عمومی

پشت نام تجاری با استیو مگنس

پشت نام تجاری با استیو مگنس

استیو مگنس هرگز تصور نمی کرد نویسنده شود — چه برسد به اینکه در چشم یکی از بحث انگیزترین ورزش های رقابتی اسیر شود طوفان‌هایی که با غول نام تجاری نایک درگیر شده‌اند، که می‌تواند بزرگترین رسوایی از زمان لنس آرمسترانگ باشد. اما علیرغم همه درام‌ها و عقب‌نشینی‌ها، استیو توانسته است از طریق تجربیات خود و تحقیقات علمی دیگران بفهمد که چگونه می‌توان سختی و انعطاف‌پذیری واقعی برای غلبه بر هر چیزی که زندگی به شما می‌دهد ایجاد کرد. به جای تمرکز بر درامی که هنوز بیش از یک دهه بعد Magness را تحت تأثیر قرار می‌دهد، ترجیح می‌دهم شما را با برخی از مزیت‌های کارهای سخت آشنا کنم که آن را در لیست توصیه‌شده من قرار داده و آن را تبدیل کرده است. ارزش خواندن را دارد.

به عنوان یک ورزشکار دوومیدانی در دبیرستان، او آرزو داشت روزی مربی دوومیدانی یا المپیکی شود. ورزشکار همانطور که برای خیلی ها اتفاق می افتد، زندگی او را در مسیر دیگری قرار داد. او اکنون نویسنده و نویسنده بسیاری از کتاب‌های پرفروش از جمله علم دویدن، پارادوکس شور، اوج عملکرد و آخرین او، کارهای سخت را انجام دهید.

من می‌خواستم به المپیک بروم و یک ورزشکار حرفه‌ای باشم و این تنها چیزی بود که به آن اهمیت می‌دادم. . “من به مدرسه رفتم زیرا این یک انتظار بود. من به دانشگاه رفتم زیرا به من اجازه داد که به رقابت و دویدن ادامه دهم. فراتر از آن، صادقانه بگویم که من علاقه زیادی نداشتم.”

او دیگر یک دونده رقابتی نیست، اما امروز که با او می‌نشینم تا درباره کتاب جدیدش، کارهای سخت را انجام دهیم، ما می‌توانیم صحبت کنیم. در مورد دویدن و اینکه چگونه آن واقعاً استعاره ای از زندگی است، کمکی نکنید.

“ما می توانیم در مقایسه خود با دیگران و تلاش برای “برنده شدن” و تسخیر همه چیز بسیار درگیر باشیم. واقعیت این است که تنها کاری که شما می توانید کنترل کنید این است که خودتان انجام دهید. و این به این ایده در دو و میدانی می رسد که در آن، تمام تلاش من این است که بهترین کاری را که می توانم انجام دهم و رکورد شخصی خودم را بهبود بخشم. بنابراین اگر این اجازه را به من بدهد. برنده شدن، عالی است! اما اگر به رتبه هفتم بیایم و یک رکورد شخصی جدید ثبت کنم، ناراحت نمی شوم زیرا به رتبه هفتم رسیدم. هیجان زده هستم زیرا این بهترین کاری است که به معنای واقعی کلمه در زندگی ام انجام داده ام.”

Magness درباره دویدن یک مایل صحبت می‌کند و من نمی‌توانم مقایسه‌ای با کارآفرین بودن انجام دهم. او در مورد اینکه چگونه دور اول احساس خوبی و هیجانی و پر انرژی می کنید، صحبت می کند، اما در دور دوم و سوم، انرژی شما شروع به کاهش می کند و بدن شما متوجه می شود که خسته شده اید. او می‌گوید:

“شما می‌خواهید آن آرامش را در وسط قرار دهید، جایی که به نوعی بد است.” در دور آخر، همه چیز دردناک است، اما خط پایان آنقدر نزدیک است که می توانید طعم آن را بچشید و بنابراین هر آنچه دارید به آن می دهید. “وقتی آن هدف را دیدید، هر چه که باشد، [ذهن شما می گوید] باید همه چیز را فراموش کنید که باید برویم.”

Magness یک متخصص مشهور جهانی در زمینه سلامت و عملکرد انسان است، و او به من می گوید که رویداد ورزشی او مایل بود. سریع ترین زمانی که او در دوران دویدن خود به دست آورد، چهار دقیقه و یک ثانیه بود. از او می‌پرسم که آیا آن ثانیه اضافی هرگز او را آزار می‌دهد، یا آیا می‌خواهد می‌توانست دو ثانیه اصلاح کند و زمان چهار دقیقه مایل را بشکند.

او می‌گوید: «برای طولانی‌ترین زمان آن ثانیه مرا تا حد مرگ آزار داد. “اما فکر می کنم چیزی را نیز به من وارد کرد که در بقیه زندگی ام به من کمک کرد. ممکن است به نظر برسد که فقط کمی بیشتر است اما تنها چیزی که می توانم کنترل کنم کاری است که انجام می دهم. آن دو ثانیه و این اتفاق نیفتاد، بنابراین هیچ کاری نمی‌توانم انجام دهم جز یک نوع حرکت رو به جلو.”

Magness به من می‌گوید تجربه‌اش در زندگی به او آموخته است که کارهای سختی است که انجام می‌دهیم که شخصیت، انعطاف‌پذیری، صلابت و قدرت ما را می‌سازند. با این گفته او معتقد است که این موضوع تفاوت های ظریف بیشتری دارد تا اینکه فقط خود را مجبور به انجام کارهایی کنید که نمی خواهید انجام دهید.

“آنچه من دریافتم این بود که ما در این زمان و فضای منحصر به فرد در جهان بودیم که در آن همه به انعطاف پذیری یا سرسختی نیاز داشتند.” می گوید. من این کتاب را در میانه آغاز همه‌گیری می‌نوشتم. داشتم این کتاب را در میانه هرج و مرج سیاسی می‌نوشتم، و مردم کاملاً نامطمئن بودند. فکر می‌کنم کاری که من می‌خواستم انجام دهم این بود که به این ایده انعطاف‌پذیری نکات ظریفی اضافه کنم. اغلب، من فکر می‌کنم گفتگوی عمومی تقریباً به این صورت است که هی فقط سرت را پایین بیاندازی و آن را به هم بزن. انعطاف‌پذیری، صلابت یا سرسختی.”

عظمت به من می‌گوید که زمان‌هایی نیز وجود دارد که باید در کارهایی که انجام می‌دهیم استراحت کنیم. به جای اینکه سعی کند آن را سخت کند و به مردم کمک کند تفاوت را تشخیص دهند، دلیل نوشتن کتابش است. او معتقد است که گاهی لازم است مکانی آرام پیدا کنیم که مغز به ما اجازه می دهد تا در چیزها بهتر حرکت کنیم. آن لحظاتی که ما در حالت مبارزه یا پرواز نیستیم.

Magness توضیح می دهد که فرآیندی برای انعطاف پذیر شدن وجود دارد و چند فلسفه اصلی وجود دارد که او در کتابش درباره آنها صحبت می کند که می توانند واقعا این کار را آسان و تسریع کنید. اولین ستونی را که او می نامد، قطع نما و پذیرش واقعیت. او به من می گوید که بسیاری از تصورات ما در جامعه این است که باید اعتماد به نفس داشته باشیم.

“اگر شما به آخرین علم و روانشناسی نگاه کنید که نشان می دهد اعتماد به نفس کار می کند.” “اما شجاعت کاذب در لحظات واقعا سختی که شما به آن نیاز دارید شکست می خورد. Bravado روی چیزهای آسان کار می کند، نه چیزهای دشوار.”

Magness می‌گوید که چیزی که بهتر عمل می‌کند نوعی پذیرش فروتنانه از محدودیت‌های شخص همراه با اشتیاق به تلاش است. داشتن اعتماد به نفس در این است که بهترین نتیجه را به دست خواهید آورد، برای یادگیری و رشد آماده خواهید بود. دانستن چیزی سخت خواهد بود، در حالی که شناخت توانایی‌ها (و محدودیت‌های خود) واقعاً می‌تواند به کسی که در شرایط سخت است کمک کند تا اعتماد به نفس موفقیت را داشته باشد. او می‌گوید: «اگر آن کار را انجام نداده باشم، هیچ اعتماد به نفس یا جعل کردن، به من کمک نمی‌کند.»

دومین ستونی که Magness در مورد آن می نویسد یادگیری گوش دادن به بدن است. ما همیشه می شنویم که اعتماد به قلب ما مهم است. که بدن ما می تواند به ما سیگنال هایی بدهد که مغز ما نمی تواند. Magness می گوید که مدل قدیمی سرسختی این است که احساسات خود را نادیده بگیریم و آنها را از خود دور کنیم و ضعفی از خود نشان ندهیم، اما در واقع گوش دادن به آنها در دراز مدت بهتر است.

“احساسات شما و آنچه احساس می کنید پیام رسان هستند.” “بنابراین آنها سعی می کنند چیزی را با شما در میان بگذارند. اگر من بروم وزنه ای بلند کنم و ناگهان عضله دوسرم درد بگیرد، باید تشخیص دهم که این پیام است، اوه شما کمی خسته هستید؟یا این است که اوه، عضله دوسر خود را تحت فشار گذاشته اید. باید متوقف شوید. فکر می کنم اگر به عواطف و احساسات و صدای درونی خود به عنوان پیام رسان نگاه کنیم و یاد بگیریم که زبان آنها را بفهمیم و صحبت کنیم. ما می‌توانیم این تمایز را ایجاد کنیم. اگر زیاد تمرین کرده‌اید، فوراً آن تمایز را خواهید فهمید. اگر تازه‌کار هستید، ممکن است زمانی که فقط کمی خستگی یا فقط کمی درد است و نمی‌توانید آن را حفظ کنید، آن را متوقف کنید. می‌روم.”

Magness می‌گوید که این تحقیق نشان می‌دهد افرادی که یاد می‌گیرند بین یک احساس درونی مشروع و یک احساس مبتنی بر ترس تمایز قائل شوند. فکر می کنند اغلب در زندگی شخصی و حرفه ای خود بهتر عمل می کنند، اما این برای من سخت است.

در طول سال گذشته، من در حال انجام شیرجه زدن سرد بودم، تکنیکی که توسط ویم هوف. دریافته‌ام که واقعاً به سلامت و تندرستی کلی من کمک کرده است، اما هر بار که وارد آن آب سرد سرد می‌شوم، مغزم به من می‌گوید که بایستم و بیرون بیایم. من از درون می دانم که در خطر نیستم. من در دریاچه یخ زده نیفتاده ام، اما مغز به من می گوید تسلیم شوم و ماندن در آن سخت است. من می خواهم مغزم را آموزش دهم تا آرام بماند و بدون اضطراب این تجربه را به من اجازه دهد، اما می خواهم بدانم چگونه هستم. می تواند تشخیص دهد که آیا مغز من حقیقت را به من می گوید یا نه. از مگنس می پرسم که در این مورد چه فکری می کند و پاسخ او مرا مجذوب خود می کند.

“بخشی از توسعه آن ماهیچه ذهنی و تمرین دادن مغز شما این است که مغز خود را آموزش دهید تا زنگ هشدار را خاموش کند در حالی که واقعاً اینطور نیست. در خطر است” او می گوید. اساساً با این ناراحتی نشستن و اینگونه بودن، ممکن است، اما من در آن هستم، خوبم، من زنده می‌مانم… شما مغز خود را برای آن آموزش می‌دهید. حساسیت. شما زنگ هشدار را کم می‌کنید، و ناحیه‌ای در مغز را که مربوط به خودکنترلی است، کمی بالا می‌برید. به‌طوری که مسئول است و آن زنگ هشدار نیست.”

Magness می‌گوید هر زمانی که احساس ترس یا اضطراب می‌کنیم فرصتی عالی برای آموزش مغز است. او می گوید که تلاش برای فکر کردن و منطقی کردن راه خود از طریق ترس ها اغلب می تواند در کاهش آنها کوتاهی کند. بخشی از مغز که ترس را تجربه می کند، اغلب قوی تر از ذهن منطقی خودمان است. بنابراین در حالی که نشستن با ترس و ناراحتی می‌تواند به کاهش کمی زنگ هشدار کمک کند، آزمایش ابزارهای مختلف برای آرام کردن ترس نیز مفید است. Magness به من می گوید که یکی از راه های جالب تر برای آرام کردن یک ذهن ترسناک این است که با خودتان صحبت کنید، اما این کار را به صورت دوم یا سوم انجام دهید. بنابراین به جای گفتن، من این را دریافت کردم. قوی تر است که بگویید، شما این را دارید. و قدرتمندترین؟ برایان این را می‌فهمد. او می‌گوید که پمپاژ کردن خودمان به صورت سوم شخص، مغز را آنقدر گیج می‌کند که الگوی ترس را کوتاه می‌کند و فضایی را برای ورود ذهن منطقی فراهم می‌کند. 

“آنها به آن می گویند فاصله روانی.” “تقریباً مثل این است که دوست شما این توصیه را به شما می کند. تقریباً مانند مغز شما می رود، هی این به نظر متفاوت از گفتگوی درونی معمولی است که ما استفاده می کنیم. و یک ترفند دیگر در مورد آن این است که بیشتر اینها گفتگوی درونی ساکت است. ما فقط آن را در ذهن خود می گوییم، اما برخی از تحقیقات اخیر نشان می دهد که اگر شروع به گفتن آن با صدای بلند کنیم، تقریباً شما را از این لحظه بیرون می اندازد.” در اینجا با نویسنده استیو مگنس بیشتر گوش دهید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده متعلق به خودشان است، نه نظرات Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی