عمومی

10 منبع کارت‌های هدیه سفارشی برای مشاغل کوچک در 2023

۱۰ منبع کارت‌های هدیه سفارشی برای مشاغل کوچک در
۲۰۲۳

اگر چیزی را از طریق پیوندهای ما خریداری کنید، ممکن است از شرکای وابسته خود درآمد کسب کنیم. بیشتر بیاموزید.

آیا صاحب کسب و کار کوچکی هستید که به دنبال آن هستید یک روش سفارشی برای فروش کارت های هدیه برای کمک به افزایش دیده شدن و فروش برند شما در سال ۲۰۲۳؟ ما ۱۰ منبع از کارت‌های هدیه سفارشی را گردآوری کرده‌ایم که در سال ۲۰۲۳ فرصت‌های خرید منحصربه‌فردی را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند که با مخاطبانشان طنین‌انداز شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به خواندن ادامه دهید.چرا یک کسب و کار کوچک باید کارت های هدیه سفارشی ارائه دهد؟

داشتن یک کارت سفارشی سیستم کارت هدیه می تواند یک ابزار بازاریابی عالی برای کسب و کار شما باشد. با این حال، قبل از شروع فروش کارت‌های هدیه کسب‌وکارتان، مطمئن شوید که قانون مسئولیت پاسخگویی و افشای کارت اعتباری سال ۲۰۰۹ را مطالعه کرده‌اید.

 

به چاپ دقیق آن توجه کنید. در اینجا پنج دلیل برای ارائه کارت هدیه سفارشی آورده شده است:

  • خرید محصولات را برای مشتریان آسان کنید. ارائه کارت هدیه به مشتریان این فرصت را می دهد. برای خرید محصولات یا خدمات بدون نیاز به دریافت مقدار مناسب پول در صندوق.
  • مشاهده برند را افزایش دهید. با ارائه گزینه ارزش کارت هدیه سفارشی، کسب و کار شما ممکن است برای مشتریان جدید بالقوه جذاب تر به نظر می رسد و دیده شدن نام تجاری شما را افزایش می دهد.
  • تکرار کسب و کار ایجاد کنید. ارائه یک کارت هدیه قابل تنظیم می تواند مشتریان فعلی شما را به بازگشت در آینده تشویق کند و همچنین می تواند راهی عالی برای جذب مشتریان جدیدی باشد که می‌خواهند پول خرج کنند.
  • ارجاع‌ها را تشویق کنید.اگر کارت‌های هدیه شما به خوبی طراحی شده و برای گیرندگان کارت هدیه آسان است، می‌توانند راهی عالی برای تشویق مشتریان فعلی خود باشید تا درباره کسب و کار شما به دیگران بگویید.
  • فروش را افزایش دهید. Gi فروش کارت ft می تواند راهی آسان برای ارائه اعتبار فروشگاه و افزایش تراکنش های کارت هدیه باشد.

svg%3E - 10 منبع کارت‌های هدیه سفارشی برای مشاغل کوچک در
2023

برترین مکان ها برای دریافت کارت های هدیه سفارشی برای مشاغل کوچک

دریافت کارت های هدیه سفارشی برای افزایش فروش کارت هدیه خود آسان است. در اینجا ۱۰ منبع عالی برای سفارش کارت هدیه سفارشی شما آورده شده است:

۱٫ مربع

کارت های هدیه مربعی یک گزینه عالی برای مشاغل و می توان آن را در هر دو پلاستیک خریداری کرد و کارت هدیه دیجیتال به عنوان یک امتیاز اضافی، اگر آنلاین بفروشید، کارت‌های هدیه Square شما با سیستم نقطه فروش Square (POS) کار می‌کنند.

۲٫ Givex

Givex فناوری کارت هدیه را ارائه می‌کند که به خریداران اجازه می‌دهد به جای کارت‌های هدیه فیزیکی، کارت‌های eGift را از فروشگاه آنلاین از طریق دستگاه‌های تلفن همراه خود خریداری و ارسال کنند. از طریق Givex، کسب‌وکارها همچنین می‌توانند با ایجاد کیف پول تلفن همراه سفارشی‌سازی شده خود برای تسهیل تراکنش‌ها هنگام فروش آنلاین سود ببرند.

۳٫ GiftFly

GiftFly به صاحبان مشاغل اجازه می‌دهد تا کارت‌های eGift را به‌جای کارت‌های هدیه فیزیکی به صورت آنلاین ایجاد و بفروشند تا فروش کلی را افزایش دهند. علاوه بر این، Giftfly گزارش تراکنش را در زمان واقعی ارائه می‌کند.

۴٫ چاپگرهای پلاستیکی

پرینترهای پلاستیکی به برندهای منفرد اجازه می دهد تا با برند منحصر به فرد خود در یک کارت هدیه پلاستیکی آنها گزینه هایی را برای معقول نگه داشتن هزینه ها برای هر صاحب کسب و کار ارائه می دهند و کارت های هدیه فیزیکی را می توان با هر سیستم POS استفاده کرد.

۵ . Duracard

برای آن دسته از مشتریانی که ترجیح می دهند از کارت فیزیکی استفاده کنند، Duracard یک کارت پلاستیکی قابل تنظیم با نوارهای مغناطیسی و طراحی زیبای کارت هدیه ارائه می دهد. نوار مغناطیسی به کسب و کار اجازه می دهد تا مانده و تاریخ انقضای کارت را کنترل کند و وفاداری مشتری را تقویت می کند.

۶٫ Yiftee

یک کسب و کار کوچک همچنین می تواند از یک برنامه هدیه مانند Yiftee. مالکان می‌توانند کارت‌های هدیه الکترونیکی زیبا و بی‌نظیری ایجاد کنند که به افزایش درآمد آنها کمک زیادی می‌کند. به عنوان یک مزیت اضافی، کسب‌وکارها می‌توانند گزارش‌های داده‌های فروش را در صورت وقوع مشاهده کنند.

۷٫ My1Stop.com

My1Stop.com کارت های هدیه سفارشی را ارائه می دهد که مقرون به صرفه هستند و به راحتی قابل سفارش هستند. این کارت‌ها مجهز به بارکد یا نوار مغناطیسی هستند که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد مقادیر نقدی مخصوص هر مشتری را اعمال کنند. My1Stop.com مجموعه‌ای از قالب‌های حرفه‌ای را برای انتخاب ارائه می‌دهد که برای چشم خوشایند هستند و مطمئناً فروش شما را افزایش می دهند.

۸٫ شهر کارت پلاستیک

شهر کارت پلاستیک یک گزینه عالی برنامه کارت هدیه برای صاحب کسب و کار آگاه به بودجه است. Plastic Card City کارت های هدیه بادوام و با طراحی زیبا را با هزینه مقرون به صرفه ارائه می دهد.

۹٫ Roller

Roller برای کمک به کسب‌وکارها طراحی شده است تا کارت‌های هدیه شخصی‌سازی شده و افزایش‌دهنده درآمد را طراحی کنند که برند خاص آنها را به نمایش بگذارند. کارت‌ها به صورت دیجیتال یا کارت‌های پلاستیکی در دسترس هستند و می‌توانند از وب‌سایت‌های جداگانه آن‌ها فروخته شوند. Roller همچنین مدیریت فرآیند بازخرید را با ابزارهای ویژه در برنامه خود تبدیل به یک کیک می کند.

۱۰٫ PlasticCardMonster.com

PlasticCardMonster.com کارت های هدیه زیبا و باکیفیت را ارائه می دهد که برای پاسخگویی به نیازهای خاص هر کسب و کار طراحی شده اند. علاوه بر این، برنامه کارت هدیه آنها تطبیق قیمت را برای کارت های با کیفیت مشابه ارائه می دهد، بنابراین شما همیشه بهترین قیمت ها را دریافت می کنید.

چگونه می توانید کارت هدیه رایگان برای کسب و کار کوچک خود دریافت کنید؟

در اینجا یک چند نکته برای دریافت کارت های هدیه فیزیکی و الکترونیکی رایگان برای کسب و کار خود از طریق برنامه های کارت هدیه و برنامه های بازاریابی تشویقی.

برخی از گزینه های برتر عبارتند از Swagbucks، Fetch Rewards، و Ibotta.

این برنامه‌ها کارت‌های هدیه شخص ثالث را در ازای تکمیل وظایف بازاریابی، مانند شرکت در نظرسنجی یا خرید آنلاین، ارائه می‌دهند.

کسب و کار را انجام دهید. از کارت‌های هدیه سود می‌برید؟

کارت‌های هدیه راهی عالی برای کسب‌وکارها برای افزایش فروش و تشویق مشتریان به بازگشت به بازار هستند. آینده.

با بازخرید کارت هدیه، کسب و کارها درصدی از کل را هنگام خرید مشتری به دست می آورند. یک کارت هدیه.

این کارت‌های هدیه را راهی عالی برای درآمدزایی و افزایش فروش می‌کند.

کارت‌های هدیه چه تفاوتی با گواهی‌های هدیه دارند؟

همه ویژگی‌ها که کارت های هدیه را به یک ابزار بازاریابی موثر تبدیل می کند، برای گواهی های هدیه نیز کاربرد دارد. با این حال، تفاوت های کلیدی بین این دو وجود دارد.

کارت‌های هدیه را می‌توان در مکان‌های مختلف استفاده کرد و منقضی نمی‌شوند، در حالی که گواهی‌های هدیه ممکن است فقط در یک مکان و اغلب بازخرید شوند. تاریخ انقضا داشته باشد به‌علاوه، کارت‌های هدیه انعطاف‌پذیرتر هستند و به کسب‌وکارها اجازه می‌دهند محدودیت‌های هزینه سفارشی و قوانین دیگر را تعیین کنند.

آیا کسب و کار کوچک شما باید کارت های هدیه آنلاین یا کارت های هدیه پلاستیکی = “-oc-ocsection” ارائه دهد؟ end”/>

به‌عنوان یک کسب‌وکار کوچک، باید از توانایی ارائه کارت‌های هدیه فیزیکی و دیجیتالی استفاده کنید که می‌توان آن‌ها را به‌صورت آنلاین از طریق کارت‌های هدیه کد QR بازخرید کرد.

فیزیکی. هنوز هم می‌توان کارت‌های هدیه را توسط مشتریانی که ترجیح می‌دهند شخصاً خرید کنند، خریداری کرد، در حالی که کارت‌های هدیه دیجیتال روشی نوآورانه برای همگام شدن با فناوری ارائه می‌دهند.

بهترین برنامه کارت هدیه برای مشاغل کوچک چیست؟

یک ارائه‌دهنده کارت هدیه می‌تواند به کسب‌وکارهای کوچک توانایی ایجاد کارت‌های هدیه سفارشی، و همچنین افزایش دیده شدن نام تجاری و افزایش فروش را ارائه دهد.

به‌علاوه، یک صاحب کسب‌وکار کوچک می‌تواند از برنامه‌های کارت هدیه رایگان استفاده کند. که کارت های هدیه را در ازای تکمیل وظایف بازاریابی ارائه می دهند.

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید:

تصویر: Envato Elements


بیشتر در: بازاریابی ۱۰۱
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی