عمومی

کسب و کارهای کوچک 75000 شغل را در ژانویه از دست دادند

کسب و کارهای کوچک ۷۵۰۰۰ شغل را در ژانویه از دست دادند

کسب و کارهای کوچک ۷۵۰۰۰ شغل خود را از دست دادند در ژانویه.

این طبق گزارش ملی اشتغال ADPs، صادر شده در همکاری با آزمایشگاه تحقیقات دیجیتال استنفورد.

گزارش منفی به دنبال به‌روزرسانی دسامبر است که کسب‌وکارهای کوچک ۱۹۵۰۰۰ شغل پیدا کرده‌اند.

در کل، با آماری شامل کسب‌وکارهای کوچک، متوسط ​​و بزرگ، در سطح ملی افزایش شغلی در ژانویه ۱۰۶۰۰۰ نفر بود.

adp national employment report january 2023 - کسب و کارهای کوچک 75000 شغل را در ژانویه از دست دادنداز دست دادن مشاغل کوچک در ژانویه

۷۵۰۰۰ شغل برای کسب‌وکارهای کوچک به این ترتیب از بین می‌رود، ۷۰۰۰۰ شغل برای کسب‌وکارهایی با ۱-۱۹ کارمند و ۵۰۰۰ شغل برای مشاغل با ۲۰-۴۹ کارمند از بین می‌رود.

در دسامبر، زمانی که کسب‌وکارهای کوچک ۱۹۵،۰۰۰ نفر افزایش یافتند. مشاغل، بیشترین سود در مشاغل با ۲۰-۴۹ کارمند (۱۳۰۰۰۰) بود. کسب و کارهای با ۱-۱۹ کارمند ۶۵۰۰۰ نفر به دست آورده اند.

در طول دوره دو ماهه، کسب و کارهای کوچک ۱۲۰۰۰۰ شغل ایجاد کرده اند. طی دو ماه، مشاغل با ۱-۱۹ کارمند ۶۰۰۰۰ نفر و مشاغل با ۲۰-۴۹ کارمند ۶۰۰۰۰ شغل ایجاد کرده اند.

میانگین نرخ دستمزد سالانه افزایش می یابد

از دست دادن شغل می تواند به تغییرات در نرخ متوسط ​​دستمزد سالانه مرتبط باشد. در سطح ملی، شرکت های متوسط ​​و بزرگ شاهد افزایش ۷٫۶/۷٫۷ درصدی در نرخ متوسط ​​دستمزد سالانه بودند.

کسب و کارهای کوچک با ۲۰ تا ۴۹ کارمند شاهد افزایش ۷ درصدی دستمزد سالانه بودند. اما کسب‌وکارهای بسیار کوچک، با ۱ تا ۱۹ کارمند، شاهد افزایش ۵٫۵ درصدی دستمزد بودند.

The National Snapshot

به گفته نلا ریچاردسون، اقتصاددان ارشد ADP، رشد شغل در ماه ژانویه به دلیل شرایط آب و هوایی شدید، از جمله سیل در کالیفرنیا و طوفان های زمستانی در مرکز و توفان های زمستانی ملایم بوده است. بخش های شرقی ایالات متحده.

در واقع، تغییرات شغلی به صورت منطقه ای در غرب میانه کاهش یافت، جایی که از دست دادن شغل ۴۰۰۰۰ نفر بود. بیشترین افزایش شغل در جنوب ایالات متحده (۵۵۰۰۰) و پس از آن در شمال شرقی (۴۲۰۰۰) و غرب ایالات متحده (۲۷۰۰۰) بود.

<براساس صنعت

بیشترین دستاوردهای شغلی در خدمات، با ۱۰۹,۰۰۰ به دست آمده، در حالی که کالاها و خدمات ۳,۰۰۰ شغل را از دست دادند.

در اینجا تفکیک دستاوردها آمده است: اوقات فراغت و مهمان نوازی با افزایش ۹۵,۰۰۰ شغل پیشتاز بودند. افزایش مشاغل نیز در فعالیت های مالی کسب و کار (۳۰۰۰۰)، تولید (۲۳۰۰۰)، آموزش و خدمات بهداشتی (۱۲۰۰۰) و خدمات حرفه ای و تجاری (۸۰۰۰) مشاهده شد.

از دست دادن مشاغل در تجارت، حمل و نقل و خدمات آب و برق مشاهده شد که شاهد کاهش ۴۱۰۰۰ شغلی بودیم. مشاغل نیز در ساخت و ساز از بین رفت و ۲۴۰۰۰ شغل از بین رفت.

بر اساس اندازه کسب و کار

همانطور که گفته شد، کسب و کارهای کوچک بیشترین تعداد شغل از دست رفته را داشته اند.

کسب و کارهای متوسط ​​با ۵۰ تا ۲۴۹ کارمند، ۹۹۰۰۰ شغل به دست آورده اند، در حالی که مشاغل متوسط ​​با ۲۵۰- شغل. ۴۹۹ کارمند ۳۵۰۰۰ شغل خود را از دست دادند.

کسب و کارهای بزرگ با بیش از ۵۰۰ کارمند، ۱۲۸۰۰۰ شغل ایجاد کردند.

آخرین عناوین را از Small Business Trends دریافت کنید. ما را در اخبار Google دنبال کنید.

تصویر: Envato Elements


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی