عمومی

چگونه هرگز نگران خارج شدن از مسیر نباشیم از نو

چگونه هرگز نگران خارج شدن از مسیر نباشیم
از نو

Asltrf مربی کسب و کار، من با بسیاری از صاحبان مشاغل ملاقات می کنم که اهداف خود را در کسب و کار. به نوعی در طول سال ها، کسب و کار آنها شروع به انحراف کرده است و به دست آوردن آن دشوارتر شده است به مسیر برگشت. و در اکثر موارد، دلایل چنین رانش بسیار مشابه است. و همه اینها از تکیه کسب و کار شما به شما به عنوان مالک ناشی می شود. در طول سال ها، تیم شما و مشتریان شما عادت کرده اند که برای هر چیز کوچکی به شما مراجعه کنند. آن‌ها می‌دانند که شما می‌توانید از پس هر کاری برآیید، بنابراین به‌طور خودکار به سراغ شما می‌آیند تا برای هر چیزی که در کارهای روزمره‌شان ظاهر می‌شود، راه‌حل‌هایی پیدا کنید.

مشکل

و اگرچه تکیه بر شما برای رهبری تیم چیز بدی نیست، اما به شما فضای زیادی برای زندگی کردن نمی دهد. تعطیلاتی که در تابستان گذشته به کوهستان رفتید، ممکن است کسب و کار شما را چندین ماه عقب انداخته باشد. چند ماهی که برای گذراندن وقت با نوه جدیدتان راه افتادید، ممکن است شما را یک سال یا بیشتر عقب بیاندازد. زمانی که بیمار شدید و مجبور شدید چند روز را در بیمارستان بگذرانید، ممکن است رشد رهبری شما را تقریباً یک سال به عقب برگرداند. و در نهایت همه آنها شروع به جمع شدن می کنند و شما رشد و توسعه کندی را تجربه می کنید.

دو انتخاب شما

بنابراین چگونه می توانید از خارج شدن از مسیر کسب و کار خود جلوگیری کنید؟ شما دو گزینه دارید. اولین راه حل این است که هرگز ترک نکنید. تا زمانی که بتوانید تمرکز خود را حفظ کنید، هرگز دریفت نخواهید داشت. البته، این راه حل به این معنی است که شما همیشه باید آنجا باشید، و به همه چیز توجه کنید. که واقعاً ممکن نیست، یا حداقل قابل دوام نیست. شما یک تصادف تا پایان کار فاصله دارید.

راه حل دوم این است که کسب و کار خود را بالغ کنید. و شما این کار را با تمرکز زمان و توجه خود بر روی شش عنصر انجام می دهید.

  1. انسجام: توانایی تیم شما برای کار در جهت یک هدف مشترک.

  2. عمق استراتژیک: توانایی تیم شما برای عبور از تمرین، به طوری که همیشه کسی باشد که بتواند در غیاب شما کارهای روزانه شما را انجام دهد.

  3. سیستم‌ها و کنترل‌ها: مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها و کنترل‌های تجاری که به تیم شما کمک می‌کند در غیاب شما کار خود را به نحو احسن انجام دهد.

  4. زمان و توجه رهبری: توانایی تیم رهبری شما برای تمرکز بر چیزهایی که بیشترین تفاوت را برای کسب و کار و اهداف شرکت شما ایجاد می کند.

  5. ساختار استراتژیک: توانایی تیم شما برای تشخیص ظرفیت اصلی خود و همسو کردن آنها با اهداف شرکت شما برای حداکثر کارایی.

و در حالی که فوراً دریفت اثبات نخواهید شد، اضافه کاری متوجه خواهید شد که وقت شما دور از دفتر چنین تاثیری ندارد. چند هفته هر تابستان شما را به بقیه سال بازنمی‌گرداند. شما می توانید بدون از دست دادن شتاب، زمان های طولانی و طولانی تری را از دفتر دور کنید. و پس از چند سال، ممکن است بتوانید برای مدت زمان بسیار طولانی تری کنار بروید یا به طور کلی به کسب و کار خود نزدیک شوید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده است، نظرات آنهاست. متعلق به شرکت Inc.com نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی