عمومی

ویزا برای اعطای کمک هزینه به مشاغل تحت مالکیت زنان در طول فیفا جام جهانی

ویزا برای اعطای کمک هزینه به مشاغل تحت مالکیت زنان در طول فیفا
جام جهانی

جام جهانی فوتبال یکی از بزرگترین رویدادها در سراسر جهان است. و امسال، مسابقات زنان همچنین دارای هزینه برای کسب و کارهای کوچک خواهد بود. درباره این فرصت و اطلاعات بیشتر در جمع بندی زیر بیاموزید.

ویزا برنامه اعطای ۶۴ کمک هزینه به کسب و کارهای کوچک متعلق به زنان دارند. در طول جام جهانی فوتبال زنان در تابستان امسال. این شرکت برای هر دور هر کمک مالی را به یک کسب و کار از همان کشوری اعطا می کند که بازیکن برتر مسابقه است. ویزا حامی جایزه بهترین بازیکن مسابقه در طول مسابقات است. این جایزه طبق رای هواداران به برجسته ترین بازیکن هر مسابقه اهدا می شود. پس از جمع آوری آرا، ویزا یک دریافت کننده کمک هزینه را از کشور خود بازیکن نیز انتخاب می کند. ویزا مجموعاً ۵۰۰۰۰۰ دلار برای اعطای مشاغل کوچک واجد شرایط متعلق به زنان دارد. جوایز کمک مالی برای مسابقات دور اول هر کدام ۵۰۰۰ دلار خواهد بود و جوایز در دور نهایی تا ۵۰۰۰۰ دلار خواهد بود. ویزا قصد دارد پس از هر مسابقه، هر دریافت کننده کمک مالی را به صورت زنده در مراسم اهدای جایزه ورزشکار اعلام کند.

صندوق رشد کسب و کارهای کوچک واشنگتن دی سی< span class="ez-toc-section-end"/>

واشنگتن دی سی اختصاص ۲ میلیون دلار اضافی برای دور جدید صندوق رشد کسب و کار متوسط ​​شهر. این برنامه کمک مالی برای بهبود سرمایه در مقیاس بزرگ، خرید تجهیزات جدید و ارتقای فناوری برای مشاغل واجد شرایط فراهم می کند. برای واجد شرایط بودن، کسب و کارها باید کمتر از ۱۵ میلیون دلار درآمد سالانه داشته باشند، یک مکان فیزیکی را اداره کنند و بیش از ۱۰۰ کارمند نداشته باشند. کسب‌وکارها همچنین باید از برنامه‌هایی مانند خرده‌فروشی خیابان بزرگ، تولید محلی، رونق محله‌ای، یا صندوق‌های رشد کسب‌وکارهای کوچک متوسط ​​کمک مالی دریافت نکرده باشند. صندوق سرمایه گذاری جامعه منطقه واشنگتن این برنامه را تسهیل خواهد کرد. و هر کسب و کار ممکن است تا ۱۰۰۰۰۰ دلار درخواست کند. دوره درخواست اکنون باز است و در ۲۱ ژوئیه بسته خواهد شد.

کمک هزینه های بهبود ساختمان آلبانی

آلبانی، نیویورک قصد دارد بیش از ۶۰۰,۰۰۰ دلار کمک مالی به بیش از ۳۰ کسب و کار کوچک ارائه می کند و سازمان های غیرانتفاعی در سراسر شهر از طریق یک برنامه بودجه جدید. برنامه کمک های مالی بهبود ساختمان (BIG) با استفاده از پول حاصل از تخصیص قانون طرح نجات آمریکا، کمک های مالی پروژه های بزرگ بین ۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار به همراه کمک های مالی خرد بین ۱۵۰۰ تا ۴۹۹۹ دلار ارائه می دهد. شرکت Capitalize Albany، سازمان توسعه اقتصادی شهر، این برنامه را مدیریت خواهد کرد و به ۳۴ کسب و کار و سه سازمان غیرانتفاعی ۶۳۵۰۰۰ دلار اعطا خواهد کرد. این برنامه وجوهی را به عنوان بازپرداخت برای پروژه‌هایی که قبلاً تکمیل شده‌اند ارائه می‌کند.

کمک هزینه کسب و کار کوچک San Mateo COVID-19 برنامه

سن متئو، کالیفرنیا اخیرا دریافت ۱۰۰۰۰۰ دلار برای حمایت از رستوران های محلی در طول همه گیری کسب‌وکارهای واجد شرایط می‌توانند تا سقف ۵۰۰۰ دلار کمک از طریق برنامه کمک هزینه کسب‌وکار کوچک COVID-19 شهر درخواست کنند. این شهر برای تسهیل این برنامه با شهرستان سن متئو همکاری می کند و هدف آن کمک به کسب و کارهای خدمات غذایی است تا از الزامات دسترسی قانون آمریکایی های دارای معلولیت پیروی کنند. برای واجد شرایط بودن برای تأمین مالی، مشاغل ارائه دهنده غذا باید به طور مستقل مالک و اداره شوند، کمتر از ۱۵ کارمند داشته باشند، درآمد ناخالص سالانه ۳ میلیون دلار یا کمتر داشته باشند و از مشکلات ناشی از بیماری همه گیر رنج ببرند. صاحبان مشاغل همچنین باید در سه جلسه کمک فنی شرکت کنند که بر روی انطباق با قانون آمریکایی های دارای معلولیت تمرکز دارد. پس از دریافت وجوه، کسب‌وکارهای واجد شرایط می‌توانند مبلمان در دسترس و سایر تجهیزات را برای پشتیبانی از دسترسی در سراسر مکان خود خریداری کنند.

برنامه کمک هزینه رشد منبع شهرستان کوک

سال گذشته، شهرستان کوک، ایلینوی اعلام کرد یک برنامه کمک مالی برای کسب و کارهای کوچک برای حمایت از مشاغل متعلق به اقلیت ها و زنان. اما پس از شکایت از یک صاحب کسب و کار شمال ساید، این شهرستان برنامه را متوقف کرد تا آن را بازسازی کند. اکنون، حدود ده ماه بعد، این شهرستان در حال آماده شدن برای راه اندازی مجدد برنامه کمک هزینه رشد منبع است. در ابتدا، این برنامه حدود ۷۱ دلار بودجه فدرال امداد کووید را داشت. انتظار می رود این برنامه کمک های مالی ۱۰۰۰۰ دلاری را به مشاغلی که از لحاظ تاریخی محروم شده اند ارائه دهد. اما جزئیات هنوز در حال بررسی است.

برنامه اعطای سرمایه در گردش مشاغل کوچک شرق بوفالو

توسعه Empire State اخیرا دومین دوره درخواست را برای مشاغل کوچک شرق بوفالو باز کرد. برنامه اعطای سرمایه این برنامه ۳ میلیون دلاری کمک های مالی بین ۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ دلار را به مشاغل کوچک واجد شرایط در مناطق مشخص شده بوفالو شرقی ارائه می دهد. این برنامه سال گذشته پس از تیراندازی در بازار دوستانه تاپس در خیابان جفرسون راه اندازی شد و هدف آن کمک به مؤسسات عمدتاً متعلق به اقلیت ها است. دور اول ۴۷ کسب و کار را با ۶۱۴۰۰۰ دلار سرمایه ارائه کرد. دوره درخواست از هم اکنون تا ۲۱ ژوئیه باز است.

برای آخرین مورد، ما را در Google News.

تصویر: Depositphotos


اطلاعات بیشتر در: کمک‌های مالی مشاغل کوچک
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی