عمومی

کوچکترین کسب و کارها در حال حاضر با بزرگترین آنها روبرو هستند مبارزات مالی

کوچکترین کسب و کارها در حال حاضر با بزرگترین آنها روبرو هستند
مبارزات مالی

بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حال حاضر با مشکل مواجه هستند. اما آنهایی هستند که کمترین کارمند را دارند که بیشترین مشکل را دارند.

این درک از بررسی اعتبار کسب‌وکارهای کوچک فدرال رزرو، که نشان داد کسب‌وکارهایی که بین یک تا چهار کارمند دارند نسبت به همتایان بزرگ‌تر خود کاهش بیشتری در درآمد داشته‌اند. به طور خاص، حدود ۴۰ درصد از مشاغل کوچک با یک تا چهار کارمند کاهش درآمد را در سال گذشته گزارش کردند، در حالی که ۳۶ درصد از مشاغل با بین ۵۰ تا ۴۹۹ کارمند گزارش دادند. علاوه بر این، تنها ۴۰ درصد از مشاغل با یک تا چهار کارمند در سال گذشته شاهد رشد درآمد بوده اند، در مقایسه با ۵۲ درصد از مشاغل در گروه بزرگتر.

سودآوری عامل دیگری است که به طور گسترده بین این گروه ها متفاوت است. . از میان مشاغل با چهار کارمند یا کمتر، تنها ۴۲ درصد سودآوری خود را گزارش کردند، در حالی که این رقم در گروه بزرگتر ۷۲ درصد بود. علاوه بر این، ۴۰ درصد از کوچک‌ترین کسب‌وکارها گفتند که در حال حاضر با زیان کار می‌کنند، در مقایسه با تنها ۱۶ درصد در گروه بزرگ‌تر.

کسب‌وکارهای کوچک بدون در نظر گرفتن اندازه‌شان ممکن است با مشکل مواجه شوند. اما عواملی مانند تورم و کمبود نیروی کار تأثیر کلی بیشتری بر کوچک‌ترین شرکت‌ها دارند. آنهایی که گروه کارمندان مستقرتری دارند نیز تمایل دارند پایگاه های مشتری موجود و درآمد و جریان نقدی بیشتری برای حفظ عملیات خود داشته باشند. بسیاری از این شرکت‌ها همچنین دارای مناطقی هستند که در صورت لزوم می‌توانند در دوره‌های سخت کاهش دهند، در حالی که کوچک‌ترین کسب‌وکارها در حال حاضر تمایل دارند به کمترین حالت ممکن کار کنند.

این بدان معنا نیست که کسب و کارهایی که فقط چند کارمند دارند محکوم به شکست هستند. فقط عوامل زیادی خارج از کنترل این شرکت ها هستند که می توانند کارها را چالش برانگیز کنند. عوامل اقتصادی مانند تورم دائماً در حال تغییر هستند، و کسانی که قادر به تحمل طوفان هایی مانند این هستند، در نهایت ممکن است انعطاف پذیرتر باشند و بتوانند برای دوره های طولانی دوام بیاورند و رشد کنند.

تصویر: Envato< /small>


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی