عمومی

کارآفرین راه های منحصر به فردی برای خدمت به جوامع محلی در آن پیدا می کند اخبار بیابان

کارآفرین راه های منحصر به فردی برای خدمت به جوامع محلی در آن پیدا می کند
اخبار بیابان

روزنامه‌های محلی دقیقاً یک تجارت پر رونق در سال ۲۰۲۴ نیستند. اما حداقل یک کارآفرین مشتاق به امید ارائه پوشش خبری محلی با کیفیت‌تر در بخش‌هایی از ایالات متحده، شانسی برای آنها دارد.

جرمی گلبان یک مدیر فناوری مستقر در نیوجرسی است که CherryRoad Media را اداره می‌کند، شرکتی که رسانه‌های خبری محلی را خریداری و اداره می‌کند. گلبان حدود چهار سال پیش شروع به خرید روزنامه کرد و اکنون ۸۵ روزنامه در ۱۸ ایالت دارد. بسیاری از آنها در بیابان های خبری یا مکان هایی قرار دارند که در غیر این صورت هیچ منبع خبری محلی قابل اعتمادی نداشتند.

طبق مطالعه دانشگاه نورث وسترن، ایالات متحده در طول سال ۲۰۲۳ هر هفته حدود ۲٫۵ روزنامه محلی را از دست می داد. و اکثر ایالت ها اکنون حداقل یک شهرستان بدون منبع خبری رسمی محلی داشته باشید.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا روزنامه های محلی با مشکل مواجه هستند. افزایش محبوبیت اخبار آنلاین و تغییر وضعیت تبلیغات، آن را به یک مدل تجاری دشوار برای مدیریت سودآور تبدیل می کند. و همچنین شرکت‌های بزرگی وجود دارند که این رسانه‌ها را می‌خرند و آنها را تعطیل می‌کنند یا به گونه‌ای اداره می‌کنند که باعث کاهش خوانندگان شود.

هدف گلبان از خرید این روزنامه‌ها و راه‌اندازی مقالات جدید این است که در واقع به خوانندگان محلی خدمت کرده و پیدا کنند. راهی برای سودآور کردن دوباره مدل کسب و کار در حالی که او به سیاتل تایمز گفت که کسب و کار هنوز کاملاً سودی ندارد، او انتظار دارد که به زودی به آنجا برسد. علاوه بر ارائه پوشش با کیفیت، بخشی از تفاوتی که او ارائه می‌کند، توسعه نرم‌افزار «روزنامه به‌عنوان سرویس» است، از جمله گزینه‌هایی مانند ذخیره‌سازی مبتنی بر ابر و سیستم‌های گردش برای سایر جوامع محلی.

گلبان به سیاتل گفت. تایمز، «کار زیاد و سخت است، شکست‌های زیادی وجود دارد. اما در پایان روز من واقعاً از کاری که انجام می‌دهم لذت می‌برم و واقعاً دیگران را تشویق می‌کنم این کار را انجام دهند یا منابع را در جامعه جمع‌آوری کنند.” موفق شدن اما ایده ارائه خدمات مهم به جوامعی که به منابع خبری موثق دسترسی ندارند، هدفی شایسته است. و قرار دادن یک چرخش منحصربه‌فرد با نرم‌افزار و تلاش برای ساده‌سازی اخبار در سراسر ایالات متحده می‌تواند در نهایت شرکت را به سمت سودآوری سوق دهد.

تصویر: $


منبع :
حتما بخوانید : خط لوله فروش چیست؟
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی