عمومی

چگونه امید و گرسنگی بر شادی و تجارت شما تأثیر می گذارد موفقیت

چگونه امید و گرسنگی بر شادی و تجارت شما تأثیر می گذارد
موفقیت

همه صاحبان مشاغل کوچک به دنبال نوعی موفقیت هستند – چه از نظر سود مالی یا خوشحالی برای خود یا مشتریانشان. مسیرهای موفقیت مالی به خوبی با افراد زیادی که مشاوره می دهند ثبت شده است. اما آیا فرمولی برای شادی وجود دارد؟ اگر وجود داشته باشد، می دانم که هر صاحب کسب و کار کوچک می خواهد بداند چیست و از آن در شرکت خود استفاده کند.

مهمان من در نمایش رادیوی کسب و کار کوچک این هفته < a href="https://triplehproject.com/about-our-ceo/" rel="nofollow noopener noreferrer">آلفونسوس اوبایووانا، MD، PhD، CPC، که یک پزشک دانشمند، یک مربی شادی است و بنیانگذار و مدیر عامل Triple-H Project LLC. او نویسنده “فرمول شادی: استفاده از علم برای درک رضایت شخصی، امید انسانی و رفاه ذهنی” است.

در مصاحبه من، آلفونسوس پیچیدگی های اندازه گیری این حالات عاطفی را توضیح می دهد و عملی را ارائه می دهد. راهکارهایی برای تقویت امید و کاهش گرسنگی بینش او فقط نظری نیست. آنها توسط تحقیقات علمی که او به عنوان یک پزشک انجام داده است پشتیبانی می شوند و ابزارهای او را می توان برای بهبود زندگی روزمره و تلاش های تجاری ما به کار برد.

در اینجا چیزی است که ما در این هفته در نمایش بحث کردیم:

<

 • چرا به عنوان یک دانشمند و پزشک پزشکی، کتابی در مورد فرمول شادی نوشت؟ علم اثبات شده پشت یافتن خوشبختی در تجارت و زندگی شخصی شما چیست؟
 • چرا این کتاب باید مورد توجه یک صاحب کسب و کار کوچک یا یک مدیر باشد؟
 • فرمول شادی چیست؟ ? (آلفونسوس آن را به عنوان شادی = امید منهای گرسنگی بیان می کند).
 • چگونه می توانیم امید را افزایش دهیم یا گرسنگی خود را کاهش دهیم تا شادی بیشتری ایجاد کنیم؟ آیا برای شادتر شدن باید هر دو را انجام دهم؟
 • افزایش شادی برای چه کسی بیشترین سود را دارد. صاحبان، کارفرمایان یا کارمندان؟ چرا نمره شادی بالاتر در میان کارکنان شما به کسب و کار، مشتریان و فروشندگان شما کمک می کند.
 • به کل مصاحبه در برنامه رادیویی The Small Business Show گوش دهید.

  تصویر: triplehproject.com


  منبع :
  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی