عمومی

چرا یادگیری خوب نوشتن هنوز در سنین مهم است؟ هوش مصنوعی

چرا یادگیری خوب نوشتن هنوز در سنین مهم است؟
هوش مصنوعی

الون ماسک و حدود ۱۸۰۰ متخصص هوش مصنوعی دیگر ممکن است نامه ای را امضا کرد که خواستار توقف در A.I شد. تحقیق برای ایجاد پادمان های بهتر اما مکث یا بدون مکث، واضح است که A.I. به سرعت در حال پیشرفت است و به زودی تغییر خواهد کرد بسیاری از کارهای یقه سفید انجام می شود.

این تغییرات دقیقاً شبیه موضوع خیلی خشن بحث و احتمالاً کسی حدس می‌زند در این مرحله. اما ابزارهای در حال حاضر چشمگیر مانند ChatGPT روشن کردن بسیاری از نوشتن احتمالاً در آینده توسط ربات ها انجام خواهد شد.

بازاریابان در حال حاضر در حال آزمایش با چت بات ها برای نوشتن پست ها و تبلیغات در رسانه های اجتماعی هستند. اساتید کالج در حال بازاندیشی مقاله برای سن A.I. کارگزاران املاک و مستغلات در حال ارسال نوشتن هستند لیست ربات ها. بنابراین، اگر امروز جوان هستید، باید به این نتیجه برسید که وقت آن رسیده است که زمان و تلاشی را که برای یادگیری خوب نوشتن سرمایه گذاری می کنید، کاهش دهید؟

نوشتن شما را باهوش تر می کند.

در واقع خیر، گروهی از متخصصان پاسخ می دهند. دیدن این که چگونه استفاده از این ابزارها برای از بین بردن کار غرغر و ایجاد ایده، سرمایه خوبی برای آماده شدن برای هوش مصنوعی نامطمئن ما نخواهد بود، سخت است. آینده. اما این کارشناسان به ما یادآوری می‌کنند که نوشتن فقط به کار بردن رشته درست کلمات برای رساندن معنای شما نیست. مهم ترین کار نوشتن، آموزش دادن به دیگران نیست، بلکه آموزش دادن به خودتان است.

“نوشتن فرآیندی است که از طریق آن متوجه می‌شوید که در مورد چه چیزی صحبت می‌کنید. مهمتر از همه، نوشتن همچنین فرآیندی که توسط آن متوجه می‌شوید،” شین پریش، وبلاگ نویس خیابان فرنام می نویسد. “نوشتن درباره چیزی یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری در مورد آن است.”

او تنها کسی نیست که این موضوع را مطرح می کند. مورگان هاوسل، سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز، استدلال کرده است که همه – حتی کسانی که ذره‌ای جاه‌طلبی ادبی ندارند – باید نوشته‌های خود را کامل کنند. نه برای متقاعد کردن دیگران، بلکه برای اینکه خود را باهوش تر کنند .

“همه پر از ایده هایی هستند که از آنها بی خبرند. آنها احساساتی هستند. شهودی ها. شما روزی ده ها بار از آنها استفاده می کنید. اما اگر کسی دلیلش را بپرسد، شانه های خود را بالا می اندازید. واکنش شما به ریسک شغلی. چرا سرمایه گذاری می کنید. چرا برخی افراد را دوست دارید و دیگران را زیر سوال می برید. با نظراتی در مورد این موضوعات که ممکن است هرگز حتی با خودمان صحبت نکنیم،” هاوسل استدلال می کند. نوشتن راهی است برای تبدیل آن «هوش خیالی» از گمانه‌زنی‌ها و نظرات نیمه‌ساز به ابزاری قابل استفاده برای بهبود خود و شغلتان.

نوشتن چیزی را که نمی دانید نشان می دهد تا بتوانید آن را بفهمید. چیزهایی را که نیمی از شما می دانید کشف می کند تا بتوانید آنها را کنترل کنید و در واقع از آنها استفاده کنید. همچنین به عنوان یک سرویس تمیز کردن برای مغز پرپر شده شما عمل می کند. ریختن افکار خود در صفحه یکی از بهترین راه‌ها برای مهار اضطراب است، درباره خود بیاموزید ، و به طور کلی روان شما را تقویت می کند سلامت.

اگر می خواهید تفکر یاد بگیرید، باید نوشتن را یاد بگیرید.

یک روز در آینده ای نه چندان دور، یک ربات چت ممکن است بتواند یک ایمیل قانع کننده برای رئیس شما بنویسد یا آن را اصلاح کند. ارائه مهم در چند دقیقه از این توانایی ها به نفع خود استفاده کنید. اما هیچ رباتی قرار نیست به این زودی بفهمد که ایده‌های پیچیده چقدر با هم تطابق دارند و آن را در موقعیت خاص شما اعمال می‌کنند. هیچ رباتی نمی تواند به شما کمک کند که راه خود را از طریق یک معمای فکری چالش برانگیز انتخاب کنید.

ربات های چت می توانند به طور قانع کننده ای دانش بشری را بازگردانند، اما آنها هنوز هم برای رسیدن به آن تلاش می کنند. آن را گسترش دهید یا حتی آن را به روش های جدید و روشنگرانه ترکیب کنید.

در این دنیا، نوشتن همدلانه، تجربی و انسانی ممکن است به یک مهارت شغلی با ارزش تر تبدیل شود. . اما حتی اگر قصد ندارید خود را به عنوان یک واژه ساز یا ارتباط برقرار کنید، باز هم باید بتوانید فکر کنید. و بهترین ابزاری که انسان‌ها تا به حال برای فکر کردن اختراع کرده‌اند – تا و شامل این هوش مصنوعی جدید و شگفت‌انگیز. ابزار–نوشتن قدیمی خوب است. بنابراین اگر می خواهید بتوانید واضح و خوب فکر کنید، هنوز باید یاد بگیرید نوشتن.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده است، نظرات آنهاست. متعلق به شرکت Inc.com نیست.

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی