خبر

۲۲۹دستگاه استخراج ارز دیجیتال درهرمزگان کشف شد

۲۲۹دستگاه استخراج ارز دیجیتال درهرمزگان کشف شد

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار غلامرضا جعفری بیان داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با اشراف اطلاعاتی از وجود یک کانتینر حامل کالای قاچاق در اسکله شهید رجایی مطلع و پیگیری موضوع را به صورت وِیژه در دستور کارقرار دادند.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل اکیپی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از کانتینر ۲۲۹ کارتن دستگاه استخراج ارز دیجیتال به همراه پاور قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ارزش این محموله را بنا به نظر کارشناسان مربوطه ۱۰ میلیارد ریال عنوان کرده و اظهار داشت: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

قاچاق ۱۴ تن ماهی در بندرعباس

فرمانده انتظامی استان از کشف ۱۴ تن انواع ماهی قاچاق به ارزش ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

سردار جعفری اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز، مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در اجرای طرح نصر از وجود انبار انواع ماهی قاچاق در یک منزل مسکونی واقع در روستای «بوستانو بندرعباس» مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران با هماهنگی قضائی و تشکیل اکیپی مجرب به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن ۱۴ تن انواع ماهی فاقد هر گونه مجوز بهداشتی و حمل را کشف کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینکه ارزش محموله کشف شده برابر نظر کارشناسان ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا