عمومی

چگونه محصولات آمازون را در اینستاگرام بفروشیم که طنین انداز هستند مخاطب شما

چگونه محصولات آمازون را در اینستاگرام بفروشیم که طنین انداز هستند
مخاطب شما

آیا نمی دانید چگونه محصولات آمازون را در اینستاگرام بفروشید و حضور فروشگاه آمازون خود را در رسانه های اجتماعی تقویت کنید؟ آیا از تکیه صرف به جستجوی آمازون برای فروش جدید خسته شده اید و مشتاق گسترش فراتر از پلتفرم هستید؟ فروش محصولات از فروشگاه آمازون شما در اینستاگرام یک فرصت عالی برای شرکت‌های تجارت الکترونیک است.

به شما این امکان را می دهد که محصولات خود را به نمایش بگذارید، با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید و حضور گسترده تری ایجاد کنید که برند شما را در خط مقدم ذهن مشتریان ایده آل شما نگه دارد. یاد بگیرید چگونه محصولات آمازون را در اینستاگرام بفروشید و امروز دسترسی آنلاین خود را افزایش دهید!

این یک ویدیوی مرتبط از Learn from Shopify است که به شما می آموزد چگونه با راه اندازی یک فروشگاه اینستاگرام در کمترین زمان فروش بفروشید و بتوانید آن را بررسی کنید. پس از خواندن:

چالش های اصلی فروش در آمازون

اغلب، برندهایی که در آمازون به فروش می‌رسند بیش از حد به مکانیسم‌های داخلی برای ایجاد فروش متکی می‌شوند. به‌ویژه برندهایی که دارای خاصیت تجارت الکترونیک جداگانه نیستند و بیشتر فروش خود را به پلتفرم متکی هستند. آنها اغلب بر روی کارهایی که می‌توانند در آمازون انجام دهند تمرکز می‌کنند، بدون اینکه به اندازه کافی فکر کنند که چگونه می‌توانند فروش خود را با تبلیغ در کانال‌های خارجی و ایجاد اعتبار برند که فهرست‌هایشان را متمایز می‌کند، افزایش دهند.

اما شناسایی پلت‌فرم مناسب می‌تواند. قوی باش. پلتفورم‌های رسانه‌های اجتماعی بسیار زیادی وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید و بدانید جمعیت‌شناسی شما در کجا هزینه می‌کند. زمان مستلزم این است که شما در آن تحقیق کنید و کمی تحقیق کنید. با این حال – پلتفرم های کمی وجود دارند که به خوبی اینستاگرام برای شرکت های تجارت الکترونیک و فروشندگان آمازون عمل می کنند. اینستاگرام یک رسانه بصری، مخاطب درگیر، و یک پایگاه کاربر با اطلاعات جمعیتی ارائه می‌کند که آنها را در میان خریداران آنلاین رایج قرار می‌دهد.

استفاده از اینستاگرام برای فروش آمازون: ایجاد جامعه واقعی و اعتبار برند بدون تبلیغات گران قیمت

اما فروشندگان آمازون چگونه محصولات خود را در اینستاگرام بازاریابی می کنند تا بسازند. یک جامعه واقعی بدون تبلیغات گران قیمت؟ مدیریت رسانه های اجتماعی Vizns محصول جدیدی است که به فروشندگان آمازون این امکان را می دهد تا مخاطبان خاص را هدف قرار دهند و سپس با استفاده از فناوری ضد فالوور جعلی به آنها دسترسی پیدا کنند. این به برند اجازه می‌دهد تا پایگاهی از طرفداران واقعی ایجاد کند که به فروش در محیطی تبدیل می‌شوند که معمولاً برای ترافیک ربات بدنام است. بهترین بخش این است که الگوریتم های آنها به شما کمک می کند تا به بالای صفحه کاوش بروید که به طور مکرر پست های شما را ویروسی می کند. ما به زودی در مورد ویژگی های تجارت الکترونیک صحبت خواهیم کرد، اما ابتدا اجازه دهید در مورد اینکه چرا اینستاگرام بهترین پلت فرم برای این استراتژی ها است صحبت کنیم.

چرا اینستاگرام برای آمازون و نه یک پلتفرم اجتماعی دیگر؟

اینستاگرام اغلب به عنوان بهترین پلتفرم برای شرکت های تجارت الکترونیک برای ایجاد حضور ذکر می شود. در حالی که فیس‌بوک و توییتر می‌توانند گزینه‌های مفید و قابل قبولی برای شرکت‌های تجارت الکترونیک باشند، اینستاگرام معمولاً از نظر بازده بازگشت سرمایه از رقبا بالاتر است.

اول، درک این نکته مهم است که وقتی در آن حضور پیدا می‌کنید. اینستاگرام، شما موقعیت خود را در یک پلت فرم به سرعت در حال رشد تضمین می کنید. پس از خریداری آنها توسط فیس بوک در سال ۲۰۱۲، این شرکت هر ساله شاهد رشد پایدار بوده است و در سال ۲۰۱۸ به بیش از ۱ میلیارد کاربر در سراسر جهان رسید.

بدون هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت، می‌توان انتظار داشت که در سال ۲۰۱۹ شاهد رشد سریع‌تری از پلتفرم باشیم. اما اهمیت اینستاگرام به عنوان یک شبکه بیشتر از تعداد کل کاربران است. درک اینکه آن کاربران چه کسانی هستند و چگونه از اینترنت در تصمیمات خرید خود استفاده می کنند، به ترسیم این تصویر کمک می کند که اینستاگرام چقدر می تواند برای شرکت های تجارت الکترونیک مفید باشد.

مزایای جمعیتی اینستاگرام برای شرکت های تجارت الکترونیک

اینستاگرام توسط بیش از ۳۵٪ از کل بزرگسالان ایالات متحده استفاده می شود. کاربران آنها بسیار درگیر هستند و بیش از ۵۰۰ میلیون (از مجموع ۱ میلیارد) به طور روزانه از این پلتفرم استفاده می کنند. آنها کمی بیشتر محبوب در میان زنان با ۳۹٪ از زنان آنلاین که از این پلتفرم استفاده می کنند در مقابل ۳۰٪ از مردان آنلاین.

کاربران آنها جوان و درگیر هستند – بسیار جوان. بیش از ۷۰ درصد از تمام افراد ۱۳ تا ۱۷ ساله روی سکو هستند. اما پایگاه کاربر جوان آنها به این معنی نیست که آنها در سنین اصلی خرید محبوب نیستند. ۴۰ درصد از افراد ۳۰ تا ۴۹ ساله ساکن ایالات متحده نیز از اینستاگرام استفاده می کنند.

U.S. دسترسی کاربران اینستاگرام بر اساس سن

svg%3E - چگونه محصولات آمازون را در اینستاگرام بفروشیم که طنین انداز هستند
مخاطب شما

منبع: مرکز تحقیقاتی پیو

مزایای مثبت اینستاگرام با داشتن مخاطب این کار را انجام می دهد. می‌تواند به شرکت‌های تجارت الکترونیک کمک کند تا به مخاطبان جوان‌تری دست یابند بدون اینکه افراد در محدوده سنی اصلی خرید ۳۰ تا ۴۹ سال را از دست بدهند.

کاربران اینستاگرام نیز تمایل دارند با ۴۲ درصد از بزرگسالانی که با استفاده از این پلتفرم از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. آنها بیشتر از پایگاه های کاربری سایر پلتفرم ها درآمد دارند. ۳۲ درصد از بزرگسالانی که بین ۵۰۰۰۰ تا ۷۴۹۹۹ دلار درآمد دارند از اینستاگرام استفاده می کنند و ۴۲ درصد از بزرگسالانی که بیش از ۷۵۰۰۰ دلار درآمد دارند از این پلتفرم استفاده می کنند. به عبارت دیگر — کاربران اینستاگرام پولی برای خرج کردن دارند.

اینستاگرام تجارت الکترونیک را با ویژگی های جدید پذیرفته است

 

اینستاگرام فقط یک پلتفرم رسانه اجتماعی نیست. این به یک کانال قوی برای تجارت الکترونیک، به ویژه برای فروشندگان آمازون تبدیل شده است. در بخش‌های زیر، بررسی خواهیم کرد که چگونه اینستاگرام با جمعیت‌شناسی تجارت الکترونیک هماهنگ شده است، خریداران فعال را از طریق ویژگی‌های خاص جذب کرده و برای حمایت از مارک‌ها با ابزارهای نوآورانه تکامل یافته است.

همسویی با دموگرافیک های تجارت الکترونیک

فراتر از این واقعیت که جمعیت شناسی اینستاگرام با آنچه که هر کسب و کار تجارت الکترونیکی دوست دارد مطابقت دارد. دسترسی داشته باشید، این پلت فرم یک انتخاب استثنایی برای فروشندگان آمازون است. اینستاگرام تمام تلاش خود را برای پذیرش شرکت‌های تجارت الکترونیک انجام داده است و پتانسیل‌های بالقوه را هم برای خریداران و هم برای فروشندگان تشخیص می‌دهد و ویژگی‌ها و ابزارهای متعددی را برای تطبیق با هر دو ارائه کرده است.

خرید در اینستاگرام: خریداران فعال فعال

بارزترین نمونه تعهد اینستاگرام به تجارت الکترونیک از “خرید” آنها ناشی می شود. در اینستاگرام” ویژگی های اگرچه الزامی نیست، اما می‌تواند یک استراتژی ایده‌آل برای برخی کسب‌وکارها باشد.

 • درگیری با پست‌های خرید: خرید در اینستاگرام به بیش از ۹۰ میلیون نفر که با آن درگیر هستند دسترسی پیدا می‌کند. پست‌های خرید ماهانه.
 • اشتراک‌گذاری اطلاعات بصری: به شرکت‌های تجارت الکترونیک راهی بصری برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد محصولات به جای پیوند دادن به فروشگاهشان ارائه می‌دهد.
 • تعامل مستقیم کاربر: شرکت‌ها می‌توانند قیمت محصول را نشان دهند، کاربران را به صفحات محصول هدایت کنند، و به مخاطبانی از خریداران فعال دسترسی پیدا کنند.

تکامل ویژگی های تجارت الکترونیک در اینستاگرام

svg%3E - چگونه محصولات آمازون را در اینستاگرام بفروشیم که طنین انداز هستند
مخاطب شما

این ویژگی‌ها بخشی از پشتیبانی مداوم اینستاگرام از برندهای تجارت الکترونیک هستند.

 • دکمه «اکنون خرید کنید» (۲۰۱۶): دکمه «اکنون خرید کنید» را راه‌اندازی کرد و به کاربران اجازه می‌دهد به وب‌سایت‌های خارجی هدایت شوند.
 • خرید در کاوش (۲۰۱۸) : بخش جدیدی از “خرید” را در دسته “کاوش” اعلام کرد و برنامه “خرید در اینستاگرام” خود را تقویت کرد. روزانه بیش از ۲۰۰ میلیون حساب از بخش «کاوش» بازدید می‌کنند و در معرض دید قابل توجهی قرار می‌گیرند.
 • برچسب‌گذاری محصول در استوری‌ها: برچسب‌گذاری محصول در استوری‌های اینستاگرام فعال است که روزانه بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر دارد.

این ویژگی‌ها در کنار هم یک چیز را روشن می‌کنند – اینستاگرام قدرتی را که پلتفرم آن‌ها برای افزایش فروش تجارت الکترونیک دارد درک می‌کند و به نظر می‌رسد که کاملا متعهد به تقویت این پیوند در سال‌های آینده است.

اکنون که می دانیم آمازون چقدر برای شرکت های تجارت الکترونیک و فروشندگان آمازون اهمیت دارد، اکنون به دلیل آن می پردازیم. این پلتفرم چه مزایایی برای فروشندگان آمازون به ارمغان آورده است تا در ده سال گذشته به ابزار قدرتمندی تبدیل شود؟

مزایا اینستاگرام به فروشندگان آمازون

svg%3E - چگونه محصولات آمازون را در اینستاگرام بفروشیم که طنین انداز هستند
مخاطب شما

اینستاگرام می تواند مزایای زیادی را برای فروشندگان آمازون فراهم کند. ۶۰ درصد از کاربران از طریق اینستاگرام در مورد محصولات جدید مطلع می شوند. بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر حداقل یک بار در روز از یک نمایه تجاری در پلتفرم بازدید می کنند. با ایجاد یک حضور قابل اعتماد در پلتفرم، محصولات خود را به عنوان محصولاتی قرار می دهید که کاربران اینستاگرام در مورد آن می آموزند.

برخی از مزایایی که فروشندگان آمازون در حفظ و رشد حضور در اینستاگرام پیدا می کنند عبارتند از:

یک پلتفرم تصویری

این واقعیت که اینستاگرام اولین پلتفرم بصری است، آن را برای فروشندگان آمازون ایده آل می کند. شما می خواهید مطمئن شوید که محصولات خود را در معرض دید علاقه مندان قرار می دهید و هیچ چیز بهتر از یک عکس نمی تواند این کار را انجام دهد. خریداران می خواهند ببینند چه چیزی می خرند. آن‌ها می‌خواهند تصویر محصول را ببینند، و اگر می‌توانید، تصاویری را ببینند که نشان می‌دهد چگونه محصول به نفع خریداران شما کار می‌کند، چه در مفید بودن آن و چه در سبک زندگی که به ایجاد آن کمک می‌کند.

محصولات خود را در مقابل مخاطبان مورد نظر خود قرار دهید

اینستاگرام تبدیل شده است یک غول در فضای شبکه های اجتماعی با بیش از یک میلیارد کاربر، می توانید مطمئن باشید که بخش سالمی از مخاطبان شما از این پلتفرم استفاده می کنند. علاوه بر این، اینستاگرام امکان دسترسی نامحدود به مخاطبان را فراهم می کند. فیس بوک شرکت ها را مجبور می کند برای خدمات تبلیغاتی خود پول پرداخت کنند. آنها دسترسی به صفحات کسب و کار ارگانیک را محدود می کنند و شرکت ها را مجبور می کنند برای تبلیغات هزینه کنند.

اینستاگرام، از طرف دیگر، این نوع محدودیت ها را ندارد. همه فالوورهای شما می توانند به طور کامل به همه پست های شما دسترسی داشته باشند. در حالی که اینستاگرام مکان‌های تبلیغاتی را ارائه می‌کند، بهتر است به طور همزمان یک مخاطب ارگانیک ایجاد کنید.

یک نام مورد اعتماد را تبلیغ کنید

یکی از مزایایی که فروشندگان آمازون کاملاً از آن آگاه هستند این است که تبلیغ محصولاتی که در آمازون فروخته می شوند به طور کلی بسیار ساده تر از تلاش برای تبلیغ محصولات در وب سایت شما است. . آمازون نامی است که اعتماد درونی زیادی با هر مخاطبی دارد. اعتماد ذاتی است. این باعث اعتراض کمتر و تبدیل بیشتر در اینستاگرام و سایر منابع ترافیک اجتماعی می شود.

در بالای صفحه بمانید. ذهن

برای فروشندگان آمازون، بسیار مهم است که در ذهن مخاطبان خود قرار بگیرید. آمازون سایت بزرگی است و کاربران می توانند به سرعت علاقه خود را به محصول شما از دست بدهند، به طور تصادفی با یک رقیب برخورد کنند یا پس از کشف اولیه کالای شما، فراموش کنند که برگردند و خرید کنند. اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که به طور مداوم اطلاعات و تصاویر محصولات خود را به مخاطبان خود ارسال کنید.

توانایی شما برای شرکت در مکالمات دنیای واقعی و ایجاد ارتباط با مشتریان ایده آل و تأثیرگذاران صنعت می تواند باعث شود. شما در موقعیتی هستید که می توانید به بخش گسترده ای از مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید و ترافیک هدفمندی را به طور منظم به صفحات محصولات آمازون خود هدایت کنید.

اینستاگرام برای فروشندگان آمازون بهترین روش ها

svg%3E - چگونه محصولات آمازون را در اینستاگرام بفروشیم که طنین انداز هستند
مخاطب شما

اگرچه اینستاگرام اغلب گزینه مناسبی برای پلتفرم اجتماعی برای فروشندگان آمازون است، اما می تواند هنوز هم یک مهره سخت برای شکستن است. هنوز بهترین روش‌هایی وجود دارد که باید رعایت شود تا اطمینان حاصل شود که به طور مستمر حضور خود را افزایش می‌دهید و پست‌های خود را در معرض دید مخاطبان مورد نظر خود قرار می‌دهید.

هنگامی که سفر ایجاد برند خود در آمازون و تبلیغ خود را آغاز می‌کنید. محصولات آمازون، این بهترین شیوه ها را در ذهن داشته باشید:

ثبات یک کلید است

در مورد اینستاگرام، ثبات اهمیت دارد. شما باید بین ارسال پست‌ها به اندازه کافی رسانه خوشحال کننده را بیابید تا در رادار مخاطبان مورد نظر خود بمانید بدون اینکه اجازه دهید کیفیت پست‌های شما افت کند. برندها نرخ تعامل را در اینستاگرام ۱۰ برابر نسبت به فیس بوک می بینند. به ویژه تصاویر اینستاگرام به طور متوسط ​​۲۳ درصد بیشتر دریافت می کنند. تعامل نسبت به تصاویر فیس بوک اما برندها سخت کار می کنند تا این تعامل را افزایش دهند، به طوری که میانگین برندها به طور متوسط ​​۲۷+ بار در ماه پست می گذارند. سعی کنید به طور مداوم پست کنید اما کیفیت را فدا نکنید.

استوری اینستاگرام ایجاد کنید

استوری های اینستاگرام شاید داغ ترین ویژگی در اینستاگرام باشد. با بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه استوری اینستاگرام، ویژگی ویدئو محور سطوح بالایی از تعامل را ایجاد می کند و به شما کمک می کند از رقبا متمایز شوید زیرا استوری های اینستاگرام در بخش متفاوتی از برنامه نسبت به پست های معمولی نمایش داده می شوند. ایجاد استوری‌های منظم اینستاگرام می‌تواند راهی عالی برای حفظ ذهنیت مشتریان و افزایش آگاهی در طول زمان باشد.

به‌علاوه، استوری‌های اینستاگرام به ایجاد دسترسی بیشتر برای پست‌های استاندارد شما نیز کمک می‌کنند. هر چه کاربر بیشتر با استوری های اینستاگرام شما تعامل داشته باشد، احتمال اینکه پست های شما در فید او نمایش داده شود بیشتر می شود.

کیفیت بیش از کمیت

در حالی که مهم است که اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی پست می گذارید تا مخاطبان خود را درگیر و آگاه نگه دارید، شما نمی خواهید کیفیت پست های خود را در این فرآیند قربانی کنید. در نهایت، میزان درگیر شدن مخاطبان با محتوای شما بر میزان نمایش پست‌های شما در فید آنها تأثیر می‌گذارد. اکانت‌هایی که سطوح بالاتر تعامل ایجاد می‌کنند، پست‌هایشان بیشتر از حساب‌هایی که این کار را نمی‌کنند نشان داده می‌شوند.

در اینجا چند واقعیت درباره الگوریتم اینستاگرام وجود دارد که همه فروشندگان آمازون باید بدانند:

 • الگوریتم اینستاگرام هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه چه محتوایی در فیدهای فالوورهای شما نمایش داده می شود، به تعامل کلی می پردازد. این بدان معناست که تعداد کل لایک‌ها، نظرات، بازدیدها و کلیک‌های روی نمایه همگی روی امتیاز کلی شما تأثیر دارند.
 • اینستاگرام فقط به تعامل کلی شما نگاه نمی‌کند، بلکه به سرعت شما نیز توجه می‌کند. مخاطبان درگیر با پست‌ها نیز هستند. پست‌هایی که بلافاصله پس از ارسال نظرات و لایک‌های زیادی دریافت می‌کنند، نشان می‌دهند که محتوای باکیفیت پست کرده‌اید و اینستاگرام اولویت بیشتری برای نمایش آن دارد.
 • <. طولی که کاربر پست شما را مشاهده می کند نیز نقش دارد. به همین دلیل است که نوشتن یک کپشن خوب بسیار مهم است. شما می‌خواهید هر دلیلی به مخاطبان خود بدهید تا به تعامل با محتوایی که به اشتراک می‌گذارید تا زمانی که می‌توانید ادامه دهید.

  کیفیت مهم‌تر از کمیت است که به حداکثر رساندن دسترسی به آن می‌آید. هر پستی که می گذارید.

  محتوای تولید شده توسط کاربر را به اشتراک بگذارید

  تصاویر محصول را با مخاطبان خود به اشتراک نگذارید! هنگامی که کاربران شما تصویری از خود را با محصول شما به اشتراک می گذارند، با آنها تماس بگیرید و بپرسید که آیا می توانید آن را در صفحه رسمی خود ارسال کنید. حتی می‌توانید یک قدم فراتر بروید و راه‌هایی برای تشویق کاربران خود به اشتراک‌گذاری محتوای تولید شده توسط کاربران از طریق مسابقات یا استراتژی‌های مشابه بیابید.

  در اینجا نمونه‌ای از Wayfair است که از کاربران خود دعوت می‌کند تا تصاویر را فقط با محصولات خود به اشتراک بگذارند. برای اینکه بفهمید واحد قفسه بندی آنها به عنوان یک درخت گربه بسیار موثر است:

  نمایه خود را بهینه کنید

  به عنوان یک فروشنده آمازون در اینستاگرام، هدف شما افزایش آگاهی برای برند خود و هدایت کاربران اینستاگرام به سمت صفحات محصولات آمازون شما است. اگر توضیح ندهید که چه کسی هستید و آنها کجا می توانند محصولات شما را پیدا کنند، برند خود را چندان خوب نخواهید کرد. مطمئن شوید که حداقل یک پیوند به صفحه برند خود همراه با توضیح کوتاهی از شرکت خود ارائه می‌دهید.

  به طور منظم با دنبال کنندگان تعامل داشته باشید< /h3>

  مکالمات یک خیابان دو طرفه است. یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که برندهای تجارت الکترونیک به طور مداوم مرتکب می‌شوند این است که با حضور خود در اینستاگرام به‌گونه‌ای رفتار می‌کنند که این یک غرور است. آن‌ها دائماً تصاویر و به‌روزرسانی‌های محصول جدید را ارسال می‌کنند، اما در تعامل مداوم با مخاطبان خود شکست می‌خورند. چیزی که آن‌ها نمی‌دانند این است که تعامل، هدف اصلی ایجاد حضور در اینستاگرام یا هر دارایی رسانه‌های اجتماعی است.

  با طرفداران خود صحبت کنید. وارد مکالمات شوید به سوالاتی که ممکن است داشته باشند پاسخ دهید. در حالی که خودکار کردن بخشی از حضور کلی خود در یک پلتفرم مشکلی ندارد، باید مطمئن شوید که واقعاً در حال تعامل و توسعه ارتباطات با مشتریان خود هستید، در غیر این صورت بازدهی را که برای تلاش های خود دریافت می کنید کاهش می دهید.

  <به دنبال فرصت های تبلیغات متقابل

  ذکر شدن توسط حساب های دیگر می تواند برند شما را در معرض مخاطبان جدید قرار دهد. انجام معاملات با برندهای مشابه و فروشندگان آمازون برای تبلیغ متقابل محصولات یکدیگر به شما کمک می کند تا فروش بیشتری را تضمین کنید. علاوه بر این، به شما کمک می کند تا دنبال کنندگان خود را نیز افزایش دهید. این جنبه توسعه کسب و کار در رشد حضور اجتماعی شما به تلاش و دقت لازم برای پیمایش نیاز دارد، اما می‌تواند برای برندها با هر اندازه‌ای مفید باشد.

  بازاریابی تأثیرگذار را در نظر بگیرید

  svg%3E - چگونه محصولات آمازون را در اینستاگرام بفروشیم که طنین انداز هستند
مخاطب شما

  گاهی اوقات مارک های تجارت الکترونیک و فروشندگان آمازون زمان و حوصله ایجاد یک دنبال کننده ارگانیک در اینستاگرام را ندارند. اگرچه ممکن است آنها بودجه ای برای برون سپاری آن وظایف داشته باشند. پرداخت برای منشن‌ها، پست‌ها یا داستان‌های یک تأثیرگذار با مخاطبی که کاملاً با مخاطبان شما مطابقت دارد، می‌تواند به فروش فوری کمک کند. همچنین آگاهی در صنعت شما را آغاز خواهد کرد. اینفلوئنسر مارکتینگ می‌تواند گران باشد، زیرا اینفلوئنسرها برای هر پست بین ۷۵ تا ۳۰۰۰ دلار از برندها هزینه می‌گیرند. خوشبختانه، آنها میانبری برای ایجاد فروش و آگاهی در اختیار شما قرار می دهند.

  فرصتی که نمی توان از دست داد

  < شروع با فروش محصولات آمازون در اینستاگرام فرآیندی است که شامل درک مخاطبان شما، ایجاد محتوای جذاب، استفاده از ویژگی‌های منحصر به فرد پلتفرم، و تحلیل و تنظیم مداوم رویکرد شما می‌شود. B

  برای فروشندگان آمازون، اینستاگرام فرصتی است که نمی توانید اجازه دهید از آن عبور کنید. بهترین کار این است که از هم اکنون یک حضور قابل اعتماد در پلتفرم ایجاد کنید، در حالی که هنوز رشد سریعی را تجربه می کند. از طریق به روز رسانی های مداوم و با کیفیت بالا، آگاهی را در صنعت خود افزایش خواهید داد. مهمتر از آن، شما محصولات بیشتری را در آمازون می فروشید و ارتباطات نزدیک با مشتریان و مشتریان بالقوه خود ایجاد می کنید.


  بیشتر در: آمازون ، اینستاگرام
  منبع :
  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی