عمومی

10 راه برای لذت بردن از تعطیلات روز کارگر در حین اتوماسیون برای شما کار می کند

۱۰ راه برای لذت بردن از تعطیلات روز کارگر در حین اتوماسیون
برای شما کار می کند

از هر صاحب کسب و کار کوچکی بپرسید و نه بار از هر ده بار خواهید شنید: “اگر می خواهید کاری به درستی انجام شود، باید خودتان آن را انجام دهید.” این شعار اغلب درست است، به خصوص زمانی که با منابع و کارکنان محدودی کار می کنید. اما کار سخت مداوم بدون وقفه می تواند منجر به فرسودگی شغلی شود. برای موفقیت کسب و کار و رفاه شخصی شما بسیار مهم است که زمانی برای رفع فشار پیدا کنید. با نزدیک شدن به روز کارگر، فرصتی عالی برای کشف ۱۰ راه برای لذت بردن از روز کارگر در حالی که اتوماسیون برای شما کار می‌کند، تضمین می‌کند که بدون غفلت از کسب‌وکارتان، آن استراحت بسیار مورد نیاز را دریافت کنید.

اما، زمان صرف کنید. گفتنش راحت تر از انجام دادن است. همیشه ترس از دست دادن یک فروش احتمالی یا عدم توجه به نیاز مشتری وجود دارد. این نگرانی، مخصوصاً برای مشاغل کوچک که هر مشتری در آن مهم است، معتبر است.

حتی اگر تصمیم بگیرید یک روز بیشتر مرخصی بگیرید، این وسوسه است. بررسی مداوم ایمیل‌ها و پیام‌ها می‌تواند طاقت‌فرسا باشد. به یاد دارم که در روزهای اولیه Infusionsoft، مجبور کردن خودم به یک آخر هفته طولانی سخت بود. حواس پرتی از فکر کردن به کار دائماً بر من سایه انداخته بود.

یادگیری واقعاً قطع ارتباط چالش برانگیز است. در ابتدا، اما این مهارتی است که با تمرین بهبود می یابد.

به همین دلیل است که من طرفدار بزرگ کار کردن هوشمندانه تر، نه سخت تر. اگر هوشمندانه کار می کنید، می توانید آن روزهای اضافی گاه و بیگاه را مرخصی بگیرید.

مزایای اتوماسیون برای کسب و کارهای کوچک

اتوماسیون ثابت کرده است که بازی را برای مشاغل در هر اندازه تغییر می دهد، و صاحبان مشاغل کوچک از جمله ذینفعان این پیشرفت ها هستند. ادغام اتوماسیون در فرآیندهای مختلف می تواند شیوه عملکرد یک کسب و کار کوچک را متحول کند و منجر به بهبود کارایی، ثبات و مقیاس پذیری شود.

 • کارایی: ابزارهای اتوماسیون می توانند کارهای تکراری را سریعتر از انسان ها انجام دهند، به این معنی که وظایف مانند ورود داده ها، مدیریت موجودی، و صورتحساب را می توان با سرعت بیشتری و بدون نیاز به مداخله مداوم انسانی تکمیل کرد. این نه تنها باعث صرفه جویی در زمان می شود، بلکه احتمال خطای انسانی را نیز کاهش می دهد، که می تواند منجر به اشتباهات پرهزینه شود.
 • ثبات: صاحبان مشاغل کوچک اغلب نقش های متعددی را انجام می دهند، از بازاریابی گرفته تا امور مالی و … عملیات با اتوماسیون، آنها می توانند اطمینان حاصل کنند که وظایف خاص هر بار به طور مداوم انجام می شود. به عنوان مثال، کمپین‌های بازاریابی ایمیل خودکار می‌توانند تضمین کنند که هر مشترک محتوای با کیفیت بالا را در زمان برنامه‌ریزی‌شده دریافت می‌کند و تصویر برند و قابل اعتماد بودن را افزایش می‌دهد.
 • مقیاس پذیری: با رشد یک کسب و کار، پیچیدگی عملیات آن نیز افزایش می یابد. فرآیندهای دستی که برای یک شرکت در زمانی که تازه شروع به کار کرده بود، ممکن است با گسترش آن امکان پذیر نباشد. اتوماسیون با اجازه دادن به کسب و کارها برای انجام حجم بیشتری از وظایف بدون افزایش متناسب در نیروی انسانی یا منابع، رشد را تسهیل می کند.
 • صرفه جویی در هزینه: با گذشت زمان، خودکار کردن وظایف تکراری می تواند منجر به صرفه جویی قابل توجهی شود. . در حالی که ممکن است سرمایه‌گذاری اولیه برای راه‌اندازی سیستم اتوماسیون وجود داشته باشد، صرفه‌جویی درازمدت از نظر کاهش ساعات کار و خطاهای کمتر می‌تواند به سرعت این هزینه‌ها را جبران کند.
 • تجربه مشتری پیشرفته
 • قوی>: اتوماسیون همچنین می تواند تجربه مشتری را افزایش دهد. برای مثال، ابزارهای خودکار خدمات مشتری، می‌توانند پاسخ‌های فوری به سؤالات رایج ارائه دهند و اطمینان حاصل کنند که مشتریان حتی در خارج از ساعات کاری معمولی احساس می‌کنند شنیده می‌شوند و ارزش دارند.
 • انعطاف پذیری: با سیستم‌های خودکار در در این مکان، صاحبان مشاغل کوچک می توانند بر جنبه های استراتژیک تر کسب و کار خود تمرکز کنند. آنها این انعطاف را دارند که منابع را به مناطقی که نیاز به توجه بیشتری دارند، مانند توسعه محصول یا تحقیقات بازار، منحرف کنند.

در اصل، اتوماسیون به صاحبان مشاغل کوچک راهی برای مهار فناوری برای نتایج بهتر کسب و کار ارائه می دهد. همانطور که کسب و کارها در یک چشم انداز دیجیتالی به طور فزاینده به تکامل خود ادامه می دهند، کسانی که از اتوماسیون استقبال می کنند احتمالاً موقعیت بهتری برای رقابت و پیشرفت خواهند یافت.

< iframe title="چگونه کسب و کار کوچک خود را خودکار کنیم" width="618" height="348" data-ezsrc="https://www.youtube.com/embed/ldjXOjZMp9k?feature=oembed" frameborder="0" اجازه می دهد ="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen="" class="ezlazyload"/>

انواع ابزارهای اتوماسیونی که صاحبان مشاغل کوچک باید بدانند

در عصر دیجیتال امروزی، ابزارهای اتوماسیون بی‌شماری برای کسب‌وکارهای کوچک در دسترس هستند که هر کدام نیازها و حوزه‌های کاربردی خاص را برآورده می‌کنند. این ابزارها به کسب‌وکارها برای ساده‌سازی عملیات، تعامل مؤثرتر با مشتریان و به حداکثر رساندن کارایی کلی توانمند می‌شوند.

 • ارتباط با مشتری. سیستم های مدیریت (CRM): اینها پلتفرم هایی هستند که برای مدیریت تعاملات یک شرکت با مشتریان فعلی و بالقوه طراحی شده اند. سیستم‌های CRM می‌توانند فرآیندهای فروش را خودکار کنند، داده‌های مشتری را مدیریت کنند، و تعاملات مشتری را ردیابی کنند، بنابراین روابط را بهبود می‌بخشند و فروش را افزایش می‌دهند.
 • ابزارهای اتوماسیون بازاریابی: این ابزارها برای خودکارسازی وظایف بازاریابی تکراری طراحی شده‌اند. مانند ارسال ایمیل، ارسال پست در رسانه های اجتماعی یا مدیریت سرنخ ها. چنین ابزارهایی به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا حضور آنلاین ثابتی داشته باشند، با مشتریان بالقوه تعامل داشته باشند و از طریق قیف فروش، سرنخ‌ها را پرورش دهند.
 • نرم‌افزار حسابداری و مالی: این ابزارها وظایف مالی مانند صورت‌حساب، حقوق و دستمزد و ردیابی هزینه با خودکارسازی این فرآیندها، کسب و کارها می توانند از دقت و به موقع بودن عملیات مالی خود اطمینان حاصل کنند.
 • پلتفرم های تجارت الکترونیک: برای کسب و کارهایی که به صورت آنلاین فروش می کنند، پلت فرم های تجارت الکترونیک کل فرآیند فروش را خودکار می کنند. ، از فهرست محصول گرفته تا پردازش سفارش تا حمل و نقل.
 • سیستم های مدیریت موجودی: این سیستم ها برای کسب و کارهایی که با محصولات فیزیکی سر و کار دارند بسیار مهم هستند. آنها به ردیابی سطوح سهام، خودکارسازی فرآیندهای سفارش مجدد، و ارائه بینش در مورد گردش موجودی کمک می کنند.
 • چت ربات ها و ابزارهای خدمات مشتری: این ابزارها برای ارائه پاسخ فوری به درخواست های مشتری طراحی شده اند. هدایت آنها از طریق مسائل مشترک یا هدایت آنها به نمایندگان انسانی در صورت لزوم.
 • ابزارهای مدیریت پروژه و همکاری: چنین ابزارهایی به تیم ها اجازه می دهند تا وظایف را هماهنگ کنند، پروژه ها را مدیریت کنند و به طور موثر ارتباط برقرار کنند. در یک پلتفرم متمرکز.

گستره ابزارهای اتوماسیون موجود برای کسب و کارهای کوچک گسترده و متنوع است. کسب‌وکارهای کوچک با انتخاب ترکیب مناسبی از ابزارهای متناسب با نیازهای خاص خود، می‌توانند بهره‌وری را به حداکثر برسانند، هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهند و از تجربه‌ای یکپارچه برای تیم‌ها و مشتریان خود اطمینان حاصل کنند.

۵ روش برای لذت بردن از روز کارگر در حالی که اتوماسیون برای کسب و کار شما کار می کند

در اینجا پنج روش برای پیاده سازی اتوماسیون کسب و کار و کارهای روزمره را به طور خودکار انجام دهید و ارتباطات را برای نیازهای هر مشتری شخصی سازی کنید تا بتوانید به اندازه کافی آرامش خاطر داشته باشید تا گوشی هوشمند خود را کنار بگذارید و در این روز کارگر از تعطیلی شایسته لذت ببرید.

واگذاری وظایف روزمره

svg%3E - 10 راه برای لذت بردن از تعطیلات روز کارگر در حین اتوماسیون
برای شما کار می کند

هنگامی که کسب و کار شما رشد می کند، متوجه خواهید شد که نمی توانید به تمام کارهای روزانه در بشقاب خود ادامه دهید. اکنون زمان آن است که در مورد کسب و کار خود هوشمندتر فکر کنید.

با وجود اینکه من یک مدیر عامل نرم افزار هستم، برخی چیزها وجود دارد که حتی یک نرم افزار قدرتمند نمی تواند انجام دهد. به همین دلیل است که ما افراد و شرکای خوبی را استخدام می کنیم، درست است؟

اولین قدم مهم برای ایجاد فضا در زندگی شما این است که کار را به دیگران واگذار کنید. این می تواند در ابتدا یک گام ترسناک باشد، اما باور کنید، شما و کارکنانتان نیز شرایط بهتری برای آن خواهید داشت. نه تنها فضایی را برای آن زمان رفع فشار ایجاد می کنید، بلکه به تیم شما اعتماد به نفس و احساس قوی تری نسبت به نقش خود در کسب و کار می دهد.

اما چگونه تصمیم می گیرید چه وظایفی برای آنها بهتر است. نماینده؟ این سوال ساده را از خود بپرسید: چند کار که فقط من صلاحیت انجام آنها را دارم چیست؟ وقتی به این سوال پاسخ دادید، بقیه در جای خود قرار می گیرند. واقعیت این است که بسیاری از کارهای روزانه را می‌توان توسط دیگران انجام داد تا بتوانید انرژی خود را بر روی آنچه که بهترین انجام می‌دهید متمرکز کنید، مانند استراتژی و برنامه‌ریزی شرکت.

خبر خوب این است که بسیاری از این کارهای روزانه. فعالیت‌ها را می‌توان از طریق نرم‌افزار خودکار کرد و چهار نکته زیر نمونه‌های بسیار خوبی از این موضوع است. اینگونه فکر کنید، اتوماسیون کسب و کار می تواند اقدام شماره یک برای کسانی باشد که به آنها تفویض می کنید.

با مشتری درب منزل ملاقات کنید (دیجیتال، یعنی)

svg%3E - 10 راه برای لذت بردن از تعطیلات روز کارگر در حین اتوماسیون
برای شما کار می کند

در دنیای دیجیتال، سفر مشتری ممکن است کمی رمز و راز باشد. در یک فروشگاه آجر و ملات، یک صاحب مغازه یا مدیر می تواند به سمت مشتری برود، در چشمان او نگاه کند، با آنها دست بدهد و بپرسد: “امروز چگونه می توانم به شما کمک کنم؟” در نگاه اول، به نظر می رسد که تجارت الکترونیک دیجیتال بسیار پیچیده تر از آن باشد. اما لزومی ندارد.

در واقع، با ابزارهای مناسب، فرصت بهتری برای همراهی با مشتری در تمام جنبه‌های فرآیند خرید دارید – تا زمانی که خود را تنظیم کنید وب سایت به روش درست.

وب سایت شما فروشگاه شما است و صفحه اصلی و صفحات فرود ورودی شما هستند — جایی که مشتری خود را درب منزل ملاقات خواهید کرد. شما می خواهید شفاف باشید. میخوای دعوت کنی و می‌خواهید آنها را ترغیب کنید تا بیشتر بیاموزند.

وقتی یک صفحه فرود به خوبی ساخته می‌شود، می‌توانید با ارائه محتوا و پیشنهادات مطلوب، اطلاعات مشتری را از طریق فرم‌های انتخاب شرکت جمع‌آوری کنید. با ردیابی این انتخاب‌های مشتری، علایق مشتری خود را درک خواهید کرد که نحوه شخصی‌سازی پیگیری و پیشنهادات آتی را به شما اطلاع می‌دهد. همانطور که مشتری علاقه نشان می دهد، هدف این است که با محتوای مفید با آن کنجکاوی روبرو شود و مشتری را در مسیر خرید راهنمایی کند. هنگامی که مشتری را به دست آوردید، هدف شما این است که با پیش بینی نیازهای آنها، همچنان او را شگفت زده کنید.

فرایند فروش را پرورش دهید

svg%3E - 10 راه برای لذت بردن از تعطیلات روز کارگر در حین اتوماسیون
برای شما کار می کند

محتوای رایگان و مفید را به یک مشتری بالقوه ارائه دهید. به عنوان مثال، اگر در حوزه فناوری هستید، این می تواند چیزی مانند یک مقاله سفید آموزنده یا یک وبینار رایگان در مورد روندهای فناوری باشد. دانش شما از یک موضوع خاص باعث ایجاد اعتماد و اطمینان در ذهن مشتری آینده شما می شود. و هنگامی که اعتماد ایجاد شد، احتمال اینکه مشتری تبدیل به خریدار شود بسیار بیشتر است.

از آنجایی که مشتری به محصولات یا ویژگی‌های افزودنی محصول علاقه نشان می‌دهد، می‌توانید سطح علاقه او را ردیابی کنید و به طور مناسب ارتباط برقرار کنید. نیازهای خود را از طریق پیگیری شخصی و خودکار انجام دهند. یک پلتفرم اتوماسیون بازاریابی (مانند پلتفرمی که در Infusionsoft ساخته‌ایم) به شما امکان می‌دهد کمپین‌های هوشمندی ایجاد کنید که می‌توانند به طور خودکار ایمیل‌ها، متن‌ها، پخش‌های صوتی و نامه‌های مستقیم را در پاسخ به اقدامات مشتریان احتمالی و مشتریان خود ارسال کنند.

کسانی که تازه وارد دنیای اتوماسیون بازاریابی و CRM شده‌اند، ممکن است در ابتدا با ایده خودکارسازی این فرآیندها دست و پنجه نرم کنند. چیزی که زمانی ارتباط مستقیم‌تر با مشتریان به نظر می‌رسید، اکنون به پاسخ‌هایی تبدیل شده است. آیا این سرد و غیرشخصی نیست؟ اصلا. به یاد داشته باشید، مشتری سایت شما را به صورت آنلاین پیدا کرده است، بنابراین با پاسخ خودکار خاموش نمی شود – و اگر درست انجام دهید، حتی نمی دانند.

پیگیری شخصی و خودکار

svg%3E - 10 راه برای لذت بردن از تعطیلات روز کارگر در حین اتوماسیون
برای شما کار می کند

آیا تا به حال از مشتری واقعاً خوب و شخصی مراقبت کرده اید؟ من قطعا دارم، و این همه تفاوت را ایجاد می کند. به عنوان مثال، هیچ چیزی مانند این نیست که صاحب رستوران نام شما را به خاطر بسپارد، با شما دست بدهد و بر اساس آنچه دفعه قبل از آن لذت برده اید، منوی پیشنهادی را ارائه دهد. شما می توانید این کار را با شخصی سازی ایمیل های خودکار خود انجام دهید. شخصی کردن آن و ملاقات با مشتری در جایی که او در آن حضور دارد بسیار کمک می کند و نشان می دهد که شما به آنها فکر می کنید، نه اینکه فقط آنها را با نامه های ناخواسته فروش schlocky ارسال کنید.

به همین دلیل است که ما Infusionsoft را ساختیم. ما این مشکل را با اجازه دادن به مشتریان خود برای ایجاد یک لیست ایمیل بزرگ، بخش بندی آن لیست و ایجاد کمپین هایی که تقریباً برای هر چیزی ایمیل های خودکار ارسال می کنند، حل می کنیم. به عنوان مثال، اگر مشتری فرمی را پر کند که اطلاعاتی در مورد محصول و قیمت شما درخواست می کند، یک پلت فرم اتوماسیون بازاریابی خوب یک پاسخ شخصی همراه با اطلاعاتی که مشتری احتمالی شما به دنبال آن است ارسال می کند – همه اینها در حالی که شما در حال نوشیدن چای سرد کنار استخر هستید.< /p>

به امتیازات خود امتیاز دهید

svg%3E - 10 راه برای لذت بردن از تعطیلات روز کارگر در حین اتوماسیون
برای شما کار می کند

اگر صاحب مغازه و مشتری مکرر بودید که می‌دانستید که یک جزیره خاص را مدام بررسی می‌کنید، به احتمال زیاد، آنها به خریدی نزدیک هستند که باید برای پیگیری آن آماده باشید. همین امر در مورد رفتار دیجیتال نیز صادق است. وقتی می‌توانید پیگیری کنید که آیا یک سرنخ ایمیل‌ها را باز می‌کند یا نه و چه محتوایی را در وب‌سایت شما مصرف می‌کند، از علاقه آنها بسیار بیشتر مطلع می‌شوید تا بتوانید ارتباطات بعدی خود را با آنها استراتژی کنید و حتی ممکن است فروش را ببندید.

با ابزار مناسب CRM، می‌توانید به آسانی، کارآمد و خودکار به سرنخ‌های خود بر اساس محتوا و صفحاتی که در وب‌سایت شما مشاهده می‌کنند امتیاز دهید. هنگامی که شما یا تیم فروشتان وارد سیستم شوید، می توانید ببینید که داغ ترین سرنخ های شما چه کسانی هستند و باید انرژی خود را در کجا خرج کنید. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود، و وقتی بعد از زمان استراحت شایسته خود به دفتر بازگردید، دقیقاً می دانید که در چه مواردی باید وقت و انرژی خود را صرف کنید.

بیشتر برای لذت بردن از روز کارگر. در حالی که اتوماسیون کسب و کار شما را در حال اجرا نگه می دارد

در اینجا چند استراتژی دیگر وجود دارد که از اتوماسیون برای اطمینان از رونق کسب و کار شما در حین استراحت شایسته اطمینان حاصل می کند:

پست های رسانه های اجتماعی را خودکار کنید

 • برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی محتوا: از ابزارهای مدیریت رسانه‌های اجتماعی برای برنامه‌ریزی و زمان‌بندی پست‌های خود از قبل استفاده کنید. این تضمین می‌کند که حضور آنلاین شما فعال و جذاب باقی می‌ماند، حتی زمانی که از نظر فیزیکی آن را مدیریت نمی‌کنید.
 • اتوماسیون تعامل >: پاسخ های خودکار را برای پرسش های رایج در پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود تنظیم کنید. این کار باعث می‌شود مخاطبان شما بدون نیاز به توجه مداوم شما درگیر و مطلع شوند.

پشتیبانی مشتری را با استفاده از ربات‌های چت مجهز به هوش مصنوعی ساده کنید

 • : چت ربات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را در وب‌سایت و رسانه‌های اجتماعی خود برای رسیدگی به سؤالات اولیه مشتری مستقر کنید. این ربات‌های گفتگو می‌توانند پاسخ‌های فوری به سؤالات متداول ارائه دهند، کاربران را از طریق وب‌سایت شما راهنمایی کنند، و مسائل پیچیده‌تر را به پشتیبانی انسانی تشدید کنند.
 • سیستم فروش خودکار بلیط: پیاده‌سازی یک سیستم فروش خودکار بلیط برای سوالات پشتیبانی مشتری این سیستم می‌تواند مسائل را دسته‌بندی و اولویت‌بندی کند و اطمینان حاصل کند که پس از بازگشت شما به سرعت به آنها رسیدگی می‌شود.

از ابزارهای تجزیه و تحلیل خودکار استفاده کنید

 • پایش داده‌های بی‌درنگ. : از ابزارهای تجزیه و تحلیل خودکار برای نظارت بر عملکرد کسب و کارتان در زمان واقعی استفاده کنید. این ابزارها می‌توانند فروش، ترافیک وب‌سایت و تعامل با مشتری را ردیابی کنند و به شما در مورد هر گونه تغییر یا روند مهم هشدار دهند.
 • گزارش‌دهی خودکار: تنظیم گزارش خودکار برای دریافت خلاصه‌های روزانه یا هفتگی از معیارهای کلیدی کسب و کار شما این به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به جمع‌آوری دستی داده‌ها مطلع بمانید.

اجرای کمپین‌های ایمیل خودکار

 • توالی‌های ایمیل خودکار: ایجاد کنید. توالی ایمیل خودکار برای اقدامات مختلف مشتری مانند ثبت نام، خرید، یا رها کردن سبد خرید. این توالی‌ها مشتریان شما را با کمترین تلاش شما درگیر می‌کنند.
 • تبلیغات ویژه تعطیلات: زمان‌بندی خودکار ایمیل‌هایی برای تبلیغات یا تبریک روز کارگر، که اطمینان حاصل می‌کند که مشتریان شما در طول تعطیلات احساس ارزشمندی می‌کنند و به یاد می‌آورند.

مدیریت موجودی و سفارش را بهینه کنید

 • موجودی خودکار ردیابی: از نرم افزار مدیریت موجودی برای ردیابی خودکار سطوح موجودی استفاده کنید. این کمک می کند تا بدون نیاز به نظارت دائمی از انبارها یا انباشت بیش از حد موجودی جلوگیری شود.
 • اتوماسیون پردازش سفارش: سیستم هایی را راه اندازی کنید که پردازش سفارش را از تأیید تا بسته بندی و حمل و نقل خودکار می کنند. این تضمین می‌کند که سفارش‌های مشتری حتی زمانی که شما دور هستید به طور مؤثر انجام می‌شوند.

نتیجه‌گیری

svg%3E - 10 راه برای لذت بردن از تعطیلات روز کارگر در حین اتوماسیون
برای شما کار می کند

اجرای یک کسب و کار کوچک سخت است. می دانم چون آنجا بوده ام. اوایل متوجه شدم که خانواده ام باید برای یک آخر هفته طولانی با من کنار بیایند. اما احساس می کردم اگر این کار را بکنم، از هم خواهد پاشید. این یک قطع ارتباط سخت بود، و زمانی که ما دور بودیم حواس من پرت شد. نکته خوب این است که من را وادار کرد تا بسیاری از فرآیندها را خودکار کنم، بنابراین دفعه بعد که به خارج از شهر رفتم بهتر آماده شدم.

شما می توانید شرط ببندید که تعطیلات سال بعد ما بسیار سخت بود. برای من و خانواده‌ام بسیار بهتر است.

اکنون زمان آن است که هوشمندانه‌تر کار کنیم و از قدرت اتوماسیون تجاری استفاده کنیم. هنگامی که برای عملی کردن این پیشنهادات عملی وقت گذاشتید، نرم افزار کار را برای شما انجام می دهد، بنابراین لازم نیست در زمانی که دور هستید به آن فکر کنید. شما لیاقت کمی استراحت را دارید پس انجامش بده از آن روز استراحت اضافی استفاده کنید.

خوب خواهد شد، و کسب و کار شما نخواهد بود وقتی که نیستید، بسوزانید.

آمریکایی ها عکس از طریق Shutterstock


بیشتر در: تعطیلات، Infusionsoft
نوع ابزار اتوماسیون عملکرد اصلی مزایای کلیدی
CRM سیستم‌ها مدیریت تعاملات با مشتریان فعلی و بالقوه. – فرآیندهای فروش را خودکار کنید
– داده‌های مشتری را مدیریت کنید< br/>– پیگیری تعاملات
– افزایش فروش
ابزارهای اتوماسیون بازاریابی وظایف بازاریابی تکراری مانند ایمیل‌ها، پست‌های رسانه‌های اجتماعی و مدیریت سرنخ را به‌طور خودکار انجام دهید. – حضور پیوسته آنلاین را حفظ کنید< br/>– مشتریان بالقوه را درگیر کنید
– از طریق قیف فروش، افراد برتر را پرورش دهید
نرم افزار حسابداری و مالی به وظایف مالی از جمله صورتحساب، حقوق و دستمزد، و ردیابی هزینه رسیدگی کنید. – از دقت مالی اطمینان حاصل کنید< br/>– فرآیندهای مالی را ساده کنید
– مدیریت هزینه ها را ساده کنید
E -پلتفرم‌های تجارت کل فرآیند فروش آنلاین را از فهرست محصول گرفته تا پردازش سفارش تا حمل و نقل را خودکار کنید. – عملیات فروش ساده
– یکپارچه سازی با درگاه های پرداخت
– مدیریت آسان محصول و انجام سفارش
سیستم های مدیریت موجودی ردیابی سطوح سهام، سفارش مجدد خودکار، و ارائه بینش موجودی. – از سهام خودداری کنید. -خروجی ها یا موجودی بیش از حد
– به دست آوردن بینش در مورد گردش موجودی
– بهبود کارایی زنجیره تامین
ربات‌های چت و ابزارهای خدمات مشتری پاسخ‌های فوری به درخواست‌های مشتری ارائه می‌دهند و کمک خدمات مشتری ارائه می‌دهند. – پشتیبانی مشتری ۲۴ ساعته
– کاربران را به منابع مرتبط یا نمایندگان انسانی هدایت کنید
– با ارائه پاسخ های به موقع، تجربه کاربر را افزایش دهید
مدیریت پروژه و همکاری کارها را هماهنگ کنید، پروژه ها را مدیریت کنید و ارتباطات تیمی را در یک پلت فرم متمرکز فعال کنید. – افزایش همکاری تیمی
– پیگیری پیشرفت پروژه
– مدیریت کارها و ضرب الاجل ها به طور موثر
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی