عمومی

پیش‌بینی‌های روند 2024 Etsy: راهنمای کسب‌وکارهای کوچک صاحبان

پیش‌بینی‌های روند ۲۰۲۴ Etsy: راهنمای کسب‌وکارهای کوچک
صاحبان

Etsy به تازگی از پیش بینی روند خود در سال ۲۰۲۴ با تمرکز ویژه بر موضوع عاشقانه پرده برداری کرد. این جهت پاسخی به وضعیت غیرقابل پیش بینی کنونی جهان است زیرا مردم در زندگی روزمره خود به دنبال راحتی و زیبایی هستند. اعلامیه Etsy به ویژه برای صاحبان مشاغل کوچک که می توانند از این روندها برای برآوردن ترجیحات مشتری در حال تحول استفاده کنند بسیار مهم است.

۱٫ رنگ سال: Berry
Etsy “Berry” را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۴ اعلام کرده است. این ترکیب غنی از قرمز و آبی یک تکامل بالغ از صورتی های محبوب سال ۲۰۲۳ است. برای کسب‌وکارهای کوچک، این نشان‌دهنده تغییر در پالت‌های رنگی محصولات، از دکوراسیون منزل تا لوازم جانبی مد است. کاهش اقلام صورتی تند (کاهش ۵۸ درصدی در جستجوها) نشان دهنده بازاری آماده برای این سایه جدید و رمانتیک است.

۲٫ خانه و زندگی: دکور جین
جین در حال گذار از کمد لباس به دکوراسیون منزل است. بیش از ۱۶۰۰۰ فهرست دکور خانه جین در حال حاضر در Etsy وجود دارد که انتظار می رود تعداد آنها افزایش یابد. کسب‌وکارهای کوچک در بخش دکوراسیون خانه می‌توانند با پارچه جین، از لحاف گرفته تا مبلمان روکش، نوآوری کنند و از این روند الهام گرفته از دهه ۷۰ بهره ببرند.

۳٫ حرکت فراتر از دیوارهای گالری
از آنجایی که دیوارهای گالری کاهش یافته است (کاهش ۱۶ درصدی در جستجوها)، ترجیحات در حال ظهور برای نمایش های هنری جایگزین وجود دارد. قطعات قاب بزرگ، چاپ های کوچک و کاغذ دیواری های جسور در حال جلب توجه هستند. برای کسب‌وکارهای کوچک در صنعت هنر و دکور، ارائه‌های متنوع برای گنجاندن این سبک‌ها می‌تواند این بازار در حال تحول را تسخیر کند.

۴٫ حمام های بیانی
حمام ها قرار است به نقطه کانونی طراحی تبدیل شوند. با افزایش جستجوها برای اقلام منحصر به فرد حمام مانند چراغ های روشویی برجسته (افزایش ۱۳٪) و قلاب های دیواری، کسب و کارهای کوچک متخصص در لوازم حمام و دکوراسیون فرصت قابل توجهی برای نوآوری با طرح ها و رنگ های غیر متعارف دارند.

۵٫ سبک: جواهرات جذاب و Romancecore
جواهرات جذاب شاهد تجدید حیات هستند (۳۳ درصد افزایش در جستجوی دستبندهای جذاب). کسب و کارهای کوچک جواهرات می توانند با ارائه قطعات قابل سفارشی سازی و احساسی از این روند استفاده کنند. علاوه بر این، روند مد Romancecore که با ابریشم، ساتن و مواد شفاف مشخص می شود، محبوبیت بیشتری پیدا می کند. خرده فروشان مد کوچک می توانند این سبک را برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده بپذیرند.

۶ . کیسه های بشکه ای: کیسه های بشکه ای جدید
کیسه های بشکه ای قرار است جایگزین کیسه های باگت شوند. این یک فرصت منحصر به فرد برای مشاغل کوچک در صنعت لوازم جانبی مد برای کشف این سبک همه کاره و ارائه طیف وسیعی از کیف های بشکه ای در مواد و طرح های مختلف است.

پیامدها برای کسب و کارهای کوچک

پیش‌بینی‌های Etsy نقشه راهی برای کسب‌وکارهای کوچک فراهم می‌کند تا محصولات و استراتژی‌های بازاریابی خود را با روندهای آتی هماهنگ کنند. . با انطباق با این روندها، کسب و کارهای کوچک می توانند جلوتر از منحنی ها باقی بمانند، پایگاه مشتریان گسترده تری را جذب کنند و رقابت خود را در بازار افزایش دهند. کلید درک این روندها و ادغام خلاقانه آنها در پیشنهادات محصول و تلاش های بازاریابی آنها نهفته است.

<تصویر:


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی