عمومی

کارشناسان اسرار ترکیب هر دو آنلاین و آفلاین را افشا می کنند بازار یابی

کارشناسان اسرار ترکیب هر دو آنلاین و آفلاین را افشا می کنند
بازار یابی

راههای زیادی برای بازاریابی آنلاین یک کسب و کار وجود دارد، از وبلاگ نویسی و سئو گرفته تا پلتفرم های اجتماعی. اما استراتژی های آفلاین زیادی نیز وجود دارد که می تواند موثر باشد. نکات اعضای انجمن کوچک کسب و کار آنلاین را بررسی کنید. بازاریابی آفلاین در زیر.

از جامعه محلی خود برای موفقیت در کسب و کار استفاده کنید

چه شما یک کسب و کار محلی را اداره می کنید یا عمدتاً به صورت آنلاین فعالیت می کنید، احتمالاً جامعه محلی شما منابع زیادی را فراهم می کند که می تواند به موفقیت سرمایه گذاری شما کمک کند. اگر قبلاً از این گزینه‌ها استفاده نمی‌کنید، چگونه انجام این کار را در این پست onSMB توسط ایوان ویجایا بیاموزید.

یاد بگیرید چگونه یک تأثیرگذار شوید

اینفلوئنسر مارکتینگ فرصت های زیادی را هم برای افراد و هم برای کسب و کارها معرفی کرده است. اگر می‌خواهید یک تأثیرگذار شوید یا یک جریان درآمد جدید برای کسب و کار خود اضافه کنید، این راهنما از لین وایلد وود از جادوگر بلاگ. سپس، به انجمن BizSugar بروید تا ببینید چه اعضایی هستند گفتن.

یک بیانیه ماموریت قوی بنویسید

چه به تازگی کسب و کاری را راه اندازی کرده اید یا یک کسب و کار را انتخاب کرده اید. جهت جدید برای یک سرمایه گذاری موجود، بیانیه ماموریت قوی ضروری است. بنابراین، چگونه می توانید این نوع پیام را ایجاد کنید؟ راس کیمباروفسکی در این پست Crowdspring به اصول اولیه می پردازد.

انتشار پست های وبلاگ با آرامش خاطر

وبلاگ نویسی مدت هاست که یک استراتژی موثر برای برقراری ارتباط آنلاین با مشتریان بوده است. اما برای انتشار پست‌های جدید چیزهای زیادی انجام می‌شود. در این پست، دن شمشیر به اشتراک می گذارد چک لیستی برای انتشار پست هایی که وبلاگ نویسان ممکن است مفید بدانند.

با این استراتژی قیف، تبدیل سرنخ را افزایش دهید

هنگامی که سرنخ ها را در وب سایت یا سایر پلتفرم های آنلاین خود جمع آوری کردید، یک قیف سیستم می تواند به شما کمک کند تا آنها را در فرآیند خرید راهنمایی کنید. اگر قبلاً این نوع فرآیند را ندارید، این پست Social Media Examiner توسط Michael Stelzner را بخوانید تا نحوه پیاده سازی آن را بیاموزید.

یک مشاور SEO را در نظر بگیرید

SEO یک استراتژی قدرتمند است. برای رشد کسب و کار آنلاین اما برخی از شرکت ها زمان و منابع لازم برای اختصاص دادن به این تاکتیک را ندارند. خوشبختانه، مشاوران خارجی هستند که می توانند کمک کنند. بیشتر بیاموزید درباره مشاوران سئو و آنچه که آنها ارائه می دهند در این پست توسط نیل پاتل.

محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را انسانی تر کنید

محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی در حال تغییر روش بازاریابی بسیاری از مشاغل است. با این حال، این ابزارها همیشه محتوایی را ایجاد نمی کنند که به نظر می رسد توسط یک شخص واقعی نوشته شده باشد. برای اینکه محتوای شما انسانی‌تر به نظر برسد، نگاه کنید به نکات این پست موتور جستجو توسط جیمز آلن.

حضور آنلاین برند خود را افزایش دهید. در اینستاگرام

حضور آنلاین قوی برای هر کسب و کاری ضروری است. و اینستاگرام ابزار قدرتمندی برای انتشار اخبار در مورد پیشنهادات شرکت شما است. اگر می‌خواهید از این پلتفرم نهایت استفاده را ببرید، این پست عمدتاً وبلاگ‌نویسی جنیس والد را بخوانید برای نکات.

بازدیدهای بیشتری از محتوای Pinterest خود دریافت کنید

Pinterest می تواند ابزاری باورنکردنی برای اشتراک گذاری محتوای کسب و کار شما باشد. اما چگونه می توانید بازدیدها را در هر پین افزایش دهید؟ لیزا سیکارد به اشتراک می گذارد عمیق راهنمای ایجاد پین‌های موفق در این پست Inspire to Thrive.

یاد بگیرید چگونه داستان‌های موفقیت بنویسید

داستان‌های موفقیت‌آمیز می‌توانند به‌عنوان مطالعات موردی یا گواهی‌هایی که پیشنهادات شرکت شما را به نمایش بگذارند، عمل کنند. اگر به فکر اضافه کردن این پیام‌ها به مواد بازاریابی خود هستید، یاد بگیرید که چگونه داستان‌های موفقیت را با استفاده از نکات در این پست DZ Insights توسط Megha Khandelwal.

اگر مایلید محتوای کسب و کار کوچک مورد علاقه خود را پیشنهاد دهید تا برای جمع بندی انجمن آتی در نظر گرفته شود، لطفاً ارسال کنید نکات خبری شما به: sbtips@gmail.com.

تصویر: Envato Elements


< span id="ezoic-pub-ad-placeholder-648" class="ezoic-adpicker-ad"/>
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی