عمومی

کمک هزینه تحویل محلی Trellus در نیویورک موجود است

کمک هزینه تحویل محلی Trellus در نیویورک موجود است

کسب و کار کوچک جدید کمک هزینه توسط Trellus Same-Day Local Delivery راه‌اندازی شده‌اند تا به کسب‌وکارها در لانگ آیلند کمک کند به مشتریان بیشتری دست یابند و درآمدشان را افزایش دهند.

کمک هزینه تحویل محلی Trellus در نیویورک

کمک هزینه تحویل محلی Trellus از طریق برنده شدن جایزه بزرگ خود Trellus در چالش ۱۰ هزار دلاری کسب و کار کوچک ۱۰۱۰ WINS، که توسط بانک جامعه Dime حمایت مالی شد، تأمین می شود. Trellus همیشه قصد داشت در صورت برنده شدن، پول جایزه را با جامعه تجاری محلی خود تقسیم کند، با این چشم انداز به آنها کمک می کند تا آرای هیئت داوران مستقل را تضمین کنند.

Trellus اکنون روند درخواست را برای انتخاب ۲۰ مورد کوچک باز می کند. مشاغلی که به خدمات تحویل نیاز دارند. هر شرکت واجد شرایط ۵۰۰ دلار برای پوشش هزینه های اشتراک و تحویل Trellus خود دریافت می کند.

svg%3E - کمک هزینه تحویل محلی Trellus در نیویورک موجود است

کدام کسب و کارها واجد شرایط دریافت کمک های مالی Trellus هستند؟

کسب و کارهای کوچک واجد شرایط کمک هزینه تحویل محلی Trellus شامل خرده فروشان آجر و ملات، خدمات حرفه ای و مشاغل خانگی است. Trellus همچنین به تشویق مشاغل با تمرکز قوی جامعه برای اعمال، به ویژه هر کسب و کار کوچکی که متعلق به زنان، BIPOC، و کهنه سربازان نظامی است، اشاره کرده است.

خدمت به مشاغل کوچک همیشه بخش بزرگی از اخلاق شرکت Trellus بوده است، با شرکت تحویل محلی به طور انحصاری در دو سال گذشته. در حالی که خود یک استارت‌آپ ۱۶ کارمند است، Trellus در حال حاضر با بیش از ۳۰۰ کسب‌وکار کوچک و بیش از ۸۰ راننده گیگ کار می‌کند که هفت روز هفته در سراسر لانگ‌آیلند ارائه می‌دهند.

مؤسس و مدیر ارشد فناوری Trellus، JR. جنسن گفت: «کسب و کارهای کوچک شایسته پیروزی در برابر آمازون، والمارت و دیگر غول‌های تجارت الکترونیک هستند. Trellus در حال شکستن موانع است تا به کسب و کارهای مستقل کمک کند تا بقا داشته باشند. ما خوشحالیم که این ۱۰۰۰۰ دلار را با مشاغل مستقل در لانگ آیلند به اشتراک می گذاریم که باعث رشد اقتصادی محلی و دمیدن زندگی در مرکز شهر ما می شوند.”

نحوه درخواست برای کمک هزینه تحویل محلی Trellus

کسب و کارهای کوچک واجد شرایط می توانند برای کمک هزینه تحویل محلی Trellus در Trellus Programs. پنجره درخواست تا ۱۴ فوریه ۲۰۲۳ باز خواهد بود، اگرچه متقاضیان باید درخواست خود را در اسرع وقت ارسال کنند زیرا تیم Trellus از ابتدای فوریه با متقاضیان تماس خواهد گرفت.

صاحبان کسب و کارهایی که علاقه مند به درخواست هستند باید بدانند که Trellus محدودیت های متعددی در مورد مواردی که می توانند ارائه دهند دارند. برای مثال، آن‌ها نمی‌توانند غذای گرم، آماده یا پخته شده و یا اقلامی با وزن بیش از ۵۰ پوند یا هر چیزی که بزرگتر از ۳۶ اینچ در ۳۶ اینچ در ۳۶ اینچ باشد را تحویل دهند. آنها همچنین حیوانات زنده، مواد خطرناک یا خطرناک، یا کالاهای قابل احتراق، قابل اشتعال یا خطرناک را حمل نمی کنند.

همچنین هیچ محصول غیرقانونی یا غیرقانونی، Trellus همچنین هیچ گونه تنباکو یا محصولات تنباکو را حمل نمی کند. و نه هر نوع محصول ویپ.

کسب و کارهایی که می تواند از کمک های مالی Trellus بهره مند شود

هر کسب و کاری که بخواهد تحویل سریع و مقرون به صرفه را به مشتریان خود ارائه دهد، کمک هزینه Trellus و خدمات تحویل محلی بعدی را پیدا خواهد کرد. روشی عالی برای رقابت با شرکت الکترونیکی غول های تجاری.

کسب و کارها در سراسر لانگ آیلند می توانند از Trellus برای افزایش درآمد استفاده کنند زیرا بخشی از فروش را به خود اختصاص نمی دهند. کسب‌وکارهایی که از Trellus استفاده می‌کنند همچنین می‌توانند هزینه تحویل هر بسته را جذب کنند یا این هزینه‌ها را به مشتری منتقل کنند.

برای آخرین اطلاعات، ما را در Google News.

تصویر: $


بیشتر در: کمک هزینه های کسب و کار کوچک، کمک‌های مالی مشاغل کوچک – نیویورک
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی