خبر

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

453808 185 - پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

اقتصاد۲۴-برای پیش بینی بورس فردا باید ببینیم چه اتفاقاتی در بورس دیروز رخ داد و چه اتفاقاتی در بورس فردا تاثیرگذار خواهد بود و سپس با توجه به مجموع این اتفاقات ببینیم چه چیزی در انتظار بورس فردا است.

بورس امروز عملکرد بهتری را نسبت به روزهای گذشته به نمایش بگذارد و نماگرهای خود را با رنگ سبز همراه کند. به طور کلی اما نکته جالب توجه بازار امروز، دودستگی بین بسیاری از نمادها و گروه‌ها بود که نشان می‌دهد برخی سهام که دلایل مختص به خود را دارند، از تقاضای بهتری برخوردار هستند.

شاخص کل بورس طی معاملات روز جاری در نهایت کار خود را با یک افزایش اندک ۰.۰۸ درصدی به پایان رساند و در محدوده ۱.۷۸۳ میلیون واحدی قرار گرفت. در سمت دیگر شاخص هم‌وزن اما به دلیل عملکرد بهتری که برخی صنایع و سهام کوچکتر بازار داشتند، توانست بازدهی مثبت ۰.۳۶ درصدی را به ثبت برساند.

در سمت مقابل اما ارزش معاملات با وجود افزایش اندک نسبت به روزهای گذشته، با قرار گیری در محدوده ۶۷۳۴ میلیارد تومانی، همچنان از اوج‌های اخیر خود فاصله دارد که خبر از فاز احتیاط در معاملات سهامداران می‌دهد. در سمت دیگر اما خروج پول از بازار با کاهش نسبتا زیادی همراه بوده و عدد کوچک ۴۷ میلیارد تومان را ثبت کرد که می‌تواند نوید روزهای بهتری را در سه روز کاری آینده ۱۴۰۱ برای بورس تهران بدهد.

منبع: فردای اقتصاد

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی