عمومی

گوگل از برنامه هایی برای تغییر بزرگ در جیمیل خبر داد که تقریبا هیچکس نمی خواهد. 19 روز فرصت دارید اعتراض کنید

گوگل از برنامه هایی برای تغییر بزرگ در جیمیل خبر داد که تقریبا
هیچکس نمی خواهد. ۱۹ روز فرصت دارید اعتراض کنید

در مورد هرزنامه چه احساسی دارید؟ آیا می‌خواهید پیام های ناخواسته در ایمیل شما؟ همچنین، آیا آنها را می‌خواهید به جای اینکه به پوشه هرزنامه شما هدایت شود، مستقیماً در صندوق ورودی ایمیل شما قرار می گیرد؟

این فکر را حفظ کنید. زیرا می‌خواهید چه خبر است با Gmail.

اوایل این ماه، وکلای Google یک نامه ارسال کردند نامه ۱۵ صفحه‌ای به کمیسیون انتخابات فدرال که در آن نظر مشورتی درباره طرحی برای شروع معافیت برخی از ایمیل‌های سیاسی در Gmail از هرزنامه درخواست شده است.

به طور خاص، Google از FEC می‌خواهد «در مورد پیشنهاد راه‌اندازی یک برنامه آزمایشی» که تحت آن ایمیل‌هایی از برخی FEC- کمیته‌های سیاسی ثبت‌شده «از اشکال تشخیص هرزنامه که در غیر این صورت مشمول آن می‌شدند، تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند».

در عوض، کاربران Gmail باید این پیام‌ها را به‌صورت دستی به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری کنید، در غیر این صورت ادامه می‌یابد. Google همچنین داده‌هایی درباره تعداد ایمیل‌هایی که در صندوق‌های ورودی Gmail افراد جمع‌آوری می‌شود به نامزدها و کمیته‌های سیاسی می‌دهد.

سه مشاهده سریع:

  • ابتدا یک خبرنامه ایمیلی می نویسم که هر روز هفته به هزاران نفر مراجعه می‌کند، بنابراین می‌توانم با اقتدار صحبت کنم: این یک رویا است که هرگز نگران پوشه‌های هرزنامه نباشیم. اما، این پیشنهاد فقط برای ایمیل‌های سیاسی اعمال می‌شود.
  • دوم، به دلیل تعداد زیاد افرادی که از Gmail استفاده می‌کنند، این تغییر بسیار بزرگی را نشان می‌دهد: چیزی بین ۱٫۵ تا ۱٫۸ میلیارد نفر طبق برآوردهای مختلف. . در واقع، من به تازگی داده هایم را بررسی کردم و بیش از نیمی از خوانندگان من آدرس های ایمیلی دارند که به “gmail.com” ختم می شود.
  • در نهایت، این تغییر آخرین چیزی است که اکثر کاربران جیمیل واقعاً می خواهند، حداقل اگر صدها نظر عمومی که FEC از زمان درخواست Google در ۱ ژوئیه دریافت کرده است، نشانه ای باشد.

در واقع، با خواندن ۲۱۵ نظر عمومی ایمیل شده که FEC در یکی از دسته های قبلی خود عمومی کرده است در هفته، تقریباً هر نظر مخالف درخواست گوگل بود.

(پرونده پرونده FEC را می توانید در اینجا پیدا کنید؛ بیشتر اسناد .pdf هستند.)

چند نظر نماینده:

  • “با توجه به موارد زیر، مطلقاً نه…”
  • “لطفا قاطعانه و صریح رد کنید… این ایده وحشتناکی است.”
  • “مطمقاً نه.
  • “انجام دهید. اعطا کنید. این را درخواست کنید.”
  • “هرکسی که این ایده را ارائه می دهد که هرزنامه های سیاسی را دور می زند فیلترهای هرزنامه را دور می زند، باید با چشمان باز به تلویزیون بسته شود. مجبور به تماشای صدها ساعت تبلیغات “حریف من یک حشره است”.
  • “اجازه دادن به [G]oogle برای اولویت‌بندی ایمیل‌های سیاسی … اساساً به این معنی است که Google کمک مالی زیادی به هر سیاستمداری که به آدرس‌های Gmail ایمیل ارسال می‌کند، ارائه می‌کند.”

<.>

در واقع، به نظر می رسد آخرین نظر به آنچه در پشت صحنه می گذرد اشاره می کند.

در اوایل سال جاری، سیاستمداران جمهوری خواه به FEC شکایت کردند که Google به طور غیرمنصفانه ایمیل های جمع آوری کمک های مالی جمهوری خواهان را در Gmail با ارسال آنها به هرزنامه در Gmail سانسور می کند. نرخی بالاتر از ایمیل های دموکرات.

جمهوری خواهان ادعا کردند که این مقدار به تعداد “کمک های غیرقانونی و غیرقانونی شرکتی” به دموکرات ها.

Google به شدت هر گونه سوگیری را رد کرد، و ماه گذشته، ساندار پیچای، مدیر عامل Google گزارش شد به واشنگتن پرواز کرد تا با جمهوریخواهان برتر ملاقات کند و آنها را در مورد ایده عدم هرزنامه مطرح کند.

به‌عنوان یک وکیل غیرفعال که هنوز مسائل حقوقی مانند این را دنبال می‌کنم، کنجکاو و مشتاق هستم که ببینم اوضاع چگونه است. بازی کردن ظاهراً من تنها نیستم.

هفته گذشته، FEC اعلام کرد که مهلت ارسال نظرات را تمدید می کند. برای حمایت یا اعتراض به طرح Google.

مهلت جدید برای زنگ زدن در: ۵ آگوست.

“علاقه عمومی غیرمعمولی در مورد این درخواست وجود دارد”، کمیسر FEC، الن ال. واینتراب، در توییتی نوشت: “ما باید بازخوردهای بیشتری را تا جایی که می توانیم بشنویم.”

اگر می‌خواهید نظر خود را ثبت کنید، می‌توانید این کار را با ارسال یک ایمیل به ao@fec.gov و درج شماره مرجع درخواست Google انجام دهید: “AO 2022- 14.”

فقط امیدواریم هر چیزی که ارسال می‌کنید به هرزنامه نرود.

<.>

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی