عمومی

واکنش کارکنان توییتر به خرید شرکت ایلان ماسک یادآوری کامل یک رهبری ضروری است حقیقت

واکنش کارکنان توییتر به خرید شرکت ایلان ماسک
یادآوری کامل یک رهبری ضروری است
حقیقت

در چند روز اخیر اینترنت پر از واکنش‌ها به ایلان ماسک موفق پیشنهاد ۴۴ میلیارد دلاری برای تصاحب توییتر. برخی از آنها حتی از کارمندانی هستند که در حال حاضر در توییتر کار می کنند.

خبرنامه کیسی نیوتن خبرنگار فناوری Platformer بلافاصله زمانی که اعلام شد پیشنهاد Muck توسط هیئت مدیره پذیرفته شده است، حال و هوای داخل شرکت را تحت تاثیر قرار داد.

قبل از خبر، “یک رشته [در کانال های Slack شرکت]، که در آن یکی از کارمندان خوب درخواست کرد او گزارش می دهد که طبیعتاً اینکه آیا کسی در مورد چشم انداز کار برای ماسک هیجان زده بود، ده ها پاسخ دریافت کرد که بسیاری از آنها کاملاً زشت بودند. پس از اعلام این خبر، احساسات در کانال های عمومی Slack تا حد زیادی نگران کننده و منفی باقی ماند.

اگرچه نیوتن می گوید حداقل با یکی از کارمندان صحبت کرده است که از چشم انداز تغییر ماسک در توییتر هیجان زده است.

با ماسک، همیشه منتظر چیزهای غیرمنتظره باشید.

یک نگرانی قابل درک که در توییت هوشمندانه زیر به تصویر کشیده شده است، معنای این معامله برای گزینه های سهام کارکنان بود. به نظر می رسد مسئله بزرگتر در میان مفسران داخل و خارج از شرکت، غیرقابل پیش بینی بودن کامل آن چیزی است که ماسک پس از به دست گرفتن مسئولیتش با توییتر انجام می دهد.

“اگر ماسک دستی دارد، آن را انعکاس نمی دهد. بیانیه رسمی امروز او شواهد کمی دارد که نشان دهد او نیوتن می‌نویسد، خیلی به این موضوع فکر کرده است که با توییتر به‌عنوان کسب‌وکار چه خواهد کرد.

یک ناظر طولانی مدت دیگر توییتر، چارلی وارزلAtlantic’s به یاد می آورد که “در تابستان ۲۰۱۶، کارمندان توییتر فرهنگ درونی را برای من توصیف کرد: «هرگز یک بار آرام» و «شدید، آشفته، و روحیه را تخلیه می‌کند، علیرغم کار کردن با برخی از بهترین افرادی که می‌شناسم». که برخی از کارمندان فعلی ماسک کار در شرکت های او را توصیف می کنند.”

هم توییتر به عنوان یک شرکت و هم ماسک به عنوان آدم احساس می کند عامل هرج و مرج است. وقتی آنها را با هم ترکیب کنید دقیقاً چه اتفاقی می افتد حدس هر کسی است.

رهبران خسته کننده تیترهای بدی می سازند اما کارگران خوشحال هستند.

پس آیا این بدان معناست که هیچ نکته ای از جدیدترین چیزهای عجیب و غریب اما غیرممکن برای دور زدن حماسه ماسک وجود ندارد؟ حتی بهترین افراد آگاه صنعت در تلاش هستند تا چیزی قطعی در مورد برنامه های ماسک برای توییتر بیان کنند، اما این غیرقابل پیش بینی بودن (و استرسی که کارمندان توییتر ایجاد می کند) یادآور یک مهارت رهبری است که اغلب نادیده گرفته می شود اما ضروری است: خسته کننده بودن.

“نگرانی هایی که اکنون توسط کارمندان توییتر مطرح می شود، یادآور اهمیت ثبات در یک رهبر است.” سارا تاد از کوارتز اوایل این هفته نوشت. او به تحقیقاتی اشاره می‌کند که نشان می‌دهد «افراد از نظر سرپرستی که دائماً تحت فشار فیزیولوژیکی قرار دارند از نظر فیزیولوژیکی کمتر تحت استرس هستند این مطالعه همچنین نشان داد که کارگرانی که رئیس‌های غیرقابل پیش‌بینی دارند، نسبت به آنهایی که رئیس‌هایی دائماً افتضاح هستند، احتمالاً از نظر عاطفی خسته شده‌اند و از شغل خود ناراضی هستند.

به طور مشابه، زمانی که چند سال پیش گوگل مجموعه‌ای از داده‌ها را در مورد آنچه که یک رئیس عالی می‌سازد را خرد کرد، کیفیت غیرمنتظره‌ای ظاهر شد. بینایی جسور و باهوشی فوق العاده ویژگی های خوبی هستند. اما چیزی که به کارمندان کمک می کند بهترین عملکرد خود را داشته باشند رهبران هستند. که ثابت و قابل پیش بینی هستند. کسل کننده بودن سکسی نیست، اما انرژی احساسی را که در تلاش برای حدس زدن حرکت بعدی رئیس تلف می شود آزاد می کند و به کارمندان این امکان را می دهد که با این آگاهی که نه قوانین و نه تیرک دروازه ها به طور ناگهانی روی آنها تغییر نمی کند، مطمئن کار کنند.

“اگر یک رهبر ثابت قدم باشد، افراد تیم آنها آزادی فوق العاده ای را تجربه می کنند”، معاون ارشد عملیات مردمی آن زمان Google لازلو بوک در آن زمان نظر داد.

ایلان ماسک پررنگ است. او درخشان است. او سرگرم کننده است. اما هیچ کس حتی او را به ثابت بودن، قابل پیش بینی بودن یا کسل کننده بودن متهم نکرده است. بنابراین اگر به دنبال درسی از جنون فعلی ماسک در توییتر هستید، شاید این تحقیق را به خاطر بسپارید. از اشتیاق ماسک تقلید کنید. از جسارت او الهام بگیرید. اما شاید از عشق او به هرج و مرج الهام نگیرید، نه اگر می خواهید کارمندانتان حداقل شاد و سازنده باشند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده است، نظرات آنهاست. متعلق به شرکت Inc.com نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی