عمومی

10 راز داخلی برای ایجاد یک تجارت الکترونیک برتر کسب و کار

۱۰ راز داخلی برای ایجاد یک تجارت الکترونیک برتر
کسب و کار

چندین عامل بر موفقیت بالقوه الکترونیکی تأثیر می‌گذارند تجارت، از انتخاب بستر مناسب گرفته تا بازاریابی محصولات شما. بسیاری از اعضای جامعه کسب و کارهای کوچک آنلاین تجربه این نوع کسب و کار را دارند. نکات برتر آنها را در زیر بررسی کنید تا فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید.پیدا کردن پلتفرم های برتر تجارت الکترونیک برای CPG

انتخاب ابزارهای تجارت الکترونیکی مناسب می‌تواند تأثیر زیادی بر کسب‌وکاری که کالاهای بسته‌بندی شده مصرف‌کننده را می‌فروشد، داشته باشد. هزاران گزینه برای انتخاب وجود دارد. بنابراین این پست Noogata توسط Eyal Katz را بررسی کنید راهنمای بهترین ها.

svg%3E - 10 راز داخلی برای ایجاد یک تجارت الکترونیک برتر
کسب و کار>< /p>

افزایش فروش تجارت الکترونیک با ویدیوهای خرید زنده

یکی از موانع عمده برای خریداران تجارت الکترونیک ناتوانی در دیدن محصولات از نزدیک و در یک محیط واقعی است. اما ویدئو می تواند به کاهش برخی نگرانی ها کمک کند. در این پست Inspire to Thrive، Gaurav Sharma به بررسی نحوه استفاده از ویدیوی زنده می پردازد. برای تجارت الکترونیک و اعضای BizSugar افکار خود را در اینجا به اشتراک گذاشت.

از این اشتباهات در تجارت الکترونیک خود اجتناب کنید

همه صاحبان کسب و کار در مقطعی مرتکب اشتباه می شوند. اما برخی از آنها می توانند به خصوص مضر باشند. بنابراین بهتر است در صورت امکان از این موارد اجتناب کنید. ایوان ویجایا در این پست Noobpreneur برخی از اشتباهات تجارت الکترونیک قابل پیشگیری را بررسی می کند.

با طراحی وب سفارشی مزیت رقابتی به دست آورید

طراحی وب سایت مناسب می تواند مزیت رقابتی را به هر کسب و کاری بدهد. اما در هنگام اجرای یک سایت تجارت الکترونیک بسیار مهم است. در این پست Pixel Productions درباره مزایای طراحی وب سفارشی بیاموزید توسط جیمز دنیلز.

طراحی ایمیل هایی که تبدیل می شوند< span class="ez-toc-section-end"/>

بازاریابی ایمیلی یکی دیگر از ابزارهای آنلاینی است که تقریباً در هر صنعتی می تواند کاربرد داشته باشد. و این یکی از تاثیرگذارترین استراتژی ها برای تبدیل فروش تجارت الکترونیک است. بنابراین چگونه می توانید هر ایمیل را تاثیرگذارتر کنید؟ نکات دریافت کنید در این پست جادوگر وبلاگ توسط نیک استفنز. سپس به BizSugar بروید تا ببینید اعضا چه می گویند.

سری ایمیل خود را برای سفر خریدار تراز کنید

در بسیاری از موارد، ایمیل مارکتینگ شامل یک سری پیام است که متناسب با تجربه خریداران بالقوه است. این می تواند برای مشاغل تجارت الکترونیکی متفاوت از سایر صنایع به نظر برسد. نکات مفید در این پست KyLeads توسط کریستینا شکرابینا را بخوانید.

از پیامک در تاکتیک های تجاری و بازاریابی خود استفاده کنید

پیام های متنی SMS یکی دیگر از تاکتیک های ارتباطی است که بسیاری از مصرف کنندگان روزانه از آن استفاده می کنند. بنابراین می تواند بخشی از یک استراتژی بازاریابی تاثیرگذار باشد. در این پست تاکتیک‌های بازاریابی الهام‌گرفته، شان ساپلی درباره نحوه استفاده از این نوع پیام رسانی برای دستیابی به مشتریان بالقوه توضیح می دهد.

افزایش امنیت داده های کاربر< span class="ez-toc-section-end"/>

سایت های تجارت الکترونیکی داده های زیادی از جمله اطلاعات تماس و پرداخت را از مشتریان جمع آوری می کنند. بنابراین حفظ امنیت این اطلاعات ضروری است. آشا راجپوت نکات را برای افزایش امنیت UX در این پست ۳۰۰Mind Studio ارائه می‌کند.< /p>

رتبه وب سایت خود را با On-Page افزایش دهید SEO

SEO می تواند سایت تجارت الکترونیک شما را برای مشتریان بالقوه بیشتر دیده شود. برای افزایش ترافیک می توانید در هر صفحه تغییرات متعددی ایجاد کنید. این را بخوانید پست ظروف طلا توسط آنتونی ویلیامز برای راهنمایی. سپس از انجمن BizSugar بازدید کنید تا نظرات اعضا را مشاهده کنید.

یک فروشگاه Etsy راه اندازی کنید و از خانه کسب درآمد کنید.

برای ایجاد یک تجارت الکترونیکی موفق، لزوماً نیازی به ایجاد یک سایت از ابتدا ندارید. بازارهایی مانند Etsy به شما امکان می دهند محصولات را فهرست کرده و بفروشید تا بتوانید از خانه درآمد کسب کنید. این پست را در The Work ببینید در وبلاگ Home Woman توسط Nell Taliercio برای راهنمای کامل.

اگر مایلید محتوای کسب و کار کوچک مورد علاقه خود را پیشنهاد دهید تا مورد توجه قرار گیرد. برای جمع بندی انجمن آتی، لطفاً نکات خبری خود را به: sbtips@gmail.com ارسال کنید.

تصویر: Envato Elements


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی