کسب و کار

چگونه یک فروشنده خوب و موفق لبنیات و عسل باشیم؟

قوانین فروش عسل

اگر عسل خود را بفروشید، چیزهایی وجود دارد که باید در مورد بهداشت، برچسب های شیشه و غیره بدانید. اگر در اصل یک سرگرمی هستید که در کنار فروش دیگر محصولات انجام می دهید، این قوانین نسبتاً آرامتر هستند؛ پس در هنگام استخراج عسل و فرم صحیح برچسب ها برای فروش آگاه باشید.

چگونه عسل خود را علامت گذاری و به فروش برسانیم

به عنوان یک زنبوردار، شاید بخواهید عسل خود را بفروشید و ممکن است بخواهید به مارک تجاری که روی آن می گذارید، فکر کنید. فروش شما می تواند یک مکمل خوب خوب برای درآمد عادی شما ایجاد کند. از این گذشته، صد یا بیشتر بطری ممکن است نان تست بیشتری از غذای خانواده شما داشته باشد.

ایجاد یک برچسب جذاب

یک برچسب جذاب می تواند ظاهر و پر شور بودن محصول شما را تا حد زیادی بالا ببرد. همچنین اطلاعات مهمی در مورد نوع عسل و چه کسی آن را بسته بندی می کند. برچسب های عمومی از طریق تهیه کننده زنبورداری شما در دسترس هستند. یا می توانید برچسب دلخواه خود را تهیه کنید.

یافتن مکان هایی برای فروش عسل خود

یک بازار مواد غذایی مستقل در محله شما ممکن است علاقه مند به فروش عسل شما باشد. عسل یک غذای خالص و طبیعی است و برای بسته بندی و فروش آن نیازی به مجوز ندارید. در اینجا چند ایده دیگر آورده شده است:

  • از فروشگاه های مواد غذایی سالم دیدن کنید. آنها همیشه به دنبال منبعی از عسل محلی هستند.
  • فروشگاه های هدایا، فروشگاه های صنایع دستی و بوتیک ها مکان های خوبی برای فروش عسل محلی هستند.
  • عسل خود را در بازار کشاورزان محلی بفروشید.
  • فراموش نکنید که نمایشگاه ها، بازارهای را در نظر بگیرید.
  • و به هر حال بطری به همه همسایگان نزدیک خود بدهید. این کار درستی است و یک ژست عالی در روابط عمومی.
619077 792 300x187 - چگونه یک فروشنده خوب و موفق لبنیات و عسل باشیم؟
فروش لبنیات و عسل

لبنیات

وظیفه اصلی یک دامدار این است که گاوهای شیری را به گونه‌ای مدیریت نمایند که آنها حداکثر شیر تولید کنند. اکثر مزارع دارای پرسنلی هستند که باید از چند کارمند گرفته تا دهها نفر تحت نظارت باشند، بنابراین مهارت های مدیریت پرسنل برای یک مدیر مزرعه لبنی نیز مفید است.

وظایف و مسئولیت های کشاورز لبنیات

این کار به طور کلی به توانایی انجام کارهای زیر نیاز دارد:

  • گاوها را تغذیه کنید، داروها و مواد زاید را تمیز کنید.
  • تجهیزات شیردوشی را به گاوهای شیر عملیاتی کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که تمام تجهیزات کشاورزی و شیردوشی به درستی نگهداری شده اند. برای تهیه مدیریت سلامتی گله، درمان های دامپزشکی و واکسیناسیون های معمول، در کنار هم با حیوانات بزرگ کار کنید.
  • برای ایجاد برنامه های تغذیه ای که حداکثر میزان تولید شیر باشد، با متخصصان تغذیه حیوانات و نمایندگان فروش خوراک دام مشورت کنید.

دامداران از گاوهایی که شیر تهیه می کنند، مراقبت می کنند و بر برداشت شیر آنها نظارت دارند. برخی از دامداران گله های خود را دارند و همچنین زمین هایی که این مزرعه در آن قرار دارد. برخی دیگر در مزارع بزرگی که متعلق به شرکت ها در صنایع غذایی و کشاورزی هستند کار می کنند. برخی از مزارع، به ویژه عملیات کوچک، برای دام های خود در محل پرورش و برداشت می کنند.

اما اگر شما خود به تولید لبنیات مختلف از جمله شیر، ماست، خامه، دوغ محلی و غیره می پردازید. می توانید مغازه ای خود را داشته باشید و انواع تولیدات شیری را در آن عرضه کنید و به فروش برسانید. افراد بسیاری هستند که به لبنیات خانگی علاقه مند هستند.

و همچنین بیشتر بخوانید: 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی