عمومی

کسب و کارهای کوچک در ماه آوریل 38000 شغل در سطح کشور به دست آوردند. بر اساس گزارش ADP

کسب و کارهای کوچک در ماه آوریل ۳۸۰۰۰ شغل در سطح کشور به دست آوردند.
بر اساس گزارش ADP

بر اساس گزارش اشتغال ملی ADP که توسط موسسه تحقیقاتی ADP با همکاری اقتصاد دیجیتال استنفورد تهیه شده است، اشتغال بخش خصوصی در ماه آوریل ۱۹۲۰۰۰ شغل افزایش یافته است، اما مشاغل در بخش اطلاعات کاهش یافته است. آزمایشگاه (“آزمایشگاه استنفورد”).

اکثریت مشاغل در جنوب با افزایش ۱۲۴۰۰۰ شغل بوده است.

متوسط ​​سرعت استخدام در سه سال گذشته افزایش یافته است. ماه ها پس از کندی در اواخر سال ۲۰۲۳٫ کسب و کارهای کوچک (کمتر از ۴۹ کارمند) ۳۸۰۰۰ شغل پیدا کردند. شرکت‌های با ۱-۱۹ کارمند ۳۹۰۰۰ شغل پیدا کردند، در حالی که شرکت‌هایی با ۲۰-۴۹ کارمند ۱۰۰۰ شغل از دست دادند.

در صنایع اوقات فراغت و مهمان‌نوازی، افزایش شغل ۵۶۰۰۰ نفر بود.

«استخدام بود. نلا ریچاردسون، اقتصاددان ارشد ADP گفت: در ماه آوریل به طور گسترده انجام شد. «فقط بخش اطلاعات – مخابرات، رسانه و فناوری اطلاعات – ضعف نشان داد، از دست دادن شغل و کمترین سرعت افزایش دستمزد از آگوست ۲۰۲۱ به بعد بود.»

بخش اطلاعات شاهد کاهش ۴۰۰۰ شغلی بود.< /p>

چرا مشاغل در بخش اطلاعات در حال کاهش است؟ این فقط هوش مصنوعی نیست. در اینجا دلایلی وجود دارد که در سطح ملی مشاهده می شود.

  • تناسب مهارت ها: با تغییر تکنولوژی، تقاضا برای مهارت های خاص تغییر می کند. اگر حرفه ای ها مهارت های خود را به روز نکنند، فرصت های شغلی آنها کمتر می شود. در حالی که مشاغل مربوط به داده ها و هوش مصنوعی، مهندسی، و محاسبات ابری تقاضای زیادی دارند، کارگرانی که با تغییرات فناوری سازگار نشده اند، برای این مشاغل واجد شرایط نیستند.
  • AI و اتوماسیون. : هوش مصنوعی جایگزین مشاغل در خدمات مشتری، ارتباطات از راه دور و اتوماسیون میزبانی می شود.

Insights Pay

در آوریل، افزایش دستمزد برای افراد تغییر شغل کاهش یافت.

افزایش دستمزد سال به سال برای افرادی که در شغل باقی مانده اند در آوریل تغییر چندانی نداشته و ۵ درصد بوده است. رشد دستمزد برای افراد تغییر شغل از ۱۰٫۱ درصد در ماه مارس به ۹٫۳ درصد کاهش یافت، اما همچنان بالاتر از ابتدای سال است.

نکات مهم گزارش ADP

گزارش ملی اشتغال ADP و نمودارهای تعاملی را در www.adpemploymentreport.com مشاهده کنید.


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی