عمومی

10 نکته برای بهبود سایت خود در تعطیلات

۱۰ نکته برای بهبود سایت خود در تعطیلات

وب سایت شما خانه آنلاین کسب و کار شما است. در طول تعطیلات، احتمالاً با تکمیل خرید و سایر مشاغل پایان سال، ترافیک شما افزایش می یابد. متأسفانه، خطاهای موجود در سایت شما می تواند تأثیر منفی بر بازدیدکنندگان بگذارد. و بسیاری به سادگی ترک می‌کنند و به جای آن به سایت‌های رقبای شما می‌روند.

خطاهای رایج وب‌سایت:

 • تصاویر بارگیری نمی‌شوند
 • ۴۰۴ خطا یافت نشد
 • فرم تماس کار نمی‌کند
 • زمان بارگیری کند
 • شکسته است تغییر مسیر

بنابراین رفع این مشکلات باید اولویت اصلی شما در این فصل باشد. در اینجا چند نکته برای بهینه سازی سایت شما برای همه مشاغل تعطیلات وجود دارد.

سایت خود را آزمایش کنید

شروع سفر بهبود وب سایت نیاز به یک ارزیابی جامع دارد. با اصول اولیه شروع کنید: سایت خود را در چندین مرورگر و دستگاه باز کنید تا از عملکرد ثابت اطمینان حاصل کنید.

به طور منظم با پیوندهای قابل کلیک درگیر شوید، عناصر بصری مانند عکس ها را بررسی کنید و با ویژگی هایی مانند منوهای کشویی یا ویجت های تعاملی تعامل داشته باشید.< /p>

به یاد داشته باشید، این فقط مربوط به عملکرد نیست. تجربه کاربری باید روان و شهودی باشد و باعث شود بازدیدکنندگان از حرفه ای بودن و قابلیت اطمینان سایت شما اطمینان داشته باشند.

مشاور سئو سایت بیل هارتزر در مصاحبه ایمیلی با Small Business Trends گفت: “شما می توانید صفحات سایت خود را مشاهده کنید. ، مطمئن شوید که همه تصاویر بارگیری می شوند، هیچ خطایی مانند (۴۰۴ خطا یافت نشد) وجود ندارد و فرم تماس شما کار می کند.”

svg%3E - 10 نکته برای بهبود سایت خود در تعطیلات

مطمئن شوید که به سرعت بارگیری می شود

در حالی که وب سایت شما ممکن است مملو از محتوای جذاب و گرافیک چشمگیر باشد، ارزش آن در صورتی که کند باشد کاهش می یابد.

امروزه کاربران اینترنت انتظار نتایج فوری را دارند. تاخیر می تواند به معنای رها شدن باشد. در حین پیمایش، به زمان بارگذاری عناصر مختلف توجه زیادی داشته باشید.

ابزارهایی را که سرعت وب‌سایت را اندازه‌گیری می‌کنند، در نظر بگیرید. اگر صفحه‌ای عقب افتاد، ممکن است زمان آن رسیده باشد که محتوای آن را دوباره ارزیابی کنید یا به دنبال راهنمایی متخصص در مورد بهبود عملکرد باشید.

فرم تماس را آزمایش کنید.

ارتباط در کسب و کار بسیار مهم است و فرم تماس شما به عنوان یک پل مستقیم بین شما و مشتریان بالقوه عمل می کند.

هارتزر تأکید می‌کند که به‌روزرسانی‌ها یا اصلاحات سیستم در افزونه‌ها می‌تواند به‌طور ناخواسته این کانال ارتباطی را مختل کند.

در نتیجه، آزمایش دوره‌ای غیرقابل مذاکره است. با ارسال پیام‌های آزمایشی، به طور فعال اطمینان حاصل می‌کنید که هر درخواست مشتری به شما می‌رسد و فرصت‌های تجاری بالقوه را حفظ می‌کنید.

svg%3E - 10 نکته برای بهبود سایت خود در تعطیلات

به دنبال خطاهای فنی باشید

در برخی موارد، ممکن است فقط با مراجعه به همه خطاها متوجه نشوید. اما ابزارهایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا این مشکلات فنی را برطرف کنید. می توانید از یک خزنده وب مانند:

 • Screaming Frog SEO Spider
 • Siteliner
 • Sitebulb
 • OnCrawl
 • Google Search Console
 • Bing Webmaster Tools

در زیر جدول مقایسه برجسته شده است ابزارهای ضروری و عملکردهای خاص آنها برای بهینه سازی وب سایت شما در عجله تعطیلات:

<

< /tr>

ابزار هدف هزینه
Screaming Frog SEO Spider وب سایت را برای خطاها، تغییر مسیرها و غیره می خزد. رایگان/پرداخت
سایت لاینر محتوای تکراری و لینک های خراب را شناسایی می کند رایگان/پرداخت
Sitebulb ابزار جامع حسابرسی وب سایت پرداخت
OnCrawl پلتفرم سئو فنی پرداخت
Google Search Console حضور وب سایت در Google را ردیابی می کند، مشکلات را برجسته می کند خوانایی رایگان
ابزار وب مستر بینگ عملکرد سایت را در Bing نظارت می کند رایگان

بهینه سازی تصاویر

گرافیک‌ها و تصاویر بدون شک وب‌سایت شما را غنی می‌کنند، اما یک نکته وجود دارد: تصاویر بزرگ می‌توانند زمان بارگذاری را کاهش دهند.

معمولاً وب‌سایت‌ها از این نظارت رنج می‌برند، زیرا تصاویر با وضوح بالا اغلب پهنای باند قابل توجهی مصرف می کنند. برای مقابله با این امر، تنظیم یا فشرده‌سازی تصاویر در ابعاد بهینه ضروری است.

استفاده از ابزارهای بهینه‌سازی تصویر می‌تواند این فرآیند را ساده‌تر کند و اطمینان حاصل کند که تصاویر باعث بهبود تجربه کاربر می‌شوند، نه مانع آن شوند.

افزودن Google Analytics

تصمیم گیری کسب و کار خود را با بینش های مبتنی بر داده از طریق Google Analytics تقویت کنید. با ادغام این ابزار، به شما اجازه می‌دهد به معیارهای دقیق تعامل کاربر دسترسی داشته باشید – ردیابی بازدید از صفحه، مشخص کردن محتوای مورد جستجو، و تجزیه و تحلیل رفتار جستجو.

به‌علاوه، می‌تواند پرچم‌های قرمز رنگ، مانند صفحات خاص را برجسته کند. نرخ پرش به طرز نگران کننده ای بالا، نشان دهنده مناطقی است که نیاز به اصلاح دارند. ادغام ساده است: ثبت نام بدون هزینه را تکمیل کنید و کد ارائه شده را در قسمت پشتیبان سایت خود بگنجانید.

Back It Up

فصل جشن، در حالی که مملو از فرصت های تجاری است، همچنین شاهد افزایش تهدیدات سایبری است. هکرهای زرنگ با هدف به خطر انداختن دارایی‌های شما، از افزایش فعالیت‌های دیجیتالی سرمایه‌گذاری می‌کنند.

برای محافظت در برابر نقض‌های احتمالی یا نقص فنی، پشتیبان‌گیری منظم از سایت شما ضروری است. با انجام این کار، از بازیابی سریع، به حداقل رساندن زمان خرابی و حفظ شهرت دیجیتالی کسب و کار خود اطمینان حاصل می کنید.

افزونه ها را به روز کنید

افزونه‌ها و نرم‌افزارهای وب‌سایت شما ستون اصلی عملیاتی آن هستند، اما عناصر تنظیم‌شده و فراموش‌شونده نیستند. به‌روزرسانی‌های منظم نه تنها ویژگی‌های جدید را معرفی می‌کنند، بلکه آسیب‌پذیری‌های شناخته‌شده را نیز اصلاح می‌کنند.

با فعال نگه داشتن افزونه‌های خود، سیستم دفاعی وب‌سایت خود را در برابر حملات سایبری تقویت می‌کنید. به خصوص در فصول اوج مانند تعطیلات، که در آن تهدیدات سایبری تشدید می‌شوند، اطمینان از غیرقابل نفوذ ماندن سایت شما بسیار حیاتی‌تر می‌شود.

بررسی خود را انجام دهید. دامنه

بعضی از کسب و کارهای کوچک بسیار روی محتوای وب سایت خود تمرکز می کنند، اما دامنه را فراموش می کنند. خوشبختانه، راه‌هایی برای اطمینان از اینکه دامنه شما به گونه‌ای تنظیم شده است که روی همه مرورگرها کار کند و حتی ایمیل‌ها را کنترل می‌کند، وجود دارد.

هارتزر می‌گوید: «توصیه می‌کنم یک امتیاز DNP رایگان در نام دامنه خود اجرا کنید، که به شما هشدار می‌دهد. به هر مشکلی در مورد نحوه تنظیم نام دامنه خود. به عنوان مثال، آیا رکوردهای DMARC، DKIM و SPF را تنظیم کرده اید؟ آنها به شما کمک می کنند تا ایمیل ارسال یا دریافت کنید و مطمئن شوید که ایمیل های شما واقعاً به صندوق ورودی گیرندگان می روند. اگر یک خبرنامه ایمیلی دارید که ارسال می کنید، این امر به ویژه مهم است. و DNSSEC باید در نام دامنه شما نیز فعال باشد. فصل شلوغ زمانی نیست که نام دامنه خود را از دست بدهید (خب، هر زمانی زمان خوبی نیست!). اما اگر نام دامنه خود را از دست بدهید، وب سایت شما از بین می رود.”

بهترین برای بررسی سلامت دامنه:

 • DMARC
 • سوابق SPF
 • DNSSEC

svg%3E - 10 نکته برای بهبود سایت خود در تعطیلات

تغییرات چشمگیر ایجاد نکنید

اگر مشتاق ایجاد تغییرات بزرگ در سایت خود هستید، فصل تعطیلات در واقع زمان آن نیست. تغییرات بزرگ اغلب با عوارض همراه است. بنابراین بهتر است این موارد را برای زمان کمتری ذخیره کنید و به جای آن بر رفع مشکلات کوچک تمرکز کنید.

هارتزر توضیح می‌دهد، «هر گونه تغییر عمده در طراحی یا عملکرد می تواند اثرات منفی بیشتری نسبت به موارد مثبت داشته باشد. توصیه می‌کنم تا پایان فصل تعطیلات منتظر بمانید تا در مورد تغییرات عمده فکر کنید.” عملکرد

 • تغییر اندازه یا فشرده سازی عکس ها
 • افزودن Google Analytics
 • به طور منظم از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید
 • افزونه ها و نرم افزار وب سایت را به روز کنید
 • دامنه خود و تنظیمات آن را بررسی کنید

تصویر: .com


بیشتر در: تعطیلات
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی