خبر

کاهش ۳ هزار و ۸۰۰ واحدی شاخص کل/ نام نماد‌هایی که بیشترین کاهش قیمت را داشتند

کاهش ۳ هزار و ۸۰۰ واحدی شاخص کل/ نام نماد‌هایی که بیشترین
کاهش قیمت را داشتند

173695 263 - کاهش ۳ هزار و ۸۰۰ واحدی شاخص کل/ نام نماد‌هایی که بیشترین
کاهش قیمت را داشتند

مجله اینترنتی مشاغل آبرند – امروز شاخص کل بورس با ۳ هزار و ۷۹۹ واحد کاهش به عدد یک میلیون و ۳۰۳ هزار واحد کاهش پیدا کرد. شاخص کل هم‌وزن، اما با ۲۷۶ واحد رشد به عدد ۴۴۲ هزار و ۸۲۸ واحد افزایش یافت.

امروز نماد‌های فارس، فملی، تاپیکو و خودرو بیشترین اثر مثبت و نماد‌های فولاد، شتران و اپال بیشترین اثر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. شپنا، شستا، شتران، اپال، فملی، فولاد و بترانس از پر تراکنش‌ترین نماد‌ها بودند.

امروز بیشترین افزایش قیمت به نماد‌های غبهشر، خرینگ، لابسا، زپارس، فروش، واتی و وپست تعلق داشت. نماد‌های زکوثر، برکت، تایرا، چکاپا، وملی، البرز و پکرمان امروز را با بیشترین کاهش قیمت، پشت سر گذاشتند. همچنین نماد‌های پارند، کمند، وپست، سپاس، تاصیکوح، بکام و خرینگ بیشترین تقاضا و نماد‌های برکت، کاذر، کلوند، کویر، ثنوسا، سدور و غدام بیشترین عرضه را تجربه کردند.

شاخص کل فرابورس نیز با ۳۴ واحد افزایش به عدد ۱۸ هزار و ۸۱ واحد رسید. نماد‌های میدکو، شگویا، سمگا و آریا بیشترین اثر مثبت و نماد‌های زاگرس، وملل و دماوند بیشترین اثر منفی را بر شاخص کل فرابورس داشتند. زملارد، شاروم، رافزا، شگویا، کزغال، ذوب و زنگان نیز از پر تراکنش‌ترین نماد‌ها بودند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا