عمومی

آیا ایلان ماسک به دنبال چیزی است؟ مطالعه جدید مکرر را می یابد توییت کردن به شما کمک می کند تا در کسب و کار به صدر جدول برسید

آیا ایلان ماسک به دنبال چیزی است؟ مطالعه جدید مکرر را می یابد
توییت کردن به شما کمک می کند تا در کسب و کار به صدر جدول برسید

“میزان توجه به من تبدیل به ابرنواختر شده است که بسیار بد است. متأسفانه حتی مقالات بی اهمیت در مورد من تعداد زیادی کلیک ایجاد می کنم:( تمام تلاشم را می کنم که روی انجام کارهای مفید برای تمدن تمرکز کنم،  ایلان ماسک چند هفته پیش توییت کرد. سخت است که رئیس تسلا و اسپیس ایکس را در مورد این تعهد که کمتر بحث برانگیز باشد، جدی بگیریم. 

ماسک یکی از قهرمانان شیطنت های توئیتر جلب توجه. شلیک های ارسالی او تحقیقات SEC را برانگیخت و منجر به شکایت افترا شد. ، اوباش ترول را رها کرد، بکشید جهان را با یک سریال اکتسابی همراه کرد و حتی TMI در رابطه جنسی او (یا فقدان آن). فکر می‌کنم برای اکثر مردم دنیا صحبت می‌کنم وقتی می‌گویم به نظر می‌رسد آن مرد واقعاً برای مدتی از آرامش در توییتر سود می‌برد.

اما شاید ماسک در استفاده پربار از توییتر کاملاً دیوانه نباشد (محتوای توییت های او این است بحث دیگری). به وضوح خشمگین کردن تنظیم کننده ها (و غواصان دعوی غار) ایده خوبی نیست. اما تحقیق جدید از دانشگاه تگزاس در آستین نشان می دهد که توئیت مکرر در واقع برای مشاغل اجرایی خوب است.

اگر مدیر اجرایی هستید، توئیت کردن به معنای واقعی کلمه سودمند است.

تیم تحقیقاتی برای پی بردن به تأثیر توییت کردن بر شغل مدیران، حساب‌های توییتر مدیران عامل را بررسی کردند. افسران ارشد بازاریابی، مدیران ارشد اطلاعات و مدیران ارشد محصولات و نوآوری در شرکت های دولتی بزرگ، و فراوانی و محتوای پست های خود را با پیشرفت شغلی و پاداش مقایسه کردند.

همه این خرد شدن داده ها نتایج روشنی به همراه داشت. هر چه مدیران بیشتر در مورد کار و مهارت‌های خود توییت می‌کردند، احتمال اینکه موقعیتی با حقوق بالاتر به آنها پیشنهاد شود بیشتر می‌شد. انتشارات UT گزارش می‌دهد: «نامزدهای اجرایی مانند مدیران عامل و مدیران ارشد اجرایی که دانش، تخصص و مهارت‌های خود را در توییتر به طور متواضعانه – اما مکرر – تبلیغ می‌کنند، ۳۲ درصد بیشتر احتمال دارد که پیشنهادهای شغلی با درآمد بالاتر را بعد از مصاحبه جذب کنند.»

«خود تبلیغی در این دسته از افراد مؤثر بوده است»، اندرو وینستون از UT به صراحت نظر داد.

محققان همچنین از توصیه توئیت های مکرر و معتبر به کسانی که به دنبال ارتقاء آن هستند خجالتی نبودند. برتر در تجارت وینستون افزود: «افرادی که به طور فعال در توییتر خود را تبلیغ می کنند از انجام این کار سود خواهند برد. “ارزش کمی وقت و تلاش برای تبلیغ خود در توییتر را دارد.”

کلمه کلیدی در اینجا “متواضع” است.

این نشان می‌دهد که اعتیاد ماسک به توییتر، حداقل در اصل، ممکن است کاملاً دیوانه کننده نباشد. همانطور که صدای ثابت تولید شده توسط تعدادی از کاربران قدرتمند توییتر ممکن است برای بقیه آزاردهنده باشد (روح خردکننده؟) این تحقیق نشان می دهد که رسانه های اجتماعی همچنان راهی موثر برای برندسازی خود و رساندن پیام شما به مخاطبان گسترده تر هستند. اما کلمه کلیدی در یافته‌ها “متواضعانه” است.

برند شخصی ماسک یک نماد شکار با رویاها است. آنقدر بزرگ که نه قوانین و نه قراردادهای اجتماعی نمی توانند او را در بر گیرند. توییتر قطعا به او کمک کرده تا این تصویر را ایجاد کند، اما به هیچ وجه مشخص نیست که او با این «مرد آهنی واقعی» با نه کودک و بدون فیلتر”. او بسیار موفق است، بله، اما شاید بدون این همه درام حتی موفق تر بود. رویکرد او حتی ممکن است برای او کار نکند. قطعا برای هیچ کس دیگری کار نخواهد کرد.

توییت‌های متداول و متعارف‌تر که مهارت‌ها، اعتماد به نفس، عقل و تأثیر شما را برجسته می‌کنند . چه از نتایج این مطالعه خوشتان بیاید و چه از آنها متنفر باشید، آنها واضح هستند: خود تبلیغی در رسانه های اجتماعی کار می کند. من ترک می کنم این شما هستید که باید تصمیم بگیرید دقیقاً با آن اطلاعات چه کاری انجام دهید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده است، نظرات آنهاست. متعلق به شرکت Inc.com نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا