عمومی

وزارت کار آستانه اضافه کاری را به 58000 دلار افزایش داد سالانه

وزارت کار آستانه اضافه کاری را به ۵۸۰۰۰ دلار افزایش داد
سالانه

بخش دستمزد و ساعت وزارت کار قانون جدیدی را اعلام کرد که حداقل حقوق مورد نیاز برای معافیت از اضافه کار را برای برخی کارگران افزایش می‌دهد. پیش از این، کارگرانی که کمتر از ۳۵۵۶۸ دلار در سال درآمد داشتند، اگر بیش از ۴۰ ساعت در هفته کار می کردند، واجد شرایط دریافت اضافه کاری بودند. تحت قانون جدید، این آستانه به ۵۸,۶۵۶ دلار در سال افزایش می یابد.

برای واجد شرایط بودن برای این معافیت اضافه کاری، کارمندان باید حداقل ۵۸,۶۵۶ دلار درآمد داشته باشند. مشاغل باید در درجه اول شامل وظایف اجرایی، اداری یا حرفه ای باشند. کارمندانی که کمتر از این مقدار درآمد دارند، برای هر ساعتی که بیش از ۴۰ ساعت در هفته کار کرده اند، حق اضافه کاری خواهند داشت.

وزارت کار جدول زمانی زیر را برای اجرای قانون جدید مشخص کرده است:

  • شرایط فعلی: کارمندان باید حداقل ۳۵۵۶۸ دلار در سال یا ۶۸۳ دلار در هفته درآمد داشته باشند، طبق قانون نهایی ۲۰۱۹٫ این محاسبه بر اساس صدک بیستم درآمد هفتگی در جنوب ایالات متحده و بخش خرده‌فروشی، با استفاده از داده‌های سال ۲۰۱۹ انجام شد.
  • از اول ژوئیه ۲۰۲۴: این آستانه به ۴۳۸۸۸ دلار افزایش می‌یابد. در سال، یا ۸۴۴ دلار در هفته، با استفاده از روش مشابه، اما با داده های دستمزد از سال ۲۰۲۴ به روز شده است.
  • از اول ژانویه ۲۰۲۵: این آستانه به ۵۸۶۵۶ دلار در سال یا ۱۱۲۸ دلار در هفته افزایش می یابد. ، مطابق با صدک ۳۵ درآمد هفتگی در جنوب ایالات متحده
  • از ۱ ژوئیه ۲۰۲۷: آستانه حقوق هر سه سال یکبار با وزارت کار مجدداً محاسبه می شود. حداقل ۱۵۰ روز قبل از هر به روز رسانی، بر اساس همان صدک درآمد.

یک نامه نظری از طرف وکالت، تحلیل وزارت کار از قانون جدید را مورد انتقاد قرار داد. این استدلال می کند که اثرات مالی بر مشاغل کوچک دست کم گرفته شده و می تواند منجر به چالش های مهمی از جمله افزایش هزینه های حقوق و دستمزد شود. طرفداری پیشنهاد کرد که وزارت کار باید تجزیه و تحلیل دقیق تری از هزینه های مربوط به انطباق انجام دهد و گزینه های دیگری مانند آستانه حقوق کمتر را در نظر بگیرد.

تصویر: Envato


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی