عمومیمقالات

چگونه می توان با هوشیاری از کار خارج شد – و در نهایت زمان را افزایش داد بهره وری شما

چگونه می توان با هوشیاری از کار خارج شد – و در نهایت زمان را افزایش داد
بهره وری شما

فرسودگی شغلی در است بالاترین رقم از بهار ۲۰۲۱٫ و تا ماه مه گذشته، بهره وری کارکنان برای پنج کوارتر مستقیم. در زمانی که کارگران هنوز هم به دنبال همه‌گیری به دنبال هوا هستند، هدف مهمتر از همیشه مرخصی گرفتن از کار. به نظر غیر منطقی می رسد، اما علم نشان می دهد که یک استراحت معنی دار – یا بهتر است بگویم، یک تعطیلات – در نهایت می تواند خلاقیت و بهره وری را افزایش دهد و به موفقیت کلی یک کسب و کار کمک کند.

عواقب عدم استفاده از یک کسب و کار را در نظر بگیرید. زنگ تفريح. A مطالعه ۲۰۲۱ توسط سازمان بهداشت جهانی نشان داد که “۵۵ ساعت کار یا بیشتر در هفته با ۳۵٪ بیشتر خطر سکته مغزی و ۱۷٪ بیشتر خطر مرگ ناشی از بیماری قلبی نسبت به یک هفته کار در ارتباط است. از ۳۵ تا ۴۰ ساعت.

از سوی دیگر، طبق یک مطالعه ارنست و یانگ، به ازای هر ۱۰ ساعت تعطیلات اضافی کارگران آنها، امتیاز عملکرد پایان سال ۸٪ افزایش یافت. همچنین نشان داده شده است که استراحت تأثیر مثبتی بر سطوح استرس و افسردگی دارد. همچنین به مغز کمک می کند خلاقانه تر فکر کند. پس جای تعجب نیست که لین مانوئل میراندا در تعطیلات به همیلتون فکر کرد و گفت: “لحظه ای که مغز من لحظه ای استراحت کرد، همیلتون وارد آن شد.”

در حالی که واضح است که استراحت کردن ضروری است، چگونه مطمئن می شوید که کاملاً قادر به شارژ مجدد هستید؟

رهبران کسب‌وکار به این فکر می‌کنند که چگونه آگاهانه مرخصی می‌گیرند و با احساس شادابی به سر کار بازمی‌گردند.

نحوه گرفتن مرخصی: شخصی را پیدا کنید که مسئولیت شما را به عهده بگیرد

قبل از رفتن به تعطیلات، دکتر لی میتا اسمیت، مدیر خدمات بالینی در United Health Services، با تیم خود ملاقات می کند تا بهترین کارمند را برای انجام مسئولیت هایش در زمانی که او دور است، شناسایی کند.

او می‌گوید: «من مطمئن می‌شوم که آنها تمام اطلاعات و پشتیبانی لازم برای تصمیم‌گیری و مدیریت چالش‌های احتمالی را دارند. “این یک انتقال یکپارچه را تضمین می کند و به من آرامش می دهد که بدانم در زمانی که من دور هستم، همه چیز در دستان توانمندی قرار دارد.” او با دستیارش ملاقات می کند و با هم، بهترین مسیر ارتباطی را در زمانی که او رفته است، به صورت استراتژیک ترسیم می کنند.

کول توضیح می‌دهد: «ما انواع مختلفی از سؤالات و درخواست‌هایی را که ممکن است وارد شوند شناسایی می‌کنیم و مناسب‌ترین عضو تیم را برای رسیدگی به هر یک تعیین می‌کنیم. «پیام خارج از دفتر من یک اخطار یک خطی از غیبت من نیست. این یک پاسخ دقیق است که مشخص می‌کند با چه کسی باید برای چه چیزی تماس گرفت، و تضمین می‌کند که هر مشکلی می‌تواند به‌سرعت و با دقت در زمانی که من دور هستم رسیدگی شود.”

از قبل به مشتریان خود اطلاع دهید

هنگام برنامه ریزی برای تعطیلات خود، کول هفته ها قبل به مشتریان خود اطلاع می دهد که از دفتر خارج خواهد شد. او به وضوح مشخص می‌کند که چه زمانی در دسترس نخواهد بود، بنابراین آنها زمان لازم را برای آماده شدن دارند.

او می‌گوید: «این به آنها امکان می‌دهد درخواست‌های خود را برنامه‌ریزی کنند و انتظارات خود را مطابق با آن هماهنگ کنند. “هدف من این است که اطمینان حاصل کنم که زمان دوری من باعث ایجاد حداقل اختلال در روند کار آنها می شود.”

برای کول مهم است که سطح بالایی از خدماتی را که مشتریانش به آن عادت کرده اند حفظ کند. به‌علاوه، ذهن او را راحت می‌کند تا بتواند کاملاً آرام شود.

«این برنامه‌ریزی دقیق و ارتباط شفاف که به من اجازه می‌دهد بدون استرس وارد تعطیلاتم شوم، با اطمینان از اینکه همه چیز مرتب است.

قوانین پایه را تنظیم کنید—و یک شریک پاسخگویی داشته باشید

وقتی رایان سی وارنر، موسس و مدیرعامل RC Warner Consulting، از کار مرخصی می گیرد، او هدف خود را ایجاد مرزهای سالم می داند. و با کمک همسرش می تواند از آنها حمایت کند.

او می‌گوید: «من آگاهانه با تعیین مرزهای سالم از زمین خارج می‌شوم. من قوانینی را تعیین کردم که چه زمانی به دستگاه های الکترونیکی نگاه نکنم و ایمیل ها را چک نکنم. من همچنین یک شریک پاسخگویی (همسرم) دریافت می کنم تا اطمینان حاصل کنم که این کار را انجام می دهم.”

یک نوت بوک در تعطیلات

وقتی در حال تعطیلات. با این حال، در حالی که در حال استراحت هستید، ممکن است ایده‌هایی به ذهنتان خطور کند. پیگیری این موارد مهم است، به خصوص اگر صاحب کسب و کار خود هستید.

به جای اینکه سعی کنید همه چیز را به خاطر بسپارید یا گوشی خود را بیرون بیاورید – که می تواند آرامش شما را مختل کند – به جای آن یک دفترچه یادداشت بردارید. اشلی تیرنر، مدیر عامل FarmboxRx، این کار را انجام می‌دهد.

او می‌گوید: «وقتی به تعطیلات می‌روم، همیشه یک دفترچه یادداشت می‌گیرم، زیرا چیزهایی به ذهنم می‌رسد که دوست دارم در محل کار روی آنها تمرکز کنم. “بزرگترین کار من استراتژی است، و زمانی که در کنار استخر یا ساحل استراحت می کنم، ذهن من معمولاً با ایده ها رقابت می کند.”

اهمیت استراحت

برخی افراد، به ویژه کارآفرینان، ممکن است بر این باور باشند که برای موفقیت باید همیشه “روشن” باشند. . به هر حال، کمتر از نیمی از کارگران ایالات متحده از همه روزهای تعطیلات موجود استفاده کنید.

اما طبق گفته کول، فرهنگ شلوغی و کار بی وقفه نباید مورد تمجید قرار گیرد< /a>.

او می‌گوید: «موفقیت در روابط عمومی، یا هر زمینه‌ای، فقط به این معنا نیست که به‌طور مستمر به هر قیمتی پیش‌روید». «این فقط در مورد مجموعه مهارت‌های مناسب، تماس‌های مناسب یا استراتژی‌های درست نیست. این به همان اندازه، اگر نه بیشتر، در مورد درک اهمیت تعادل و مراقبت از خود است. این به معنای اذعان به ارزش برداشتن یک گام به عقب برای شارژ مجدد در مواقع ضروری و عدم احساس گناه در مورد آن است. به یاد داشته باشید: سلامتی شما مانعی برای موفقیت شما نیست، بلکه اساس آن است.”

عکس توسط

منبع : www.success.com
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی