خبر

سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو

سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو

377834 803 - سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو

اقتصاد۲۴– بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت‌ها در این بازار است به طوری که در بین خودرو‌های پراید موجود در بازار پراید ۱۱۱ از ۲۰۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۰۴ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۱ آن نیز از ۱۸۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۸۴ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۱ نیز در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و ۱۸۰ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۰ آن نیز از ۱۷۶ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۷۴ میلیون تومان رسیده است.

خودرو‌های پژو نیز در این مدت ارزان شدند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۸۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۸۰ میلیون تومان رسیده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز از ۳۵۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۵۵ میلیون تومان رسیده است.

خودرو‌های تیبا نیز در این مدت ارزان شدند به طوری که تیبا صندوقدار مدل ۱۳۹۹ از ۱۸۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۸۴ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودرو‌های کوییک نیز این ریزش قیمت‌ها مشهود است به طوری که کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۲۰۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

377835 403 - سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو

منبع: خبر آنلاین

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا