عمومی

کسب و کارهای مادر و پاپ می توانند برای هزاران کمک هزینه درخواست دهند منابع مالی

کسب و کارهای مادر و پاپ می توانند برای هزاران کمک هزینه درخواست دهند
منابع مالی

کسب و کارهای مادر و پاپ اغلب بخش مهمی از شهرهایی هستند که در آنها خدمت می کنند. حتی بازارهای بزرگی مانند میامی و دالاس از حمایت از تجار محلی خود سود می برند. در زیر، چندین فرصت کمک مالی برای کسب و کارهای کوچک را به اشتراک می گذاریم که هدف آنها سود بردن به مشاغل در بازارهای سراسر کشور است.

برنامه کمک هزینه کسب و کار کوچک مادر و پاپ میامی

میامی، فلوریدا برگرداندن برنامه کمک مالی سالانه کسب و کارهای کوچک مادر و پاپ خود را به نفع کسب و کارها در منطقه ۱۰ خود. کسب و کارهای واجد شرایط می توانند برای کمک هزینه تا سقف ۵۰۰۰ دلار درخواست دهند که می تواند برای هزینه های مختلف مانند تجهیزات، موجودی و بازاریابی استفاده شود. برای واجد شرایط بودن، کسب‌وکارها باید انتفاعی باشند، بیش از یک سال تاسیس شده و دارای آدرس فیزیکی در منطقه باشند. برنامه‌ها از ۸ ژوئیه در دسترس خواهند بود و دوره درخواست در ۱۹ ژوئیه بسته می‌شود.

اتاق بازرگانی سیاه دالاس Grant Elevate Together

اتاق بازرگانی سیاه دالاس تیم شدن با Office Depot برای ارائه کمک های مالی به شرکت های متعلق به اقلیت در سراسر منطقه. این برنامه که “Elevate Together” نام دارد، اکنون در دومین سال خود است. در طول این دور مالی، Office Depot در مجموع ۳۰۰۰۰ دلار بودجه ارائه می کند که اتاق آن را بین مشاغل واجد شرایطی که درخواست می کنند توزیع می کند.

Connecticut CARES Small Business Grant Program

Connecticut ایجاد ۵۰ میلیون دلار از بودجه فدرال کمک به کووید در دسترس کسب و کارهای کوچک از طریق برنامه کمک هزینه کسب و کار کوچک Connecticut CARES. برای واجد شرایط بودن برای صندوق ها، مشاغل و سازمان های غیرانتفاعی باید کمتر از ۲۰ کارمند یا حقوق و دستمزد سال ۲۰۱۹ کمتر از ۱٫۵ میلیون دلار داشته باشند. مشاغلی که معیارها را برآورده می کنند و تحت تأثیر منفی این بیماری همه گیر قرار گرفته اند می توانند برای کمک هزینه تا سقف ۵۰۰۰ دلار درخواست دهند که می تواند برای پوشش هزینه های مختلف استفاده شود. ایالت قصد دارد پذیرش درخواست‌ها را از هفته ۹ نوامبر آغاز کند و همه وجوه را تا ۳۰ دسامبر توزیع خواهد کرد.

St. کمک هزینه کسب و کار کوچک شهر لوئیس شمال

شهر سنت لوئیس، میسوری و شرکت توسعه سنت لوئیس در حال ایجاد یک سرمایه گذاری در جامعه مشاغل کوچک در خیابان شمالی لویی کمک هزینه کسب و کار کوچک شمال شهر شامل ۳۰ میلیون دلار بودجه کل است که به ۲۹۵ کسب و کار با ریشه در شمال سنت لوئیس توزیع می شود. کمک های مالی فردی ممکن است از ۵۰۰۰ دلار تا ۲۵۰۰۰ دلار متفاوت باشد. بودجه این برنامه از طریق تخصیص بودجه قانون طرح نجات آمریکا فدرال توسط شهر تامین می شود، بنابراین این پول باید تا پایان سال تخصیص داده شود و دریافت کنندگان تا دسامبر ۲۰۲۶ فرصت دارند وجوه کمک مالی خود را خرج کنند.

Downtown Derby NHE3 Small Business Grant

وجوه کمک مالی کسب و کارهای کوچک در حال حاضر در دسترس است الف> برای کمک به مشاغل کوچک در مرکز شهر دربی، کانکتیکات که تحت تأثیر منفی پروژه های ساخت و ساز قرار گرفته اند. این منطقه از آوریل ۲۰۲۲ در دست ساخت است و برخی از کسب و کارها در مورد تأثیر منفی و عدم حمایت مقامات محلی صحبت کرده اند. با این حال، یک برنامه کمک هزینه دولتی وجود دارد که بسیاری از مشاغل محلی ممکن است واجد شرایط آن باشند، کمک مالی NHE3 Small Business Grant. از طریق این برنامه، که توسط بنیاد جامعه برای نیوهیون بزرگ تسهیل می شود، مشاغل واجد شرایط می توانند تا سقف ۱۰۰۰۰ دلار دریافت کنند.

برنامه کمک فنی مشاغل کوچک کالیفرنیا

کالیفرنیا در حال حاضر ارائه کمک مالی به مراکز کمک فنی کسب و کارهای کوچک. اگرچه این برنامه کمک مالی مستقیم به مشاغل کوچک ارائه نمی کند، اما این بودجه به کسانی که نیاز به کمک فنی از سازمان های حمایت از مشاغل محلی دارند، کمک خواهد کرد. هدف این برنامه گسترش مشاوره و آموزش به مشاغل کوچک با تامین مالی این مراکز است. بودجه برای مراکزی در دسترس است که می‌توانند با دلارهای کمک مالی از طریق منابع مالی فدرال یا خصوصی مطابقت کنند.

تصویر: $


اطلاعات بیشتر در: کمک هزینه های کسب و کار کوچک
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی