عمومی

گوئینت پالترو، بنیانگذار Goop، صنعت سلامتی را می بیند در حال تکامل در یک جهت کلیدی

گوئینت پالترو، بنیانگذار Goop، صنعت سلامتی را می بیند
در حال تکامل در یک جهت کلیدی

صنعت سلامتی در شرف شخصی‌تر شدن است.

این نکته کلیدی از actor-turned-entrepreneur است گوئینت پالترو، در حالی که در اوایل این هفته در اجلاس ۱۰۰۰۰ کسب و کار کوچک گلدمن ساکس سخنرانی می کرد. بنیانگذار Goop پیش‌بینی می‌کند که صنعت سلامت جذب خواهد شد تمرکز بیشتر بر شخصی سازی در ۱۰ سال آینده. پالترو می‌گوید آنچه به نظر می‌رسد، می‌تواند هر چیزی باشد، از جزئیات عمیق در میکروبیوم فرد گرفته تا آزمایش‌های فردی آلرژی غذایی و پیشرفت‌های بیشتر در دستگاه های پوشیدنی.

“من فکر می کنم که ما به عنوان یک گونه بسیار باهوش می شویم و می دانیم که چیزهای خاصی وجود دارد که ما باید انجام دهیم تا طول عمر داشته باشیم.” “بسیاری از ما آن را به عنوان یک [شاخص عملکرد کلیدی] داریم و بنابراین فکر می‌کنم، برخلاف ایده‌ها یا مدهای معمولی، روش‌های سفارشی‌سازی شده‌تری را خواهید دید.”

در حالی که پالترو به خودی خود یک متخصص نیست، از زمان تأسیس شرکت سبک زندگی و سلامتی خود در سانتا مونیکا، کالیفرنیا در سال ۲۰۰۸، به یک ناظر بازار تبدیل شده است. مردم با استفاده از اطلاعات بیشتر در مورد خود، در مورد تصمیم گیری روزانه خود آگاه تر می شوند. بنیانگذار Goop می گوید که حلقه Oura Ring او (حلقه ردیابی تناسب اندام که قیمتی بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار دارد) به او کمک می کند خیلی بهتر بخوابد و برای خواب زودتر آماده شود. پوشیدنی‌هایی مانند Oura بینش سلامتی را برای کاربران فراهم می‌کند، که می‌تواند به تصمیم‌گیری‌های روزانه سلامت کمک کند.

البته، تفکرات پالترو به این موضوع کمک می‌کند. قبلا او را به آب گرم انداخته بود. گوپ زمانی گفت که برچسب‌های شفای فرکانس زیستی آن از همان ماده کربن رسانایی استفاده می‌کنند که ناسا برای پوشاندن لباس‌های فضایی‌اش استفاده می‌کند. با این حال، ناسا این ادعا را رد کرد و توضیح داد که لباس‌های فضایی آن از هیچ ماده کربن رسانا استفاده نمی‌کنند. و پالترو در سال ۲۰۱۸ جریمه ۱۴۵۰۰۰ دلاری را به دلیل ادعاهای بدون پشتوانه این شرکت در مورد مزایای بهداشتی احتمالی استفاده از تخم مرغ یشم به صورت واژینال دریافت کرد.

پالترو برای رسیدگی به این بحث‌ها وقت گذاشت و گفت که گوپ “سعی نمی‌کند به خاطر تحریک، تحریک‌آمیز باشد.”

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی