عمومی

کمک هزینه غرور برای صاحبان مشاغل LGBTQ+ در دسترس است

کمک هزینه غرور برای صاحبان مشاغل LGBTQ+ در دسترس است

کمک های مالی کسب و کارهای کوچک می تواند برای صاحبان مشاغل از طیف وسیعی از زمینه ها سودمند باشد. اخیراً، یک سازمان غیرانتفاعی ملی یک دور مالی برای اعضای جامعه LGBTQIA+ راه‌اندازی کرده است که مدت‌هاست توسط برنامه‌های تجاری سنتی مورد حمایت قرار نگرفته است. درباره این گزینه و موارد بیشتر در لیست زیر بخوانید.

Founders First National Pride Grant CDC 2024

National Founders First CDC is راه اندازی کمک هزینه ملی غرور ۲۰۲۴ خود را، که هدف آن حمایت از صاحبان مشاغل کوچک LGBTQIA+ است. برنامه امسال ۲۵ کمک هزینه به مشاغل واجد شرایط اعطا می کند که در مجموع ۲۵۰۰۰ دلار در دسترس است. برای واجد شرایط بودن، صاحبان مشاغل باید به عنوان یک فرد LGBTQIA+ شناسایی شوند و یک تجارت فعال مستقر در ایالات متحده با درآمد سالانه کمتر از ۵ میلیون دلار و بین ۲ تا ۱۰۰ کارمند داشته باشند. این برنامه که بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار به صاحبان مشاغل اقلیت و محروم از زمان آغاز به کار خود اعطا کرده است، بر حمایت از مشاغل در تگزاس، شیکاگو، کالیفرنیای جنوبی، پنسیلوانیا و نیوجرسی متمرکز است. با این حال، در سرتاسر ایالات متحده برای همه افراد آزاد است. ۲۸ می آخرین مهلت درخواست برای این دور بودجه است.

Long Beach Level Up LB: Extreme Small Business Makeover and Grant

Long Beach ، کالیفرنیا در حال حاضر اجرای Level Up LB: Extreme Small Makeover and Grant Program برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و کمک به آنها برای پایدارتر شدن. این برنامه کمک های مالی ۱۰۰۰۰ دلاری را به همراه خدمات پشتیبانی و کارگاه های آموزشی ارائه می دهد. دوره درخواست فعلی تا ۲۱ مه باز است و ۲۵ کسب و کار جوایز دریافت خواهند کرد.

کمک هزینه بهبود ساختمان مدیسون

برنامه کمک هزینه بهبود ساختمان مدیسون، ویسکانسین aims برای کمک به کسب‌وکارهای محلی در بازسازی فضاهای خرده‌فروشی خود و در نهایت ماندن طولانی‌تر در مکان‌هایشان. این یک برنامه در حال انجام است که مشاغل واجد شرایط با مکان های آجر و ملات می توانند برای آن درخواست دهند. وجوه کمک هزینه را می توان برای بازسازی داخلی و خارجی که مطابق با مشخصات برنامه است استفاده کرد.

کمک هزینه کسب و کار کوچک JobsOhio

Grant کسب و کار کوچک JobsOhio یک برنامه در حال انجام است که از مشاغل در جنوب شرقی پشتیبانی می کند. اوهایو به دنبال ایجاد و/یا حفظ شغل است. این برنامه ابتدا در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد و از آن زمان به ۸۷ کسب و کار با حمایت مالی برای پروژه های واجد شرایط کمک کرده است. برنامه برای طیف وسیعی از کسب‌وکارها باز است، اما آن‌هایی را که از جوامع محروم هستند در اولویت قرار می‌دهد، زیرا این مشاغل به‌ویژه از ایجاد شغل در مقیاس کوچک‌تر نسبت به مشاغلی که معمولاً سطوح مشارکت شرکتی بالاتری دارند، سود می‌برند.

Fulton. کمک هزینه طرح احیای شرکت های کوچک

فولتون، نیویورک اخیراً ۱۰۰۰۰۰ دلار به مشاغل محلی واجد شرایط از طریق کمک هزینه طرح احیای شرکت های کوچک اهدا کرد. و این برنامه اکنون ارائه بودجه اضافی برای کسب و کارهای خرد از طریق دور دوم این برنامه. برای واجد شرایط بودن، کسب‌وکارها باید پنج یا کمتر کارمند داشته باشند و تشویق می‌شوند تا یک نظرسنجی از علاقه ارائه کنند. دریافت کنندگان همچنین باید بتوانند برای افراد کم درآمد و متوسط ​​شغل ایجاد یا حفظ کنند. حداکثر ۳۵۰۰۰ دلار برای هر متقاضی در دسترس است. و درخواست‌ها تا ۳۱ ماه مه انجام می‌شوند.

برنامه کمک هزینه مسیر سریع Iron County

Iron County، Michigan و Iron County Economic Chamber Alliance در حال حاضر در حال اجرا پنجمین دور برنامه کمک هزینه سریع آهنگ. این برنامه که در حال حاضر سومین سال خود را سپری می کند، کمک های مالی تا سقف ۲۵۰۰ دلار به استارت آپ های محلی ارائه می دهد. کسب و کارها باید یک طرح تجاری جامع ارائه دهند تا مورد بررسی قرار گیرد و ICECA گیرندگان را انتخاب خواهد کرد. ۳ ژوئن آخرین مهلت درخواست است.

تصویر: Envato


اطلاعات بیشتر در: کمک‌های مالی مشاغل کوچک
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی