خبر

نمایشگاه تخصصی پارچه و صنایع وابسته؛ ۱۸ تا ۲۱ شهریور

نمایشگاه تخصصی پارچه و صنایع وابسته؛ ۱۸ تا ۲۱ شهریور

به گزارش بازار، این نمایشگاه با حضور بیش از ۹۰ شرکت تولیدکننده و تامین کننده داخلی و خارجی پارچه در رسته‌های تار و پود، گردباف، گتن راشل، کش‌باف تریکو (تخت حلقوی) و بافت‌های سنتی در فضایی به وسعت ۱۰ هزار متر مربع برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه تولیدکنندگان پارچه از تهران، اصفهان، یزد، البرز، کاشان و همچنین فعالان اقتصادی و هیئت‌های تجاری از کشورهای هدف صادراتی حضور خواهند داشت.

نمایشگاه تخصصی پارچه و صنایع وابسته فرصت مغتنمی است تا شرکت‌های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازار به سمت رشد و نوآوری‌های در این صنعت حرکت کنند.

به گفته محسن گرجی مدیرکل دفتر صنایع پوشاک و منسوجات وزارت صنعت، معدن و تجارت، در سال ۱۴۰۱ صنعت نساجی و پوشاک با رشد ۱۷.۳ درصدی پیشروترین بخش صنعتی شد و به طور متوسط بالاترین رشد بخش صنعت را داشته است.

وی افزود: ۸۰ درصد پارچه مورد نیاز کشور در داخل تولید می‌شود و ارزبری پارچه سالانه حدود ۶۰۰ میلیون دلار است.

نخستین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی پارچه و صنایع وابسته از ۱۸ شهریور به مدت ۴ روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب میزبان صنعتگران و علاقه‌مندان به این هنرصنعت است.

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی