عمومی

10 بهترین برنامه Dropbox برای کاربران مشاغل کوچک

۱۰ بهترین برنامه Dropbox برای کاربران مشاغل کوچک

برنامه‌های Dropbox برای مشاغل کوچک، Dropbox (NASDAQ: DBX) را به چیزی بیش از یک پلتفرم ذخیره‌سازی ابری تبدیل کرده‌اند. Dropbox با ارائه پشتیبان‌گیری از فضای ذخیره‌سازی، اشتراک‌گذاری راحت فایل، دسترسی آسان و سایر ویژگی‌های مشترک، به عنوان یک ابزار حیاتی برای کسب‌وکارهای کوچک می‌باشد.

شهرت آن به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری توسط آن تقویت شده است. توانایی مدیریت انواع فایل‌ها و اندازه‌های مختلف از طریق یک رابط کاربر پسند، که برای کسب‌وکارها در همه مقیاس‌ها سرو می‌شود.

توسعه‌دهندگان شخص ثالث با معرفی طیف وسیعی از برنامه‌های نوآورانه ارزش Dropbox را به طور قابل توجهی افزایش داده‌اند. این برنامه‌ها عملکردهای اصلی Dropbox را بهبود می‌بخشند، همگام‌سازی فایل‌های پیشرفته، امنیت بالا، ابزارهای همکاری تیمی بهبودیافته، و یکپارچه‌سازی‌های گردش کار متناسب را ارائه می‌دهند.

این آنها را به ویژه برای کسب و کارهای کوچکی که به دنبال ساده کردن عملیات خود و افزایش بهره وری بدون سرمایه گذاری سنگین در زیرساخت های فناوری اطلاعات هستند، مفید می کند.

به عنوان مثال، برخی از برنامه ها Dropbox را با سایر ابزارهای تجاری رایج ادغام می کنند و یک تجربه گردش کار یکپارچه را ارائه می دهند. برخی دیگر راه‌حل‌هایی برای پشتیبان‌گیری خودکار و بازیابی داده‌ها ارائه می‌دهند که برای محافظت از داده‌های مهم تجاری بسیار مهم هستند.

به‌علاوه، برنامه‌هایی وجود دارند که جنبه‌های مشارکتی Dropbox را تقویت می‌کنند و به هماهنگی تیم و مدیریت پروژه کارآمدتر اجازه می‌دهند. این پیشرفت‌ها Dropbox را نه تنها یک راه‌حل ذخیره‌سازی، بلکه یک پلتفرم جامع است که از جنبه‌های مختلف عملیات یک کسب‌وکار کوچک پشتیبانی می‌کند.

توسعه مستمر برنامه‌های شخص ثالث برای Dropbox به طور قابل‌توجهی کاربرد آن را تقویت می‌کند و آن را به ابزاری ضروری‌تر برای کسب‌وکارهای کوچک تبدیل می‌کند که به دنبال استفاده از فناوری ابری برای ذخیره‌سازی، همکاری و کارایی کلی کسب‌وکار هستند.

svg%3E - 10 بهترین برنامه Dropbox برای کاربران مشاغل کوچک

روش ما : چگونه بهترین برنامه های Dropbox را برای مشاغل کوچک انتخاب کردیم

برای کسب و کارهای کوچک که از Dropbox برای ذخیره سازی فایل و همکاری استفاده می کنند، یکپارچه سازی برنامه های مناسب می تواند به طور قابل توجهی بهره وری را افزایش می دهد و جریان کار را ساده می کند.

روش ما برای انتخاب بهترین برنامه های Dropbox برای مشاغل کوچک از مقیاس ۱ تا ۱۰ استفاده می کند که امتیاز هر معیار اهمیت آن را در افزایش عملکرد و کارایی منعکس می کند.

نمره‌های بالاتر، نزدیک به ۱۰، نشان‌دهنده ویژگی‌های مهم‌تر برای نیازهای یک کسب‌وکار کوچک است، مانند یکپارچه‌سازی یکپارچه با Dropbox، سهولت استفاده، و تأثیر بر همکاری و بهره‌وری.

یکپارچه‌سازی با Dropbox ( 10/10)

یکپارچه‌سازی یکپارچه با Dropbox حیاتی‌ترین عامل است که تضمین می‌کند برنامه‌ها به‌خوبی در اکوسیستم Dropbox کار می‌کنند.

رابط کاربر پسند (۹/۱۰)

برنامه‌هایی با رابط‌های بصری و آسان برای پیمایش به دلیل امکان پذیرش سریع و کمترین اختلال در گردش‌های کاری موجود بسیار ارزشمند هستند.

تقویت همکاری (۹/۱۰)

به برنامه‌هایی که قابلیت‌های همکاری را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهند، مانند اشتراک‌گذاری فایل، مدیریت پروژه، و ارتباطات تیمی، اهمیت زیادی داده می‌شود.

بهبود در بهره وری (۸/۱۰)

برنامه هایی که ویژگی هایی را ارائه می دهند که منجر به بهبودهای قابل اندازه گیری در بهره وری می شود، مانند اتوماسیون کار و سازماندهی کارآمد فایل، اولویت دارند.

امنیت و حفاظت از داده ها (۸/ ۱۰)

ویژگی‌های امنیتی قوی برای محافظت از اطلاعات حساس کسب‌وکار، به‌ویژه برای برنامه‌هایی که به داده‌های کسب‌وکار رسیدگی می‌کنند یا به آنها دسترسی دارند، بسیار مهم است.

هزینه (۷/۱۰)

<.در حالی که بر برنامه‌های رایگان یا کم‌هزینه تمرکز می‌کنیم، ارزشی را که آن‌ها ارائه می‌کنند در رابطه با هزینه‌شان ارزیابی می‌کنیم و برنامه‌هایی را که عملکرد قابل توجهی را با حداقل هزینه یا بدون هزینه ارائه می‌کنند اولویت می‌دهیم.

قابلیت اطمینان و عملکرد (۷/۱۰) )

عملکرد یکنواخت و قابل اعتماد برنامه با کمترین زمان از کار افتادن، کلید حفظ عملیات تجاری بدون وقفه است.

پشتیبانی مشتری و منابع (۶/۱۰)

مشتری قابل دسترس پشتیبانی و منابع جامع برای عیب‌یابی و راهنمایی برای استفاده از پتانسیل کامل برنامه مهم هستند.

نظرات و رتبه‌بندی‌های مثبت کاربر (۶/۱۰)

بازخوردها و بررسی‌های سایر کاربران کسب‌وکار کوچک، بینش‌هایی در مورد اثربخشی برنامه در دنیای واقعی و رضایت کاربر ارائه می‌دهند.

به‌روزرسانی‌ها و تعمیر و نگهداری منظم (۵/۱۰)

به‌روزرسانی‌های مکرر و نگهداری مداوم تضمین می‌کند که برنامه‌ها با آخرین به‌روزرسانی‌های Dropbox سازگار می‌مانند و همچنان نیازهای تجاری مدرن را برآورده می‌کنند.

مقیاس‌پذیری (۵/۱۰)

قابلیت برنامه مقیاس‌پذیری با کسب‌وکار، سازگاری با رشد و نیازهای در حال تحول، جنبه‌ای ارزشمند است، به‌ویژه برای کسب‌وکارهای کوچک با پتانسیل توسعه.

این روش برای هدایت کسب‌وکارهای کوچک به سمت برنامه‌های Dropbox طراحی شده است که استفاده آن‌ها از ابر را افزایش می‌دهد. ذخیره‌سازی و همکاری.

با تمرکز بر یکپارچه‌سازی، سهولت استفاده و تأثیر بر بهره‌وری و امنیت، هدف ما برجسته کردن برنامه‌هایی است که به‌طور مؤثری قابلیت‌های Dropbox را تکمیل می‌کنند و ابزارهایی را برای کسب‌وکارهای کوچک برای بهینه‌سازی عملیات و تلاش‌های همکاری فراهم می‌کنند. .

svg%3E - 10 بهترین برنامه Dropbox برای کاربران مشاغل کوچک

بهترین برنامه های Dropbox

در اینجا ده برنامه Dropbox وجود دارد که هر کسب و کار کوچکی که به Dropbox متکی است باید از آنها آگاه باشد.

ظرافت

معمولی نیست که دراپ باکس‌ها به هم ریخته، به هم ریخته و مملو از فایل‌های فراوانی شوند که فضای محدودی را که کاربران دراپ‌باکس دارند را می‌خورند. کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند به راحتی Dropbox خود را خودکار کنند تا فضای بیشتری را با برنامه رایگان Finesse باز کند.

می‌توانید فایل‌ها را برای حذف برنامه‌ریزی کنید، قوانین سفارشی را بر اساس نوع فایل، پوشه و مکان تنظیم کنید و فایل‌های قبلی را که پاک شده‌اند مرور کنید. با برنامه Finesse، به شما کمک می‌کند تا کسب‌وکارهای کوچک از محتوای Dropbox خود استفاده کنند و تضمین می‌کند که هرگز فضای خالی شما تمام نمی‌شود.

Mover

انتقال فایل‌ها و داده‌ها از Dropbox به موارد دیگر. پلتفرم‌ها می‌توانند زمان ببرد، زمانی که تیم‌های تجاری کوچک به سادگی ندارند. با برنامه Mover که فایل‌ها و داده‌ها را به‌طور خودکار از Dropbox به Google منتقل می‌کند، به کسب و کار کوچک خود کمک کنید در زمان صرفه‌جویی کنند. Drive، SkyDrive و Box.

با Mover همچنین می‌توانید زمان‌بندی‌هایی برای انتقال‌ها و انتقال‌های مهر زمانی ایجاد کنید تا داده‌های تاریخی از بین نرود. با پشتیبان‌گیری از فایل‌ها و داده‌ها، کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند آرامش بیشتری در مورد نحوه و مکان انتقال داده‌ها از Dropbox داشته باشند.

svg%3E - 10 بهترین برنامه Dropbox برای کاربران مشاغل کوچک

Dropbox Encore

اگر حساب‌های Dropbox جداگانه برای محل کار و خانه دارید، می‌توانید از Dropbox Encore استفاده کنید. برای جدا نگه داشتن حساب ها و در نتیجه جلوگیری از اشتباه گرفتن داده های شخصی و تجاری.

RecUp

ضبط یادداشت های صوتی و به اشتراک گذاری آنها با همکاران و مشتریان می تواند راه بسیار سریع تری برای برقراری ارتباط باشد. و اطلاعات مهم را نسبت به یادداشت های نوشته شده به اشتراک بگذارید.

با ضبط یادداشت های صوتی در Dropbox از طریق RecUp. به سادگی ضبط را در برنامه RecUp شروع کنید، برای توقف موقت یا با یک ضربه دوبار ضربه بزنید تا متوقف شود و پس از اتمام، ضبط به طور خودکار در Dropbox آپلود می شود.

این برنامه جهانی به همان اندازه در iPhone اجرا می شود. آی پاد تاچ و آی پد. هزینه برنامه RecUp از فروشگاه App 1.99 دلار است.

Whisply

Whisply فایل ها را از طریق Dropbox به طور مستقیم در مرورگر شما از طریق فناوری رمزگذاری سرتاسر پیشرو منتقل می کند. برنامه Whisply با ادغام اشتراک‌گذاری آسان پیوند عمومی با رمزگذاری سرتاسر واقعی، برای اطمینان از اشتراک‌گذاری سریع و ایمن فایل‌های حساس در تیم شما عالی است.

svg%3E - 10 بهترین برنامه Dropbox برای کاربران مشاغل کوچک

JotForm

ایجاد فرم ها وظیفه ای است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک هر از گاهی باید انجام دهند. JotForm زمان، سختی و اضطراب زیادی را برای ایجاد فرم ها می گیرد، زیرا نرم افزار فرم سازی آن به شما امکان می دهد فرم های آنلاین را به راحتی و به صورت رایگان ایجاد و منتشر کنید.

شما می توانید JotForm در Dropbox برای آپلود سریع و آسان فرم های JotForm در Dropbox.

SortMyBox

SortMyBox رایگان است و آسان برای استفاده از برنامه Dropbox، که در آن قوانین مرتب سازی خود را ایجاد می کنید. این برنامه فایل های جدید را در Dropbox ذخیره می کند و آنها را بر اساس قوانینی که ایجاد می کنید، مانند فیلترهای ایمیل، جابه جا می کند. SortMyBox با انتقال فایل‌ها در زمان و مکانی که می‌خواهید، به کسب‌وکار کوچک شما کمک می‌کند عکس‌ها، ویدیوها و محتوا را در Dropbox به خوبی سازماندهی کند.

Site44

Site44 یک برنامه Dropbox فوق العاده مفید برای مشاغل کوچکی است که می خواهند پوشه های Dropbox را به وب سایت تبدیل کنند. به سادگی وارد Dropbox شوید و به Site44 اجازه دسترسی دهید. سپس می توانید یک نام انتخاب کنید و یک وب سایت جدید ایجاد کنید. Site44 یک پوشه جدید برای وب سایت در Dropbox شما ایجاد می کند. می‌توانید محتوای پوشه را تغییر دهید و تغییرات بلافاصله در وب‌سایت فعال می‌شوند.

۱۰ وب‌سایت و ۱۰GM ترافیک ماهانه از ۴٫۹۵ دلار در ماه در Site44 هزینه دارد.

KISSr

مدیریت وب سایت خود با Dropbox می تواند به ساده سازی و مدیریت وب سایت آسان تر و کارآمدتر کمک کند. برنامه KISSr دقیقاً این کار را انجام می دهد و یک سرویس میزبانی وب ارائه می دهد که با Dropbox شما همگام شده است. KISSr برای ۱ نمونه اولیه سایت رایگان است و برای یک سرویس نامحدود فقط ۵ دلار در ماه هزینه دارد.

Writebox

فرآیند به اشتراک گذاری متن نوشتاری را ساده کنید و با انجام این کار در زمان و انرژی صرفه جویی کنید. برنامه Writebox. این ویرایشگر متن ساده برای Dropbox به شما امکان می دهد متن را روی دستگاه ها و رایانه های شخصی بنویسید و به اشتراک بگذارید. متنی که می نویسید به طور خودکار به صورت محلی ذخیره می شود و به شما آرامش خاطر می دهد که اطلاعات نوشتاری مهم از دست نخواهند رفت.< /p>

svg%3E - 10 بهترین برنامه Dropbox برای کاربران مشاغل کوچک

< قوی>افزایش کارایی کسب و کارهای کوچک با برنامه های Dropbox

پس از کاوش در طیف متنوع برنامه های Dropbox که برای رفع نیازهای مختلف مشاغل کوچک طراحی شده اند، واضح است که چگونه این ابزارها می توانند به طور قابل توجهی عملیات تجاری را ساده و بهبود بخشند.

برای خلاصه و مقایسه عملکردهای کلیدی و مزایای هر برنامه، در اینجا جدولی وجود دارد که ماهیت این ابزارها را در بر می گیرد و کار را آسان تر می کند. برای صاحبان مشاغل کوچک تا تعیین کنند کدام برنامه به بهترین وجه با نیازهای خاص آنها مطابقت دارد.

< tr class="row-4 even" readability="4">

< td class="column-2">ایجاد و مدیریت فرم

نام برنامه عملکرد اصلی قیمت ویژگی کلیدی
ظرافت مدیریت خودکار فایل رایگان حذف خودکار فایل و ذخیره سازی را به طور موثر مدیریت می کند
Mover اتوماسیون انتقال فایل متغیر انتقال فایل به پلتفرم های مختلف را به صورت خودکار انجام می دهد
Dropbox Encore مدیریت چند حساب رایگان حساب های جداگانه Dropbox را به طور همزمان مدیریت می کند
RecUp ضبط یادداشت صوتی ۱٫۹۹ دلار (فروشگاه برنامه)< /td> آپلود مستقیم یادداشت صوتی در Dropbox
Whisply انتقال امن فایل رایگان رمزگذاری سرتاسر برای اشتراک گذاری امن فایل
JotForm رایگان ایجاد و به اشتراک گذاری فرم های آنلاین را ساده می کند
SortMyBox مرتب‌سازی فایل و سازمان رایگان قوانین سفارشی برای مرتب‌سازی خودکار فایل‌ها
Site44 ایجاد وب سایت از Dropbox از ۴٫۹۵ دلار در ماه پوشه‌های Dropbox را به وب‌سایت‌های زنده تبدیل می‌کند
KISSr میزبان وب همگام‌سازی شده با Dropbox از ۵ دلار در ماه< /td> سرویس میزبانی وب با Dropbox همگام شده است
Writebox ویرایشگر متن برای Dropbox رایگان ویرایشگر متن ساده با قابلیت ذخیره خودکار

svg%3E - 10 بهترین برنامه Dropbox برای کاربران مشاغل کوچک

مزایای کلیدی برنامه های Dropbox برای مشاغل کوچک
  • عملیات ساده: برنامه‌هایی مانند Finesse و SortMyBox به سازماندهی Dropbox شما کمک می‌کنند، در زمان صرفه‌جویی می‌کنند و کارایی را بهبود می‌بخشند.
  • امنیت پیشرفته: Whisply رمزگذاری سرتاسری را ارائه می‌کند و از انتقال امن فایل‌های حساس اطمینان می‌دهد.
  • کارکردهای متنوع >: از ضبط یادداشت صوتی (RecUp) تا ایجاد فرم (JotForm)، این برنامه ها طیف گسترده ای از نیازهای تجاری را پوشش می دهند.
  • مدیریت آسان وب سایت: Site44 و KISSr مشاغل کوچک را فعال می کنند. برای مدیریت وب‌سایت‌ها به‌طور مستقیم از Dropbox، فرآیند را ساده‌تر می‌کند.
  • راه‌حل‌های مقرون‌به‌صرفه: بسیاری از این برنامه‌ها رایگان هستند یا قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای ارائه می‌دهند، و برای کسب‌وکارهایی که از بودجه‌شان آگاه هستند، قابل دسترسی هستند.

استفاده از این برنامه‌های Dropbox می‌تواند منجر به سازمان‌دهی، کارآمدی و امنیت بیشتر عملیات تجاری شود. آنها به جنبه های مختلف مدیریت کسب و کارهای کوچک، از سازماندهی فایل گرفته تا میزبانی وب سایت، توجه می کنند و آنها را به ابزارهای ارزشمندی در محیط کسب و کار دیجیتال امروزی تبدیل می کنند.

< /p>

عکس از طریق Shutterstock


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی