان می شود تا فرآیند طراحی را قابل مدیریت تر کنند.

۷٫ Envato Elements

Envato Elements به سازندگان و طراحان امکان دسترسی به هزاران نوع فونت را برای هر پروژه ای می دهد. علاوه بر این، دارای یک کتابخانه چشمگیر از دارایی های دیجیتالی است که شامل پلاگین ها و تم های وردپرس، قالب های HTML، گرافیک، تصاویر، عکس ها، فایل های صوتی، فیلم ها و سایر محتواها می شود. این سرویس مبتنی بر اشتراک با قیمت ۱۶٫۵۰ دلار در ماه ارائه می‌شود و یک فروشگاه یک‌جا برای ویدیوهای استوک، عکس‌های استوک، قالب‌های گرافیکی، فونت‌ها و موارد دیگر ارائه می‌دهد.

۸٫ Dafont

Dafont یک کتابخانه تایپوگرافی ارزشمند برای کارآفرینان، صنعتگران و متخصصان خلاق است که مجموعه وسیعی از فونت‌های رایگان را ارائه می‌دهد. این فونت ها را به سبک هایی مانند serif، sans serif و اسکریپت دسته بندی می کند و دارای یک رابط بصری برای پیش نمایش آسان است. به روز رسانی منظم با فونت های جدید مجموعه را تازه نگه می دارد. مهمتر از همه، Dafont به وضوح مجوز هر فونت را نشان می دهد، و آن را به منبعی قابل استفاده برای پروژه های شخصی و تجاری تبدیل می کند.

svg%3E - 14 مورد از بهترین سایت های فونت برای طراحان و سازندگان

جدول ۱: بهترین سایت‌های فونت

< td class="column-2">آرایه گسترده ای از فونت ها، شرایط صدور مجوز انعطاف پذیر

سایت فونت ویژگی های ویژه ایده آل برای
FontShop فونت های ممتاز در سبک های مختلف، منوی کشویی با دسته ها طراحانی که به دنبال سبک های برتر و متنوع هستند
MyFonts بیش از ۱۳۰۰۰۰ فونت، شامل سبک های دستخط و اسکریپت، خریدهای بسته ای دامنه وسیع، از دست خط گرفته تا سبک های اسکریپت
FontSpring طراحانی که به مجوز انعطاف پذیر نیاز دارند
Hoefler&Co کتابخانه فونت متنوع، چندین نسخه از حروف نوشته طراحانی که به دنبال گزینه ها و نسخه های متنوع هستند
قلم های Adobe< /td> فونت برای پروژه های تجاری و طراحی وب، از Adobe پروژه های تجاری و طراحی وب
Linotype فونت‌ها برای Mac و Windows، طبقه‌بندی شده بر اساس محبوبیت ، الهام و غیره. کاربران مک و ویندوز، نیازهای مختلف طراحی
Envato Elements هزاران فونت، مبتنی بر اشتراک با دارایی های دیجیتال گسترده دسترسی به دارایی های دیجیتال گسترده فراتر از فونت
Dafont قلم های رایگان، طبقه بندی شده بر اساس سبک، نشانه های مجوز واضح کارآفرینان، صنعتگران، متخصصان خلاق

از آن برای انتخاب مناسب‌ترین منبع فونت بر اساس نیازهای خاص خود، چه برای پروژه‌های تجاری، نیازهای سبک‌های متنوع، یا سازگاری با نرم‌افزار خاص، استفاده کنید.

بهترین مکان برای دریافت کجاست. فونت های پولی؟

svg%3E - 14 مورد از بهترین سایت های فونت برای طراحان و سازندگان

منابع فوق العاده زیادی برای دریافت فونت های پولی برای پروژه ها وجود دارد. یکی از بهترین گزینه های فونت پولی شامل FontSpring است. آنها طیف وسیعی از فونت‌ها در سبک‌های مختلف دارند که طراحان می‌توانند خودشان بسازند و خط‌مشی‌های صدور مجوز انعطاف‌پذیر را ارائه دهند.

بهترین سایت‌های فونت رایگان

وب‌سایت‌های فونت رایگان زیادی برای طراحان در دسترس هستند. بودجه برای یافتن فونت مناسب این فونت ها می توانند برای استفاده شخصی یا تجاری باشند و به کاربران این امکان را می دهند که فایل های فونت را روی رایانه خود دانلود کنند. هنگام استفاده از فونت ها، درک نحوه استفاده از فایل ها ضروری است. خرید فونت برای طراحی تجاری رایج تر است. با این حال، اکثر سایت‌های فونت رایگان مشخص می‌کنند که آیا می‌توان از فونت برای استفاده تجاری استفاده کرد یا خیر.

برخی از بهترین وب‌سایت‌های فونت رایگان عبارتند از:

۹٫ فونت های گوگل

svg%3E - 14 مورد از بهترین سایت های فونت برای طراحان و سازندگان

اگر به دنبال فونت های بیشتری هستید، Google Fonts یک وب سایت منبع عالی برای بررسی است. می توانید فونت ها را برای استفاده در وب و تصاویر را در صورت نیاز دانلود کنید. قبل از دانلود فونت ها، مطمئن شوید که صفحه فونت را به پایین اسکرول کرده و بررسی کنید که آیا شرایطی برای نحوه استفاده از فونت ها وجود دارد یا خیر.

۱۰٫ Font Squirrel

Font Squirrel یک سایت فونت رایگان است که اجازه می دهد کاربران برای دانلود فونت ها و ارائه ابزارهای دیگر نیز بدون نیاز به پرداخت یا مجوز. به عنوان مثال، طراحان می توانند از شناسه فونت برای مطابقت با فونت های استفاده شده در یک صفحه یا یک تصویر استفاده کنند و با استفاده از دسته بندی های موجود، فونت ها را در سبک های مختلف فونت مرور کنند.

۱۱٫ فونت های انتزاعی

فونت های انتزاعی طیف وسیعی از انواع متنوع و جالب دارند. انتخاب های فونت قابل دانلود با بیش از ۱۰۰۰۰ فونت در دسترس کاربران برای انتخاب. آنها همچنین به کاربران اجازه می دهند فونت ها را ذخیره کرده و پیش نمایش فونت های مختلف را قبل از انتخاب مشاهده کنند. طراحان همچنین می توانند دسته ها را مرور کنند تا فونت مناسب را در کتابخانه خود بیابند.

۱۲٫ UrbanFonts

svg%3E - 14 مورد از بهترین سایت های فونت برای طراحان و سازندگان

UrbanFonts دارای کتابخانه ای از فونت ها، از جمله سبک های دست نویس، اسکریپت، sans serif، و بسیاری از انواع دیگر. کاربران می‌توانند گزینه‌ها، پیش‌نمایش انواع فونت و دانلود فایل‌ها را برای استفاده شخصی و تجاری جستجو کنند. فونت های موجود در سایت ها رایگان هستند و می توان از آنها برای طراحی وب، تصاویر، طراحی CSS و غیره استفاده کرد.

۱۳٫ FontBundles

FontBundles گزینه‌های شیک زیادی و مشابه سایر موارد دارد. وب‌سایت‌ها، دسته‌هایی از فونت‌ها را ارائه می‌کنند که کاربران می‌توانند به سرعت و به راحتی دانلود کنند. بسته‌های فونت شامل بسیاری از تم‌های مختلف است و می‌توان از آنها برای طراحی صفحه وب، اسناد، طراحی تصویر و موارد دیگر استفاده کرد.

۱۴٫ FontStruct

FontStruct کمی با سایر وب سایت های فونت رایگان متفاوت است. این هر دو فونت رایگان برای دانلود در دسترس است، اما همچنین به طراحان امکان می دهد در صورت نیاز فونت خود را ایجاد کنند. کاربران می توانند کتابخانه فونت خود را برای انتخاب ها مرور کنند اما همچنین می توانند از ابزار خود برای طراحی فونت در صورت نیاز استفاده کنند و اندازه فونت را در صورت نیاز تغییر دهند.

جدول ۲: بهترین سایت های فونت رایگان

جدول ۲ مقایسه مفصلی از برترین وب سایت های فونت رایگان ارائه می دهد و پیشنهادات منحصر به فرد و کاربردهای بهینه آنها را برجسته می کند.

< td class="column-3">ایجاد فونت سفارشی و دانلودهای متنوع

سایت فونت رایگان ویژگی های ویژه ایده آل برای
گوگل فونت فونت های قابل دانلود برای وب و تصاویر، شرایط استفاده موجود است گستره وسیعی از نیازهای فونت وب و تصویر
Font Squirrel دانلود رایگان، ابزار شناسایی فونت، مرور طبقه بندی شده شناسایی و دانلود فونت های متنوع
قلم های انتزاعی بیش از ۱۰۰۰۰ فونت، ذخیره فونت و پیش نمایش , مرور دسته بندی انتخاب فونت های متنوع با گزینه های پیش نمایش
UrbanFonts دست‌نویس، اسکریپت، سبک‌های sans serif، رایگان برای استفاده شخصی و تجاری کاربردهای همه کاره در وب، تصاویر، طراحی CSS
FontBundles گزینه‌های شیک، بسته‌های فونت برای استفاده‌های مختلف طراحی‌هایی که نیاز به بسته‌های فونت مضمون دارند
FontStruct فونت های رایگان و ابزار ایجاد فونت سفارشی، اندازه فونت قابل تنظیم

از این جدول برای شناسایی منبع فونت مناسب برای نیازهای خود استفاده کنید، به خصوص اگر در محدوده بودجه کار می کنند، به دنبال طیف گسترده ای از سبک ها هستند، یا به دنبال گزینه های استفاده شخصی و تجاری بدون متحمل شدن هزینه هستند.

چگونه فونت مناسب می تواند به کسب و کار کوچک شما کمک کند

svg%3E - 14 مورد از بهترین سایت های فونت برای طراحان و سازندگان

در اینجا روش‌های کلیدی تأثیر فونت‌ها بر ارتباطات و تصویر کلی کسب‌وکار شما آمده است:

 • هویت برند: انتخاب فونت مناسب می تواند هویت برند قوی و به یاد ماندنی را برای کسب و کار کوچک شما ایجاد کند. استفاده مداوم از فونت در لوگو، مواد بازاریابی و وب سایت شما می تواند ظاهری منسجم و حرفه ای ایجاد کند.
 • خوانایی: فونت مناسب خوانایی محتوای شما را افزایش می دهد و این کار را برای شما آسان تر می کند. مشتریان برای تعامل با پیام های شما فونت های واضح و خوانا تضمین می کند که مخاطبان شما به راحتی می توانند اطلاعات شما را بدون حواس پرتی مصرف کنند.
 • تاثیر احساسی: فونت های مختلف احساسات و پیام های متفاوتی را منتقل می کنند. انتخاب فونت‌هایی که با شخصیت برند شما و پیامی که می‌خواهید منتقل کنید همسو باشد، می‌تواند تأثیر عاطفی قابل توجهی بر مخاطبان شما داشته باشد. به عنوان مثال، یک فونت بازیگوش ممکن است احساس سبکی و دوستانه ای را القا کند، در حالی که یک فونت شیک و مدرن می تواند حرفه ای بودن و پیچیدگی را نشان دهد.
 • اعتبار: استفاده از فونت های مناسب به کسب و کار شما اعتبار می بخشد. . هنگامی که انتخاب فونت شما با صنعت و مخاطبان هدف شما سازگار و منطبق باشد، می تواند اعتماد و اطمینان را در مشتریان شما ایجاد کند.
 • تمایز: در یک بازار رقابتی، درست است. فونت می تواند به کسب و کار شما کمک کند. این شما را از رقبا جدا می کند و یک هویت بصری منحصر به فرد ایجاد می کند که مشتریان می توانند با برند شما ارتباط برقرار کنند. در سراسر سیستم عامل ها و دستگاه های مختلف تضمین می کند که برندسازی شما همچنان در وب سایت ، رسانه های اجتماعی ، مواد چاپی یا دستگاه های تلفن همراه مشاهده شود. طیف گسترده ای از مخاطبان ، از جمله افراد معلول. اطمینان از خواندن محتوای شما توسط همه تقویت تعهد شما به شمول بودن و می تواند دسترسی شما را گسترش دهد. نرخ تبدیل قلم ها می توانند چشم خواننده را راهنمایی کنند ، با تأکید بر اطلاعات مهم و دکمه های تماس با عمل. آنها نیازی به طراحی قلم سفارشی ندارند. بسیاری از فونت های با کیفیت بالا با هزینه مناسب آزادانه یا در دسترس هستند.
 • سازگاری در ارتباط تقویت پیام و مقادیر برند شما.

بهترین مکان برای بدست آوردن فونت های رایگان کجاست؟ مرور قلم ها و انتخاب جایگزینی که برای طراحی آنها کار می کند ، آسان است. بهترین مکان برای بدست آوردن قلم های رایگان ، سنجاب قلم است ، زیرا دارای طیف گسترده ای از استفاده از وب سایت ، تصاویر و سایر گزینه های خلاقانه است که به صورت رایگان در دسترس است.

بسیاری از منابع طراحی عالی در آنجا برای کسانی که به دنبال قلم های نمایش هستند وجود دارد. برای فونت های نمایش ، گزینه هایی مانند فونت های Adobe دارای منابع حق بیمه زیادی هستند که طراحان گرافیک می توانند برای کارهای خلاقانه خود از آنها استفاده کنند. از طریق دکمه بارگیری می توانید با خیال راحت به فونت ها دسترسی پیدا کنید. شما می توانید از گزینه های رایگان مانند FontStruct یا گزینه های پرداخت شده مانند Hoefler & Co برای بارگیری فونت ها با خیال راحت استفاده کنید بدون اینکه به خطر بیفتد رایانه و پرونده های آن. تصاویر:


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی