عمومی

10 گزینه Boom Microphone و Boom Arm در سال 2023

۱۰ گزینه Boom Microphone و Boom Arm در سال ۲۰۲۳

اگر چیزی را از طریق پیوندهای ما خریداری کنید، ممکن است ما از شرکای وابسته خود درآمد کسب کنیم. بیشتر بیاموزید.

میکروفون‌های بوم و بازوهای بوم ابزارهای کلیدی هستند برای سازندگان محتوا، پادکست ها و نوازندگان. آنها امکان قرارگیری دقیق میکروفون ها را فراهم می کنند و آنها را در حین ضبط از سر راه خود دور نگه می دارند. این به معنای صدای باکیفیتی برای محتوایی است که ایجاد می‌کنید، که می‌تواند به مخاطبان بزرگ‌تری ترجمه شود.

برای صاحبان کسب‌وکارهای کوچک که به دنبال پادکست، وبلاگ‌نویسی یا ارائه صدای باکیفیت به محتوای شما هستند، داشتن میکروفون‌های پررونق و بازوهای بوم به عنوان بخشی از راه اندازی شما به شما کمک می کند تا به نتایج حرفه ای برسید. با این همه محتوای آنلاین، کیفیت صدا یکی از تمایزهای شنوندگان است.۱۰ گزینه Boom Microphone و Boom Arm

در سال ۲۰۲۳، اگر به یک میکروفون بوم باکیفیت و تنظیم بازوی بوم نیاز دارید، گزینه‌های زیادی در آمازون وجود دارد. در اینجا برخی از گزینه های برخی از مارک های پیشرو در صنعت آمده است.

 

Shure SM7B میکروفون پویا صوتی

Shure SM7B Vocal Dynamic Microphone for Broadcast - 10 گزینه Boom Microphone و Boom Arm در سال 2023

برترین انتخاب: بهترین انتخاب در لیست ما به میکروفون دینامیک کاردیوئید Shure SM7B می رسد: این یک میکروفون پویا با الگوی قطبی کاردیوید است که به طور موثر صدای پس زمینه را کاهش می دهد. دارای محدوده پاسخ فرکانسی ۵۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز، امپدانس ۱۵۰ اهم و حساسیت -۵۹dBV/Pa است. این میکروفون همچنین شامل کنترل‌های باز کردن باس و تقویت متوسط ​​می‌شود.

میکروفون دینامیک آواز Shure SM7B

خرید در آمازون

 

Rode Broadcast Professional Studio Desk Boom Arm

svg%3E - 10 گزینه Boom Microphone و Boom Arm در سال 2023

دونده: رتبه دوم بازوی پررونق از یک برند پیشرو در فناوری صوتی است. Rode PSA1 یک بازوی بوم میکروفون حرفه ای است که حداکثر انعطاف پذیری و پایداری را فراهم می کند. دسترسی افقی ۳۲٫۲ اینچ یا ۸۲۰ میلی متر و دسترسی عمودی ۳۳ اینچ یا ۸۴۰ میلی متر، با چرخش ۳۶۰ درجه و حداکثر ظرفیت بار ۲٫۴ پوند است. همچنین شامل یک پایه چرخشی دو محوره برای تعیین موقعیت دقیق، فنرهای داخلی برای جلوگیری از نویز خارجی، و یک سیستم مدیریت کابل برای تنظیم منظم است.

بازوی رومیزی حرفه ای استودیویی به سبک Rode Broadcast

خرید در آمازون

 

میکروفون استودیو حرفه ای AKG Pro 220

svg%3E - 10 گزینه Boom Microphone و Boom Arm در سال 2023

بهترین ارزش: بهترین ارزش از سوی AKG، تولید کننده پیشرو در فناوری صوتی، به دست می آید. Perception 220 یک میکروفون خازنی با الگوی قطبی کاردیوید است که صدا را از جلو ضبط می کند در حالی که صدا را از پشت و کناره ها رد می کند. دارای محدوده پاسخ فرکانسی ۲۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز، امپدانس ۱۰۰ اهم و حساسیت -۳۶dBV/Pa است. این میکروفون همچنین دارای یک پد تضعیف قابل تعویض ۲۰dB و فیلتر برش باس است.

میکروفون استودیو حرفه ای AKG Pro 220

خرید در آمازون

 

Blue Microphones Compass Broadcast Boom Arm

svg%3E - 10 گزینه Boom Microphone و Boom Arm در سال 2023

این بازوی بوم ممتاز برای تحمل وزن تا ۲٫۴ پوند طراحی شده است و دارای دسترسی ۳۲ اینچی است. دارای فنرهای داخلی و مدیریت کابل داخلی است که فضای کاری تمیز و بدون شلوغی را امکان پذیر می کند. همچنین دارای آداپتور ۳/۸ و ۵/۸ اینچی است.

قطب‌نمای آبی میکروفون بازوی پخش بوم

خرید در آمازون

میکروفون خازنی کاردیوید AT2035 Audio-Technica

svg%3E - 10 گزینه Boom Microphone و Boom Arm در سال 2023

Audio-Technica AT2035 یک میکروفون خازنی با الگوی قطبی کاردیوئید که صدا را از جلو می گیرد. دارای محدوده پاسخ فرکانسی ۲۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز، امپدانس ۱۲۰ اهم و حساسیت -۳۳dBV/Pa است. این میکروفون همچنین دارای یک فیلتر بالاگذر ۸۰ هرتزی و یک پد ۱۰ دسی بل است.

میکروفن خازنی کاردیوئید AT2035 Audio-Technica

خرید در آمازون

 

پایه بوم پخش میکروفون روی میز Gator Frameworks

svg%3E - 10 گزینه Boom Microphone و Boom Arm در سال 2023

Gator Frameworks Deluxe Desktop Microphone Stand: This boom پایه دارای پایه وزنی و ارتفاع قابل تنظیم است که برای استفاده رومیزی عالی است. همچنین دارای بازوی مفصلی فنری با وزن ۴٫۴ پوند است. ظرفیت حداکثر وزن ۲ کیلوگرمی و حداکثر پسوند ۳۲٫ ۲۵ اینچی/۹۴۰ میلی متری برای موقعیت یابی دقیق میکروفون. بازوی بوم را می توان به راحتی برای حمل و نقل جدا کرد.

Gator Frameworks Desk Mounted Microphone Broadcast Boom Stand

خرید در آمازون

 

Rode Procaster

<svg%3E - 10 گزینه Boom Microphone و Boom Arm در سال 2023

Rode Procaster یک میکروفون پویا است که به طور خاص برای برنامه های پخش طراحی شده است. دارای الگوی قطبی کاردیوئید، محدوده پاسخ فرکانسی ۷۵ هرتز تا ۱۸ کیلوهرتز، امپدانس ۳۲۰ اهم و حساسیت -۵۶dBV/Pa است. این میکروفون همچنین دارای یک سیستم نصب شوک داخلی برای کاهش نویز دست زدن است.

داده‌های

Rode Procaster

خرید در آمازون

 

Elgato Wave Mic Arm LP – بازوی میکروفن با مشخصات پایین برتر

svg%3E - 10 گزینه Boom Microphone و Boom Arm در سال 2023

این مدل الگاتو پروفسور است بازوی بوم درجه یک برای پخش، پادکست و ضبط. این ۲۹٫۱ اینچ است و می تواند میکروفون تا ۲٫۲ پوند را نگه دارد. همچنین دارای مکانیزم فنر داخلی و مدیریت کابل داخلی برای کاهش درهم‌کاری است.

Elgato Wave Mic Arm LP – Premium Low Profile Microphone /a>

خرید در آمازون

 

آبی میکروفون یو اس بی Yeti

svg%3E - 10 گزینه Boom Microphone و Boom Arm در سال 2023

میکروفون USB Blue Yeti برای ضبط آواز، پادکست و موسیقی ایده آل است. دارای چهار تنظیم الگوی مختلف است: کاردیوئید، دو جهته، همه جهته و استریو. این میکروفون همچنین دارای دکمه بی صدا، کنترل کنترل و جک هدفون با کنترل صدا است. دارای محدوده پاسخ فرکانسی ۲۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز و حداکثر SPL 120 دسی بل است. Blue Yeti با هر دو سیستم عامل مک و ویندوز سازگار است.

میکروفون آبی یتی USB

< a class="button medium lighterred" href="https://www.amazon.com/Microphone-Recording-Streaming-Podcasting-Adjustable/dp/B00N1YPXW2?tag=smallbusin0b3-20" rel="sponsored noopener noreferrer">Buy در آمازون

 

پایه بازوی میز میکروفون K&M König & Meyer

svg%3E - 10 گزینه Boom Microphone و Boom Arm در سال 2023

بازوی میز میکروفون K&M König & Meyer 23860.311.55 یک پایه با کیفیت بالا و محکم با نخ ۳/۸ اینچی است که برای همه نگهدارنده‌های معمولی میکروفون مناسب است. طول بازو ۳۵٫۴ اینچ است و در هر زاویه ای قابل تنظیم است و برای ثبات در جای خود قفل می شود. ظرفیت بار آن تا ۲٫۲ پوند است و دارای یک گیره برای نصب آسان روی میز یا میز تا ضخامت ۲ اینچ است.

< پایه بازوی رومیزی میکروفون K&M König & Meyer

خرید در آمازون

 

در هنگام خرید میکروفون و Boom Arm به چه نکاتی توجه کنید

اگر در بازار هستید میکروفون بوم و بازوی بوم، در اینجا برخی از ویژگی هایی است که باید به آنها توجه کنید تا بتوانید حرفه ای ترین صدای ممکن را بگیرید.

میکروفون های بوم

کنترل جهت: میکروفون های بوم باید توانایی ضبط صدا از یک مکان خاص را داشته باشند. جهت و صدا را از جهات دیگر رد کنید.

تقویت فرکانس بالا: تقویت فرکانس بالا می تواند وضوح ضبط را افزایش دهد و صدای آنها را طبیعی تر کند.

ساختار مقاوم: میکروفون‌های بوم باید به گونه‌ای ساخته شوند که در برابر سختی‌های ضبط صحرایی مقاومت کنند.

Shock Mount: یک پایه شوک می‌تواند به جداسازی میکروفون کمک کند. از مدیریت نویز و ارتعاشات.

کپسول های قابل تعویض: بعضی از میکروفون های بوم دارای کپسول های قابل تعویض هستند که به شما امکان می دهد میکروفون را متناسب با موقعیت های مختلف ضبط سفارشی کنید.

< قوی>گزینه های نصب:

میکروفن های بوم باید گزینه های مختلفی برای نصب داشته باشند، مانند پایه پایه بوم و سه پایه.

بوم بازو

مستحكم: برای اطمینان از ثابت ماندن میکروفون در هنگام ضبط، یک بازوی بوم محکم لازم است.

انعطاف پذیری: طراحی انعطاف پذیر امکان تنظیم و موقعیت یابی آسان میکروفون را فراهم می کند.

ظرفیت وزن: قابلیت نگه داشتن وزن میکروفون شما برای اطمینان از پایداری و جلوگیری از آسیب مهم است.

مدیریت کابل:  راه حل داخلی مدیریت کابل به حفظ آن کمک می کند. تنظیمات شما مرتب و منظم است. یک بازوی بوم خوب باید کانال هایی برای هدایت کابل ها داشته باشد و آنها را از دید دور نگه دارد.

Shock Mount: یک پایه شوک میکروفون را از ارتعاشات و نویزهای ناشی از آن جدا می کند. حرکات میز یا تایپ کردن این تضمین می‌کند که ضبط‌های شما تمیز و واضح هستند.

ظرفیت وزن: قبل از خرید حتماً ظرفیت وزن بازوی بوم را بررسی کنید. یک بوم بازوی با کیفیت بالا می‌تواند وزن میکروفون‌های سنگین را بدون افتادگی یا افتادن تحمل کند و تجربه ضبط پایداری را ارائه دهد.

سازگاری: مطمئن شوید که بازوی بومی را انتخاب کنید که سازگار باشد. با میکروفون شما اکثر بازوهای بوم با پایه‌های میکروفون استاندارد سازگار هستند، اما برخی ممکن است به آداپتور نیاز داشته باشند.

سؤالات متداول برای میکروفون‌های بوم

آیا می توانم از میکروفون بوم برای اجراهای زنده استفاده کنم؟

بله، می توان از میکروفون بوم برای اجراهای زنده استفاده کرد، اما مهم است که مدلی با الگوی قطبی مناسب برای کار انتخاب کنید. پاسخ فرکانسی مناسب و قابلیت‌های مدیریت SPL.

تفاوت بین میکروفون بوم پویا و کندانسور چیست؟

آیا می‌توانم از میکروفون بوم برای بازی استفاده کنم؟

بله، یک میکروفون بوم را می توان برای بازی استفاده کرد، و به دلیل کیفیت صدای عالی و قابلیت حذف نویز، اغلب در بین گیمرها ترجیح داده می شود.

در انتخاب یک میکروفون بوم به چه چیزی باید توجه کنم؟

در نظر گرفتن الگوی قطبی، پاسخ فرکانس، قابلیت های SPL و سایر مشخصات فنی، و همچنین عواملی مانند کیفیت ساخت، سهولت استفاده و قیمت، مهم است. همچنین مهم است که مدلی را انتخاب کنید که با تنظیمات ضبط یا پخش جریانی شما سازگار باشد، خواه از رایانه، میکسر یا سایر رابط های صوتی استفاده می کنید.

سوالات متداول برای Boom Arm

Can a boom arm be used with any microphone?

Most boom arms are designed to be used with standard microphone mounts. However, it is important to check the compatibility of the boom arm with your specific microphone before purchasing.

What is a shock mount?

A shock mount is a feature that isolates the microphone from vibrations and noise that could be caused by table movements or typing, ensuring clean and clear recordings.

Can a boom arm handle the weight of a heavy microphone?

High-quality boom arms can handle the weight of heavy microphones without sagging or dropping, providing a stable recording experience.

Do I need additional hardware to install a boom arm?

Some boom arms may require additional hardware or tools for installation, while others can be easily attached with a simple clamp. It is important to choose a boom arm that is easy to install and comes with clear instructions.

How does cable management help?

Cable management helps keep your setup organized and tidy by routing the cables and keeping them out of sight.

YOU MIGHT ALSO LIKE:

Save money on shipping costs for your Amazon purchases. Plus, enjoy thousands of titles from Amazons video library with an Amazon Prime membership. Learn more and sign up for a free trial today.

Image: amazon


More in: Small Business Essentials
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی