عمومی

چگونه صاحبان مشاغل کوچک هایلند پارک قدرت پیدا می کنند در پی تراژدی

چگونه صاحبان مشاغل کوچک هایلند پارک قدرت پیدا می کنند
در پی تراژدی

در مرکز هایلند پارک، ایلینوی، میدان پورت کلینتون قرار دارد. این میدان که در دهه ۱۹۸۰ به منظور تقویت اقتصاد محلی پارک هایلند مرکز شهر طراحی شد، به عنوان یک مرکز تجمع برای جامعه و منطقه تجاری عمل می‌کند و به طور برجسته نقشه‌ای از شهر را در مقیاس کامل نشان می‌دهد. دیدن کودکانی که انگشتان خود را تا زمانی که خانه‌هایشان را پیدا کنند، در خیابان‌های کوچک‌سازی شده ردیابی می‌کنند، امری عادی است.

امروز، نقشه پوشانده شده است. ده‌ها دسته گل، که به افتخار هفت نفری که جان خود را از دست دادند و بیش از ۳۰ نفر که پس از تیراندازی دسته جمعی به جمعیت ناآگاه شرکت‌کنندگان در رژه چهارم ژوئیه مجروح شدند، گذاشته شد. در هفته بعد، این محله، که عمدتاً از مشاغل کوچک و رستوران‌ها تشکیل شده بود، با هم متحد شدند تا به یکدیگر تکیه کنند و نحوه حرکت رو به جلو را بررسی کنند.

“من داشتم می‌رفتم تا ببینم آیا یکی از کارکنانم رژه را تماشا می‌کنند یا نه. قرار بود حدود ۱۵ دقیقه بعد در را باز کنیم و بعد این اتفاق افتاد.”Michael’s که از زمان افتتاح به عنوان یک هات داگ کوچک در پارک هایلند یکی از لوازم اصلی آن بوده است. ۱۹۷۷٫ برای نزدیک به ۵۰ سال، این رستوران به عنوان یک مکان دوستانه برای خانواده ها خدمت کرده است، میزبان بارها و خفاش های بی شماری بوده است، و صدها رویداد حیاط خلوت را در این منطقه پذیرایی کرده است.

Michael’s، همراه با بخش بزرگی از کسب‌وکارهایی که مرکز شهر هایلند پارک را تشکیل می‌دهند، از ۴ ژوئیه تا ۱۲ ژوئیه تعطیل شدند، زیرا FBI تحقیقات خود را در این زمینه انجام داد. محوطه. در آن هفته، گمپرل می‌گوید که مجبور شد ۱۲۰۰۰ دلار از محصولات غذایی را که فاسد شده بود، دور بریزد.

غیر از ضرر مالی، گمپرل می‌گوید که از اینکه نمی‌توانست در زمان سوگواری‌شان غذای راحتی را برای جامعه‌اش فراهم کند، ناامیدتر بود.

کیرا کسلر، موسس بوتیک مد مستقل راک ان راگ، می‌گوید مطمئن نبود که وقتی فروشگاه‌ها قادر به بازگشت هستند یا نه. برای بازگشایی، اما به محض اینکه دوباره دید جمعیتی در خیابان هجوم می‌آورند، به سرعت ترسش از بین رفت.

“همه در حال خرید بودند و سگ‌هایشان را پیاده می‌کردند. کسلر که روابط طولانی با کسب و کارهای محلی در جامعه دارد، می‌گوید: «ما خیابان‌هایمان را پس می‌گیریم، ما در ترس زندگی نخواهیم کرد.» این روش جامعه بود. پدرش چندین دهه فروشگاه موسیقی محلی سی دی سیتی را اداره می کرد و پس از کسب تجربه در صنعت مد نیویورک، درست قبل از شیوع بیماری همه گیر به زادگاهش بازگشت تا تجارت را توسعه دهد.

کسلر نیز مانند گمپرل می‌گوید که این فاجعه تنها جامعه تجاری هایلند پارک را به هم نزدیک‌تر کرده است. کسلر به جای اینکه از Walgreens محلی تهیه کند، در حال حاضر به فروشگاه عمومی راس نزدیک می شود و تیم خود را به وقت ناهار در مایکل می برد.

به نوبه خود، گامپرل نیز از زمان بازگشایی، تجارت زیادی را تجربه کرده است، و گفت که “در حال جبران همه وعده‌های غذایی است که هفته گذشته نتوانستیم سرو کنیم.”

تلاش‌هایی در حال انجام است تا اطمینان حاصل شود که این حس جدید از جامعه در بین مشاغل محلی ادامه دارد. کسلر می گوید که با همسایگانش برای سازماندهی رویدادی برای جامعه کار می کند و در حال بحث در مورد راه های دیگری برای همکاری در پروژه ها با هم است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی