خبر

کاهش 57 هزار واحدی شاخص بورس در 9روز معاملاتی

کاهش ۵۷ هزار واحدی شاخص بورس در ۹روز معاملاتی

به گزارش خبرنگار اقتصادی آبرند به نقل از خبرگزاری تسنیم، از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته تعداد ۷۵میلیارد و ۶۵میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۶۴۴هزار و ۵۴۹میلیارد ریال در بیش از ۳میلیون و ۷۶۱هزار و ۹۳۴دفعه طی ۹روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفت.

این درحالی است که تعداد ۴میلیارد و ۳۶میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۷۴هزار و ۴۱۳میلیارد ریال نیز در این مدت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس نیز در این ۹ روز با ۵۷هزار و ۷۹۷واحد کاهش، معادل ۴٫۴۲درصد افت کرد و در پایان هفته گذشته به رقم یک میلیون و ۲۴۹هزار و ۹۱۰واحد رسید. شاخص کل هموزن نیز در این مدت با ۲هزار و ۶۸۷واحد کاهش، معادل ۰٫۶۱درصد افت کرد و رقم ۴۳۷هزار و ۱۱۴واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول هم در این مدت با ۵۳هزار و ۱۲۲واحد افت در این مدت به رقم ۹۱۵هزار و ۹۷۷واحد و شاخص بازار دوم با ۷۹ هزار و ۴۹۷ واحد کاهش به عدد ۲ میلیون و ۵۲۳هزار و ۲۵۱واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۵٫۴۸درصد کاهش و شاخص بازار دوم با ۳٫۰۵درصد افت همراه شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا