عمومی

کسب و کار کوچک Verizon دور جدیدی از Digital Ready را افتتاح می کند کمک های مالی

کسب و کار کوچک Verizon دور جدیدی از Digital Ready را افتتاح می کند
کمک های مالی

صاحبان کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند برای «Digital Ready» ۱۰۰۰۰ دلاری درخواست دهند هزینه از Verizon، ارائه شده با همکاری Next Street و LISC.

استفاده از آن آسان است، و شما می توانید این کار را در هر زمانی بین ۱ مارس تا ۱۲ مه انجام دهید.

در ارتباط با این کمک هزینه، Verizon دسترسی رایگان به یادگیری شخصی با بیش از ۴۰ دوره آنلاین در دسترس را ارائه می دهد. موضوعات دوره شامل بازاریابی، نحوه استفاده از اینفلوئنسرها، تقویت حضور آنلاین و یادگیری گام‌های اساسی برای ایجاد یک کسب‌وکار می‌شود.

همچنین می‌توانید برای مشاوره یک به یک و مربیگری از کارشناسان، که با هم مطابقت دارند، جفت شوید. با توجه به نیازهای اعلام شده شما هنگام ثبت نام.

verizon small business digital ready grants - کسب و کار کوچک Verizon دور جدیدی از Digital Ready را افتتاح می کند
کمک های مالی

نحوه درخواست

  1. ۱٫ ابتدا باید از طریق Verizon ثبت نام کنید . ثبت نام در www.verizon.com/smallbusinessdigitalready.com
  2. بعد از ثبت نام، دو مورد از سه مورد درخواست کمک هزینه را تکمیل کنید. این سه الزام عبارتند از: تکمیل یکی از دوره های آنلاین، شرکت در مربیگری یا شرکت در یک رویداد اجتماعی. شما دو مورد از این سه شرط را برای واجد شرایط بودن درخواست خود برای کمک هزینه انتخاب می کنید.
  3. ۳٫ پس از تکمیل دو مورد از سه شرط، اکنون واجد شرایط دریافت یکی از کمک های مالی ۱۰۰۰۰ دلاری هستید. مبلغ ۵۰۰۰۰۰ دلار کمک بلاعوض در دسترس است.

 

استفاده از پول کمک هزینه

اعطای کمک‌های بلاعوض کمی پس از مهلت ۱۲ می آغاز می‌شود.

نحوه استفاده از پول، در صورت اهدا، به شما بستگی دارد. در سال ۲۰۲۲، اکثریت دریافت کنندگان کمک هزینه از این پول برای توسعه کمپین های بازاریابی دیجیتال، تقویت حضور آنلاین خود از طریق استفاده از کانال های رسانه های اجتماعی یا تمرکز بر اصول ساخت و ساز کسب و کار استفاده کردند.

برندگان جوایز از سال ۲۰۲۲ به این موضوع اشاره کردند. مربیگری و پشتیبانی یک به یک از طرف حرفه ای ها به عنوان یکی از مزایای عمده کمک های مالی آماده دیجیتالی کسب و کار کوچک Verizon است. بر اساس نیازهای اعلام شده صاحب کسب و کار کوچک در طول فرآیند درخواست، متقاضیان با متخصصانی که آن معیارها را برآورده می کنند جفت می شوند.

آخرین سرفصل ها را از روندهای کسب و کار کوچک دریافت کنید. ما را در اخبار Google دنبال کنید.

تصویر: $


اطلاعات بیشتر در: کمک‌های مالی مشاغل کوچک
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی