عمومی

چگونه برای کسب درآمد بیشتر مهارت خود را ارتقا دهید

چگونه برای کسب درآمد بیشتر مهارت خود را ارتقا دهید

ارتقاء مهارت، یا فرآیند ارتقاء مهارت‌های خود در محل کار، می‌تواند راهی عالی برای افزایش ارزش شما در شرکت فعلی باشد و به شما کمک کند وقتی به دنبال ماجراجویی شغلی بعدی خود هستید، در مورد حقوق بالاتر مذاکره کنید. حتی اگر شرکت شما تمایلی به سرمایه گذاری برای ادامه تحصیل نداشته باشد، استفاده از مفهوم ارتقاء مهارت برای افزایش مهارت های خود به دور از کار ممکن است در آینده در یک شرکت جدید سودآور باشد. پر کردن هر گونه شکافی که ممکن است از دست داده باشید یا کار در زمینه هایی که نیاز به بهبود دارند می تواند راه بسیار خوبی برای کمک به شما باشد پیشرفت شغلی.

به قسمت این هفته rich & REGULAR برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارتقاء مهارت و خواندن ایده هایی در مورد نحوه انجام آن با هزینه کم یا بدون هزینه.

نقاط کور خود را شناسایی کنید.

به طور سنتی، ارتقاء مهارت در محل کار انجام می شود و معمولاً برای یک شرکت ارزان تر از استخدام یک کارمند جدید است. اگرچه ارتقاء مهارت معمولاً به عنوان یک مزیت از طریق شرکت شما به دست می‌آید، شما همچنین می‌توانید برای آموزش خود و پر کردن هر سوراخی در مجموعه مهارت‌های خود قدم‌هایی بردارید. ارتقاء مهارت ممکن است شامل مهارت‌های فنی، مانند برنامه‌نویسی یا توسعه برنامه، یا کار بر روی مهارت‌های نرم شما باشد مانند رهبری، سخنرانی در جمع یا تعاملات شخصی.

برای کشف نقاط ضعف موجود در کارنامه مهارت‌های خود، مدتی را به بررسی ارزیابی‌های عملکرد گذشته خود، هر بازخوردی که دریافت کرده‌اید یا زمان‌هایی که پروژه‌ای که در آن مشارکت داشتید طبق برنامه پیش نرفت، صرف کنید. اگرچه یادآوری بازخوردهای گذشته ممکن است چالش برانگیز و احساسی باشد، سعی کنید صادقانه مشکل و مهارت هایی را که می تواند به بهبود وضعیت کمک کند، شناسایی کنید. این لیست از نقاط کور اولین جایی است که باید با ارتقای مهارت زندگی خود شروع کنید.

برنامه ای برای ادامه تحصیل خود ایجاد کنید.

همانطور که مشکلات گذشته خود و مکان هایی را که می توانستید بهبود ببخشید، شناسایی می کنید، فهرستی از مهارت هایی که می توانستند به شما کمک کنند، داشته باشید. اینها ممکن است موضوعاتی باشند که همیشه به آنها علاقه داشته اید، اما هرگز برای آنها وقت نداشته اید، یا ممکن است ویژگی هایی باشند که شما به طور فعال باید آنها را بهبود ببخشید.

به مهارت های مورد نیاز در موقعیت فعلی خود یا در شرح شغل رویایی خود توجه ویژه ای داشته باشید. برنامه خود را برای کسب مهارت در مورد شغلی که امیدوارید روزی انجام دهید، توسعه دهید تا زمانی که فرصت پیش آمد، موقعیت خوبی برای خود داشته باشید.

وقت بگذارید.

بعد از اینکه برنامه‌ای برای ارتقای مهارت خود ایجاد کردید، مقدار زمانی را که در روز یا هفته به مهارت‌های جدید خود اختصاص می‌دهید، تعیین کنید و آن را در تقویم خود بنویسید. یکی از مزایای ارتقاء مهارت در کار، یادگیری مهارت های جدید در زمان شرکت است. هنگامی که توسعه مهارت را به دست خود می گیرید، ممکن است مجبور شوید در مورد زمان و نحوه انجام آن خلاق باشید.

به دنبال مکانی در تقویم خود بگردید که بتوانید یک یا دو ساعت را برای انجام برخی کارها اختصاص دهید و سپس در مورد پایبندی به آن نظم و انضباط داشته باشید. شمع را در دو طرف نسوزانید و به یاد داشته باشید که استراحت و سرگرمی جایی دارد در زندگی روزمره شما. اگر برای شما مفید است، قبل از اینکه سایر اعضای خانواده از خواب بیدار شوند، یک ساعت صبح را صرف مهارت های جدید خود کنید یا از استراحت ناهار خود برای مطالعه استفاده کنید. از کتاب‌های صوتی یا سخنرانی‌هایی که می‌توانید هنگام پیاده‌روی یا پختن شام به آنها گوش دهید، استفاده کنید.

اگر خانواده‌تان برای بچه‌ها وقت تکلیف اختصاص داده‌اند، توضیح دهید که شما هم اکنون تکالیف دارید و می‌خواهید به عنوان یک خانواده دور هم بنشینید تا آن‌ها را انجام دهید. این ممکن است برای بچه‌های کوچک‌تری که به کمک و توجه شما نیاز دارند امکان‌پذیر نباشد، اما در وقت خود خلاق باشید و ممکن است ۳۰ دقیقه تا یک ساعت برای مطالعه پیدا کنید.

ارتقای مهارت کم هزینه یا رایگان

اگرچه راه‌های مختلفی برای ارتقای مهارت‌های شما وجود دارد، اما ارتقای مهارت‌ها با هزینه‌ای که دارید می‌تواند گران تمام شود. اگر پول مشکل ساز شد، راه های رایگان یا کم هزینه زیر را برای کمک به شروع کار در نظر بگیرید.

بررسی دوره های رایگان در مدارس آیوی لیگ: هاروارد، ییل، کرنل، پرینستون، براون و کلمبیا، در میان دیگران، چندین کلاس خود را در علوم کامپیوتر و داده، بهداشت و پزشکی، آموزش و پرورش تشکیل داده اند. ، رشد فردی و علوم اجتماعی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می گیرد. مکانی مانند Class Central را بررسی کنید تا به شما کمک کند ببینید چه چیزی ارائه می‌شود و چگونه به آن دسترسی داشته باشید.

استفاده از LinkedIn Learning: اگر قبلاً عضو LinkedIn Premium هستید، می‌توانید از طریق آموزش LinkedIn بدون هزینه اضافی. اگر عضو ممتاز نیستید، می توانید اشتراکی با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار در ماه، با یک ماه دوره آزمایشی رایگان دریافت کنید. از ماه رایگان خود برای بررسی کلاس های مختلف استفاده کنید و ببینید آیا ارزش هزینه اشتراک مداوم را دارد یا خیر.

دانشگاه آزاد: با موضوعات مختلف برای انتخاب، دانشگاه آزاد می تواند فرصتی عالی برای ارتقاء مهارت در یک حوزه خاص یا یادگیری در مورد موضوعی باشد که به آن علاقه دارید. دانشگاه آزاد که به عنوان مجموعه برنامه سرعتی شما طراحی شده است، بیش از ۱۰۰۰ دوره رایگان دارد و حتی می تواند به ادامه تحصیل کمک کند. الزامات آموزشی

پیدا کردن یک مربی: علاوه بر شرکت در یک کلاس یا دوره خودآموز، در جستجوی یک مربی برای کمک به پاسخگویی به سوالات خاص شما و ارائه بینش و کمک در جستجوی موقعیت جدید یا تغییر زمینه ها.

اندیشه نهایی

توسعه مهارت‌های خود، چه در محل کار و چه به تنهایی، می‌تواند برای شما در طول حرفه‌تان مفید باشد. حتی اگر منجر به افزایش حقوق یا عنوان در موقعیت فعلی شما نشود، توسعه مهارت های شما می تواند به شما کمک کند شغل بهتری پیدا کنید. همچنین می‌تواند قدرت مغز شما را افزایش دهد و به شما کمک می کند تا یک یادگیرنده مادام العمر شوید. برخی از گزینه های بالا را بررسی کنید و برای کمک به ارتقای شغل خود، مهارت های خود را ارتقا دهید.

553bbb02f18dfacc622039a602b6519a?s=100&d=mp&r=g - چگونه برای کسب درآمد بیشتر مهارت خود را ارتقا دهید

جولین و کیرستن ساندرز، ویراستاران پول برای مجله SUCCESS، زوج پشت وبلاگ برنده جایزه و کتاب آینده، غنی و منظم هستند. آنها تهیه کننده و مجریان سریال اصلی، پول روی میز هستند، که اشتیاق آنها به غذا را با گفتگوهای متفکرانه درباره پول ترکیب می کند

6cd8a94407d3d4d5f672fb9958daccf3?s=100&d=mp&r=g - چگونه برای کسب درآمد بیشتر مهارت خود را ارتقا دهید

جولین و کیرستن ساندرز، ویراستاران پول برای مجله SUCCESS، زوج پشت وبلاگ برنده جایزه و کتاب آینده، غنی و منظم هستند. آنها تهیه کننده و مجریان سریال اصلی، پول روی میز هستند، که اشتیاق آنها به غذا را با گفتگوهای متفکرانه درباره پول ترکیب می کند

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی